Reklama

Reklama

Po městě běží muž, který je pronásledován. Útočiště nachází v taxíku Daniela Moralese. Ten ho velkou rychlostí odváží na letiště. Zde však muž místo do letadla nastupuje do vrtulníku. Daniel se těší, až to všechno bude vyprávět policistovi Emilovi, svému kamarádovi. Žije s přítelkyní Petrou, která se mu již dlouho snaží něco říct. Jenže Emil je posedlý jen gangem loupežných Santů. Daniel má přítelkyni Lilli, s níž žije v garáži. Tento způsob soužití však dívka nezvládá a odchází... Emil s kolegou Alainem zatýkají jednoho podezřelého Santu. Později však zjišťuje, že zatkli svého komisaře Giberta, který také pátral po gangu. Na komisařství přichází reportérka Qiu. Chce něco napsat o práci policie a Gibert ji vychází vstříc. Petra už to nevydrží a přichází za Emilem na komisařství. Oznamuje mu, že pro zaslepenost případem přehlédl, že už je osm měsíců těhotná. Emil je rád. Daniel se probouzí sám. V koupelně nachází těhotenský test. Je pozitivní. Hned spěchá za Lilli. Emil zatím s policejním sborem pronásleduje gang. Bohužel neúspěšně, jejich auto končí v bazénu. Reportérka Qiu si omotává kolem prstu komisaře Giberta a lstí stahuje informace z policejního počítače. A Daniel s Emilem? Sdělují si, že budou oba otcové. Dohodnou se, že budou méně pracovat a více se věnovat svým ženám. To však Emil hned poruší – donutí Daniela sledovat jednoho Santu. Když dojedou do skladiště, Emil udělá chybu a je zajat... (TV Prima)

(více)

Recenze (307)

Márduk33 

všechny recenze uživatele

Ani nevím, jestli stojí za to v v Taxi pokračovat. Jednička a dvojka byly docela slušné. Toto už je ovšem dost "přeždímané" a humoru už je dost málo, některé scény, které měly být vtipné byly bohužel spíše k smutku. Neříkám, že jsem se párkrát nezasmál, ale oproti minulým dílům už to bylo o dost méně. ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Uvodnych desat minut natrieskanych akciou a zakoncenych skvelym cameom Sylvestra Stalloneho je skoro tak dobrych ako minule diely. Bohuzial hned po nasledujucich uvodnych titulkoch v style Jamesa Bonda sa film uplne zadrhne. Komicke sceny su v uplne inom a ovela primitivnejsom style. Roztomily nesika Emilien je zrazu uplny imbecil, ktory si 8 mesiacov nevsimne, ze jeho zena je tehotna. A popritom neustale niekam pada a o nieco zakopava. Daniel uz tiez nie je taky frajer a je skôr za chudaka, ale aspon nie je uplny debil. Komisar Gibert to uz prehana natolko, ze je skôr otravny ako zabavny. Zaporaci a pripad, ktory sa riesi nikdy neboli extra strhujuci, ale tentoraz su uplne nevyrazni. Proste pre zmenu nejaki cinania, ktori sa prezliekaju za Santov a vykradaju banky. Vztahy ustrednej dvojky s ich zenami uz tiez dost otravuju. Petra tu skoro vôbec nie je a Lilly to uz s tym buzerovanim Daniela prehana natolko, ze je na zabitie. Ked uz nefunguje humor a vztahy, tak to mohla zachranit aspon akcia. Ale ta tiez za vela nestoji. Klasicke autonahanacky tu prakticky vôbec nie su. Namiesto toho auto s velkymi kolesami zdemoluje par aut alebo sa nahanaju Santovia na korculiach. No a finale na snehu je uz uplne nudne. Mimo solidneho uvodu ma tu nezaujala proste ziadna akcia. Takze vysledkom je najhorsi diel a obrovske sklamanie z neho trochu napravila pozeratelna stvorka. Ale mozno by bolo najlepsie keby ostalo len pri dvoch skvelych dieloch. Na druhej strane to je stale lepsie ako katastrofalny remake jednotky. 4/10. ()

Reklama

Melies 

všechny recenze uživatele

5 / 10 Typická 'taxíkovská' atmosféra poteší vynikajúcim tempom a niektorými nezabudnuteľnými gagmi ("Som tehotná" ... "Koľko?" ... "Osem mesiacov."), ale ku koncu tak neskutočne stratí dych, že to až možné nie je - vtipy sa začnú opakovať, rýchlosť rozprávania klesá a Damoklov meč s menom Nuda sa nenávratne vyrúti vstriec nášmu sklamanému srdiečku... A nezachránia to ani sexi budúce mamičky (to znelo divne) - na to sa tam objavujú až príliš zriedka. ()

Slarque 

všechny recenze uživatele

Zcela debilní scénář v podstatě neumožňoval lepší výsledek. Na akční film málo akce, na komedii nijak zvlášť vtipné. Všechno uhání tak rychle, že žádná potenciálně zajímavá scéna se nestihne rozehrát. Bai Ling je tak zmalovaná, že vlastně ani není krásná, a hrát nemá co, Sylvester Stallone mírně pobavil. A další díly budou zřejmě ještě slabší... ()

Galerie (22)

Zajímavosti (18)

  • Ve scéně, kdy padá auto do bazénu, je možné všimnout si, že je prázdné. (Terva)
  • Mená, ktoré sa objavia na výsledkovej tabuli v lyžiarskom stredisku, patria niektorým členom štábu. (m.a.t.o.)

Reklama

Reklama