JimMorrison

kolem a kolem vzato, jsou to stejný 4 hvězdy, jako ode mne dostávají filmy z produkce Asylum a podobné... je to stejně debilní, ale ty triky proti Asylum jsou úplně někde jinde, to se musí nechat. Půl hvězdy navíc za Attica lámajícího meč břišním svalstvem :-D edit: měním na pět, při vzpomínce na konec jsem si vzpomněl na podtitul biografie mého slavnějšího jmenovce (;-)) "Nikdo to tu nepřežije" a zahřálo mě to u srdce... :-D ()

fabregas1

A já myslel, že je to životopisný film o hrdinovi Jirkovi Pomejem, takže nastalo zklamání a ani ty efekty to moc nezachránily. Ten Jiřík tam mohl klidně hrát gladiátora a dal bych hvězdu na víc, jinak jednou podívat a stačí jo? ()

mmajjkii

Pro mne se jedná o další zklamání léta. Takový nepovedený pokus o mišmaš gladiátora a nějaké romantické slaďárny, ovšem se špatnou akcí propletenou romantikou bez náboje, která sice vyvrcholí v povedený konec (za což dávám jednu *), ovšem cesta k tomuto konci je o ničem a vztah otrok a bohatá aristokratka (který jistě měl potenciál) Vás vůbec nechytí, není to tak, že byste bouchali hlavou do stolu, kdy už konečně budou spolu, vůbec jim to nepřejete, jelikož je Vám to jedno. Toto odfláknutí pro mne nakonec film úplně zabilo. Byla-li by cesta k cíli udělána lépe, tak s tímto koncem si dokážu představit, že by to byl velice silný emoční zážitek a úplně jiný film. Takhle je to odpad léta. IMDb 1/10. ()

kelisova

Takový mix všeho,co už tu bylo (Galdiátor,Spartacus a nemalé množství filmů o sopkách), který nijak nenadchne a nepřekvapí.Potěší hudba,pár vizuálních efektů na konci a mě osobně i Kiefer Sutherland :) ()

StanleyVanH

Ach jo. Jelikož nemusím filmy z dávných dob, tak tohle se Mi opravdu líbilo, i když škoda jen toho, že režisér spatlal gladiátorské zápasy s katastrofou, výbuchem sopky, no každopádně to tu ještě nebylo. Kdyby to byla jen čistě romance s katastrofickým dopadem, dal bych asi i za pět. A ten konec? Ten teda mohl dopadnout taky lépe. ()

Jessica_Biel

No nevím jak ostatním, ale mě to přišlo jako kompletní a povedená scénová vykrádačka z Gladiátora... S tím rozdílem, že zde jako bonus na závěr ta sopka přece jen vybouchne (což jsem po hodině filmu už ani nečekal a stále kontroloval zda koukám skutečně na Pompeje nebo nepovedenou verzi Gladiátora). Nicméně, podruhé si to už asi nepustím- bohužel jsem nenašel jediný důvod k zalíbení:-ú Dvě hvězdy za vytoužený epesní výbuch a Paní Trinity Neovou. ()

XTrader

Snaha o romantický film v prostředí Pompejí. Výsledek je nepovedený pokus o romantiku a výbuch sopky co připomíná spíš bombardování Bagdádu. Slátanina. Na odpad to nebylo, ale jedna hvězdička je až dost. ()

Isuzu

Záver ma prekvapujúco prekvapil, preto za 3. Inak to bol taký Gladiátor v Pompejách zachraňujúci škaredú šľachtičnú s povinným černošským side-kickom. Na jedno pozretie ok, ale ani kukuč Jona Snowa ma nepresvedčí, aby som to ešte niekedy videla znovu. ()

zeromen

Jeden z nejlepších letošních filmů. A zároveň nejlepší historický film od dob Gladiátora. Bravurní efekty. Nádherná ukázka a destrukce antického města. ()

pop.z.pop odpad!

Otřesná blbina, škaredá hlavní hrdinka, hlavní hrdina sympatický asi jak Eduard Cupák, efekty a výbuchy jak z nějakého déčkového filmu Krokodolopičus vs Anakondopyjus, neschopní záporáci, žádná krev, žádná pořádná šukačka....byly tam vůbec nějaké kozy? ()

ragtime

Príjemná nenáročná dobre spracovaná jednohubka na skrátenie večera. Kto od toho očakával niečo viac, je naivný. ()

Bohdy67

Nazvat to levnejsim a chudsim bratrickem od sourozencu Titanicu a Gladiatora, by tak nejak vystihlo vše... Opět nechyběla tradiční velkofilmová zápletka v podobě osudové lásky až za hrob. Nebo spíš do hrobu :) Jako, velkofilm z toho asi snad nikdy být neměl,ale na druhou stranu, uplnej propadák taky. Džon od Sněhů, Trinity a ten nabušenej negr, určitě dost přidali na hereckém obsazení. Prostě, dobré vidět, dobré smazat :) 58% ()

Vicar odpad!

Chudák Kit Harrington, hrát v takové srajdě. Film, který ze všeho nejvíc připomíná kopii těchto filmů: Gladiátora a Titanik s tím že nedosahuje kvalit žádného z nich. Ztráta času. ()

Filatov

John Sníh si tentokrát švihnul gladiátora a docela se mu to povedlo. Tyhle role mu docela sedí a když říkám, že Pompeje jsou trochu podobné Gladiátorovi, tak je to opravdu tak. V některých pasážích ho víceméně kopírují. Milo jako gladiátor je sympaťák se vším všudy a kosí soupeře v aréně, tak jak by to mělo být. Jeho černý parťák mu zdatně sekunduje a kouká se na ně dost dobře. Záporák v roli Kiefera Sutherlanda je démonický, takže zde určitě žádný problém není. Vizuál je bezvadný, takže Pompejím vyčítám snad jenom stopáž, já bych osobně u takovýchto typů filmů snesl i o hodinu delší a pak také přílišnou průhlednost děje, protože od začátku bylo jasné, jak co dopadne a jak která osoba dopadne. ()

flouny8

Vizuálně skvělé, ale toť vše. To se takhle vezme dokument o zničení Pompejí sopku Vesuvem, vloží se do něj vykradené pasáže z Gladiátora (seriál) a všechno se zabalí přehnanou dávkou romantiky. Výsledek je sračka. Očividně taky v Hollywoodu docházejí pěkné mladé herečky, tak museli angažovat opičku s plachťákama Emily. ()

Unrealik

Spartakus se vrátil.:) Bojová část je celkem fajn. Katastrofická průměrná. Milostná spíše vedlejší, byť uznávám, že konec jsem čekal jiný. ()

vabambule

Asi jsem čekala víc... Více o samotném městu, místu, než o romantické etudě. Celkově mě film dost zklamal, i když akční pasáže byly celkem zajímavé a pěkně zpracované. Scénář ale taky stál docela za prd... No, nevím. Zpracování tohoto tématu a této historické události se dle mého názoru moc nezdařilo. ()

Kanec.Pumba

(Spoiler) ... Na Kita se pěkně kouká, ale mám pocit, že výraz používá jen jeden. Lepší, než Titanik - tady to "spolu navěky" mysleli aspoň vážně. ()

Spike86

Dobrý mix dobrodružného filmu s historickými motivy a romantiky. Při závěrečné scéně nezůstane oko suché. Já jsem měl jenom problém s tím, že to bylo na mě dost často až moc viditelně digitální prostředí. 68% ()

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí