Soundtrack Hans Akhenaton: 1. Maudits Soient Les Yeux Fermes (Chien De Paille) ,2. Scooter ,3. Dini (Assia) ,4. L'amour Du Risque (Fonky Family) ,5. La Charge ,6. Give Me Your Love (Deni Hines) ,7. La Vie De Reve (3 -Oniel) ,8. 1ere Attaque ,9. Le Dernier Coup ,10. Ne Rien Faire (Karl) ,11. 2 Eme Attaque ,12. Marseille La Nuit (Iam) ,13. Taxi (Mafia Underground) ,14. Derniere Banque ,15. Vie Infecte (Carre Rouge) ,16. Tu Me Plais (K.Reen/ Def Bond) ,17. Theme De Lily Iii ,18. Lyrix Files (Akhenaton) ,19. What Makes You A Man (Deni Hines)(14.5.2011)

Čtu u televize, těším se na Vlasy a hle, najednou začíná Taxi. Tak se podívám, ostatně proč ne, že... Film opět není nic světoborného, ale další z fajn filmů na odreagování a pobavení. Fajn obsazení, vtipy, není to nudné. Pokud někdy poběží další díly, s chutí se podívám. I na tohle bych se klidně koukla znovu. Holt Francouzi, ti umí dělat komedie a tohle bylo navíc i akční!(18.6.2013)

"C'EST PARTI!" -------- Začiatok výbornej série, geniálny francúzsky humor a duo Samy & Frédéric, ktorí to ťahajú až po 4. diel. Luc Besson sa pochlapil a prostredie Marseille vytvorilo základy pre už klasickú sériu.(25.12.2016)

V mojich 10rokoch som tento film videl ešte na starom videu a čo môžte očakávať od filmu s názvom "Taxi" .. klasika , "francie" sa ukázala a námet nemá konkurenciu. Veľmi dobré spomienky na moje decké časy.Taxi bol jedným z mála filmom ktoré si pamätám dodnes .Všetky časti ešte stále mám na VHS-kách .(9.8.2013)

Hlášky: (Při prvním setkání s mercedesovým gangem.) Daniel Morales: - "Nazdárek, jak se vede? Myslíš, že si Schumacher? Jezdíš tu dokolečka. Co jsou to za autíčka? Mercedesy? Taky dělají auta?" & (Při druhém setkání s mercedesovým gangem.) Daniel Morales: - "Nazdar bavoři, jak se vede? Pořád v traktoru? Sorry za minule. Zapomněl jsem na ruční brzdu, proto mi to nechtělo jet." & (Při zběsilé jízdě směrem na letiště.) zákazník: - "Kvůli mně nemusíte riskovat. Nechci, aby vám sebrali řidičák." Daniel Morales: - "Buďte v klidu, pane. Žádný nemám."(23.7.2007)

• - Ve scéně, kdy Émilien (Frédéric Diefenthal) chytne Daniela (Samy Naceri) a jede s ním do garáže, dává maják zvenku a skřípne jej do dveří. Když však poté vystupuje, protahuje jej dveřmi. (Hunys)

• - Natáčanie filmu Taxi prebiehalo v meste Marseille. (dyfur)

• - Formule, ve které v závěru sedí Daniel (Samy Naceri), má polep Police Nationale CRS. Jedná se o znak francouzkých policistů nasazovaných především jako tzv. těžkoděnci na demonstracích a nepokojích. (Horryx)