Bling Ring: Jako VIPky

• Česko Zlatá mládež L. A. (více)
Trailer 2

Celebrity - jsou slavné, jsou sexy, ve svých dokonalých outfitech vypadají naprosto božsky. Tenagerky Rebecca, Nicki, Chloe a Sam jsou kamarádky z lepších rodin a Hollywoodské hvězdy milují. Vesměs mají vše, na co si vzpomenou, mají ale i velkou touhu se pobavit. A bez zábran. Když k nim do školy nastoupí Marc, jehož tatínek pracuje u filmové distribuce, začne teprve ta parádní jízda. Společně vyrážejí na noční tahy do bytů Hollywoodských celebrit a to rozhodně ne pouze na exkurzi! – V kradených autech si odvážejí hory značkových kousků, ve kterých ohromují na párty. Jak dlouho si ale budou bezstarostně užívat, než spadne klec? (oficiální text distributora)

Trailer 2

Adrian

Pre mna v podstate rovnaky problem ako so Somewhere. Ta schopnost charakterizovat a rozvijat postavy aj bez toho, aby sa vela povedalo, urobit ich zivymi, skoncilo u reziserky v mojich ociach Mariou Antoinettou. Nevadi, ze je toto ukecane, mrzi ma, ze to klze iba po povrchu a lacne moralizuje. A nezachrani to ani mozne tvrdenie, ze o povrchnom chovani mladej generacie sa da natocit film podobne povrchnym sposobom a ani nalepka "podla skutocnych udalosti". ()

Fr

,,JDE SE NAKUPOVAT!…“ /// Zlatá mládež Kalifornie. Divná muzika (pro mě vole, sorry, tomu nerozumím…), hulení (to bych snad i…), sny vo vlastní lifestylový značce (teď jsem se kapku ztratil…). Dalším levelem pak je prohlížení nazamčenejch aut a baráků… a protože v týhle lokalitě nebydlí zrovna Demeter s Eržikou… Takovej kontrast k tomu, vo čem sní mladí Palestinci. Všechno se vodvíjí vod výběru přátel (teď nevím, jestli je dobře, že s těma svejma k Paris. Hilton nezajdu…). Film pro všechny, co masturbujou nad stránkama bulváru (miluju tě Džambulko!), módníma katalogama a Paris Hilton. Holčičí film? Film pro snoby? Bony a klid po Hollywoodsku! 21. století už hold není stoletím páry. Posedlost celebritama, životním stylem, po kterým (skoro) všichni toužej, ale (naštěstí) ne všichni pro něj udělaj cokoliv. Chápu, že Amerika je fascinována takovejma příběhama. Vlastně to i něco vypovídá vo dnešní době. Ale myslíte, že tady někdo bude hledat morální aspekt? Hodina a půl. Vosum minut z toho zaberou titulky – takže zas taková vyčerpávající podívaná to není … /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Baví mě příběhy podle skutečnejch událostí. 2.) Miluju kabelky vod Birkina, nevím k čemu jsou Google Maps a alarm v baráku zdá se mi poněkud zbytečnej. 3.) Jmenuji se Agáta (Hanychová) ta vod Žílkový…aha, ty nevíš kdo je Žílková…). 4.) Thx za titule ,,Nycklick“ /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Enšpígl

V podstatě první film na který jsem šel s tím, že to bude sračka, protože dokonalé outfity a svět značkovýho oblečení a luxusu je skutečně něco s čím se ve svým životě docela obstojně míjím. Leč sexy Emička je sexy Emička a tak jsem se rozhod jít do kina a kvůli pár minutám protrpět zbytek. K mému velkému překvapení však na mě film žádné právo utrpné nenasadil, samozřejmě pár scén bylo ryze pro pipiny, ale to jsem hrávě překous, protože mě čím dál tím víc fascinovalo s jakou drzostí si ta partička počínala. Vůbec se mě nechce věřit, že by bylo tak lehký se dostat k Megan Fox do postele, bych si tam na ní počkal, ta by se pak divila, bréca jedna, kdyby udělala hup do postýlky a tam už Enšpígl v plný polní. Možná kdyby se ulevilo na pipinství, mohla to bejt docela zajímáva psychárna, protože mě ty mladý fakt normální nepřišli. Zvláštní, film nemá nějaké velké napětí, o osud okradených celebrit se těžko člověk může bát a ta zlodějšká partička taky nebudí žádný velký sympatie. Vyjma Emička samozřejmě, ta by měla zákaz mít na sobě příliš oblečení a příkaz tvářit se pořád svůdně, jaká to škoda, že nejsem zákonodárce já, fakt že jo. Film jehož prostředí a obsah je nám smrtelníkům tak vzdálenej, až je pro nás zajímavej, jinak si své sympatie k tomuto filmu na rozdíl od sympatií k Emičce neumím vysvětlit. ()

novoten

Kdyby se Sofia nechytila do pasti už samotnou článkovou premisou, mohla její cesta po pozlátku klouzat ještě o něco hladším způsobem. Ale jakkoli jsou loupeže snímány tu detailně, jinde z dálky, jednou zpomaleně a podruhé zkratkovitě, dějová smyčka to zkrátka je. Nicméně to, že dějově je Bling Ring vlastně dost velká nuda, mi došlo až na konci. Coppolita totiž audiovizuálně opíjí jak díky energickému soundtracku, tak díky super hercům, kde se triumfující Emmě překvapivě vyrovnává neznámý Israel Broussard. Těch rozjívených 70-ti % mi je nakonec docela líto. Je totiž umění štvát diváka hloupostí hlavní party, naivitou jejich idolů nebo stupiditou rodinných "motivačních" proslovů a přitom působit takhle sympaticky. ()

JFL

Kdyby to nemělo titulek "Directed by Sofia Coppola", nikdo by po tomhle unylém doku-dramatu ani neštěknul. Nejbizarnějším aspektem "Bling Ringu" je jeho nerozhodnost a nekoncepčnost. Film očividně chce být velkou varující zprávou o pokřivených hodnotách mládeže, ale ve výsledku paradoxně dává terčům své kritiky přesně to, co by sami chtěli - co by si mohly zpovykaná děcka adorující celebrity přát víc, než biják, kde se ony celebrity opravdu objeví a kde je samotné navíc hraje Emma Watson? ()

• Claire Julien pochází z Los Angeles a ovládá proto místní přízvuk, se kterým proto mohla během natáčení pomáhat ostatním hercům. (Michi88)
  • Emmu Watson během filmu zdobilo několik falešných tetování, a to na zádech, levém zápěstí a malíčku pravé ruky. (TheVerczaaa)
  • Coppola chtěla v tomto filmu ukázat svět mladých celebrit a odhalit alarmující pohled na dnešní moderní kulturu. (Weasley)

Související novinky

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

Po Elvisovi se filmu dočká i jeho žena

14.09.2022

Letos jsme se dočkali nového biografického snímku Elvis od režiséra Baze Luhrmanna (Moulin Rouge!, Velký Gatsby), u něhož je dost možné, že za pár měsíců pobere i nějaké Oscary. Rodinu legendárního…

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

Emma „Hermiona“ Watson hrdinkou další fantasy?

16.06.2013

Hlavní roli v nové disneyovské Popelce Kennetha Branagha odmítla. Proč? Zjevně chystá něco většího. Z dívenky s kouzelnou hůlkou nám mezitím vyrostla femme fatale, jejíž svůdnost třeba Sofia Coppola…

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013

Nutno uznat, že omladina z Bradavic si buduje zajímavější filmovou kariéru, než by jeden čekal. A jejich další projekty rovněž vypadají slibně. Daniel Radcliffe si po Ženě v černém a letošním Horns…