OralBB

Úchvatné , úchvatné a potřetí sakra úchvatné. Scifárna postavená bez nějaký extra speciálních efektů a přesto s tak strhujícím dějem. Bruce opět zazářil a Brad Pitt ve svých nejlepších letech a rolích! ()

tomasBA

Skvele, klasicky vyborny Willis a Pitt hrajuci ako o zivot, mam rad filmi s cestovanim v case a tento ma tou pointou velmi chytil, po 1. pozreti som priznam sa moc nechapal, ale na druhe paradna "podivana";) a inak stale mi nebola pointa celkom jasna, lebo som si myslel, ze ta pritomnost sa odohrava v roku 1997, az potom som si v recenzii precital, ze to je rok 2025 a vtedy to zacalo konecne doseba zapadat:) ()

Trepak

Zasa raz niekto cestoval časom... Bohužiaľ, James Cole mal smolu, že ho vedci nevedeli poslať do správneho roku, a tak zažíva najrôznejšie trampoty. Ak sa chcem vrátiť do minulosti, pozriem si radšej The Girl Who Leapt Through Time. ()

JARDAHONDA

12 Opic : Osamělý cestovatel v čase roku 2025,má za úkol rozluštit hádanku,která může zachránit lidstvo.Po té co je většina světové populace vyhubena smrtícím virem,ti kteří přežili,se musí ukrývat v tmavých podzemních školách ...Velmi slušný Thriller,,,dávám plné hodnocení... ()

kacenkin

Nejlepší postapokalyptické scifi.....obrovsky kvalitní námêt , perfektnê natočené, fantastické vykony Bruce i Pitta....povinné pro fajnšmekry ! Gilliam ukázal, jak se mají točit filmy,,,, Jo a tenhle film krásnê odfiltruje lidi bez abstraktního myšlení....ti ho nezvládaj..... ()

Lucpro

Doporučuji shlédnout nejméně dvakrát a zaručuji, že tento film nebude nudit. Moc se mi líbil výkon Brada Pitta, role jakoby mu byla psaná na míru :D Je zřejmé, že režisér se na snímku "vyřádil", skvělá je i kamera a herecké obsazení. ()

TheOlly

Niekde vo vzdialenej budúcnosti všetci ľudia žijú pod zemou, pretože neznámi a smrtiaci vírus zničil päť miliárd ľudí v roku 1996, iba 1 percento populácie prežilo. James Cole je jedným z nich. Je vybraný ako dobrovoľník byť poslaný späť v čase zhromaždiť informácie o pôvode epidémie. Čo sa mi páči tak moc na tomto filmu je fakt, že nikdy nie je jasné, či všetko, čo vidíme, je reálne, alebo nie. Som si istý, že môžem pridať tento film medzi moje najobľúbenejší sci-fi film. Madeleine Stowe a Brad Pitt vyborny vykon, možno aj preto tento film fungoval tak neuveriteľne dobre. Rozhodne ma tento film dostal. Po pravde povedané, pochopil som tento film až po niekoľko hodinách. ()

pekkanik

V jednom rozhovore s Terry Gilliamom padla otázka, o čom vlastne tento film je. Terry Gilliam odpovedal: "Ja neviem." A divák si môže vybrať: Sci-fi cestovanie v čase? Apokalypsa a to po nej a pred ňou? Halucinácie psychicky narušeného hlavného hrdinu? Najkrajšie na tomto filme je, že to sa nikdy nedozvieme. ()

se.ru.na.to

Rozhodně dávám dobré hodnocení,ale je pravda,že jsem se občas ztratil v ději a to, ale nemusí být nutně chyba filmu a nebránilo mě nic se kouknout se s odstupem času ještě jednou a bylo to o mnoho lepší. Výhrada možná jen na prostředí v jakém se to odehrávalo to je taky spíš subjektivní názor. ()

Lekatariba

Děj trochu spletitější, hlavně díky neustálému cestování v čase, ale ty úžasné herecké výkony (Willis, Pitt) nelze opomenout. ()

MaxDamage1

Kultovní film,který se však u nás moc nechytil a byl málo medializován. Od začátku do konce měl film hlavu a patu. Výborně zde zahrál Brad Pitt a skvěle mu zde sekunduje Bruce Willis (nebo naopak)?? Musím hodnotit 5 hvězdami,neboť jsem zde neshledal žádných nedostatků. ()

vena199204

Depresivní atmosféra, Willis, Pitt, který podle některých přehrává, já si naopak myslím, že roli cvoka zahrál výborně. ()

Kinnlai

Geniální Brad Pitt, skvělý Bruce Willis, poutavý scénář, podmanivé vykreslení beznadějnosti a dvou dimenzí "mentálních světů", nápaditá hudba a zprostředkovaný vhled do Hitchcockova Vertiga - to vše dohromady -> vynikající počin. :) ()

Masinfira

Pro mě naprostá pecka! Bavil jsem se od začátku do konce a musím pochválit jak námět a příběh, tak i jejich brilantní zpracování. Doporučuji ke shlédnutí asi zcela všem. ()

hujerita

Takto nejak si predstavujem sci-fi. Skvelý scenár, výborná réžia. Pitt na zjedenie a Willis ako čerešnička na torte.Videl som to minimálne 5-krát a vždy tam nájdem niečo nové. Terry Gilliam je jednoducho borec ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil