DD

Směšná vykrádačka Gladiátora bez nápadu s legračně přehrávajícím Sutherlandem a píčusem Harringtonem. Super. ()

RAFT

No nemůžu si pomoct ,ale tenhle film je totální propadák.Je to taková vykrádačka gladiátora ,nezaživné ,občas nudné ,dějově film za nic nestojí ,efekty stály za prd. A z herců film bohužel ,nikdo nezachrání. ()

fallanga

Jak tento film popsat? Celková kvalita filmu je opravdu dobrá, film je strhující a celkově zábavný, ale je v něm tolik malých chyb, které mě iritují. Za prvé jsou to hrozně napsané dialogy a trapné herecké výkony (dokonce i Emily, herečka do které vkládám velkou důvěru mě zde zklamala). Rozhovory jsou samé klišé (všechno co řekl Kit se dá najít v jiném filmu, nebylo tam ani slovo originální). Všichni herci se chovají jako roboti (zase na Kitovi to jde poznat nejvíce). Poté je zde samotná erupce. Samozřejmě toho o této erupci moc nevím, ale nechce se mi věřit, že půlku města zničilo tsunami a druhou půlku zničili transformeři navštěvující naši planetu. Gladiátorské souboje taktéž nebyly nic moc. Kit mi připadal jako starověký Rambo. Kousek od něj narazil kus horniny, který by z uhlí vytvořil diamant, spadne na něj několika set kilová socha, je zbičován, několik utržil silné zásahy do hlavy a přesto pořád žije a co víc pořád vypadá jako starověký playboy (ne, opravdu nejsem hater Kita Haringtona). A jako poslední (napsal bych toho více, jenže v těch chybách ztrácím přehled) bych zmínil naprosto předvídatelný příběh. To, že všichni umřou mi bylo jasné, ještě než jsem film spustil, ale to, že jsem trefil i způsob jejich smrti je naprosto šokující. Ale i přes všechny tyto chyby mě film celkem bavil, takže ty 3 hvězdy si to zaslouží. Zlatý střed. ()

Uter123

Sklamaní. Áno som. V kútiku duše som veril, že by sa to tentoraz mohlo Andersonovy podariť. Samozrejme že s triezvym pohľadom na jeho minulosť, som nečakal nič nadčasové ani, že by som si to hneď pridával do top ten, ale isté náznaky kvality z trailerov iskrili. O to viac ma mrzelo, že tomu tak nebolo.Hlavným problémom jednoznačne nie je vykrádanie svojich starších predchodcov ale to v čom tkvie andersonov neduh už od jeho rannej tvorby. On je prosím pekne, scenárofóbista. Ja si to ináč neviem vysvetliť. V tom filme nič nefunguje. Od začiatku som sa chytal za hlavu, že toto muselo byť písané na húsenkovej dráhe. Bezpointové striedanie scén, postavy vlažné nezaujímave, nejde z nich žiadna priama odozva publiku. Obývané lacnými štúdiovými kulisami, bez módnych vychytávok a hlavne bez krvi a sexu ktoré by ma presvedčili o opulentnosti Pompeii. K tomu haldy CGI, ktoré sú občas natoľko odpudivé, že som musel zakrývať oči. Škoda toho. Zmarilo to vo mne všetky nádeje, že Anderson by mohol vo svojom živote natočiť niečo čo by naozaj stálo zato. P:S Kit je herecké poleno ale jeho osobnosť pôsobí dostatočne hetero nato aby ste si ho mohli pozrieť aj v ďalšom filme.50% ()

singone

Ač je mi toto téma blízké, neboť jsem měl tu čest navštívit jak Vesuv, tak Pompeje, film rozhodně nenaplňuje potenciál tématu a pseudo Titanic romantika how rozhodně nezachrání, stejně jako obsazení hlavních rolí. Za mne lepší 2 * ()

john.h

Byl jsem příjemně překvapen. Čekal jsem průměrnou slátaninu se solidními efekty a dostal jsem velmi zábavnou slátaninu se solidními efekty. Ten konec byl taky docela fajn. Paul W.S. Anderson si jede to svoje a sakra mu to vychází. Jeho filmy mají šílené zisky a jsou svoje. Týpek zkrátka ví, jak na to. Když se na jeho produkty dívám z hlediska konzumenta, pochutnávám si solidně, pokud bych měl hodnotit podle filmové kvality, dopadlo by to hůř. Anderson asi nikdy nenatočí film, který by se dostal do mojí osobní TOP 20. Zábavnost ale on umí namíchat. Jen musím uznat, že občas opravdu vykrádá. Ta vlna jak z 2012, která obejmula věž s hořícím ohněm, to už jsem někde viděl. ()

sWONDER

Dnes už čistokrvný popcorn tohoto druhu nenadchne nikoho. Čakal som že pompeje budú viac o samotnej katastrofe no tá je iba krovie pre chabý príbeh plný otrasných klišé. Záver je píiliš chaotický a neohúria ani triky. ()

lisa.ginmi

Katastrofické filmy nemám ráda a u Pompejí to historický základ věru nezachraňuje. Římani jsou hnusáci hnusní, hlavnímu hrdinovi jeho drsnost ani na okamžik nevěřím, a politická linka kolem hlavní hrdinky a jejích rodičů vyznívá tak do ztracena, že je vlastně nesmyslná. Celý film je vyloženě nudný, ani jediná dějová linka neobsahuje napětí nebo emoce. Emily Browning a Carrie-Anne Moss jsou sice dobré herečky, ale tady zjevně nemají do čeho píchnout. Dokonce i samotná zkáza Pompejí je nudná. Za všechno mluví fakt, že je to asi první film, u které jsem vyloženě proklínala neustálou potřebu postav vést dialogy. To nekonečné zbytečné tlachání je naprosto ubíjející. Film, jehož jediným smysluplným sdělením je - zachraňte koně! ()

iKosser

Začátek působí tak, že to točil nějaký kripl jako já, který se den předtím podíval na gladiátora a chtěl si udělat něco podobnýho. Začátek je prostě plochý jako talíř a jedno klišé střídá druhé, ovšem až do...no vlastně kde se to zlomí? Podle mě hned jak Kit unese tu svoji děvu na kopec. Odtud film začíná hrát na trochu lepší notu, filmař už se konečně našel a ví co vám chce říct. Jakmile se prostředí změní na apokalypsu tak to nemá chybu, po tom co bylo předtím je to výrazné zlepšení o sto procent. Řekl bych, že film paradoxně táhnou herci v čele s Kieferem, který umí šulínky zahrát lépe než klaďase, Kit nic nepokazí se svým 8-packem a Emily je dostatečně sladká na tu lávovou spoušť, ale jinak je to béčkový výplach nad kterým nesmíte přemýšlet ani vteřinu. Je to zkrátka vykrádačka těch lepších filmů, chvilkové zabavení a už při cestě z kina na ni rázem zapomenete, ale něco mi říká, že to mohlo dopadnout kurevsky hůř... ()

gamatha

Anderson, ako režisér, ma fascinuje tým, že dokázal pochovať Resident Evil jeho nekonečnými pokračovaniami. Bola som konsternovaná jeho historickým ignorantsvom u Troch mušketieroch a čerešničkou na torte sa stávajú Pompeje, kde vytvorí lásku medzi spotenými gladiátormi. Je to hnus velebnosti! ()

dkas

Když se zkříží Gladiátor, Troja a dalších X filmů, dáte tam herce, kteří jakoby z oka vypadli Orlando Bloomovi z Pirátů v Karibiku nebo Angelinu Jolie z Alexandra Velikého, přidáte pár katastrofických scén, které jakoby z oka vypadli z 2012, dostanete Pompeii. Takže celkově je to celkem nuda. 3D taky slabé. ()

Wolfinas

Tahle slátanina mě fakt uchvátila. Ať si každý říká co chce. Dostali jsme bezpáteřního nechutného padoucha, který má mnohem destruktivnější povahu než samotný Vesuv. A John Snow bez trička?! No tak pojď mi! ()

TommyDiamond

Pompejská apokalypsa si zfilmování nepochybně zaslouží. Určitě nebyl problém utopit Pompeje v popelu a zkáze, ale vytvořit příběh, který by v pozadí tragédie vynikl a diváka upoutal. Popravdě mě smyšlená tragická láska otroka a aristokratky na které byl celý snímek postaven, až zas tak moc neuchvátila. Oceňuji však vizuální efekty, souboje v aréně i strhující boj o život díky chroptící sopce.... Pompeje jsou průměrná podívaná a zaslouží si tři hvězdy.... ()

Zuzu_kuc

Myslim, ze podobnych kravin je a bude hodně, takže se najdou i horší než bylo tohle. Dabing to bohužel znesvětil jako Rocco Siffredi pvrní nezletilou spolužačku. ()

The7Miki

Jon Snow bojuje proti sopce! Wow! Jen jsem čekal kdy se objeví Doktor s Donnou a nezačnou pobíhat kolem, aby aspoň trochu zahnali tu nudu. ()

papadoce odpad!

Originalita 0, Hrdina 0, Kráska? 0, Záporák 1/2, Triky 1/2, Príbeh 0, Herecké výkony 0 a keď vezmem do úvahy, že to do piče stálo 100 mega, tak ako sorry, ale je to odpad jak mraky. ()

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí