Když se Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) poprvé poznali, byly jejich vzájemné city opravdu velice silné – ale o deset let a dvě děti později by jejich láska potřebovala poněkud povzbudit. Aby obnovili svou vášeň, rozhodnou se – protože proč ne? - natočit si video, ve kterém během nepřerušeného tříhodinového natáčení vyzkoušejí všechny pozice z knihy o sexu. Zdá se to jako skvělý nápad – než zjistí, že jejich nejsoukromější nahrávka už jaksi není soukromá. V sázce je jejich pověst a velice dobře si uvědomují, že stačí jediné kliknutí a budou obnaženi před celým světem – a to doslova. A přestože je výsledkem jejich honby ve snaze získat zpátky svou nahrávku noc, na kterou ani jeden z nich nikdy nezapomene, zjišťují, že jejich video může světu odhalit mnohem více, než vůbec tušili. (Falcon)

SelfishMan

Trapná, hodinu a půl dlouhá reklama na všemožné produkty nahnilého jablka, která upřímně na mě nezafungovala ani v té reklamní části. (Kdoví co tomuhle filmu asi říkaly všechny ty hollywoodské hvězdičky, kterým loni nahackovali iCloud a jejich domácí fotečky se rozletely po internetu?) Co mě ale dobře rozesmálo byla už řádně povadlá 42 letá Cameron Diaz, hrající si na mladou studentku v jednom z těch jakože nadržených pohledů do historie manželského páru. Holá prdel Segela (který vypadal jak po 2 měsíční ozdravné kůře v nějakém to sibiřském gulagu) dojem z filmu taky moc nevylepšila a vzhledem k tomu, že nějaké ty 2 záměrně vtipné momenty (pasáž se psem) se vešly už do traileru, tak tohle považuju za totálně zbytečné dílko. ()

JenomDominik

Tenhle film je jak ze stránky scénáře, nápadu, vtipu i provedení naprostej průměr a to to ještě zachraňujou herci v hlavních rolích... Za tuhle průměrnou, sem tam vtipnou komedii 3* (50%) ()

zigy

Mě vůbec nevadí, že to bylo jen o tom jednom...proč by mělo??? Začátek skoro vypadá na nějaké psychodrama o krizi manželského vztahu, ale pak natočí tu kazetu a zvrhne se to jinam - rozjede se napínavá záchranná akce....mě se skoro nejvíc líbil ten začátek, ale i pak jsou dobré momenty, třeba Marshallovy patálie v baráku se psem....takže je to dost bláznivé a ujeté, ale pohoda jazz a takové komedie já mám rád. Je jen škoda, že když je film o sexu, tak ten tam není skoro vidět (ne, po holém zadku Marshalla fakt netoužím). ()

MiniRecenze

No jo,režie zde vsadila na jednoduchou zápletku,která má jedno velké klišé,které by vyvolalo v divákovi pocit typu : "ano,taky jsme kdysi tr*kali všude jak veverky a teď už to nejde..." Jak říkám,kliše.Najde se zde pár okamžiků u kterých se minimálně musíte pousmát,ale není to nic převratného ani břichadrásajícího.Tenhle "projekt mě příjde zcela zbytečný,protože "sranda" za 40 mega o dvou lidech by měla vypadat trochu jinak. SLABÉ!!! ()

ludovit14

Ďalšia trapovina menom DIAZ a spol. Príbehovo slabé, humor slabý a taktiež herecky slabé! No comment! HOD:30%.PS: už nikdy viac! ()

NeverEver

Ladies Night, dobry welcome drink v ruce, slevove poukazky na kabelky, boty a hardiky ve druhe ruce, parta dobrych kamaradek kolem a oddychovy film na platne. Ja se dobre bavila, nekolikrat se ze srdce zasmala a nektere sceny me fakt dostaly (ovcak na bezicim pasu, diskuse o zalohovani do cloudu, vloupani se do (porno)datacentra :-)). Necekala jsem od filmu, co se jmenuje "Sex tape" a hraje v nem Cameron Diaz nejaka moudra, ani dramaticky herecky vykon nebo odpovedi na zivotni temata a diky tomu jsem mohla byt jen mile prekvapena a nechala se unaset situacnim (misty obcas trosku prehranym/trapnym) humorem. Spokojenost. 4**** (film neporovnavam k Anne Kareninove, ale k jinym jednoduchym americkym situacnim komediim, a v jejich konkurenci, je to proste top!:-) ()

s7RanG

Příjemné obsazení, Marshall vyměnil Lily za víc sexy Cameron, Corddry konečně nehraje uplnýho trotla. Žánr spíše rodinný + choulostivé scény než komediální. ()

Allein4

Z pohledu humoru jakž takž. Z pohledu obsazení Cameron umí mnohem lépe a Marshall zvládá jen jeden typ role. Příběh? Slabota - pouze jedna jediná, předem jasně daná dějová linie, a tím pádem i vtípky a gegy naprosto předvídatelné. Rozhodně jsem čekal mnohem více. 30 % ()

Ann2

Taková ta klasická americká komedie na odlehčení. I když už se teda začíná trochu opakovat ta postava hysterické manželky/přítelkyně. V tomhle snímku mi bylo upřímně líto Jaye co si to vzal za uječenou ženskou. Na druhou stranu člověk u toho vážně vůbec nemusí přemýšlet. V určitém pořadí přichází předvídatelné scény, nechybí ani vyhrocená zápletka, kdy manželka šňupe kokain, zatímco manžel má "raging diarrhea" a přitom ho pronásleduje nějaký zuřivý domácí mazlíček. Z celého filmu se mi asi nejvíce líbila scéna, když se Jay ptal Siri na svém iPhonu jak se provádí CPR na psovi. V podstatě k tomuhle filmu nemám nijak negativní postoj. Dá se říct, že byl přesně takový jaký jsem očekávala a svůj účel splnil. ()

Kubasino

Hodně slabé. Cameron Diaz a Jasona Segela mám rád (ačkoliv Segel byl bohužel na tomto snímku asi nejslabším článkem) a u jejich filmů se většinou dobře bavím. Kasden mě zase velmi potěšil Zkaženou účou, u které jsem se hodně nasmál. Sex Tape je ale prachobyčejná nezábavná srajda. Applem posedlí amíci adi potřebovali další dávku oblbováku, youpo*n se zmohl natolik, že se mohl prosadit v hollywoodském bijáku a chlívák Jack Black si střihl roličku přesně takovou, jaká se na "herce" jeho kalibru sluší. Sečteno podtrženo herci si narejžovali a divák zůstal zklamán... ()

chytri

Čekal jsem USA kravinu, která od půlky nebude mít hlavu ani patu. Přesně to jsem dostal. První půlka ještě ušla (zejména kvůli odvážným scénám Cameron), ale zbytek už byla nuda. Kdyby tam vůbec nebyla druhá polovina filmu, tak by to i za něco stálo. ()