Bling Ring: Jako VIPky

Bling Ring, The

(festivalový název)

Životopisný / Krimi / Drama

USA / Velká Británie / Francie / Německo / Japonsko, 2013, 90 min

Pre mna v podstate rovnaky problem ako so Somewhere. Ta schopnost charakterizovat a rozvijat postavy aj bez toho, aby sa vela povedalo, urobit ich zivymi, skoncilo u reziserky v mojich ociach Mariou Antoinettou. Nevadi, ze je toto ukecane, mrzi ma, ze to klze iba po povrchu a lacne moralizuje. A nezachrani to ani mozne tvrdenie, ze o povrchnom chovani mladej generacie sa da natocit film podobne povrchnym sposobom a ani nalepka "podla skutocnych udalosti".(21.5.2013)

• eLeR

Ja osobne som si myslela, že ma to bude baviť. Kopec pekných handier, žiadne fejky, nezamknuté dvere, muzika, žúrky, celkom pekné baby, ešte lepšie autá ... ale nieeee ... toto bola teda riadna kravina. Jeden bod za tie čierne vybíjané topánky a jeden za Emmu W. ... tu trúbu dávala celkom dobre :-).(5.2.2014)

Když jsem si Googlem projížděla Los Angeles, čtvrť Beverly Hill a okolí, tak mi to až tak nereálné nepřipadalo. Pár nevycválaných a hlavně pubertálních mladých, kteří asi nevěděli, co roupama a s hormony, se vydá zkoušet pronikat do domů celebrit. Trochu se pobavit, vzít si sem tam nějaké hadříky, botky, hodinky a...a...a..a nějaké bezpečnostní zařízení nebo kamery je asi vůbec netankovalo. Ale mě jo, já jsem si celou dobu říkala, jak je to možný tak dlouho provozovat? Ta klapka nakonec spadla a kdo ví, kde je jim konec dnes. To by mě asi tak jediné zajímalo. Sofia je žena a tak věděla, co holky v tomhle věku dokáží, co je láká a s čím bojují, to se musí uznat. No jo no, zkrátka Hollywood.(7.7.2016)

• Chrustyn

Sofia Coppola je chytrá ženská a dobrá režisérka a o to víc mě mrzí a překvapuje zároveň, že se rozhodla pro zpracování příběhu mladých zlodějek, které mají v oblibě byty celebrit a kradení jejich luxusního oblečení. Zpracování nudné a nezajímavé, herečky neskutečně otravné. Mladé pipinky to ale možná bavit bude.(19.11.2013)

V podstatě první film na který jsem šel s tím, že to bude sračka, protože dokonalé outfity a svět značkovýho oblečení a luxusu je skutečně něco s čím se ve svým životě docela obstojně míjím. Leč sexy Emička je sexy Emička a tak jsem se rozhod jít do kina a kvůli pár minutám protrpět zbytek. K mému velkému překvapení však na mě film žádné právo utrpné nenasadil, samozřejmě pár scén bylo ryze pro pipiny, ale to jsem hrávě překous, protože mě čím dál tím víc fascinovalo s jakou drzostí si ta partička počínala. Vůbec se mě nechce věřit, že by bylo tak lehký se dostat k Megan Fox do postele, bych si tam na ní počkal, ta by se pak divila, bréca jedna, kdyby udělala hup do postýlky a tam už Enšpígl v plný polní. Možná kdyby se ulevilo na pipinství, mohla to bejt docela zajímáva psychárna, protože mě ty mladý fakt normální nepřišli. Zvláštní, film nemá nějaké velké napětí, o osud okradených celebrit se těžko člověk může bát a ta zlodějšká partička taky nebudí žádný velký sympatie. Vyjma Emička samozřejmě, ta by měla zákaz mít na sobě příliš oblečení a příkaz tvářit se pořád svůdně, jaká to škoda, že nejsem zákonodárce já, fakt že jo. Film jehož prostředí a obsah je nám smrtelníkům tak vzdálenej, až je pro nás zajímavej, jinak si své sympatie k tomuto filmu na rozdíl od sympatií k Emičce neumím vysvětlit.(25.6.2013)

• - Maskéři museli Emmě Watson na natáčení prodlužovat vlasy. Její vlastní byly totiž o poznání kratší. (TheVerczaaa)

• - Většina lidí si myslela, že hlavní roli ve filmu ztvárňuje Emma Watson, ačkoliv za hlavní roli byla považována postava herce Israela Broussarda. (Weasley)

• - Dům, který Rebecca (Katie Chang) s Marcem (Israel Broussard) vykradli jako první, se také objevil v seriálu Californication (od r. 2007), kde představoval sídlo Stua Beggse (Stephen Tobolowsky). Najdete ho na adrese 9361 Farralone Ave, Chatsworth, CA 91311. (Coleator)