• tron

Nikdy som nechápal popularitu tohto dielu (resp. série) a už tobôž som nerozumel tomu, ako môže niekto tento fádny film z produkcie muža stojaceho za legendami ako MAGICKÁ HLBOČINA a LEON pokladať za kultový. No tak ale čo už, zas nemusím chápať všetkým veciam na svete, no nie? Ak vám ide len o akčné scény a trocha humoru, siahnite radšej po Bessonových rovnako rutinných, ale predsa len o čosi vtipnejších kúskoch WASABI a KURIÉR.(8.12.2004)

Velice povedená francouzská komedie s dobrými herci.Samy Naceri je opravdu skvělí a stejně tak i Frédéric Diefenthal,u nás jsou poměrně neznámí.Většina je zná pouze ze čtyř dílu Taxi,ale ve Francii jsou tahle jména každému víc než známá.Samozřejmě jako u většiny pokračování je jednička nejlepší a tady bych řekla,že je to ten případ.Skvělé triky a hudba.(23.2.2008)

Nadýchaná atmosféra Marseille, jednoduchý príbeh s dobrými fórmi , milo tupí policajti ("...to vieš, so štvorkami na maturite ťa zoberú len k fízlom..."), nádherná Marion Cottilard ( ktorá na chvíľu ukáže bobra:-) a samozrejme dynamická kamera umocňujúca nadupané naháňačky - v protismere, cez medzery do ktorých sa nedá napchať. Európsky oddychový akčný film, ktorý nesklame, ale poteší. "Fotku! Fotku!":-)))(3.6.2008)

Když jsem tento film shlédl, tak si mne úplně získal. Pohodová francouzská lehce akční komedie, kde děj je na vedlejší koleji. Na hlavní koleji jede zběsilou rychlostí taxikář bez řidičáku Daniel ve svém Peugeotu 406 s neschopným policistou Emilienem za burácení hip hopu. Sympatický počin u kterého se vždy bavim. 75%(16.1.2009)

Jet s Danielem, tak si sice dobře popovídám, poznám sympatického kamaráda, ovšem byla by velká šance, že by to bylo to poslední co bych v životě udělal. Daniel totiž svůj Peugeot nešetří a o tom je celý fil.....celé čtyři filmy. V jedničce nový koncept funguje skvěle. Daniel poznává nešikovného policejního důstojníka, neschopného získat řidičský průkaz, což ho nakonec přivede k Danielovu angažování. Jak už to bývá, stanou se z nich dobří přátelé a my se u toho budeme bavit. Poprvé určitě.(18.9.2008)

• - Když dělá Emilien autoškolu, název této školy je G. Pires, stejný jako je jméno režiséra. (don corleone)

• - Stará závodná počítačová hra, ktorú hrá Frédéric Diefenthal, sa odohráva na okruhu v Monaku, najstaršom okruhu Formuly 1. (damine178)

• - Když policisté v hangáru představují nové obrněné auto, má zcela černá skla, když ale vyjedou ven, jsou skla čirá. (BloodMax)