Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

Enšpígl

Začátek grandiozní cameo Slye nemá nejmenši chybičku. Rychlost a humor stejný jako v předchozích dílech.Ale bohužel i na mě , člověka , který opravdu toleruje co se dá ve filmech ,byl ten konec moc silnej šálek . Taxik má zůstat v ulicích a nemá jezdit po horských sjezdovkách ani nikde jinde. Vyjma Fantomase samozřejmě . ()

Dever

Soundtrack Hans DJ Kore a DJ Skalp: 1. Making Off (Generiq) - Dadoo ,2. Qu'est-C'Tu Fous Cette Nuit? - Humphrey ,3. Match Nul - Kayliah ,4. Les Rues De Ma Vie - Booba ,5. Plus Vite Que Jamais - Lara ,6. Where's Yours At? - Pharrell Williams ,7. 10 Minutes Chrono - 113 ,8. Vivres Sans Ca - Diam's ,9. Gotta Drive - Lara ,10. Tarif C - Oxmo Puccino ,11. L'Allumange - Willy Denzey ,12. J'accelere - Pit Baccardi ,13. Profite - Costello ,14. Laissez-Nous Vivre - Corneille ,15. P'tte Soeur - Leslie ,16. Trouble - Intouchable ,17. Find My Way - N.E.R.D. ,18. Love - Lynnsha ,19. Du Spy Dans Pair - Doc Gyneco , ()

Malarkey

Dvěstě v městě, třista z místa. Jednou jsem to k sérii Taxi napsat musel a řekl bych, že ke třetímu dílu je to příhodná chvíle. Landa to vystihnul dobře. Silnice jsou tvůrcům totiž už dost málo na to, aby se na nich mohli prohánět závratnou rychlostí a tak se jedou projet po hřebenech Francouzských Alp a jak řikám jestli série začíná originálností a inovací, tady veškerá originálnost končí a začíná jeden velký paskvil plný nesmyslů, které nemají význam. Ono už je těžké vymýšlet stále dokola příběhy gangů, které se prohánějí v autech jedné značky, pak druhé značky a nakonec třetí značky. Jde o to, že zábava ještě nevyprchala. Například začátek a cameo role Slye je naprosto dokonalá což o to, ale ke konci to ztrácí dech to uznávám. Ale beztak si nedokážu přiznat, že trojka není natolik špatná, že bych se u ní nedokázal nebavit. K téhle chvíli mě přinutila až čtyřka, ale to sem už nepatří. --- Ty si tu spal nebo co? - Jenom jsem si na pět minut zdřímnul. - Tak pět minut to asi nebylo pač máš ten spis optisklej na obličeji. Vypadáš jako strom. Jo jasně, strom. Hele kdyby to byly letokruhy tak by si tu musel spát......20 let. ()

B!shop

Oproti minulejm dilum mi prislo, jako by tohle nebyla francouzska komedie, ale spis americka. Jasne, jsou tu stary znamy z minulejch dilu, ktery sou fajn a k tomu dobry auto, ale to je tak vse co zustalo. Vtipu tu je spousta a nektery jsou fakt dobry (porod, Stallone, general..), ale celkove tomu vetsi rozpocet spis uskodil. K cemu je, ze tu je spousta akce, kdyz nepusobi vubec napinave a do toho hraje nejakej debilni hip-hop. Dal bych mozna i 4, ale na predchozi dily to proste nema takze jen 3. ()

Gemini

No, mohlo to být i mnohem horší. Ale taky mnohem lepší. Humoru je tentokrát opravdu nějak málo, i když některé hlody jsou skutečně vychytané...Akční scény jsou celkem solidní, úvodní honička tradičně vydařená a ohledně úvodních titulků, to vám nebudu popisovat, ale stojí to za to...Hudba ve stylu na jaký jsou fanoušci Taxi zvyklí...Herci opět titíž, což vám myslím nebude vadit, spíš naopak, i když Emma Sjöbergová má podstatně menší prostor než minule:) Zpočátku příjemným překvapením, ale ve finále spíše zklamáním, je role hongkongské akční hvězdy Bai Ling. Proč zklamáním? Vždyť to tu píšu, je to akční hvězda, ale v Taxi 2003 si toho ani nevšimnete:( A přitom by to celý film jen oživilo... Celkově vzato - znalci předchozích dílů se dočkají všech svých oblíbených kousků, ale tentokrát to prostě nemá takový říz a jen doufám, že další díly už nebudou. 50% ()

• Ve scéně, kdy Gibert (Bernard Farcy) padá padákem, ze vzdaleného pohledu řídí padák rukama. Při bližším pohledu se však jen drží lan. (Grid)
  • Keď Daniel pri policajnej naháňačke zmení evidenčné číslo, je na ňom napísané "Allez L'OM". L'OM je prezývka francúzskeho futbalového klubu Olympique Marseille. (m.a.t.o.)
  • Ve scéně, kdy Daniel (Samy Naceri) jedoucí s Emilianem (Frédéric Diefenthal) za Santou Clausem na skútru vyvrátí taxík na dvě kola, jsou místo nich v jednom záběru zřejmě viditelní kaskadéři. (MiraSKS)