Reklama

Reklama

Blade Runner 2049

  • USA Blade Runner 2049 (více)
Trailer 5

Obsahy(1)

Třicet let po událostech prvního filmu odhaluje nový Blade Runner a důstojník losangeleské policie K (Ryan Gosling) dlouho ukryté tajemství, které je natolik zásadní, že by mohlo zcela rozvrátit poslední zbytky lidské společnosti. Toto odhalení ho nutí zahájit pátrání po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), bývalém Blade Runnerovi losangeleské policie, který je už 30 let nezvěstný. (Falcon)

(více)

Diskuze

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Feidias

A to je moc dobře. I když,pokud by to bylo opět jen v LA,nic by se nestalo. P.s.napadlo někoho,že by prem.měla být správně v listopadu? :-) Ale kdo by to(včetně mě),vydržel,že?:-)

Feidias

Feidias (hodnocení, recenze)

Přijde mi jako dobrá volba, že tam bude vícero prostředí:). Bude se asi dost cestovat:)

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Kaufman

No,něco na tom je,ale já si nemůžu pomoct a plně tomu věřím. A takový film si to rozhodně zaslouží. Tak to vidím já. Už jsem předem odvařen z music:-)

 (hodnocení, recenze)

Asi bude můj názor otravný,ale zatím mě to až na pár wow scén nezaujalo.Méně je někdy více.Trochu zbytečně z toho cítím velkolepost.

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Prometheus69

P.s.co se týče obsazení,tak jak jsem se teď pozorně díval na všechny tr.,tak mě tam moc nesedí naopak Leto(ne Atreides,haha). Oproti němu tam Gosling v pohodě zapadá. Ale to je,jak možná víš,věc pohledu. Taková pozn.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Jakkob

No,ode mě máš plnou podporu a svolení( haha) si přečíst od pana Dicka vše:-) Jak jsi napsal,že se ti dobře čte,tak to tě můžu předem varovat před Marsovským Skluzem v Čase. To byl porod. Dočteno,jen s velkými obtížemi. Zatím nejhorší PKD,co jsem četl. Valis za začátku taky nic moc,ale od 2.pol.,fascinující. A jedna z nejsložitějších Dickovek vůbec. Ovšem,ve výsledku to stojí za to. Ale není to pro každého,to je jisté. A taky to není téměř SF. Ale to mi u Dicka už dávno neva. Je to taky jediný SF autor,od kterého čtu/kupuju i mainstream. Prostě,přečetl bych od něho i nákupní seznam:-) Z toho,co mám,bych dal za nejslabší-ten Mars,Dr.Krvemsta... a Albemuth nebo Božská Invaze(aka Valis 2).

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD

Tak nevím, ale asi nikdy toho tolik nepřečtu, leda že bych se dočkal toho důchodu, kdy bych měl nejspíše více času než teď a snad až tehdy bych to všechno, co si doma pomalu shromažďuji, začal číst.. :) Každopádně Simulakra, Minority Report a Total Recall bych si přečetl určitě rád ještě teď někdy v dohledné době.

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Jakkob

Tak,jestli tomu rozumím,Simulakra budou tvá 3.PKD?:) Jj.kde jsou ty časy,když jsem před 17 lety,měl doma jen 3 PKD. A že to byly kurňa nářezovky-Ubik-krucinál!!! že to ten Gondry nenatočil! (ve srovnání s ním,jsou i Ovečky amatéřina a já to můžu napsat),Tři Stigmata Palmera Eldritche a SP Zlatý Muž. Lze začít lépe  právě s Dickem? Asi těžko.  P.s.o Tolkienovi mi ani nemluv. Toho jsem se zbavil už před 10lety. P.p.s.haha,prý,Simulakra jsem už v nějakém knihkupectví potkal. To zní trochu strašidelně. Tak,Dickovsky:-)

na příspěvěk reagoval Jakkob

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD

Simulakra jsem již v nějakém knihkupectví potkal a předpokládám, že se k nim i za nějakou dobu propracuji, dříve nebo později. Uvidíme, každopádně zatím mohu prohlásit, na základě těch dvou Dickových knížek, že se mi třeba na rozdíl od Tolkiena velice dobře čte...

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Jakkob

U nás dvou(konkrétně),co si pamatuju,mě to nepřekvapuje. Máme to víceméně stejné:) Apropó,předpokládám,že ti došlo (no ono je to napsaný i na zadní obálce,že to je vlastně protoverze Oveček?:-) Mě přiznám,lákají víc,ty Simulakra. Ale já teď stejně hltám,660str.životopis Ibsena,takže se k mému PKD dostanu tak za měsíc. Ale není kam spěchat. Já si vždycky dělá zásoby Dicka(tzv.literární hamster,haha:)) tak,abych měl po přečtení,aspoň 2 dopředu:-) P.s.JÁ SE TAK NEHORÁZNĚ TĚŠÍM!!!!!!!!!! :)

na příspěvěk reagoval Jakkob

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

PKD

Mám to více méně stejně tak, i když bych si dovolil zcela subjektivně prohlásit, že u mě je ta natěšenost byť jen o malý chloupek větší.. :) Tak či onak, je to paráda sledovat a vychutnávat si to. Skoro jsem si u toho zapálil doutník a nalil panáka kvalitní whisky :D Každopádně za mě velká spokojenost a natěšenost opět o dost stoupla, a to jsem si myslel, že to už víc nejde.
A jinak s Můžeme vás stvořit přeji příjemné čtecí chvíle. Já to přečetl relativně nedávno a dokonce 2x a jako podle mě hodně dobrý! Ale já to nemohu moc objektivně posoudit, neboť celkově tolik nečtu a třeba od Dicka je to má tuším teprve druhá knížka, kterou jsem od něho přečetl (první byly ovečky samosebou).

A jinak co se Gooslinga týče. Zprvu jsem z něho měl taky tršoku obavy, i když třeba v Gangster Squad byl podle mě báječný a do té role sedl na výbornou. Z trailerů k BR 2049 zatím působí skvěle, resp. teď už mi přijde skvělý a jen těžko bych si tam představoval někoho jiného...

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Minority Report jsem zmiňoval jen v souvislosti s new várkou mých Dickovek,ne s filmem. Co se týče toho tvého Goslinga,mno já už své napsal. To jestli je takový či makový,budeš muset probrat s jinými,kteří ti neutrhnou csfd hlavu za to,že jsi neviděl jeden ze zásadních SF filmů všech dob. Co se týče mě,už dávno mě přestalo zajímat/rozohňovat to,zda někdo viděl nějakou klasiku určitého žánru,či nikoli. Ale máš u mě malé bezvýznamné plus:) za odvahu,to přiznat. U sebe nevím,zda bych to přiznal(zvláště u tohoto klenotu).

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

PKD

Fakt nechápu proč zrovna Gostling... mno možná chápu, kuly jeho výrazu. 

Ale bohužel i když jsem neviděl původní předlohu... ano, nikdy jsem neviděl BR. 

Chtěl jsem na to jít... do kina, bohužel Gostling mi tu myšlenku dokonale pohřbil... 

no spíš než minority report... mi to svým vizuálem připomíná předělávku Total Recall

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Prometheus69

Haha. To je dobrý. Ale já si počkám na BR 2. Nehodlám být ovlivněn předsudky. Tento film mi nic a nikdo kazit nebude. Asi tak. Možná potom se podívám na některé jeho další filmy. Ale ne dřív. Sorry.

na příspěvěk reagoval Prometheus69

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

PKD

Podívej se na některý z jeho filmů.... a pochopíš. Tupý  ztopořený nic, z pořád z jedním face.... :)

na příspěvěk reagoval PKD

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Prometheus69

To já nemohu soudit. Já ho nikdá před tímto neviděl,a tak k němu budu logicky přistupovat nezaujatě. Zatím soudě dle trailerů,vypadá jako zajímavá volba,ale esli je to Čurák(jak tvrdíš ty),to fakt nevím. V říjnu budu moudřejší:)))

na příspěvěk reagoval Prometheus69

PKD

PKD (hodnocení, recenze)

Nový trailer.Nový záběry.Nová hudba.Nemůžu si pomoct,ale s každým novým záběrem jsem na to nastartován,víc a víc. To se mi nestalo,tak 10 let:) Taky k tomu příjemně přispívá fakt,že už mám doma(konečně),Simulakra,Můžeme vás Stvořit a SP Minority Report. Tedy slušnou zásobu mistra PKD. Tím zvyšuji počet na čistých 35 Dickovek:-) Páček.

na příspěvěk reagoval Prometheus69, Jakkob

Související novinky

Ridley Scott pochválil nového Vetřelce

Ridley Scott pochválil nového Vetřelce

18.10.2023

Režijní legenda Ridley Scott (Gladiátor, Černý jestřáb sestřelen) má v těchto dnech plné ruce práce s propagací a taky finálními úpravami Napoleona předtím, než jeho velkolepý válečný film s… (více)

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

Hercule Poirot bude řešit zločin v Benátkách

11.10.2022

Kenneth Branagh (Vražda v Orient expresu, Smrt na Nilu) má nejenže hotový scénář ke třetímu filmu z jeho detektivní série na motivy knih Agathy Christie, ale navíc už i plné obsazení. Hercule Poirot… (více)

Filmový BioShock našel režiséra

Filmový BioShock našel režiséra

26.08.2022

Netflix, BioShock a režisér Já, legenda nebo Hunger Games. Tak přesně tahle kombinace teď má fanoušky dnes již kultovní herní série přimět k tomu, aby se začali mírně těšit na filmovou adaptaci.… (více)

Blade Runner se dočká seriálového pokračování

Blade Runner se dočká seriálového pokračování

12.02.2022

Amazon Studios pořídilo práva na seriálové zpracování kultovní sci-fi Blade Runner režiséra Ridleyho Scotta a rovnou tak oznámilo, že chystá hrané pokračování ke snímku Blade Runner 2049 od Denise… (více)

Reklama

Reklama