Vtipný a dojemný muzikál Čarovný les představuje klasické pohádkové příběhy Popelky, Červené Karkulky, Jacka a fazolového stonku a Lociky - ty všechny spojené v původním příběhu, ve kterém se dále objevuje pekař se svou ženou a přáním založit rodinu, a také zlá čarodějnice, která na oba manžele uvrhla kletbu. Čarovný les je moderním zpracováním oblíbených pohádek bratří Grimmů, ve kterém se protínají příběhy hned několika z nich, a který ukazuje, jaké důsledky mají přání a poslání jejich postav. (Falcon)

Jazz06

Tolik mých oblíbených herců, ale díky nulovému příběhu, nudným písním a vůbec celkovému podání jsem to po 70 minutách vypnul. Vizuál hezký, ale to je vše. ()

mira.l

Jediným pozitivem tohoto zmatku byla Bluntovic Emilka, za kterou je taky ta jedna hvězdička, jinak darmo mluvit... ()

RAFT

Režisér nám natočil zase jednou muzikál.Na film se vcelku dá dívat.Asi nejvíc kdo se mi v tomhle tom muzikálu líbil byla herečka Anna Kendrick .Ta asi byla i se zpěvem asi jedna z nejlepších , i herec Johnny Depp v roli vlka byl dobrej.Další herci ve filmu se vcelku na ně dalo dívat .Sice nejsem, kdoví jaký fanoušek muzikálů na tenhle se dalo podívat i když mým favoritem v muzikálu asi stále zůstávají Bídníci 2012.A jak se u většině filmů říká, tak jedno zhlédnutí bohatě stačí,víc krát už ne.60% ()

Wolfinas

Jako bylo to hrozně vtipný a dobrý a ten duet princů na vodopádech byl vážně epic, ale pak to skončilo a pokračovalo to další hodinu a to se fakt nedalo. Čarodějnice to taky nakonec vzdala a radši se proměnila v bažinu, hlavně ať už je konec!! Textaři se asi taky moc nepřetrhli. Pořád se zpívá to samé dokola celý film no, nemasné, neslané, ale přijatelně poslouchatelné, koukatelné, alespoň do té poloviny. ()

Hexa

Ne, tento muzikál opravdu není dojemný a už vůbec není vtipný. Čarovný je jedině v tom, že se jim povedlo zlákat celkem dobrá jména do obsazení, ale to je asi tak všechno. ()

jos_sep

To bylo utrpení! Hrozná slátanina, furt se tam zpívá (no dobře, to se dá od muzikálu očekávat :-)), ani jedna postava sympatická. Celkově otravná nuda. ()

john.h

Pěkne propletené pohádky, ale celé je to strašná nuda. První pohádková hodina ještě šla. Ta druhá, kdy se pořádal hon na obra, to bylo skoro k nepřežití. U zpívajících pasáží se paradoxně člověk těší, až skončí a začne se na chvíli zase jenom mluvit. Mezi zpěvem nic pamětihodnýho, snad jen někdy na začátku je jedna, maximálně dvě slušné písničky. Mnohdy je tam navíc znát autotune. Jako celkem zbytečné dílko a vyhozených pár desítek milionů dolarů za průměrnou podívanou. ()

Miagy

Veľmi pekne natočený muzikál, ktorý hľadal nádej v krásnych klasických rozprávkach. Autori sa pravdepodobne spoliehali na netradičné, miestami vtipné stvárnenie príbehov, ktoré sú všetkým dobre známe. Možno toto však bola chyba, skĺbiť tak odlišné príbehy a vsadiť ich do jedného filmu. Zo začiatku sa to zdá ako super nápad, dobrá myšlienka, ale v závere to absolútne prestáva fungovať a je to skôr trápenie. Muzikál zaujal akurát tak krásnymi kulisami a známymi hercami. Filmu chýba ústredná melódia a nejaká melodická, chytľavá pieseň. 3*, ale skôr slabšie hodnotenie ako priemerné. ()

Caa

Strašná slátanina, nedá se to dokoukat. Vypla jsem to po hodině a čtvrt a jak čtu komentáře níže, začínám si za to gratulovat. V rámci žánru jsou rozumnější volbou Svěrákovi Tři bratři. ()

Uesbe

krotenie zlých gýčov alebo ako sa herci a režisér disneymu vzopreli......ale nie až tak, aby to bola super triezva paródia ()

elimS

55% - komentář 20ti slovy: Byl jsem nadšený z muzikálu plný vtipu a narážek, ale pak přišla 40ti minutová "temná" čast a já znuděně vzdychal a čekal na konec. Ze 100% na 10%, taková škoda :/ ()

m.sheila

Koukala jsem na to v letadle a naprosto mě to nadchlo, dala jsem si to dokonce po pár hodinách znova. Koukám na komentáře ostatních uživatelů a prostě se s nima vůbec nedokážu ztotožnit. Písničky jsem si pobrukovala po chvíli taky, herci výborní, prostředí burtonovský, příběh domotanej, ale rozhodně jsem se teda nenudila... jako za mě dobrý velice. ()

PetiRe

Tak zacatek by jeste sel, ale ten konec, to uz je totalni slatanina vseho mozneho i nemozneho. Kdyz jsem si film poustela, neverila jsem podprumernemu hodnoceni ostatnich uzivatelu, po shlednuti davam za pravdu. ()

ANTYCHRYST

Neskutečná slátanina.. ještě ta stopáž.. nudný písničky.. jsou snad všechny stejné...tohle nezachrání ani 10 známých herců.. bída a utrpení.. 10% Naprosto zbytečné zprznění pohádek.. ()

Samelio

Tradiční pohádky skloubené zajímavým způsobem do sebe. Příběh se mi líbil, nominace na Oscara za výpravu je zasloužená. Protože to byl ale muzikál, stálo to dost na hudbě, která byla paradoxně tím nejslabším článkem. 2 hodiny jsem poslouchal velmi monotónní stále stejné otravné kdákání, které téměř postrádalo melodii. Pokud vás bolí hlava, nepouštět! 6/10 ()

Dashiella

Ako stage muzikál je Into The Woods lahôdka, rozseknutie na polovicu a humor sú tu hlavnými ťahúňmi. Filmu však tá bipolárnosť vyslovene škodí a humor šiel do riti. Herecké obsadenie stojí za starú bačkoru. Škoda. Zas každý povie, že muzikály sú nudné a blbé. ()

Red-horse

Tak nevím, co si o tomhle filmu mám myslet, je to parodie? komedie? pohádka? Nějak to nemůžu zařadit do žádnýho žánru... Nebýt hvězdného obzasení, tak to asi ani nedokoukám. Jen těžko hledám něco, co bych vyzdvihla. Dialogy byly prázdné, příběhy půlky postav nedotažené, jako například Zlatovlásky, čarodějnice, obou princů - co se s nimi stalo? byly to kladné postavy? záporné? ani jedno, ani druhé, jak to v pohádkách většinou bývá, ale tyto postavy byly naprosto ploché, takže se ani nedá mluvit o propracovanosti charakterů. Co se týče hudby, stále jsem čekala, na nějakou pěknou písničku, která avšem nikdy nepřišla. Mám pocit, že se v muzikálu neustále opakovala jakási neurčitá melodie, ale že by šlo o zpívání, to se říct nedá a to mají herci krásné hlasy (znám z jiných filmů). Za mě jedna hvězda za herce, kteří se asi snažili, ale kde nic není ani smrt nebere, a druhou hvězdičku, za zajímavý nápad, kterého kdyby se chytl jiný scénárista, jiný režisér a jiný skladatel, tak by mohl být i povedený. PS: Upřímně, letošní nominace i výhry v Oskarech jsem nepochopila, ostatně jako už pár let nechápu, a nominace Meryl je toho živým důkazem. Abyste za takouvoto roli dostali nominaci na nejprestižnější filmové ocenění, to musíte být asi jen Meryl. ()

Athree

Celkem zklamání. Děj naprosto příšerný, ale obsazení a herecké výkony celkem skvělé. Díky Meryl Streep a Emily Blunt se na to dalo dívat. ()

Zemřel skladatel a textař Stephen Sondheim

Zemřel skladatel a textař Stephen Sondheim

27.11.2021

Princ Krasoň dostane vlastní film

Princ Krasoň dostane vlastní film

08.07.2015

Minulost i budoucnost patří disneyovským princeznám. Došlo na ně v Popelce i v Čarovném lese, v Krásce a zvířeti nebo v Mulan pak brzy uvidíme další. Mezi filmy o odvážných dívkách ale u Disneyho… (více)

Sherlock jako Deppův brácha

Sherlock jako Deppův brácha

27.05.2014

Jake Gyllenhaal: Z podsvětí až na Everest

Jake Gyllenhaal: Z podsvětí až na Everest

19.07.2013

Původně si měl v hvězdně obsazeném pohádkovém muzikálu Into the Woods od Disneye zahrát jednoho z princů, ale nakonec před komerční jistotou upřednostnil dva menší, ale ambicióznější projekty. Prvním… (více)