Prvá časť určite potešila mnohých motonadšencov, pre iných to bola len ďalšia bezduchá zábavička. Prvadou ale je, že originalita sa nezaprie, aj keď naplno bol (aspoň z môjho pohľadu) rozvitá až v druhej časti, ktorou pre mňa séria skončila. Perfektné ksichty a herci, ktorých neokukané a zaujímavé črty som si zamiloval. Gibert je klassa! 75%.(9.5.2006)

• Hejtmy

Filmy o autech nemám rád, protože se o tenhle druh zábavy vůbec nezajímám, takže ani od Taxi jsem nečekal moc. Co jsem ale čekal byla tuctová zábava ve stylu Rychle a zběsile, ale ani to se nekonalo. Taxi nabídne pár pitomejch postav (v čele s ústřední dvojicí), debilní děj, žádnou akci a trapný vtipy (těch naštěstí jen pár). Jestli si tohohle někdo cení, tak já ne. 20%(11.1.2010)

Příjemná komedie, bohužel by vyšla i klidně na menší stopáž jelikož hluché místa, které tvůrce vyplní zbytečný záběry a honičkami jdu až moc vidět… Co se týče herecké obsazení, je příjemné ale žádné herecké výkony, které by Vás okouzlily také nečekejte. Tuto sérii Taxi nepovažuju za nějakou kvalitní, je to spíše film na nedělní odpoledne… Všechny díly sou si na sebe silně podobné a herecké úroveň žádná a v každém filmu 2/3 inteligentní vtípky- to hodně málo. Jediné pozitivum těchto filmů pozoruju ve stále se zlepšující se kvalitu hereckého nadání Naceriho. Sem příznivcem rychlých kol, ale ani to mi nepřipadá v tomto filmu jako základní reálná složka… Normálně by sem dal 2 hvězdy, ale za tu „kultovnost“ co si okolo sebe film vytvořil, dám 3!(12.7.2010)

Když přišel Luc Besson s touto akční komedií z krásného a slunného Marseille, nechtělo se mi ani věřit, že Frantíci dokáží skloubit dobrou akci s jejich typickým, ale místami fakt povedeným humorem. A Taxi je takovým snímkem jako vyšitým. Moc vážnosti zde není, většinou se zde utahuje z poldů a ti vystupojí poměrně směšně. Ale zároveň je to svižná akční a zábavná jízda, která mě bavila od začátku do konce. Velkým plusem jsou tady skvělé dialogy, kterými mě dvojice Naceri a Diefenthal příjemně provázeli po celý film. Taxi u mě vždy zůstene jako skvělá francouzská jízda, ke které se rád budu vracet.(30.5.2011)

V mojich 10rokoch som tento film videl ešte na starom videu a čo môžte očakávať od filmu s názvom "Taxi" .. klasika , "francie" sa ukázala a námet nemá konkurenciu. Veľmi dobré spomienky na moje decké časy.Taxi bol jedným z mála filmom ktoré si pamätám dodnes .Všetky časti ešte stále mám na VHS-kách .(9.8.2013)

• - Když policisté v hangáru představují nové obrněné auto, má zcela černá skla, když ale vyjedou ven, jsou skla čirá. (BloodMax)

• - Ve scéně, kdy Émilien (Frédéric Diefenthal) chytne Daniela (Samy Naceri) a jede s ním do garáže, dává maják zvenku a skřípne jej do dveří. Když však poté vystupuje, protahuje jej dveřmi. (Hunys)

• - Natáčanie filmu Taxi prebiehalo v meste Marseille. (dyfur)