Průmyslový magnát, miliardář Damian Hale (Ben Kingsley) již dlouho ovládá svůj svět, ve kterém ze své newyorské operační základny mistrovsky rozehrává mocenské hry. Po vzájemném odcizení se svou dcerou, aktivistkou Claire (Michelle Dockery), má Damian opravdový vztah pouze ke svému celoživotnímu příteli a pravé ruce Martinu O'Neilovi (Victor Garber). Ale diagnóza nevyléčitelné rakoviny přiměje Damiana podstoupit radikální lékařský zákrok, „odpoutání", který pro něj zvrátí běh času. (Freeman Ent.)

panki9922

Mrzí ma, že je Self/less tak veľmi predvídateľný. Pracuje s veľmi zaujímavým námetom, herecké obsadenie nie je vôbec márne a Tarsem je veľmi zručný režisér. Zaujímalo by ma, či si takto film (obzvlášť samotný záver) tvorcovia predstavovali celý čas, alebo do toho zasiahol Hollywood. ()

PTuranyi

Vcelku slušný akčný thriller so scifi prvkom prenosu osobnosti do nového tela. Začiatok je rozpačitý. Smrteľne chorý magnát Damian narazí na možnosť opustiť svoje choré telo a vymeniť ho za nové. Okamžite sa vrhne na vec a za chvíľu už leží na nemocničnom lehátku. Preberie sa v novom tele ale samozrejme všetko nie úplne s kostolným poriadkom. Objavujú sa "halucinácie", na ktoré od doktora Albrighta dostane tabletky, ale len obmedzený počet. Damian sa teda rozhodne konfrontovať svoje vidiny so skutočnosťou a odhaľuje nemorálne pozadie obchodu s ľudskými telami. Zbytok príbehu sa mení na akčnú naháňačku a snahu zachrániť seba a rodinu svojho nového tela. Záverečný trik s nábojnicou v ústach na zabránenie zmazania jeho osobnosti je už dosť pritiahnutý za vlasy, čo by vám potvrdil každý ktorý šiel na CT s umelým kĺbom. Film končí síce nie lacným ale očakávaným happyendom. Produkčne to nie je zlé ale chýba tomu nejaká konkrétna atmosféra. Horor Uteč bol v tomto smere omnoho lepší. Vzhľadom na relatívne hviezdne obsadenie je výsledok B-čkový. Najviac mi vadila postava Madeline, ktorá sa chovala ako uzlík nervov a často sa správala nelogicky. 65% ()

RedBoryyys

Zpočátku velmi zajímavé,v polovině dost čitelné,ale nakonec s náhlymi neočekávanými zvraty vcelku opět zajímavé,doporučuji na shlédnutí. ()

bigmatko

od tohto žánru a príbehu som čakal viac ako som dostal v kine. Škoda že Kingsley nedostal vo filme viac priestoru a odstavili ho hned na zaciatku ale aj Reynolds to celkom ustál aj keď celé jadro deja sa odvíja len vďaka romu, že náhla túžba po nesmrteľnosti dravého mega biznismena sa zmení na emocionálne hľadanie pravdy citlivého otca rodiny. a pritom stačilo len počúvať rady a odporúčania lekára a mohol žiť na veky. nevadí. je to slabší thriler s miernymi prvkami scifi nic originálne ale v konečnom hodnotení je to dobrý film, ktorý udrží pozornosť diváka. ()

holyvac

Když jsem před lety předpovídal Tarsemovi podobný osud jako stihl Shyamalana, nemýlil jsem se, zdá se. Opírat se o jen o jednu schopnost, v tomto případě choreografii a poutavý vizuál, nelze donekonečna. Jakmile se ovšem Tarsem rozhodl zbavit se právě toho, co mě na něm baví, vznikl průser bez režisérského rukopisu a ten mi v případě tohoto tvůrce opravdu chybí. Tarsem bez Tarsema. ()

Kamil111

Co zůstalo z Tarsema Singha po opuštění jeho jedinečné signaturní estetiky? Šedivá a zaměnitelná nuda, jelikož neschopnost nalézt si nadprůměrný scénář mu bohužel zůstala. A product placement mu z toho taky vyčuhoval až příliš. Dal bych 50%, ale půlhvězdy bohužel nejsou. ()

Monditrade

Tak jsem byl napnutý jak to asi dopadne, že jsem usnul...a dokoukal to druhý den znovu. Vůbec jsem si nemyslel, že nový tělo nový duch...nové kočky, pařby.....a pak jen vzpomínky na život před životem... celý film je klišé na klišé.... nuda...nuda....akce alá 90 letá....ordinace z igelitu ve staré továrně je fakt prdel.... jak rychle natočit a vydělat cash....celé... ()

injoy

Není to nic nezapomenutelného, nicméně v tom co chodí poslední dobou do kin. Ty desítky a stovky pokračování všeho možného i nemožného, tenhle film vyčnívá a nebejt těch několika nesmyslů bylo by to možná i na pět 😊 ()

zipS

Slabsie 3* .. Ryan sa snazil, to ano, no filmu ako celku je to prd platne. Zasa zbytocna vata vo filme kedy neviete ci film dopozerat alebo sa nan vykaslat aa venovat sa niecomu inemu.. Film ma nevedel vtiahnut do deja..Vidiet raz a zabudnut. ()

RoyBatty444

Zaujímavá myšlienka spracovaná v priemernom thrillery s dobrým obsadením, ktorí ale nevybalili všetok svoj um. Aspoň Reynolds sa snaží. Prezentácia je veľmi slabá. Takýto príbeh ale bezpodmienečne potrebuje zvraty lebo takto to bola strela na bránu z druhej strany ihriska bez protihráčov. ()

fabregas1

Zpočátku jsem byl docela nadšený, ale po chvilce jsem zjistil, že Nesmrtelný nemá v rukávu žádné překvapení, zápletka, herci, režie, akční scény... všechno je otravně podprůměrné. Tempo začne zadrhávat a kvalita filmu klesá. Sci-Fi ? Ani omylem. Nesmrtelný stojí především na napjatém očekávání a není to film vyloženě špatný, ale je až zoufale neoriginální a tuctový a určitě nesmrtelný nebude a za pár hodin na něj zapomenete. ()

Monyfik

Ha, tak se nechám "převtělit", my v židovsko/protestansko/pravoslavně/multikulturní diakonii to stejně umíme... do nového těla, protože si ještě chci užít trochu té bujaré zábavy a hlavně s tím vychč!ju oproti Blwdžoobsovi, protože neměl celý život toho správného parťáka (wozňáka). Pak se probudím a místo prášků na to seru a nechám se přesmahnout univrzálním buzíčkem, protože mám malou a velkou multikulti lady. A proč jsem to celé dělal, protože jsem znuděný, starý, kok/t. O čem to jako mělo nakonec být? Dcera, kmet, emigranti, vojáci, doktoři, homouši... Každý si určitě najde svého hrdinu. Ještě, že my u Sv. Bartoloměje víme, že nesmrtelný je jen ten, kdo... ()

raru

Keby bol v hlavnej úlohe Ben Kingsley celý film,bolo by to na plný počet,ale keďže bol v hlavnej úloheRyan Reynolds,šuplikant,tak je to len lepší priemer. ()

Největší propadáky roku 2015

Největší propadáky roku 2015