Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  **

  Rozpočet $210miliónovTržby USA $245,439,076 Tržby Celosvetovo $1,104,039,076Tržby za predaj Blu-ray v USA $36,641,746 //počet predaných kusov 2,119,731Tržby za predaj DVD v USA $24,652,699 //počet predaných kusov 1,546,900║ tak toto som si pekne pretrpel, povrchná výplachovka roka 2014. bez kúska lepšieho deja, súhry, absolútne bez iskry, trikovo pekné ale to je jediné pozitívum. Bay sklamal na plnej čiare /videl v kine: 35%/(24.7.2014)

 • Cervenak
  ****

  Je to dementné a nedáva to žiadny zmysel. Ako vždy. ALE: Shiu nahradil sympaťák Wahlberg, ktorého klišé línia s dcérou a jej nápadníkom v tomto vesmíre bez problémov funguje a neomrzí celé 2,5 hodiny. Ľudskí záporáci sú výrazní, takisto tí plechoví... a keď Stanley Tucci rozparádi svoju show, začne zábava. Akčné scény konečne dokonale prehľadné, bombastických moneyshotov haldy, hudba správne burcuje adrenalín. Keby niekto kdesi uprostred vystrihol 20 minút, bola by to dokonalosť... ale aj takto je skoro zázrak, že po miernom pocite únavy po dvoch hodinách Bay zaradí ďalšiu rýchlosť, Optimus Prime s obrovským mečom nasadne na obrovského robotického T-Rexa (ktorý chrlí oheň, samozrejme!) a vyrazí do ulíc Hongkongu v ústrety zatiaľ najbombastickejšiemu finále celej série... spokojne som chrochtal.(27.6.2014)

 • DaViD´82
  **

  Ve světě střídmých devadesátiminutových stopáží mohlo jít o zdařilý blockbuster nárokující si titul "nejlepší díl ságy"; materiál tu na to nesporně je. Ze záhadných důvodů to však neopodstatněně nabobtnalo do rozsahu rovnou dvou celovečeráků a tak tu na každou jednu povedenou minutu/scénu/hlášku připadají dvě až tři minuty/scény/hlášky, které jsou nudnou bezpředmětnou vatou (v tom lepším případě) či ad absurdum dovedenou bayovsky kýčovitou infantilitou (v tom horším a bohužel i častějším případě).(21.9.2014)

 • juta
  ***

  Série Transformerů měla skončit trilogií. V tomhle případě vzniklo čtvrté pokračování především a hlavně kvůli zisku, ale věrným fanouškům určitě více dílů vadit nebude. Z mého pohledu je čtyřka rozhodně nejslabší. Nemá to takovou šťávu, příběh není úplně to pravé a strašně mě štvaly doplňující dialogy při honičkách. Vždy musel některý z přísedících v autě říct aspoň krátkou větu během pěti sekund, která byla stejně naprosto stupidní, hlavně aby nebylo ticho... Světlejší stránkou jsou ale akční scény, které u transformerů stále fungují.(28.11.2014)

 • KarelR
  ***

  Čím víc nad tím přemýšlím, tím míň bych si vlastně stěžoval. Transformers nám totiž už třikrát ukázali, jak chtějí vypadat, a těžko se to někdy změní. Takže tu jednoduše máme čtvrtou dávku ohlušujícího bombardování epickou akcí, ve kterém se ztrácí příběh, postavy a vůbec všechno, co byste měli požadovat od plnohodnotného filmového zážitku. Transformers: Zánik tak vážně není nikterak kompaktní podívaná. Pokud ale i počtvrté přistoupíte na to, že se Michael Bay drží čistě sequelového pravidla "víc, víc a VÍC", mohli byste z kina odcházet docela spokojení. Ano, logika, vyváženost a bohužel i rytmizace akce zase letí oknem, takže je tenhle polorestart hlavně ke konci dost ubíjející. Pozitiv ale na druhou stranu není málo a patří mezi ně jak lépe vykreslení roboti (stačilo jim dát hlasy Johna Goodmana nebo Kena Watanabeho!), tak opulentní měřítko (Jenom 165 mega? Uvěřil bych i 300!) a Mark Wahlberg, který si přepálené kousky s emzáckou puškou hrozně dává. Pokud jste trpěli u trojky, budete pravděpodobně trpět i u téhle 166 minut dlouhé reklamy na auta, elektroniku a oblečení. Pokud vás ale bavila, připravte se na ještě velkolepější nášup, kde se holt za zmačkané plechy a řvoucí motory platí spoustou tradičních blockbusterových failů.(25.6.2014)

 • - O roli Tessy (Nicola Peltz) se ucházely Isabelle Cornish, Margaret Qualley a Gabriella Wilde. (GreatestFan)

 • - Auto, na němž leží v čase 0:01:20 Optimus po souboji s Galvatronem a do kterého se schová Tess (Nicola Peltz), má střídavě dveře otevřené a zavřené. (Topper.H)

 • - Optimus prošel největší změnou ze všech autobotů, navíc začal místo střelných cybetronských zbraní a ručních čepelí používat dlouhý meč a štít. (Obsidian_cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace