ClintEastwood

Druhý nejpovedenější díl z obsáhlé, až nafouknuté série s Paolem Villaggiem. Jen mě trošku zaráží obrovský rozdíl v hodnocení mezi tímto snímkem a prvním Fantozzim z roku 1975. Až mám pocit, že si dost uživatelů tyhle dva filmy popletlo, protože taková propast v kvalitě mezi oběma kousky fakt není. Ten původní je dokonce o něco lepší, ale i Maléry si občas na oddych rád pustím a zasměji se, i když tady strašně chybí Fantozziho dvoření se slečně Silvaniové. ()

MM_Ramone

"Maléry pána účtovníka" sú najlepšou časťou celej Fantozziovskej série. Paolo Villaggio sa tu predviedol v najsilnejšej forme. Jednoduchý scenár, ktorý je zložený s výborných gagov, humorných dialogov a bláznivej mimiky Huga Fantozziho. V ostatných častiach sa nájde hodne hluchých, ba až trápnych momentov, ale v tomto diely ich budete hľadať ťažšie. *** ()

Xmilden

Potřebuju si zvyknout. Jisté kouzlo musím téhle blbosti přiznat. Nejvíce se mě líbily dietní scénky. Naopak největší trapárny byly věčné narážky na ošlivost dcery a manželky. To bych označil za dosti ubohé. ()

lesumir

Taky jsem jako dite sledoval toho tlustyho chlapka, co mi pripadal tak vtipnej, s otevrenou pusou. Ale postupem casu si rikam, ze jsem byl bud malej a blbej, nebo jen blbej. ()

Jamal

Sranda to je, ale bohužel ji už tolik neprožívám, tak jak kdysi. Každopádně nejlepší z potrhlých dílu o panu účetním. ()

Fiftis

Skvelá bláznivá talianska komédia, ktorá pobaví aj po rokoch. Niekedy je to šialené až cez hranu, ale cyklistické preteky nemajú chybu a Paolo Villaggio je v lyžiarskom oblečku skutočne vtipný. Naozaj vydarená komédia. Klasický Fantozzi tak ako si ho všetci pamätáme. Skvelý humor a k tomu kopec scénok s Filínym ktorého humor je nenahraditeľný. Kedykoľvek ho vidím znova a že som ho videl snáď stokrát ma rozosmeje ako žiadna iná komédia. Termín bláznivá komédia týmto typom filmov absolútne prináleží, preto tu naozaj nemá cenu bazírovať na nejakom umení alebo hereckých výkonoch. Keby som tento film videl prvýkrát až teraz, zrejme by moje hodnotenie bolo iné. Tento snímok sa hádam ani nedá odporučiť, pretože to už musel dávno vidieť každý. ()

lamps

Tak předně to má pasáže naprosto vynikající, kdy skvělé gagy neberou konce a Paolo Villaggio dokáže v každé scéně překvapit hned několika originálními a vtipnými situacemi. Ať už je to nevěra jeho šíleně krásné manželky. odtučňovací kůra nebo cyklistický závod, to všechno je natočeno parádně svižně a úderně. Bohužel druhá půlka je trochu sušší, čím dál více prošpikovaná nepěknými klišé a čitelnější snahou o rozesmání. Na druhou stranu bylo jasné, že tak vysoko nastavená laťka nemůže vydržet celých 90 minut, natož pak v dalších pokračováních. I tak ale více než příjemná a nenáročná oddychovka bez jakýchkoli trapností. 70% ()

Nin

Já z téhle komedie vždycky úplně nemůžu :) Paolo Villaggio je tak neuvěřitelně vtipnej loser a v češtině je skvěle dabovanej ;) (8/10) ()

GilEstel

Italská Bláznivá střela ve slabší podobě. Hodně primitivní humor. Na to je třeba se připravit. Já to udělal, ale stejně to nestačilo. Opravdu dobrých scén je pomálu, ale je dobré si na ně počkat. Ocenil bych třeba 20min sestřih toho nejlepšího. To by bylo určitě na 4 hvězdy. Takhle to zbytek stopáže strhává ke dnu. Dávám přednost jinému druhu humoru. Stejně jako se spousta lidí nesměje u Ferreriho, já se moc nesměju u tohohle. Určitě jsou lepší italské komedie, ačkoli i tato má určité přednosti, kterými si vydobyla popularitu a celou řadu pokračování. 45% ()

mzss1

Třetí pokračování této francouzské komedie. A musím uznat, že nejlepší z celé série. Ne, že je to nějaká velká bomba. Pořád zde toho mohli vylepšit více. A to zejména příběhové prvky. Jinač film vidím spíše kladně. Fantozzi je opět vynikající, i zbytek herců. Vtipných scén je zde opravdu moc. A jsou nejlepší a nejvtipnější. Konec mohl být teda lepší. Přesto hodnotím na slušných 78% = **** ()

kingik

Vzpomínám si, jak jsem se, jako desetiletý, u toho řezal smíchy. Geniální dabing Stanislava Fišera nebo Jiřího Brudera dokázal tuhle komedii povýšit na jedinečný zážitek. Dneska bych se u toho stěží uchechtl a možná bych se na to ani nedodíval. Některé vtipy už jsou notně vyčpělé, a přesně tak pro desetileté děti, ale i ty to nebude bavit. Je jiná doba. 60% ()

Kothy

Docela ujetá italská komedie o tomhle účetním. Některé scény jsou dobré, jiné slabší. Moc to nefunguje jako cele. I tak se ale člověk občas zasměje. Fantozii se dostává do dost bizarních situací. Těch filmů je celá sága. "Paroháči!" ()

swamp

Ztřeštěný Paolo Villaggio v roli účetního - blbost, ale když je nálada, skvěle pobaví. :) Hlavně ta manželka a dcera. :D ()

PetrPan

Skvělá italská bláznivá komedie s nezapomenutelným P. Villaggiem, jednoznačně nejlepší z celé série filmů o účetním Fantozzim ()

Chrustyn

Občas až neuvěřitelně vtipné. Někdy trochu nudné. A občas bohužel trapné. Ale málokdy jsem se takhle nasmál takže za 4*. ()

poz3n

Všechny ostatní díly o panu účetním mi přijdou naprosto stupidní, o tom žádná, ale tenhle díl se vcelku vyjímá. Možná to bude tim, že sem na něm dost vyrostl, ale to je mi vcelku jedno, prostě u tohodle filmu se směju a budu smát furt dokola. ()