Nadýchaná atmosféra Marseille, jednoduchý príbeh s dobrými fórmi , milo tupí policajti ("...to vieš, so štvorkami na maturite ťa zoberú len k fízlom..."), nádherná Marion Cottilard ( ktorá na chvíľu ukáže bobra:-) a samozrejme dynamická kamera umocňujúca nadupané naháňačky - v protismere, cez medzery do ktorých sa nedá napchať. Európsky oddychový akčný film, ktorý nesklame, ale poteší. "Fotku! Fotku!":-)))(3.6.2008)

Teda něco takhle příjemného, zábavného a oddychovém se dá natočit jen ve Francii. V ideální zemi, kde si lze vzít policii na mušku a udělat si z ní legraci a nevypadá to trapně. Prakticky jediné co mě Taxíku mrzelo je to že dělají z Peugeota raketu co válcuje Mercedes (tedy země co neumí dělat auta vůbec - a nejhorší je zrovna Peugeot - si dělá legraci ze země co dělá nejlepší auta v Evropě). To je ale jen můj problém a můj osobní vztah k Francouzům jako výrobcům aut. Vše ostatní je na 200% v pořádku a funguje.(20.7.2012)

Závratná rychlost, zvučný soundtrack a k tomu všemu příjemný humor prezentovaný příjemným francouzským akcentem. U filmu Taxi jsem prožil celé své dětství a pouštěl jsem si ho dokolečka nejméně stokrát. Oproti dalším pokračování je jednička perfektní svým pomalým tempem a báječně vykreslenými postavami. Bessonovo rukopis se rozhodně nezapře(11.1.2007)

S ohledem na další filmy série přeci jen pomalý a místy ani ne tak zábavný rozjezd. Chemie obou hlavních hrdinů a především policejní dvojice zatím není tolik výživná a celkově to sice vtipné místy je, ale hluchých míst to má mraky. Ve své době příjemné zpestření, dnes už jen nostalgická vzpomínka na to, že už před 17ti lety psal Besson prázdné filmy. Hudba: Iam (dnes Akhenaton)(7.11.2015)

Skvělý, jednoduchý film pro pobavení. Při prvním shlédnutí jsem se téměř pořád smála. Nemyslím si sice, že to má na Taxi Taxi, ale je to krásný film. Konečně francouzský film, který se aspoň trochu snaží navázat na úžasné francouzské komedie minulé generace. Úžasný Samy Naceri, Frédéric Diefenthal a Marion Cotillard. Skvělá hláška: "Mám snad poslat fax? Doleva, prostě znamená doleva. To bych rád věděl, kde berou takový trotly." Navíc mě velmi pobavilo zesměšnění dopravních policistů :D(30.1.2014)

• - Na začátku závěrečné honičky urazí Daniel (Samy Naceri) svým Peugeotem zpětná zrcátka Mercedesů. Později při honičce však Mercedesy svá zpětná zrcátka opět mají. (Martin_Happy)

• - Když policisté v hangáru představují nové obrněné auto, má zcela černá skla, když ale vyjedou ven, jsou skla čirá. (BloodMax)

• - Těsně před natáčením spadl Gerard Pires z koně a musel zůstat v nemocnici na pár týdnů. Po tuto dobu ho v režii zastoupil Gerard Krawczyk (který pak natočil druhé a třetí pokračování filmu), který mu každý den chodil do nemocnice ukazovat svou práci a pokračoval podle instrukcí. (don corleone)