Velice povedená francouzská komedie s dobrými herci.Samy Naceri je opravdu skvělí a stejně tak i Frédéric Diefenthal,u nás jsou poměrně neznámí.Většina je zná pouze ze čtyř dílu Taxi,ale ve Francii jsou tahle jména každému víc než známá.Samozřejmě jako u většiny pokračování je jednička nejlepší a tady bych řekla,že je to ten případ.Skvělé triky a hudba.(23.2.2008)

Taxi, je svěží, oddechová Francouzská akční komedie. Parádní, rychlá, vtipná jízda s příjemnými postavami (herci), hláškami, jednoduchým dějem a super kárami! Zaručeně se pobavíte! Ovšem nedoporučuji se na to dívat víckrát. Protože při opakovaných projekcích, už se tak dobře nepobavíte, omrzí vás to. Proto 3 hvězdy.(12.9.2010)

"C'EST PARTI!" -------- Začiatok výbornej série, geniálny francúzsky humor a duo Samy & Frédéric, ktorí to ťahajú až po 4. diel. Luc Besson sa pochlapil a spolu s prostredím Marseille vytvoril základy pre klasiku medzi francúzskymi komédiami.(25.12.2016)

Francúzsky strelený humor a rýchle auto idú k sebe jedna radosť. Aj mimo zbesilého jazdenia sa vo filme stále niečo deje, postavy riešia problémy svojským spôsobom a tak som oveľa spokojnejší, ako keby som mal vidieť Rýchlo a zbesilo alebo inú podobnú americkú nudu.(25.10.2013)

Skvěle natočené, pořádně našlapané, solidní soundtrack, super rychlý taxík, prototyp auta (ninja, ňak) komisař Gibert a ulice Marseille (Need for Speed, ti co hráli tak vědí). Všechno je zkombinované tak, že to do sebe perfektně zapadá a vytváří nanapodobitelně vtipnou komedii. Já se skvěle bavil a to i podruhé a potřetí.(31.3.2007)

• - Natáčanie filmu Taxi prebiehalo v meste Marseille. (dyfur)

• - Daniel Morales (Samy Naceri) jezdí v Peugeotu 406 a gang německých lupičů bank v Mercedesech 500E. Tyto vozy vycházejí z vozu Mercedes-Benz 124, ale pro Mercedes jej upravovalo Porsche. Bylo vyrobeno pouze 500 kusů. (lskala)

• - Formule, ve které v závěru sedí Daniel (Samy Naceri), má polep Police Nationale CRS. Jedná se o znak francouzkých policistů nasazovaných především jako tzv. těžkoděnci na demonstracích a nepokojích. (Horryx)