Děj nejnovější komedie Pedra Almodóvara se odehrává v letadle mířícím do Mexika. Někde nad Mexickým zálivem se letadlo porouchá a pilotům, letušákům i pasažérům nezbývá, než si naposledy pořádně užít života. (oficiální text distributora)

zette

Blazniva komedie, ve ktere se to teplousema hemzi vice nez v jedne nejmenovane opavske fabrice:-)! Film sice hodne zaostava za zbylou tvorbou Almodovara, presto je tam nekolik vtipnych pasazi. Stevardi zarucene pobavi i heterosexualni divaky. Scenar neni nicim zajimavy, herecke vykony jsou vyborne a postavy originalni. Trosku jsem vsak z kina odchazel zklamany. Pedro, chtelo by to konecne zase nejake poradne drama! ()

carly

mám rada cameá, zvlášť keď ich neočakávam. a toto teda bol let. Pedro vytvoril galériu zaujímavých postavičiek, ktorú na chvíľu spojilo jedno nefungujúce lietadlo. postupne spoznávame jednotlivé postavy aj vzťahy medzi nimi. trio stewardov prvej triedy je rozkošné a aj cestujúci prvej triedy sú zaujímavé postavy, ktorých osudy sú viac prepletené,ako by sa na prvý pohľad zdalo. Najlepšia scéna je jednoznačne tanečná vložka za sprievodu I'm so excited. A záver, s prázdnym letiskom a zvukovými efektami mi spôsobil viac zimomriavok ako ktorýkoľvek veľkolepý výbuch. Bravo, Pedro. zaobišla by som sa bez erotickej vložky, ale aj tu oceňujem prácu s kamerou a humorný nádych. ()

arnybossy

Nie je to zrovna komedia, na aku by som zavolal holku do kina, kedze pripadne druhe rande by uz nikdy nemuselo prist, ale nakolko Almodovara zboznujem, pre mna povinna zalezitost nech sa deje co sa deje. Netreba tu hladat ziadnu myslienku, ci uprimne zasmiatie sa, ale pokial ste otvoreni comukolvek, od tvrdych gayovskych vtipkov cez sukacku v stave namesacnom, nech sa paci vazeni cestujuci, usadte sa a priputajte, odlietame do Mexica :) ()

charge odpad!

Teploušský rozkoše mě fakt nezajímaj, kdyby to zde bylo jen okrajově, tak to může být jakýsi doplněk k humoru v ponorkovým prostředí, ale když divák nakonec zjistí, že personál letadla je osazen pouze z buzerantů opíjejících se kořalkou, který se dokážou bavit akorát o tom jak kdo a koho dobře vykouřil nebo opíchal do řiti, zřícením letadla by se zde dovršilo k štastnýmu happyendu. Mimo homoklád je zde přehlídka dalších nezáživných postav i s jejich osobními problémy jako plešatej čtenář novin, bývalá pornostar, nájemnej zabiják, bréca vypadající jak kurva z perlovky, ale označující se za pannu, herec, kvůli kterýmu chce spáchat na zemi jeho stará harakiri, nebo zfetovanej pár. Chápu, že Almodóvar točí o tom v čem se vyzná, tzn. buzno-trans movie, ale tzv. Rozkoš v oblacích neplní svůj účel ani ze setiny procenta, vtipný to neni ani trochu, hodně teploušení, moře žvástů o gejovinách, nebo keců obecně o ničem a špičkou debility je tanec stewardů na song I'm So Excited od The Pointer Sisters. Hodně přeceňovanej Almodóvar chce asi sdělit světu poselství, že planeta se začíná přihřívat. 0% ()

chelseaman22 odpad!

Často se to nestává, ale někdy i ty sarkastické kecy a rádoby vtipné poučky odezní vlivem absolutního šoku. Tohle Pedro posral a nemyslím tím tu příhodu s metamfitaminem z rekta. Zvracejte, fajnšmejkři! odpad! ()

andrii

Dopřejte si... nehladký průběh (vz)letu, luxus svodů, vrchol emocí, první, možné poslední vzplanutí, milostné spojení, telefonické přiznání se zemí. Na křídlech - vesele, jen vesele. Hravost nouzového přistání s vlastní fantazií v tónech pastelových. Vše je dovolené, vše je provalené. Odpoutejte se, prosím. Padáme... ()

ecceHOMMO

Že niekedy budem zvažovať, či nadať Almodóvarovi ako hodnotenie jeho filmu odpad, to by ma ani vo sne nenapadlo...Absolútne nechápem 61% hodnotenie, ktoré nereflektuje kvalitu snímku, ktorý neni ani vtipný, dobrý, ale zato nudný je až príliš. Hrôza!!! ()

Johnny.ARN

Taká španielska kecavá komédia z paluby lietadla, ktoré ma technické problémy zapríčinené Banderasom. Teplý personál, piloti diskutabilní, cestujúci od starej panny po matku BDSM. Do toho drogy, alkohol, sem tam dobrý vtípek a dobre vymyslený happyend. 2 z 5 ()

Mishqo

Uletená zábava, ktorá miestami funguje, ale poväčšine je to len totálna pakáreň. Toto som naozaj nečakal od Almodóvara. ()

Autogram

Taký dlhý film a tak málo rozkoše. Asi tri minúty a zvyšok sú jalové rozhovory a riešenie pomýlených medziľudských vzťahov v Almodóvarovom štýle. A homo predstavenia a teplé vystupovanie sú zabávné iba na pár minút, potom sa každému normálnemu opozerajú a nudia. Režisér natočil niečo pre seba a niekomu možno aj urobil radosť. ()

jefff

Podivný, ujetý film, který nebyl příliš vtipný a zafungovalo tu jen minimum scén. Většinou působily spíš rozpačitě. Scénář ubíhal od ničeho k ničemu a výsledný dojem nebyl valný. ()

Babous

SODOMA GOMORA! Tohle bylo hodně divné. Karikatury na čtyřprocentní menšinu poskakují, zpívají a řeší své těžké životní problémy (myšleno ironicky). Na druhou stranu jsem se výborně bavil u ztřeštěné zápletky, kdy si cestující v letadle myslí, že dost možná umřou, a tak začnou dělat věci, které by normálně nedělali. Šílené je také propojení příběhů jednotlivých cestujících v první třídě. ()

janik.sk

Tentokrát čistá zábava. Po emocionálne náročnej, ale krásnej Koži príjemná oddychovka. Sex, drogy a kabaret na palube lietadla. ()

korndaddy

V každém případě originální a celkem i vtipná událost, ve které vládne trio letušek.. ehm "letušek" hromada chlastu a sem tam i nějaký ty grogy v podobně rektální zásilky do mexika. Takže celkem zábavná, sem tam hláškama bohatá podívaná, ale maximálně na jedno kouknutí..... ()

HiddenDragon

Tepla a podivna povidka o jednom (ne)vydarenem letu. Me prvni setkani s P. Almodovarem nedopadlo podle mych predstav. Kdyz se hned na zacatku objevil Banderas a Penelope, rikal jsem si "super". Zahy mi doslo, ze meli ve filmu jen nepodstatny stek. Dej se presunul do nitra letadla, ktere sice melo letet do Mexika, ale kvuli poruse krouzi stale nad Spanelskem a ceka na volnou ranvej. To nam dava prilezitost nahlednout do soukromi personalu a nekolika pasazeru business tridy. Je tu psychotronicka, paranoidni bordelmama, Mexican, zenich s nevestou, sef banky utikajici spravedlnosti, televizni herec a....stevardi. Vcelku zajimava sestava (casting je ok), nez divak zjisti, ze dej defacto neni a pouze se stridaji horsi ci prumerne vtipy o gayich, sexu, chlastu a drogach.. Na jednu stranu ocenuju, ze si Almodovar umi delat legraci ze sebe (mysleno homosexualu), ale to, ze jsou to fory misty trapne a bezduche mu neodpustim. Trochu to sice redi "hetero" epizodky a problemy, ktere cestujici resi s pribuznymi pres palubni telefon, ale vysledek je tak preplacany a barevny jak zuzu. Vypada na pohled lakave, ale nakonec vam leze do zubu a boli z nej bricho :) Zajimalo by me, jaky nazor na to maji spanelske let. spolecnosti. Byt pilotem, asi dam reziserovi bombu do auta :)) ()

Zagros

Jde to shrnout jednoduše - nejslabší Almodóvar. Jeho režisérský styl a filmy nesedí všem, mně až do teď docela seděly. Bohužel Rozkoš je zoufalá. Když pominu trapné interiéry jak někde z telenovely a nesympatické herce včetně jejich postav a zaměřil bych se jen na příběh, děj, dialogy apod., je to stejná hrůza. Jde o uměle vykonstruované hloupé scény plné stupidních dialogů a velmi toporných hereckých výkonů. Zasmáli jsme se asi třikrát a to spíš tomu, kam až je schopen režisér při vytváření rádoby vtipných scén zajít. Maximálně jedna hvězda a to spíš za Almodóvary dřívější zásluhy. ()

klukluka odpad!

Pedro..? Přeju ti brzké uzdravení, snad to má jen přechodný charakter. Projevy tvé duševní choroby jsou ale strašidelné, nikdy bych nevěřil, že tě to takhle semele. ()

Billie777

Občas není na škodu, když se výborný režisér jednou trochu vyblbne. Je to hodně bláznivý ale docela sympaticky vtipné. ()

F.W.Colqhoun

Almodóvar natočil pro jednou místo telenovely sitcom a hleďme, poplach na kulturní frontě. Jakože ústup z kvality. Kdeže. Diference? Hetero hrají ve větším oslabení než běžně, oplzlé vtípky jsou explicitnější, homo-legrace drzejší. Jinak je to stále ON - svět jsou JEN vztahy & sex [za přesah lze považovat, že se epikurejské rochnění tváří v tvář smrti pouze stupňuje], všechno se musí probrat, všichni jsou nějakým způsobem propojeni a nudní heteráci jsou latentní na cestě k sebepoznání. K dobru lze Almodóvarovi přičíst, že obvykle dramatem maskovanou frašku pro změnu odvážně vy-outoval. Film je vtípky nabitý od začátku do konce. Scény jako "letušáci tanečním číslem rozptylují na životě ohrožené pasažéry první třídy" nebo "modlení u příručního oltáře" mohou vyvolávat leccos, v žádném případě však nudu. Soundtrack by neškodilo míti na CD. Bezuzdná duhová legrace. ()

Gogo333

Pedro by měl zůstat u drama, tohle se nepovedlo. Nijak zábavný mi to nepřišlo. I když lehce ujetý to bylo. Pár momentů by se ale našlo. 45% ()