• castor
  ****

  Kdysi to byla hodně skloňovaná akční taškařice. S cihlou na plynu se tehdy po marseilleských ulicích proháněl Peugeot 406 řízený zběsilým taxikářem, herci sypali jednu hlášku za druhou a produkční tým Luca Bessona si mohl mnout ruce. Výsledek se nemusel zatěžovat nějakým dějovým uměním, jednoduše se v klipovém stylu jen prchalo, pronásledovalo a efektně bouralo. Prostě hlavní role tady hrají auta a pár užvaněných Francouzů. Much to mělo hodně, ale koho to zajímá.(13.1.2017)

 • Autogram
  ****

  Francúzsky strelený humor a rýchle auto idú k sebe jedna radosť. Aj mimo zbesilého jazdenia sa vo filme stále niečo deje, postavy riešia problémy svojským spôsobom a tak som oveľa spokojnejší, ako keby som mal vidieť Rýchlo a zbesilo alebo inú podobnú americkú nudu.(25.10.2013)

 • C0r0ner
  ****

  V autě se mi dělá blbě normálně, s Nacerim za volantem svého taxíku bych se poblil tak po padesáti metrech. Ještě, že na to majitel myslel a do auta nainstaloval blicí přihrádky. Parádní francouzská komedie, která je díky své krátké stopáži stravitelná i několikrát. Nejde o žádný scenáristický skvost, ale to asi ani nikdo nechtěl. 80%(20.7.2016)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Hans Akhenaton: 1. Maudits Soient Les Yeux Fermes (Chien De Paille) ,2. Scooter ,3. Dini (Assia) ,4. L'amour Du Risque (Fonky Family) ,5. La Charge ,6. Give Me Your Love (Deni Hines) ,7. La Vie De Reve (3 -Oniel) ,8. 1ere Attaque ,9. Le Dernier Coup ,10. Ne Rien Faire (Karl) ,11. 2 Eme Attaque ,12. Marseille La Nuit (Iam) ,13. Taxi (Mafia Underground) ,14. Derniere Banque ,15. Vie Infecte (Carre Rouge) ,16. Tu Me Plais (K.Reen/ Def Bond) ,17. Theme De Lily Iii ,18. Lyrix Files (Akhenaton) ,19. What Makes You A Man (Deni Hines)(14.5.2011)

 • Phietros
  *****

  Naprosto rychlá a zábavná akční komedie o jednom zběsilém taxikáři se smolným poldou! Když Daniel opustí svůj skůtr u roznáškové služby a přesedlá do čtyř kolového taxi, posedlý rychlou jízdou a úpraveným vozem, netuší co ho bude čekat. Po svezení milé paní,sveze i jejího syna závratnou rychlostí, když pak zjistí že je to policista. Aby nepřišel o papíry a tím i svého miláčka, dohodnou se, že mu udělá službu a dopadne s ním gang červených mercedesů. Hra na kočku a myš při vysokých rychlostech se spousty zábavy může začít…(14.1.2011)

 • - Když dělá Emilien autoškolu, název této školy je G. Pires, stejný jako je jméno režiséra. (don corleone)

 • - V závěrečné scéně, kdy Daniel Morales (Samy Naceri) sedí ve Formuli 1, nasadí si hemu, odkazující na francouzkého závodníka Formule 1 Oliviera Panise. (jarjarbinx)

 • - Když insperkor Émilien (Frédéric Diefenthal) najme Daniela (Samy Naceri) jako poradce, aby mu pomohl s vyšetřováním, Daniel mu řekne, že gang s Mercedesy jsou němci, což je pro Emiliana novinka. Emilian by o tom však již měl vědět, protože jeho nadřízený komisař Gilbert (Bernard Farcy) už na první poradě všem oznámí, že do Marseille zavítá gang německých bankovních lupičů. (Martin_Happy)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace