• KevSpa

Tenhle pokus o mix doktorského seriálu a krimi z podsvětí se moc nepovedl. Celé je to neuvěřitelně nudné, příliš chtěné, repliky jsou tupé, nemá to šťávu a hlavní hrdinka je natolik nesympatická, že jsou vám její osudy od začátku úplně ukradené. První díl jsem dokoukala jen silou vůle, další si nechám ujít. Pilot - 30 %(18.9.2012)

Po prvních dvou dílech zatím průměrné 3*, uvidím, jak se to vyvrbí. Zatím oceňuji přinejmenším nápad a kvalitní herce (Gilford, Ivanek...). EDIT: Po osmi dílech zvedám na 4*, je to chytlavé a bojím se, že to zase skončí bez řádného závěrečného dílu. EDIT2 / SPOILER ALERT: Tak update po konci řady - autoři byli včas varováni, že série končí, a připravili kvalitní závěr :-).(7.1.2015)

• Pajky3

Abych pravdu řekl, tak tomuhle seriálu mě přivedl Zach Gilford, potom co jsem si ho oblíbil ve Friday Night Light. Zpětně si říkám, že jsem možná měl odolat, o nic bych totiž nepřišel. Seriál opravdu není nikterak skvělá záležitost a jedním ze stěžejních důvodů je hlavní postava. Doktorka Devlinová neboli Jordana Spiro je postava, která se chová naprosto idiotsky a svým chováním musí každýho rozumně uvažujícího vytáčet. Žádná další postava není zapamatování hodná. Navíc mi přijde divný, jak si tady rezidenti vyskakujou a šéf nemocnice působí jako by tomu nerozuměl. To už mi po té spoustě lékařských seriálů přijde naprosto neuvěřitelný. A závěr? Nepřináší sice nic extra objevného, ale alespoň se něco děje a dočká se to jakéhosi ukončení.(6.8.2013)

PILOT: Překvapivě velmi lehce stravitelné aneb Dr. House pro blbé s postavou, která má o 80% méně charakteru než Gregory (i Spiro má ale něco do sebe), to vše s příchutí krimi. Neurazí (moc) a rozhodně neunudí xmrti.(23.9.2012)

• phoebe.h2

Na seriál Mob doctor jsem se těšila. Očekávala jsem od něj, že bude něco víc, než jen seriál z lékařského prostředí. Tím sice je, ale ani jedna dějová linie nefunguje. Lékařské prostředí je velmi odfláklé a prostředí mafiánské je neuvěřitelné. Například postava Morettiho je naprostý fail. Představiteli této postavy to prostě nesežerete. A hlavní postava doktorky Grace je silně nepříjemná a těžko se s ní ztotožníte. Po pár dílech si nakonec uvědomíte, že je vám naprosto ukradené, jak dopadnou osudy jednotlivých postav. Potenciál měl seriál obrovský, ale již díky sledovanosti je jasné, že se dalšího pokračování nedočkáme. A v tomto případě si to seriál jednoznačně zaslouží.(1.2.2013)