Klub sráčů

Klub sráčov

Komedie / Hudební

Velká Británie, 2000, 82 min

• Ivoshek

..ale už bych to vidět nechtěl. opravdu ne.(14.4.2007)

• A_FISH

Hodně dlouho sem přemejšlel, jestli jsem někdy viděl blbější film, ale vážně si nemůžu vzpomenout .....(8.8.2006)

• Wacoslav1

Co dodat... kdyz je komedie stupidni ale pobavi tak to beru ale tohle je opravdu jen snuska nevtipnych nechutnosti a obal nelze skutecna filmova katastrofa!(13.11.2011)

• Hrabka

Je to pitomost až trapnost, ale já se bavil docela dobře. Některé scénky jsou zdařilé. Chtěl bych jet na Ibizu... 45%(23.12.2007)

Zcela geniální věc !(5.8.2006)

• Boogeyman

Měl bych se snažit být co nejmíň vulgární,ale to nejde. Ne u takovéhle tupé odporné sračky! Tenhle film je hnus,kterej by se měl zakázat, protože posunuje hranici špatného vkusu do nebezpečných mezí a mohlo by to mít nedozírné následky.(5.2.2006)

Má srdcová záležitost. Neskutečně srandovní komedie. Jízda od začátku do konce. Už od svých cca deseti let, kdy jsem Klub sráčů viděl poprvé na VHSce, je to moje nejoblíbenější komedie. I když se na to dívám už po několikáté, tak se pořád musím smát. Taktéž je zde skvělý soundtrack, který obsahuje tranceové písničky, které miluju. Harry Enfield je opravdu skvělý herec a ty jeho grimasy ve filmu jsou nepřekonatelný. Zatím se nenašel film, který by ho překonal. Je to prostě absolutní špica. Tohle by byl TEN film, kterému bych dal šestou hvězdu.(6.7.2007)

Jednu hvězdičku navíc za originální OST.(10.6.2008)

je to zrůdný a nechutný. mám ale dobrou vzpomínku na sledování. a tím se mění i hodnocení(22.10.2011)

Nejedná se ani o teenagerskou komedii, ani o parodii na ni. Je to v prvním plánu film věnovaný dvěma postavám, utvořeným komediální dvojicí Enfield-Burková a vystupujícím v jednotlivých skečích v show Harry Enfield and Chums. Distributorský převod názvu je tak zavádějící, ovšem pochopitelný, poněvadž původní název filmu by tuzemskému divákovi sotva něco řekl (soudě dle počtu zdejších hodnocení zmíněného seriálu). V druhém plánu je to úmyslné přepalování jistých stereotypů, hlavně těch spojených s pubertou a dospíváním, jehož účelem ale není je obnažit a zhodnotit, ale prostě se jim vysmát. A to já mám rád. Mít nadhled nad věcmi, které se jinak berou docela vážně (a že dospívající sebe a své problémy berou kurevsky vážně), a od srdce se jim vysmát. Je to o to jednodušší, oč přesněji tvůrci cílí, a byť občas minuli, byla pro mě i po opakovaných projekcích jejich trefnost odzbrojující.(10.9.2019)

• Rosomak

Už po několika minutách se mi chtělo nepřekonatelně zvracet...(1.11.2008)

Pamatuju mladý léta na základce někdy ve čtvrtý třídě, kdy jsme na to s partou tajně koukali a báli se, že nás načapou rodiče. Asi první komedie danýho tématu co jsem vůbec viděl. Až se pro mě za účasti mírný nostalgie stala kultovní. Je to tak debilní a nechutný až je to brutálně vtipný a padaj naprosto neskutečný hlášky. On už ten název mluví za vše. A i po těch X letech se u toho s lahváčem v ruce parádně pobavim. PS: Neříkam to často, ale ten českej dabing je boží. BTW: "Směju" se nad zdejšími komentáři.(13.7.2011)

• salahadin

S až infantilní radostí fanatického bohemisty jsem si vážení uvědomil, že jsem se díky tomuto filmu naučit opět několik nových vulgárních slov, jež nehodna jsou mého citu pro spisovný jazyk český, však k vyjádření mého názoru žargonu slov jaksi nedostačuje.(6.10.2012)

Hodnocení z nostalgie....je to hovadina, ale v roce 2000 jsem byl ve věku, kdy mě to bavilo skvěle. Nu což, nestydím se za to. 60%(30.12.2012)

• ChewieDC

Ano, tak tohle je skutečně horší než Hele vole, kde mám káru?(11.3.2003)

Tak blbá p*čovina, ža je skvělá.(2.11.2006)

Opravdu dlouho jsem v nějakém filmu neviděl ošklivější hlavní hrdiny. Člověk se jich pomalu bojí a je mu za ně v mnoha situacích trapně. Ale na druhou stranu, to byl zřejmně účel, a v tomto případě byl splněn. Některé situace mě skoro až vytáčely. Navíc Perryho hrála herečka Kathy Burke, a musím před jejím výkonem smeknout. Také se povedlo několik gegů, u kterých jsem se opravdu zasmál. Za mě 55%(14.10.2012)

• Carol Pifková

Proste sračka, ale kamoši to tak žerú až je to pre nich kultový film a ja som si to teda pozrela. Aspoň už viem odkiaľ majú tie hlášky.(21.1.2013)

• lamps

Tak takhle si představuju vrchol trapnosti. Dva třicetiletý chlapi hrajou nadržený repující puberťáky ve filmu s nejdebilnějšími a nejoplzlejšími pokusy o rozesmání, jaké jsem kdy v televizi zaznamenal. No prostě HUMUS, oproti kterému je občas i takový Kameňák docela snesitelné dílo. Nechápu, jak to mohlo nabrat těch 39%, protože pro mě je to určitě jeden z nejhorších filmů vůbec.(27.9.2011)

Toto hodnocení neberte zase tak vážně. Tři dávám z nostalgie po mých pubertálních letech a speciální hvězdičku za výborný soundtrack :-)(8.6.2008)

• hladass

Tak to jsou opravdoví sráči...(21.4.2008)

1 2 3 4 5 6 13 25 36 48