Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

andrea181

Vtipná komedie :) po dlouhý době kino, takže jsem si to užila...Cameron Diaz a Jason Segel....dobře zahraný, jen mi to občas přišlo už jako velká blbost....ale pro zasmátí asi dobrý... Ten sex na začátku a video na konci ... to nebylo špatný ...:) ()

henrykz

Jak už bylo řečeno, stavět film na 5ti minutách v domě Roba Lowe, mi přijde jak trochu nešťastné řešení. Film je přístupný od 15ti zřejmě jen proto, neboť Segel a Diaz hrozně rádi říkají "Fuck" (místo toho, aby to dělali ;-)). Každopádně jediná nahotinka, kterou ve filmu uvidíte je zadek Diaz a možná možná pravá strana jejího ňadra. O tom ale film není. Kdo chce víc, musí zkusit jiný žánr. Tohle je .... komedií bych to asi nenazval, ale náznaky tam jsou. Každopádně jsem se za celý film nedokázal zbavit myšlenky "Proč sakra Marshall podvádí Lilly?" Segel je pro mě už zaškatulkovaný stejně jako Atalay (Semir Gerkhan) a Brice (Vinnetou). ()

enter.

Nechápu, co se vám na tom nelibí. Pro mě to bylo vtipné a bavil jsem se. Když to někdo vidí v kinoripu, tak se nemůže divit, že z toho nebude mít dobrou podívanou (komentář typu, že se v kině někdo směje a leze mu to na nervy je víc než směšný). Segela mám jako herce moc rád a Diaz celkem ujde (i když mi vadí její kačeří úsměv, ale za to rozhodně nemůže). Já si myslím, že je to dobrá komedie s dobrým nápadem. PS: Ti co nenávidí APPLE budou už dávat špatné hodnocení jen kvůli tomu (DEMENCE). ()

Lili94

Čekala jsem od toho daleko víc, ale přesto nemůžu říct, že jsem se nezasmála. Je nutno nevnímat tento film jako umělecké dílo, které nese kulturní přínos, ale pouze jako prostředek zábavy, u kterého ani nelze přemýšlet, protože ničím jiným Sex tape není. Sem tam vtipná scéna, známí herci, Cameron Diaz šňupe kokain, výrobek Apple, happy end! ()

rigby

Ačkoli začátek vypadá velmi slibně, po úvodní čtvrthodině to bohužel sklouzne do standartu amerických komedií, jaký dobře známe z posledních let. Trapné nekonečně dlouhé pasáže o ničem a konec je velmi, velmi daleko. Škoda. Hvězdička za Slayer a za svůdnou Cameron Diaz, které to v tomto filmu po nějaké době zase celkem sekne. ()

arram

Cameron Diaz už dávno není žádná playmate a v tomhle filmu to jde hodně znát. Celý film navíc pohřbívá i "humor", který není zábavný, ale spíše trapný. ()

oSiSko

Posledný koment tu píše, že "Pozerateľná, ..". Ja hovorím, že nepozerateľná blbosť, zlátanina s dvoma hercami v hlavnej úlohe z ktorých ani jeden nevie hrať. Absolútne zlý film, ktorý mal možno jednu vtipnú scénu, celé bez nápadu. Komédia pri ktorej sa vôbec nesmeješ. Absolútne sklamanie, keďže nápad to nebol zlý, ale zrealizovaný absolútne tragicky. ()

LencaN

Nepovedlo se. Chabý pokus o komedii. Začátek ještě šel, několikrát jsem se opravdu zasmála, ale potom film sklouznul do sebeubíjející nudy. Dialogy o ničem, samé dohadování, čí je to chyba, jak získat nahrávku zpět, častá sprostá slova, která jsou jak kdyby mi někdo dal do nosu, neskutečně stupidní postava nastávajícího šéfa Annie a ještě horší postava spratka Howarda. Ani hlavu, ani patu to nemělo. Jednoduše si manželé uvědomí, že nutně potřebují zachránit svůj sexuální život, tak se natočí při akci na iPad ("super" reklama, skoro "neviditelná"). Jenže z toho šikovného zařízení se to rozšíří několika dalším lidem a hon může začít. O nic jiného tu nejde. Pardon, ale bylo to stupidní. Sice se mi líbily úvahy typu proč už spolu nespíme?, co se stalo?, je to příchodem dětí?, apod. Ale jinak je to naprosto ztracené. ()

Richi007

Celkem slušná komedie, která sice neozáří, ale prostě Jason je v poho a Cameron je pořád sexy kočka :) Jen nepochopím jednu věc. Proč Sony točí pro Apple reklamu v podobě 95 minutového filmu? :D ()

ButchCB

Dal jsem 1* a přemýšlím že asi pouze ze slušnosti a z úcty k oboum hercům, protože jinak mě film nikterak nepobavil. Celou dobu jsem měl pocit nějaké křeči. Vlastně ani nevím co napsat víc. ()

Michalowic

Průměrná americká komedie, které bych s klidem dal 3 hvězdičky. Za ten všudypřítomný product placement ale zkrátka musím jednu ubrat. Škoda, že ve finále je z toho vlastně jen hodinu a půl dlouhá reklama na Apple, kde se občas objeví vtipná scénka. ()

esmoke odpad!

Začínám tenhle typ "komedií" vyloženě nemít rád. Nic proti blbům (lakový Blbý a blbější mě stále pobaví), ale celovečerní product placement s dementním dějem a bez jediného pořádného vtipu, díky nechci. CZ dabing Rozpočet: $40 milionů, Tržby: $126,07 milionů ()