Reklama

Reklama

Strašidlo cantervillské

  • Slovensko Strašidlo cantervillské (více)
Trailer 4

Obsahy(1)

Po tři staletí strašil Sir Simon de Canterville ve svém sídle Canterville Chase a vskutku dobře se u toho bavil! Jenže jednoho krásného dne koupili dům Američani! Tahle moderní rodinka se nenechá jen tak vystrašit a staré dobré čáry na ni neplatí. Podaří se Siru Simonovi ty otravné cizáky vyhnat ze svého domu? Vydejte se s námi na strašidelný výlet do staré dobré Anglie, kde i duchové stále ještě mají úroveň. (Bohemia MP)

(více)

Videa (3)

Trailer 4

Recenze (7)

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Za mě teda ne. Americká rodina (pro film to není důležité je to tam řečeno jen jednou) si koupí sídlo v Canterville kde straší duch chlápka co tam uvízl přes 300 let.  On se jich snaží vyhnat jako předchozí majitele, ale oni se ho nebojí pak jejich dcera mu pomáhá se vysvobodit. Bohužel nemá to co nabídnout vtipné to taky není a zaujme jen závěr. 40 procent je maximum co tomu můžu dát. ()

0liverT3kel 

všechny recenze uživatele

Ďalšia z rozprávok ktorá nezapadá do dnešnej doby pokročilej animácie alá Kozí príbeh ktorý vyšiel v 2008 a má zrovnateľnú animaciu práve s týmto filmom. Príbeh je veľmi priemerný no neurazí ani nenadchne. Je to len ďalší z pokusov o rozprávku so strašidelnou tématikou ktorá ale zlyháva takmer vo všetkých ohľadoch... ()

Nonna 

všechny recenze uživatele

Četla jsem vícekrát, viděla jako muzikál i divadelní hru živě, shlédla několik filmových zpracování. Srovnání tedy jakési mám. Tato verze ničím neurazí, ale ničím ani nepřekvapí. Asi bych si ji měla ještě jednou poslechnout nezatížena tunou nudících se malých dětí chroupajících popcorn, které nalákalo, zcela scestně,  kino na Halloweenské strašidlo a ony se, pochopitelně (včetně rodičů), smrtelně nudily/i, protože tam nebyly dýně a příběh starého dobrého Oscara Wildea prostě pochopit nemohou. Radost mi udělalo celkem dobré dobové zpracování tématu, autoři neměli potřebu děj zasazovat do moderní doby. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Asi bolo iba otázkou času, kým sa na plátna kín dostane aj 3D animovaná podoba tohto slávneho príbehu. Je jasné, že to bolo určené primárne pre detské publikum a tomu bola prispôsobená aj atmosféra snímku. Film sa držal predlohy a tým pádom neponúka už nič nové, len opäť jednu z ďalších verzií tej istej predlohy. Takže jeden z tých priemernejších animákov. 55 % ()

Galerie (61)

Reklama

Reklama