Příběh vypráví o tajném agentovi, který se snaží najít zbraně hromadného ničení. Zbraně byly ukradeny z ghetta Doupěte. Tajný agent se s prosbou o pomoc obrací na Lina, jediného člověka, co zná tento rajón a nebojí se místních gangsterů. (oficiální text distributora)

Faldicek

Nechápu, to jim jako za velkou louží nejsou dost dobré evropské filmy? Evidentně ne, jak jinak si vysvětlit, že naprosto zkopírovali Okrsek 13. Evidentně se v americe nenašel nikdo kdo ovládá parkur, tak jeden z herců zůstal stejný jako v originále. Ať si tu svojí kopii strčí někam... ()

Epco

Jeden vie skákať a metať saltá a druhý obstojne hrať. Zvyšok zabezpečí málo dialógov a rýchli strih. Ináč je to kopia Francúzkej predlohy, čiže žiadna logika ani zmysel. Mozog naladiť na mínusové hodnoty jeho kapacity, naladiť sa na nostalgicko Walkerovskú náladu a dá sa to prežiť. ()

Palizer

Od tohto filmu som necakal niec, ale nakoniec som bol milo prekvapeny. Sice nie je to nic extra, ale nebolo to az take zle ako to druhy uzivatelia CSFD hodnotili. Davam zasluzenych three stars! ()

terordemon

A hlavnú cenu za najzbytočnejší film všetkých čias vyhráva táto sračka. Nič v tom filme nefunguje a dejú sa tam také strašne nelogické nezmysly že Vám to zníži IQ aspoň o 20 bodov. Ďakujem tvorcom tejto filmovej žumpy že ma pripravili o 100 minút môjho života. 10% ()

J.Gotti

I když mě to mrzí vůčí Paulovi , tak musím dát jen dvě hvězdy. Je to totální kopie. Celí film nuda, někdy si až říkám že je to trapně dlouhé. Každopádně i ty dvě "pěkné" slečny to nezachránili. Posledních 10 minut se na to dalo kouknout... ()

Dobstaf10

Jeden z posledních filmů neboštíka Walkera a rozhodně lepší než trapárna štvanec. Kluci si trochu hrajou na Belmonda a skačou jak George z jungle, ale jinak spokojenost. Samozřejmě, když zapomenu na to, že největší grazl, dealer a killer na konci kandiduje na starostu Detroita :D To mi trochu ukápl pot z nosa :D ()

chytri odpad!

Proboha tohle byl remake okrsku 13? Hlavni hrdina je stejnej a v rámci celého filmu jsou stejný i texty. Jedna scéna se lišila to musím uznat. Hodnocení je za nulový nápad. Natočit stejný film, jen dát do druhé hlavní role jinou hlavu to snad ne. ()

StanleyVanH

Nůže, tak abych to shrnul, moc rád jsem viděl kompletní, poslední herecký výkon s Paulem Walkerem, sympaťák a zároveň skvělí herec, drsňák i bavič zároveň, bude mi na filmovém plátně chybět. Jinak tento film je spíš taková reklama na graffity, celkově takové průměrně akční béčko odehrávané ve squotu, které zachraňoval Paul a ta mrdna Catalina a i ta drsná černoška nebyla špatná. ()

Mr.Lordi

Znalost filmu "okrsek 13" bohužel připravila absolutně o veškeré napětí. Jen mě mrzí, že se P. Walker rozloučil tímhle způsobem... 50% ()

teseth odpad!

Hloupější a akčnější 13 okrsek. Nevím jestli tvůrci chtěli tento film předělat, ale tohle se fakt nepovedlo. Scénář je jak přes kopírák. Logika v hajzlu, herecké výkony dvou hlavních protagonistů tak tristní, že se vám po shlédnutí vytvoří v puse pachuť bahna, do kterého jste díky promítání tohoto filmu zapadli a fyzikální zákony vám najednou připadnou jako něco co si čtou děti na dobrou noc. Jediné proč mohl být tento film natočen je honorář Walkra a Belle, které museli být opravdu velkolepý, protože normální člověk by do takové číčoviny, bez vnějšího impulzu, hrát nešel. ()

DanielW94cz

Naprosto nudný film,který naprosto do detailu kopíruje okresek 13. Pro mně velké zklamání,dvě hvězdy za Paul Walkera a Davida Bella. ()

CheMosquito

Upřímně nechápu proč se vůbec točil tenhle film ale musim uznat že se na to koukat dá ikdyž po každé scéně vim co bude následovat . Ovšem není tak dobrý jako originální okrsek 13 . ()

machmej

Nikdy bych nečekal, že americká předělávka bude kopírovat všechno...a to doslova! Je to fakt ubohé a nechápu, jak se tomu mohl upsat i Belle, který zazářil v obou originálech a ted hrál to samé?????? Je až trapné koukat, jak je scénář identický a když Belle říká úplně stejné věci musel jsem se smát:-). Kdybych neznal originál, asi bych tahle nereagoval, ale opravdu mě to naštvalo. Na film jsem koukal jen ze zajímavosti a také kvůli Walkerovi. Jen kvůli němu a pár dobrým scénám nedám odpad. Kdo neviděl originál, ihned pustit a pochopíte mou kritiku... ()

Tomulka odpad!

Je to hnusná kopie Okrsku 13. Dialogy, hudba, spád filmu herecké výkony hrozné až tragické. Ano David Belle nedokázal zopakovat svůj výborný výkon z Okrsku 13. Tento film je výsměch ba možná opravdu odpad. ()