Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

ivan_drago

Tak až na to hraní si na skvělou rodinu a všecko zvládneme jsem čekal větší průjmový objem... Diaz si našla pěknej double na anální záběry, jack black slušnej porno magnát a měli to přejmenovat na iSex iTape... iPad super cool kupte si to movie.... asi to platil celý Apple... ()

Johnny.ARN

Dajte dokopy sympatickú dvojku, jedného besného čokla, infatilný scenár a všetko to prešpikujte svietiacim jabkom a dostanete presne toto. Komédia, kde sa riešia vzťahové záležitosti, kde je jedna vtipná scéna (!!!), generačný posun v ovládaní techniky a celé to je reklama. Ešte že na tú Cameron sa dá stále pozerať. 2 z 5 ()

Mrkvič

Lehce tuctová, ale naštěstí ne moč náročná krátká oddychovka. Cameron Diaz to sluší a třeba na bruslích v průhledném vytahaném tričku je neodolatelná. Jasonovi Segelovi to nesluší nikde, ale zase je zábavný, když bojuje se psem. Dál už stojí za zmínku jen Rob Corddry, jako nej kamarád hlavních hrdinů. Muž, který se rád na známé v intimní chvilce podívá, je tu ztvárněn opravdově a stále dost komicky. ()

Phietros

Komedie roku!!! Nemůžu nic vytknout, možná jen část scény s německým ovčákem, ale to se dá skousnout. Jinak po celou dobu zábavné, Cameron s Jasonem naprosto skvělí! Dokonalý zážitek v kině, dlouho jsem se takhle u filmu nezasmál! A že je to reklama na apple?! Dnešní filmy jsou o sponzorech a reklamě a v každém je něco... Už kvůli tak nízkému hodnocení tady dávám plný počet! 85% ()

elanius

(110/2014) / No tu je zase kopa filozofov. Komédia = smiať sa. Nahlas. Ako hovorím, vždy lepšie dať si sprostosť čo sa na nič nehrá ako mudrovať nad indie dramedy sračkou :) (8/10) ()

ywo666

Hmm tak Kasdan sa vyfarbuje ako rutinérsky režisér dobrých nápadov. Rovnako ako Bad teacher aj Sex tape je výborný a pikantný nápad na komédiu. Jake ale tomu nedal potrebnú šťavu. Slabé miesta striedajú silné miesta, ale občas je to fakt trápne. A dialógy by som na mieste tvorcov úplne prekopal. Pozitívom je že Cameron vyzerá zas sexi. Čím to je? Počítačové technológie? Alebo skutočne nejak omladla. Miestami som sa bavil takže dám slabšie tri. Ale je to priemer aj v rámci žánru. A trailer vyzradil dosť vtipov. 55% ()

geklon

Půl hodiny Vám vypráví autoří tohoto snímku příběh, proč tahle nesourodá dvojice natočí záznam z jejich vyjimečné manželské šukačky. A další hodinu se tu nahrávku snaží ututlat. Segel musel zhubnout snad půl tuny, aby se sním ta Cameron Píčas jako mohla vyspat. A nevypadá, že by mu to prospělo.... Vypadá, že má raka. No a ani kdyby jste jako rak tuhle nahrávku pustila pozpátku, nic zásadního se nestane. Bejt to vážně porno, dám klidně plnej. Takhle je to jen jablečnou šťopku nad odpadem. ()

venison

Snad úplně nejstupidnější komedie, kterou jsem za poslední dekádu viděla (a to se někdy koukám na pořádný béčkový šaškárny).. Celý scénář totálně retardovaný a postrádá špetku humoru.. Jason Segel a Cameron Diaz jsou ti úplně nejvíc antierotičtí herci, kteří navíc film očividně přetrpí.. Celkově film působí jako vynikající antikoncepce - větší nechuťárnu by divák pohledal :-P ()

Pavlínka9

Sexy Cameron Diaz, která má stále co ukazovat - a ukazovat bude ještě hodně dlouho (snad ;) ) a pro mě dost nechutný Jason Segel, který...no, já právě ani nevim co k němu v tomto filmu napsat :D :D Nemám ráda tuhle tématiku, kdy lidé kvůli ostatním lidem zapomínají sami na sebe, proto je pro mě těžké tento film hodnotit. Chybama se člověk učiní a již po několikáté omýlané téma - alkohol a nahrávání sexu dělá neplechu :) Nic moc - průměr. ()

Bobik9

Velice slabé. Vtipu pomálu a příběh stupidní. Celkem se dá koukat na Cameron, ale Jason Segel se na tyhle role prostě nehodí. Trochu mě mrzí, že tam nebyl více Jack Black, protože jeho pár scén bylo to nejlepší z celého filmu. Nedrží se to ani v průměru komedií. Zbytečný film, který je sponzorován Applem. ()

sahe

Jako oddychovou nezávaznou podívanou na komedii to berte. Ze začátku to má rychlý spád, pak ale rychle ubývá. ()

hroubek

Jake Kasdan mě svým předchozím filmem dost pobavil, a když jsem se dozvěděl, že se v jeho novém filmu opět objeví Cameron Diaz a Jason Segel a budou hledat ztracený sex video, tak jsem byl hodně zvědaví co z toho vyleze. Trailery mě ukázaly jakým směrem se půjde a mě to bavilo, škoda že to samé neplatí pro celý snímek. Jake Kasdan měl fajn nápad, ale realizace je mnohem horší a nudnější. Některé momenty jsou fajn a i některé vtipy se povedly, třeba celé blbnutí při točení nahrávky nebo Jack Black. Ale je toho prostě málo a spoustu věcí je spíše trapných, než třesknutě vtipných. Ke všemu to nejvtipnější bylo vidět už v traileru. Sex Tape není nejhorší komedie roku, ale s takovýmhle obsazením a režií chci víc, než jen podprůměr. ()

Master19

Pro fanoušky Cameron jasná povinnost. Její prdelka nás hned v prvních minutách opravdu silně vtáhne do děje. :-) Pak už to jde samozřejmě od desíti k pěti. Ani ne tak kvůli ústřední dvojici, které to i přes věkový rozdíl (mimochodem Jason je stejně starý jako já, což mě docela potěšilo) šlape a dá se jim to věrit. Je to spíše kvůli technické stránce věci, kvůli které budete zavírat oči. Nakonec tedy se skřípěním zubů dvě hvězdy, ale bohatě stačí první půlka a pak raději vypnout. Škoda, téma sexu po dětech je celkem tabu a určitě by si našlo své fanoušky, přece to zažilo mnoho z nás. Stačilo by to uchopit trochu s rozumem a ne jen s vidinou zisku (viz slovo sex přímo v názvu...). ()

Mishqo

Natočme film o sexe, to bude mať určite úspech. Absolútna nuda. Neoriginálne, ničím neprekvapujúce, klišém sa hmýriace, nezaujímavé, postavy ploché, dialógy o ničom. Sklamanie. Počet scén pri ktorých som sa aspoň trošku zasmial môžem spočítať na prstoch jednej ruky. 20-30% ()

zdenny

Ubohý pokus s fragmenty připomínající film „Šéfové na zabití“. Hlavně tedy proč si ti dva natočili domácí péčko, když ho pak chtěli stejně smazat? Možná se měli vykašlat na celý film a do kin měli pustit jen to péčko. ()