Milabusek

No náplň tohoto filmu spíše byli souboje než samotné pompeje či přesněji vulkán, který zníčil pompeje, ale mně to vůbec nevadilo poněvadž zde hrál John Snow ( z GOT ) a to mně úplně stačilo. Musmí ale uznat že ty souboje byli povedené, ale moc předvídatelné a než souboj začel mněli jste jasno jak za chvilku skončí. A když došlo na samotný výbuch sopky, který mimochodem na tož že je to necelej pů rok starej film, byl pěkně odbitej na efektech, který mi málem hnusili celej film. No nastěstí jich tam nebylo tolik za potřebí a byl jsem rád. No když došlo na výbuch sopky tak bylo takové rychlé a vpodsatět jste nemněli šanci pochitit vše aniž by jste pochitili to co jste pochitli do teď.Zkrátka do půlky filmu se to táhlo pomalu ale pak od té druhé to už pak jelo z kopce až dokonce a dobré zakončení které jse málokdy vidí. No já bych to dal o pár minutek delší a lépe tam provedl těch pár zavěrečných scén a hlavně nechal bych Johna Snowa (Kit Harington) žít a né ho takhle nechat chcípnou s nějakou sebevražednou nánou. No konečný verdikt 72 % :) ()

legenda

tak to byla taková hovadina! myslel jsem že to bude dobrá středověká řeřba ale vyklubala se z toho s promenutim píčovina na entou. herecký výkony naprosto strašný.opravdu víc tomu už nemam co dodat... ()

JoséB. odpad!

Teda....Ten film je tak spatnej,ze-jak by rekl Kuthrapali-je zakladni jednotkou spatnosti...Vubec nechapu motivy tech postav...Proc si,pro Boha,kazdej mysli,ze kdyz navlikne herce do rimskejch panciru a tog,bude to hit...To je neuveritelny,kolik nejtrapnejsich klise se tvurcum povedlo do tyhle sracky nacpat...Ja to teda nedokoukal-snazil jsem se,ale neslo to,ale vrcholem bylo,jak se propadla arena,Riman a konak spadli do sklepa a tak pokracovali v bitce...To uz jsem vazne nevydrzel...Co se technicky stranky veci tyce,triky vypadaj lacine,televizne a jestli to tak bylo,tehdy,tak si ta banda debilu v Pompejich nezaslouzila nic jinyho...Skoda,jen,ze tam nejde teleportovat rezisera,scenaristy a nektery herce...Haringtona ne,ten ma jeste praci ve Hre o Truny,Sutherlanda taky ne(doufam v dalsich 24 hodin),jinak,pro me,za me,vsecky... ()

Chillik

Po vizuální stránce možná i lehce nadprůměrný, co se příběhu týče naprosto podprůměrný film. Divák se poprvé otřese, když se odnikud objeví díra, kočár si to namíří přímo na ni a ejhle, upadlo kolo a máme nádherně stereotypní seznamovací scénu. Od této chvíle už se bohužel otřásat nepřestane a po první půlhodině může ukázat na kteroukoli postavu a s absolutní přesností předpovědět její osud, vraha a občas i příští větu. Kit Harington by se měl po tomto výkonu raději vrátit na Zeď, kde mu popularitu zajistí kultovní atmosféra seriálu... Na film se podívejte, jestliže jste fanoušky efektních výbuchů, s nimi souvisejících filmařských triků a polonahých gladiátorů. Na film se nedívejte, nechcete-li ztratit dvě hodiny život nad zoufalým historickým klišé s předem známým koncem. ()

Revelate_17

Tak tohle bylo zlé... zhruba první polovina byla jak vystřižená z Gladiátora - jen má Harington ten problém, že ať se snaží sebevíc, Russel Crowe prostě není. Zbytek filmu byl celkem děs - ta podivná honička městem během erupce - bože můj, jak je to vůbec mohlo napadnout? Jednu hvězdu dávám za závěr - ten mě překvapil, příjemně. ()

PORTER44

Po vizuální stránce určitě výborné,gladiátorské zápasy docela dobrý,po herecké stránce bych tam měl výhrady jak na hlavní postavu tak na další herecké postavy.Katastrofická scéna na konci byla taky dobrá.Je to lepší průměr na Gladiátora to nemá ,ale za podívaní to stojí. ()

Bednobuch

Četl jsem zde několik komentářů a dost z nich je negativních. Že prý to není katastrofický film, že ten pravý příběh začne až po 40 minutách. Já naprosto souhlasím. Na klasický katastrofický film bych se ani nedíval. Abych hodinu a 42 minut koukal na valící se lávu, rozžhavené kameny a popel, jak zabíjí lidi, to fakt nemusím. Tohle mi přišlo jako velice dobrý kompromis, mezi gladiátorksými zápasy ve stylu Spartacus a výbuchem sopky Vesuv. Vzhledem k tomu, že to natočila Kanada s Němci, tak zde není moc slavných herců takže to není klasická americká slátanina. Nechci zde mít dvoustránkový elaborát, tak už skončím a 4 hvězdičky to řeknou za mě. ()

musharom

To šel jednou takhle Gladiátor s Titanikem na rande a ups jsou z toho pomeje,co to kecám Pompeje.Žádná velká hitparáda se nekoná,ale na horké upatlané odpoledne to stačí,bíbné tři body za triky a Kiefera ať nežeru. ()

jujask

Neviem prečo každý porovnáva tento film z gladiatorom. Toto je úplne o inom. Podla mňa to bolo zvládnuté celkom fajn, a hlavne postavy zahrali svoje role dobre. Príbeh sem tam škrípe, ale dá sa to. Vizuálna stránka je super a aj boje sú celkom realistické. Ja som sa dobre pobavil. ()

k.rakonos

Vizuální a triková jízda na pozadí skutečných starověkých událostí. Na můj vkus přemíra akčnosti a nezranitelnosti hlavních hrdinů. Nicméně současné celkové hodnocení beru jako nedostatečné, takže o ½ hvězdy přihazuji navíc, a to i za neamerický konec, no bodejť by ne, když to tentokrát Amíci netočili. Jo a na závěr - služka černoška byla hezčí než její paní :-) ()

Regeindy

Najmout zkušeného kameramana a obsadit hezouna z momentálně nejpopulárnějšího seriálu je výhrou pouze tehdy kdy máte alespoň pár originálních nápadů a scénář. Takhle je to jen další nezapamatovatelná vykrádačka úspěšných filmů z poslední doby. Casting, kromě Akinnuoye-Agbaje, služebné - Lucas, (která byla 10krát hezčí než princezna), a Haringtona otřesný, konec přepálený, záporak slabý, dokonce i efekty v některých scénách k smíchu. Ne, i ty dvě hvězdy jsou možná moc. ()

vlajad

Jedna hvězda za vzhled a efekty. Zbytek i přes lepší herecké obsazení naprostá katastrofa, včetně obšlehnuté hudby (na začátku úplně jasně hráli piráti z karibiku). ()

dombas

Kdy už to skončí??..okaté vykrádání..navíc ten děj..dítě, smrt rodičů, poslední z rodu, skvělý válečník a k tomu nesmí chybět romantická láska...jednu hvězdu dávám jen za smrt Johna Sněha a jeho krasavice..jinak je to hrozná kravina. ()

kratajirka odpad!

Ať už je další série GoT!! Tady to Kitovi nesedlo ani v nejmenším. Záporák "Kífr" to byl rovněž jeden velký omyl. Ale největší zklamání jsem dostal od Jareda. Báječně ztvárnil profesora Moriartiho v Game of Shadows, ale role pantáty a starosty pompézních Pompejí byl propadák světového měřítka. Absolutně nebyly vidět známky kvalitního hereckého výkonu, jakým se předvedl ve zmiňovaném snímku či v Ďábelském houslistovi - Paganinim. Dávám 30% za krásu Emily Browningové a za pěkný hudební doprovod. ()

sedlis

Na mne prilis mnoho efektu a slabsi dej.Tvurci prilis tlacili na pilu ve snaze vytvorit pomoci efektu historicky velkofilm,na to jim bohuzel dle meho nazoru chybelo v prve rade lepsi obsazeni, kvalitnejsi dej a vubec cele zpracovani.Film jsem bohuzel videl v cj verzi a dabing hlavniho hrdiny mne vylozene stval. Za to ale film jako takovy nemuze a tedy toto nehodnotim. ()

Zakarija

Docela příjemný film, který svižně utíká a nikde se nezastavuje. Škoda jen, že všechny postavy jsou tak ploché, tudíž mě moc nezajímalo, jak to s nimi dopadne (i když zase, abych byla upřímná, konec mě potěšil). Nejzajímavější z nich byla jen ta sopka a ta byla bomba. Film má nádhernou hudbu, ale chybí mu určitá atmosféra... za pět minut na něj jednoduše zapomenete. ()

Sutherland a noví Hráči se smrtí

Sutherland a noví Hráči se smrtí