Epizody(12)

Čtvrtá hvězda vypráví příběh mladého Štěpána (Václav Neužil), který získal místo jako druhý noční recepční v tříhvězdičkovém hotelu Meteor na periferii Prahy. Štěpána zajímá Pavlínka (Martha Issová), která zde pracuje jako denní recepční. Pavlínku ovšem nezajímá Štěpán, ale agresivní hotelový údržbář David (David Novotný), který se snaží uniknout vyčerpávajícímu erotickému zájmu své nadřízené, hotelové manažerky Terezy (Lenka Krobotová). Ta se kromě Davida snaží i o ziskání čtvrté hvězdy, jež by zvýšila prestiž a úroveň hotelu. Její snahy ovšem naráží na sobectví, pohodlnost, lenost a zištnost podřízených. Vysněná čtvrtá hvězda ze všech zaměstnanců hotelu zajímá nejméně bývalého manžela Terezy a ředitele hotelu Teodora (Martin Myšička). Jeho jediným zájmem je zdokonalit se v hraní čínské hry mahjong. Terezino úsilí maří osobní zájmy i dalších podřízených: ambiciózní a záludný kuchař Smutný (Jaroslav Plesl) dychtí po místu šéfkuchaře, melancholický šéfkuchař Tichý (Miroslav Krobot) bojuje s trvalými následky po úrazu, denní recepční František (Ivan Trojan) kšeftuje s podsvětím a paktuje se s nebezpečným zločincem Majorem (Pavel Šimčík), hotelová prostitutka Libuška (Klára Melíšková) trénuje oddíl mladších dorostenců lakrosu, hotelový taxikář Jindra (Marek Taclík) je asi gay se silným mateřským pudem a barmanka Jiřina (Simona Babčáková) má manko. (Česká televize)

meteleskublesku

každým dalším dílem lepší. kouzelný figurky, nádherně trapný, nemotorný,vyčůraný i bezelstně hloupý. netlačí na pilu komediálnosti a přitom drží moje koutky směrem nahoru celou půlhodinu. ()

vince_noir

jsem u 7. dilu. zacatek byl slibny, pak to slo do haje a posledni dva dily velice dobre, pricemz ten posledni se skotama a zaseklym vytahem bylo mozna to nejvtipnejsi, co jsem na CT za poslednich x let videl. skoda te kolisave kvality. ()

GarageFlower

Fajn herecké obsazení, fajn prostředí, fajn dialogy. Všechny předpoklady pro natočení slušného seriálu splněny. Jen malá, drobná vada na kráse – vůbec mě to nebaví a jsou díly, při kterých jsem se nezasmála ani jednou. U sitcomu celkem problém. ()

Calabria

První dva díly se mi nelíbily ale asi u třetího jsem tomu přišel na chuť. Přijde mi to jako zábavný seriál, nejvíc se mi líbil díl točení porna. Výborný herecký výkon předvádí Lenka Krobotová, které role dokonale sedla a potom Trojan, Myšička, Novotný, Issová. Krobot a Neužil mi taky nevadí, ale nepřišel jsem jejich rolím ještě na chuť. Ostatní herci jsou tam jen jako figurky pro rozhovor. Šimčík mi vadí asi nejvíc ale jen proto že má vadu řeči a neslyší. Kdyby byl dementní místo retardace byl bych radši - trochu si tam dokážu přestavit i Pavla Lišku, kterej tyhle role zvládá. ()

vikiii

Český seriál, český sitcom, český z produkce České televize, u které očekáváme z komediální tvorby jen a pouze Bohdalovou před třiceti lety, vážně? Neuvěřitelné. A dokonce příjemné, absurdní a zábavné. Nelez opomenout "husťácké" účesy a bezvadné prostředí - hotel, kterému bych přídal k té čtvrté i pátou hvězdu. Proč ne? ČTVRTÁ HVĚZDA (2014) - 80% ()

PORTER44

Docela povedený a vtipný seriál,je to absolutně oddechová slátanina (v dobrém slova smyslu) u které se pobavím a nemusím u toho přemýšlet.Skvělé herecké obsazení,dobrý hlášky a vtipný scény. ()

padlar

Něco tak neuvěřitelně nezábavného jsem již dlouho neviděl. Vydržel jsem sledovat prvních sedm dílu, kdy jsem doufal, že se alespoň jednou zasměji, ale nedočkal jsem se. ()

Ben.Ji

Co dodat!?Nejednotné hodnocení mě nemůže odradit nedat zaplno.Nic nemůže být dokonalé,ale tomuto chybí už jen kousek.Opravdu vysoký výběr charakterů dělá ze seriálu zábavu.A o to myslím má jít.Bavme se.Pan Trojan je prostě úžasnej úchyl.Kuchyně by mohla zabrat a recepce zůstat,tam už nic víc asi nedaj. ()

WarpSpawn

Ten seriál se mi vcelku líbí, škoda jen, že na dobrý díly, kterých je zhruba polovina, připadá druhá nudná část. Ve výsledku lehce nadprůměr. ()

losmachos

Nejlepší český sitcom, co kdy vznikl. Ano, je to jiné než klasické sitcomy ale výsledek stojí za to. Mě osobně připadá jako kdyby se zkřížil typický britský černý humor s humorem Járy Cimrmanna., každopádně výsledek je bomba. A hodnocení některých jedinců si umím vysvětlit pouze duševní omezeností a absencí umělého smíchu v pozadí, takže jednohvězdičkový hodnotilelé nejspíš netuší, kdy se mají smát. Seriál je postaven na chytrém, perfektně vypointovaném humoru, který evidentně nezvládnou pochopit všichni. ()

megadony

Humor Dejvického divadla asi neosloví každého, některé scénky oscilují až na hraně trapnosti, ale je to přesně můj šálek a mě tenhle seriál prostě nadchl :-) ()

rebel2009

Česká televize se tentokrát zabodovala, po sračkách typu Růžová Ulice je tento sitcom zjevení. Těžká squadra Dejvického divadla, hotové figurky ze šmantů, František/Trojan exeluje, ambiciozní nadržená managerka hotelu, kuchaři Tichý Smutný, gay negay Taclík, externí prostitutka dodržující smlouvu, sparťanský macho David....hlavně nezapomenu na porno scénu :Ako se to menovalo? Pastýř a jeho ovečky, trojka. Aké tam hrali holky? Tam nehráli žádný holky....,-) ()

Vytocenej

Naprosto úžasná česká klasika. Jestli se tenhle humor někomu nelíbí není Čech a nebo je příliš mladý a zkažený Americkou filmovou tvorbou. Bez debat nej seriálek za posledních pár let. Tedy kromě Oresního přeboru :) 90 procent. ()

Pblashshs

Na solidní dobu se humor, co nesjíždí z pásu vytratil z hlavního proudu řeky český legrace. A je tu, zpět a vypadá to dobře. Jelikož je Trojan můj Top český herec, tak jsem to bral skoro jako povinnost. Něčím mi to připomíná starý dobrý flákoty jako Samotáře, Jedna ruka netleská a Příběhy obyčejného šílenství. Domů, domů do Dejvic. ()

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz

Filmy roku dle TOP uživatelů ČSFD.cz