Jordan pracuje jako operátorka tísňové linky. Jednoho dne jí zavolá dívka jménem Leah, že se někdo snaží dostat do jejího domu. Jordan jí poradí, aby se schovala v patře. To se dívce povede, ale hovor se přeruší. Jordan zavolá zpět, což muž uslyší, a Leah najde. Jordan se ho snaží zastavit přes telefon, ale muž jí pouze řekne „už se stalo“. Druhý den se Jordan z televize dozví, že Leah byla zavražděna. Dává si to za vinu a s prací operátorky chce přestat. O šest měsíců později pracuje jako vyučující pro budoucí operátory. Mezitím je teenagerka Casey Welson unesena z nákupního střediska. Naštěstí má u sebe mobilní telefon, a tak zavolá na tísňovou linku. Hovor přijme nová operátorka, která neví, jak si poradit, a tak případ převezme právě Jordan. Protože Casey volá z telefonu na jedno použití, není ji Jordan schopná vypátrat pomocí GPS. Poradí jí tedy, aby vykopla zadní světlo auta a dírou vystrčila ruku. To se Casey opravdu povede. Uvidí to žena jedoucí za autem, a tak zavolá na tísňovou linku a sdělí, jakým směrem auto jede. Jordan Casey navede, aby vzala plechovku s barvou, která je shodou náhod v kufru, a pomalu ji lila z díry. To přiláká pozornost dalšího řidiče – Alana Denadoa. Když potom únosce zastaví na červené, Alan ho na barvu upozorní. Únosce mu poděkuje, ale Alanovi připadá podezřelý, a proto ho sleduje. Když únosce zastaví, Alan se jde znovu přeptat, zda je vše v pořádku. Únosci dojde, že ho Alan podezřívá, a ve chvíli, kdy chce zavolat na tísňovou linku, ho uhodí lopatou. Poté si vezme jeho auto a naloží ho do kufru ke Casey. Po chvíli se však Alan probere a začne panikařit. To donutí únosce zastavit a Alana zavraždí. Po nějaké chvíli potřebuje natankovat. Zastaví proto na odlehlé benzinové pumpě. Casey si všimne, že z kufru se dá sklopit prostřední sedačka, a snaží se vylézt. Toho si všimne obsluha pumpy. Únosce ale použije benzin, který zrovna tankuje, a pocáká jím obsluhu a hodí po něm zapalovač. Mezitím policie přijde na únoscovu totožnost. Je jím Michael Foster. Ten dorazí do svého cíle, a když vyndává Casey z kufru, zjistí, že má celou dobu u sebe telefon. Jordan ho informuje, že byl identifikován, a radí mu, aby se vzdal. Předtím, než Michael rozbije telefon, řekne Jordan „už se stalo“, a ta si uvědomí, že mluví se stejným mužem jako před šesti měsíci. Zatím vpadne policie do jeho domu, kde je jeho manželka a děti. Ve své kanceláři má Michael malý oltář a v něm fotky své zemřelé sestry. Ta je velmi podobná uneseným dívkám. Na jedné fotografii je v pozadí dům, který byl podle manželky domovem Michaela, ale který shořel. Za domem však stojí stodola, kterou Michael údajně renovuje. Policie chatu prohledá, ale nic nenajde, a tak místo opustí. Jordan je zoufalá, a tak si hovor s Michaelem přehrává pořád dokola... (TV Prima)

Petule3

Až na pár absurdních situací (například ubiti lopatou na parkovišti u dálnice za bílého dne bez jediného svědka) je to svižný napínavý a drsný příběh se dvěma hvězdama v hlavní roli. Jakooo prožívala jsem to trochu víc, než bych měla no. Fuj, ble...uz nikdy nejdu do OC sama, radši. Abych náhodou nějakýmu uchylakovi nepřipomínala nějaký osobní trauma. Zaslouženě 4 hvězdy. ()

borohub

Rozhodně příjemné překvapení a nebýt totálně sračkového programu na ostatních kanálech tak na to nejspíše nekoukám. A to by byla docela škoda. Film je příjemně napínavý a dost slušně odsýpá (není divu, má hodinu a půl), herecké obsazení také slušné. Konec se mi sice líbil, ale celkově do tohoto filmu příliš nezapadal. 70% ()

helrohir

Napínavý thriller s výbornou Halle Berry v hlavnej úlohe. Hlavne komunikačná pasáž je veľmi dynamická a plná zaujímavých nápadov. Záverečný úsek je, úprimne, trocha od veci, a čiastočne podráža predošlú gradáciu deja a budovanie atmosféry, ale musím priznať, že mrazenie sa dostavilo a napätie sa vyšvihlo na maximum. Solídny žánrový príspevok. 70%. ()

jayman

Základná škola thrilleru, inšpirácia Mlčaním jahniat bola naozaj zjavná. Michael Eklund sa snažil, ako vedel, ale z ústrednej trojice je najslabší. Potešila nepríjemná detailová kamera, spád a nepotešil záver - ale k nemu sa azda vyjadrovať nemusím. ()

darebacek

Film přesně podle mého gusta, napínavý od začátku až do konce, strašně se mi líbilo, jak to těm operátorům v takových situacích pálí. Konec brutus, končil stejně jak jedna dost dlouhá hororová série :-) 93 % ()

Anjunja

Naprosto dech beroucí drama, ani na pár chvilek vás nenechá vydechnout. Snímek mě vtáhl a nepustil. Ten strach jsem prožívala s hlavní hrdinkou jako bych byla součástí děje. Obdivuhodné herecké výkony - Halle Berry absolutně excelovala!! ()

Lucius

Skvělý film po dobu prvních 90 % času. Závěr je jak od jiného autora... TIP: jakmile uvidíte Halle Berry v autě, odejděte z kina a nezkazíte si dojem z celého filmu. ()

mai

Na tento film jsem byla v kině a byla jsem totálně nadšená. Sice se místy objevují i negativní recenze, ale já si myslím své. U tohoto thrilleru jsem byla napnutá opravdu od začátku až do konce. Film byl napínavý strašidelný dojemný dramatický, prostě takový, jaký má správný thriller být. PS: v hlavní roli mi Halle Berry vůbec nevadila...;) ()

elanista1

Maly film na sposob mobilu, vela rozdielov nenajdeme. Za celu dobu to nenudi, ale nemam k tomu co povedat, casom sa na to zabudne, zapadne to. Typicky film pre divakov TV doma. ()

a0001

Dobrý potencionál a skvelý začiatok, no zhorel od nezvládnutnutých maličkostí a zvyšnej happyendovej trápnosti a neoriginalite. Nemôžem preto hodnotiť film ani ako priemerný a ďalšiu hviezdu mu uberám kvôli vážnym chybám a nedostatkom, nezmyslom a nereálnostiam jednotlivého deju ako aj nelogickému správaniu postáv. 30% ()

davistercz

Hodně děsivý film s naprosto unikátními záběry. Jedná se o velmi kvalitně natočené dílo, klobouk dolů. Když se podíváte, jak je tento film dlouhý, tak si řeknete, že je to dost málo. Ale opak je pravdou, těch 95 min. opravdu stačí. Scény nenudí, ale spíše mrazí v zádech. Jak už jsem uvedl, jedná se o velmi děsivý snímek. A to nejlepší nakonec, třešnička na dortu... konec jak v SAW. ()

MiTrAnDiR

Je to pozeratelne,no mam pocit akoby v Hollywoode dochadzali postavy vrahov...tento profil sedi i na Maniaka.Scena z vlasmi sa opakuje v oboch filmoch.Vykon Berryovej netreba komentovat,postavu zahrala vieruhodne ()

DonBraso

Jestli mi tento film sednul?Ani za mák s hranolky a octovým přelivem.Občas kroutim hlavou jak sova,kdy tady někdo zajímavýmu thrilleru hodí dvě hvězdy za styl,protože je to pořád stejný,ale tady koukám i hvězdy za statečnost se jenom hemží.Film je tak debilní,jako sám padouch,který nejspíš nevyšel nějaký ten rok,že nejspíš každá oběť má telefon,ale zato si aspoň trochu uklidit na svým písečku to jo.Je tam takových kýčů a míčů,že to není hezký.Už musim i spoilerovat,protože jedna scéna na dálnici ukáže jak si tvůrci hrají s diváky,jakobychom hráli akční hru s lineárním dějem,kde není šance ani na Jackpot Sportky.Holka mává z utrženího zadního světla,hnedka první co projede vidí a ještě si do ucha povídám Berkou,že je fakt vim,jaký to auto je,ale pan vrah to nebere v potaz a zásádně nekouká do zadních zrdcátek,to je frajer viďtě.No po dalším fiasku si veme jiný auto,který ma vysklený přední okno a hle,lidi si toho nevšimnou a to,že Amíci volaj za každou blbost,což film sám dokazuje telefonátama,ale prostě přední sklo,je normálka,nejspíš moc teplo.Hon na kočku na myš,je stále debilní a tak trochu porvchní zábava,kdy zas policajti vědí polohu,kde asi vrah je,místo toho stopujou na silnici jestli nezačne NFS snad.Takže nezbývá než celou policejní scenář flotilu hodit za klobouk diváci,protože ta je tam jenom od toho,aby nastřádala minuty.Berka to veme do svých rukou a jde se na věc,první třesk,přišla atmosféra,jakoby z hororu,která trvala tak tři minuty,což je škoda.Pak začne závěrečný fail,kde tvůrci koukali nejspíš moc na SAW,ano jak pronesla tu frázi a zavřela,není Vám to povědomé.Ono celkově,telefon a zavřený někde v malým prostoru není horkou novinkou,hnedka mě přišel film Buried a přišel bych na další.Ale zato,že to nebyla až tak hrozná srajda,ikdyž bych možná tu jednu hvězdu,pomalu rudou dal,tak dám dvě,ale ze zavřenýma očima ()

mondavi

Chytlavý rozjezd a první polovina filmu, kterou bohužel v druhé půlce zkazí scénaristické berličky, chování hlavních postav a dovrší to hloupý béčkový konec. ()

Cyberboy

Z počátku nadějný a napívý thriller (cca do poloviny) se s ubývajícím časem mění v thriller dementní a ke konci přechází až k dementnímu hororu. Nedá se mu přesto upřít jistá "zábavnost". Bez ohledu na kvality filmu - Halle je pořád kočka. (5/10) ()

mArtinko5MB

Priemerny film, jedine co ma neodradilo pozerat ho dokonca, bol styl spracovania. Halle taktiez nepodala najlepsi vykon, take tie klasiky ako vypadok signalu presne v tej chvili, ked potrebujete surne zavolat. Popripade muz udrety do hlavy vstane v tej chvili, ked ste mu otoceny chrbtom? Tieto chvile ma rozosmiali, Anderson veru nebol velmi vo svojej kozi. Navyse ta podoba s filmom Maniac ma dorazila. Nicim vynimocny film. Aspon ze ta spominana akcia nechybala. 56% ()

MEL

Musím opakovat už stokrát opakované - škoda toho nepovedeného závěru, který se tváří jako parodie na sebe sama. Až do okamžiku, kdy hlavní hrdinka převezme situaci do vlastních rukou, jde o originální a nervy drásající podívanou, u které propotíte nejedno tričko. Halle je skvělá. Líbila se mi tu více než ve své oscarové roli (Ples příšer). Musím ale přiznat, že víc se mi líbí snad v každém jiném filmu - aneb ten oscar byl tehdy nezasloužený. ()