Uběhly dva roky od posledního flámu v Bangkoku. Phil, Stu a Doug žijí poklidně ve svých domovech. Tetování byla odstraněna laserem a rejstřík vymazán. Jediný nespokojený člen party je Alan, který stále postrádá smysl života. Před půl rokem přestal brát předepsané léky a jeho chování nabírá čím dál obludnějších asociálních rysů, které postupně vedou k infarktu a smrti jeho otce. Po pohřbu ho trojice přátel přemluví k pobytu v léčebně. Cestou jsou ale přepadeni mafiány, jejichž šéf si nechá Douga jako rukojmí a ostatním dá časové ultimátum. Musí najít a chytit jejich starého známého Leslieho Chowa, který uprchl z thajského vězení a ukradl 21 milionů dolarů ve zlatě. Podaří se jim ho vystopovat a vrátit ukradené peníze, nebo se to opět nějak zvrtne? (TV Nova)

liskam

Těžké hodnotit, ještě těžší nějak smysluplně okomentovat tenhle snímek. V první řadě musím říct, že (z mého pohledu) není rozhodně tak vtipný jako dva předešlé díly, i když jsem měl asi tři opravdové záchvaty smíchu. Je i dosti jiný, "dospělejší" z pohledu situací které hlavní hrdinové řeší, což je podle mě jen dobře. Navíc, mi přijde, že i herci hrají o dost lépe, zejména Galifianakis a Jeong. Za mě 75% ()

dr.horrible

- I Believe I Can Fly - Todd Phillips testoval v mainstreame hranice čierneho a zvrhlého humoru. Napadlo ma The Hangover: Into Darkness :) Je to iné ako predošlé časti a chápem, keď budú skalní fanúšikovia jednotky sklamaní, pretože scenár trochu zabúda na Phila a Stua a humor je tiež na inej (vyššej?) úrovni. Všetko to ale slúži iba pre prospech veci, dokonca aj scény, nad ktorými budete krútiť hlavou. 85%, výborná zábava, najlepšia časť a mne osobne tam chýbala iba tradičná Stuová pesnička. ()

TeeAge

|| Scenár: Todd Philips, Craig Mazin / Charaktery: Jon Lucas, Scott Moore | Hudba: Christopher Beck | Produkcia: Todd Philips, Daniel Goldberg | Distribúcia: Warner Bros. Pictures | Štúdio: Legendary Pictures, Green Hat Films | Rozpočet: 103 miliónov $ | Tržby: 351,000,072 $ || Prevarená polievka nechutí. Vďaka kultovým charakterom postáv to ešte stále má čo ponúknuť, ale keď sa na rýdzej komédií zasmejem len 3x, asi to už nie je ono. Najlepšia časť určite strecha kasína. To ostatné pociťuje absenciu naozajstného "Hangover" konceptu. Ten film by sa vlastne mal volať úplne inak. 45% | Blu-Ray, THX, EN DTS | ()

ORIN

Jako samostatný film by možná obstál daleko lépe než jako třetí pokračování solidně zaběhnuté série. Pokud totiž máme nějaký koncept, který už diváci očekávají, a ten dost zásadně, změníme především co se žánrové polohy týče, nedopadne to dobře. Což je přesně případ Pařby na třetí. Přisla mi jako jakýsi podivný spin-off, paradoxně ale se všemi hlavními aktéry, navíc pramálo vtipný. Zklamání. ()

POMO

Parádne rozbehnutý dozvuk série, ktorému chýba iba krkolomnejšie finále. Hoci vsuvka v záverečných titulkoch ho takmer plnohodnotne nahrádza. Kadencia a originalita vtipov božská. Galifianakis a Jeong filmu dominujú, Cooper a Helms iba prihrávajú. Goodman je príjemným osviežením. Jednotka mi prišla divná, v dvojke som začal chápať podstatu "WolfPack humoru", pri trojke som sa rehotal ako kôň. ()

• V závěru filmu, když se "vlčí smečka" vrací do svého minivanu u zastavárny, je možné v pozadí zahlédnout billboard s Eddiem (Bryan Callen), který v prvním díle série vlastnil kapličku, kde se Stu (Ed Helms) poprvé oženil. (Weasley)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni