Reklama

Reklama

Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

(více)

Recenze (308)

lekr 

všechny recenze uživatele

Skvěle ujetá komedie která pořád srší vtipem a akcí jakou umí jenom a jenom francouzští filmoví specialisté. Bohužel námět je trochu stejný a vtipy se místy opakují což je asi jediná vada filmu. Jinak stále skvělá kravinka s dobrými hereckými výkony ve které mě velice příjemně překvapilo Stallonovo okouzlující cameo... ()

Slarque 

všechny recenze uživatele

Zcela debilní scénář v podstatě neumožňoval lepší výsledek. Na akční film málo akce, na komedii nijak zvlášť vtipné. Všechno uhání tak rychle, že žádná potenciálně zajímavá scéna se nestihne rozehrát. Bai Ling je tak zmalovaná, že vlastně ani není krásná, a hrát nemá co, Sylvester Stallone mírně pobavil. A další díly budou zřejmě ještě slabší... ()

Reklama

OG_Swifty 

všechny recenze uživatele

Nemůžu si pomoct, ale přestože kvalita oproti předchozím dílům poklesla, je to pořád docela sranda. Zajímavým jevem je, že ačkoliv francouzštinu nemůžu ani vystát, tak je tenhle film v originále ještě o stupeň lepším než dabovaná verze. K tomu si přičtěte úžasnou Bai Ling, která i přes poměrně vysoký věk ve filmu vypadá fantasticky, výborný soundtrack a máte skvělý film. ()

memoman 

všechny recenze uživatele

Jediné co už stojí v trojce za pozornost,je akční intro s cameem Sylvestra Stallona na začátku,parodické bondovské titulky a honička s mostertruckem. Jinak poměrně slabota. A nevytrhne to ani záverečné zdolávání alpských vrcholů autem,které bylo mnohem lepší ve funésově panu Septimovi. Do třetice už se tolik nedařilo. ()

Xmilden 

všechny recenze uživatele

Trojka představuje veliký výkonnostní sestup. Začátek sice navnadí na Sylvestra a bondovské titulky rozhodně zajmou, ale poté se vlastně už nic zvláštního nestane. Komisař dostává čím dál větší roli, naši hrdinové řeší spíše rodinné trable a humor se sice zcela úplně nevytratí, ale vtípky jsou dosti slabé. 40% ()

Galerie (22)

Zajímavosti (18)

  • Ve scéně, kdy Daniel (Samy Naceri) s Émilienem (Frédéric Diefenthal) sjíždí sjezdovku, je v záběru z kabiny auta vidět, že čelní okno setřel pouze jeden stěrač. V dalším záběru z kabiny auta jsou vidět opět dva stěrače. (bartas51)
  • Keď Daniel (Samy Naceri) pri policajnej naháňačke zmení evidenčné číslo, je na ňom napísané "Allez L'OM". L'OM je prezývka francúzskeho futbalového klubu Olympique Marseille. (m.a.t.o.)
  • Ve scéně, kdy Daniel (Samy Naceri) jedoucí s Émilienem (Frédéric Diefenthal) za Santou Clausem na skútru vyvrátí taxík na dvě kola, jsou místo nich v jednom záběru zřejmě viditelní kaskadéři. (MiraSKS)

Reklama

Reklama