Režisér filmu Sejmi eso vás zavede do světa Kevina Stretche, řidiče hollywoodské limuzíny, muže s temnou minulostí. Když se Stretchovi ozve nechvalně proslulý gangster, aby od něj dostal zpět půjčené peníze, Stretch v naději na slušnou odměnu vezme práci, kterou mu nabídne jeho klient – miliardář. Výstřelky výstředního klienta ale brzy vyústí v divokou noc plnou dobrodružství, sexu a nebezpečí, po které je jasné, že s návratem peněz to až tak snadné nebude. (Bontonfilm)

Juto

Dej sa dá opísať dosť jednoducho: vodič limuzíny potrebuje peniaze na zaplatenie dlhu a za klienta si vezme zvláštnu postavu. Príbeh sa odohráva v Hollywoode, takže sú tu obvyklé bláznivé vyčíňania a kultúrne odkazy, sarkazmus, irónia a zosmiešňovanie klišé. Film je bláznivý, veselý a akčný, všetko, čo by ste očakávali od filmu Joea Carnahana. Je plný mnohých svojráznych a nezabudnuteľných postáv a výkony sú všetky viac než slušné. 7/10 ()

campix

Už to skoro vypadalo na návrat nabušené akce alá Crank nebo Kurýr. Takhle lehce ujetá akční komedie, která by jela v naprosto jiném tempu než většina svých souputníků, tu už dlouho nebyla. Bohužel zábava není na takové úrovni, jako u dvou výše zmiňovaných filmů a ani hlavní hrdina nemá tolik charismatu. Co si budeme povídat Patrick Wilson není Jason Statham. Na druhou stranu jde o opravdu svěží, akcí a událostmi nabušenou žánrovkou, která si na nic nehraje a nic jiného od ní ani čekat nemůžete. Za mě rozhodně palec nahoru. ()

Icefist

Uvidíte věci, které jste ještě neviděli a na které byste ani v životě nepomysleli. Protože jestli jste alespoň trochu normální, tak by vás zdejší situace nemohly nikdy napadnout. Tohle vymýšlel šílenec. Co je ale možná ještě zajímavější- ono to celé drží velice hezky pohromadě. A Alba je tady velice mňam. 80 % Oblíbená část- Karosův první příchod na scénu ()

dr.fish

Udělat zajímavý film neznamená bohužel to, že člověk vymyslí co možná největší hovadinu doufajíc, že se z toho kritici podělají a budou to považovat za nový artový směr. Hovadina je hovadina a tohle teda skutečně je....20% ()

URBAN

Dostat jsem přesně to co jsem čekal a to oddychovou akční jízdu s kousky vtipu a momenty překvapení. Přesně toto tento film splnuje a to je přesně to co by od každý tohoto filmu čekal. ( 2.5.15/PC ) ()

viperDavid

Tak to fakt ne. Slaboduchá komedie u které se nesmějete. Jediné zajímavé na tom byla Jassica Alba, která si tam zahrála super křoví. Patrick Wilson je nesympatickej a otravnej, scénky jsou děravý a nezáživný. Nic moc teda ()

kinghome

Skvělej výkon Patricka Wilsona, začínám ho mít čím dál tím víc. Hrozně se mi líbí jak umí hrát, jak přehrává a přitom to je tak reálný a k tomu si umí udělat sám ze sebe hroznou prdel, několikrát ve filmu zazní, že by byl strašnej herec, že je vlastně dobře, že jen řídí limuzíny, fakt mě to bavilo, příběh je takovej klasickej ulítlej, ubíhá to strašně rychle, nestihl jsem se začít nudit. Vypnout mozek a užít si skvělou divnou komedii s úžasným obsazením, to je nejlepší plán! Určitě na tenhle film kouknu ještě několikrát, tedy dokud nevyjde Home Sweet Hell, to vypadá ještě víc dokonale, tak uvidíme. 80% ()

Qitek

Tak nějak o.k. neurazilo. Každopádně od Carnahana, který má za mě pořád zásluhy hlavně za Narkotika, než za Sejmi eso (byť Sejmi eso je laskomina co se vizuálu týče a určitýho drajvu), bych čekal rozhodně raději krok vpřed, než krok vzad. A tím Stretch rozhodně je. Patrick Wilson začíná v mých očích hrát jen Patrika Wilsona. ()

Johnny.ARN

Fajn sranda s fajn obsadeným, fajn hláškami, fajn dejom. Fajn oddychovka, ktorá neublíži, Pine neuveriteľne fajn. Celé to bolo také fajn. 3 z 5 ()

LiborGondek

Příjemné a nenáročné koukání, nic víc od toho nečekejte. Na vyšší hodnocení by to muselo být o dost víc vtipnější a míň střelené. Konec taky nedořešený, FBI ho sice nezatkne, ale zatykač nestáhne, dluh sice splacen, ale je bez práce a limuzína na odpis, takže dluží zase, jen někomu jinému... 60% ()

Lachtaan

Nečekal jsem šlágr ani vyložený propadák, i když nevím čím mě vlastně Šofér zlákal a několik měsíců ležel v sekci Chci vidět. Patrick Wilson je standardně dobrý herec, Chris Pine se tu šíleně utrhl ze řetězu a Jessica Alba zase jednou světu ukázala, že se na ní alespoň fakt dobře kouká. Carnahan nikdy nenatočí nic superpamětihodného, odsýpající jednohubky ale umí skvěle. [viděno v Lepší.TV 8.2.2022] ()

elanius

(7/2015) / Prvých 20 minút navnadilo slušnou porciou humoru a ťažkých WTF momentov (Hoff!!). Bohužiaľ potom nasleduje viac menej zostatok filmu topiaci sa v trápnych a väčšinou nezáživných momentoch. Najväčšia škoda je, že film sa chce viac a viac tváriť vážne, čo mu absolútne nesedí. Napriek tomu, že Stretch je docela drsná vykrádačka už videného potenciál zabaviť to malo, premárnená šanca. (4/10) ()

ywo666

Taká solídná blbôstka. Shits went terribly wrong. Joe je dobrý režisér. Aj z priemernej veci dokáže vytrieskať maximum. Trochu mi to pripomínalo Smokin Aces. Carnahan opäť vytiahne z rukáva množstvo dobrých postáv a samoúčelných cool scény, ktoré pobavia. Dokopy to nie je žiadna pecka. Ale aby ma bavili Chris Pine a Patrick Wilson, ktorých inak vôbec nemusím. To je umnie. A Metthew Willing je poriadna korba. A David Hasselhoff. Ten Hasselhoff. Jeho minútu slávy som si púšťal dookola. Film si zaslúži tak 3.5*. Ale zas Hoffa musím bezostyšne zaokrúhliť hore. ()

hroubek

Joea Carnahana jsem poznal u Sejmi Eso, které mě hodně bavilo, jelikož mělo spoustu bizarních postav a zápletek a sympatické obsazení. V A-Teamu mě naprosto položil do kolen, protože takhle zábavný akční film jsem dlouho neviděl. A Mezi vlky je parádní drama se skvělý Liamem Neesonem. Carnahan je osobitý tvůrce, který se motá kolem zajímavých projektů, které mu většinou nevyjdou, protože nechce dělat kompromisy a skákat jak producenti pískají. Je to chválihodné, ale netuším jak dlouho mu to takhle bude vycházet. Stretch je skvělá satyra, která ukazuje vztyčený prostředníček celému Hollywoodu a filmovému průmyslu, a ke všemu se vtipně trefu do dalších jiných odvětvích. Navíc je to dost ulítlé a u některý momentů nevíte jestli si z Vás tvůrci dělá legraci nebo to myslí smrtelně vážně. A to mě na celém filmu bavilo asi nejvíce. Momenty, kdy je všechno na sto procent vážný a pak příjde okamžik, který to celé shodí a jede se od znova. Carnahan všechno zvládá a jediné co zamrzí, je že neměl větší rozpočet, aby se pořádně vyřádil. Patrick Wilson mě ve své roli hodně bavil a jeho proměny ve filmu byly hodně fajn. Ed Helms mě dost překvapil a jeho Karla s velkým K jsem si dost užil. Jessica Alba a Brooklyn Decker nejsou špatné, jen jsou to strašně jednoduché postavy. Největší pozornost a pochvalu si zaslouží Chris Pine, který měl koule, že vzal takovouhle šílenou roli, ve které se krásně mohl vyřádit a nikdo by netypoval, že tohle je kapitán Kirk. Ve filmu mě bavil dost momentů jako například rozchod, kradení auta, vyzvednutí balíčku atd. Stretch je hodně fajn film, který mě dost pobavil a je vidět, že za málo peněz se dá udělat spoustu dobré muziky, když máte kvalitní tvůrce. ()

JohnSmith

Tak tady Carnahan hooodně přestřelil. Je to taková slátanina, že to je až k nevíře. Sem tam vtip, ale jinak fakt směs podivností a ujetin. ()

zdenny

Toto je ten typ filmu, po jehož zhlédnutí můžete s klidem v srdci říct "jo, tak to byla jízda". Šofér limuzíny, který potřebuje prachy, bláznivý milionář, který je schopen mu je za určité ne příliš bezpečné služby dát a spousta bizarních postav. Film, který má šťávu a jehož fanda je tak trochu blázen. ()

VanTom

Za jednu hektickou noc musí řidič limuzíny / začínající herec sehnat peníze na splátku dluhu, vyrovnat se se svojí bejvalkou a, samozřejmě, "odvázat se a začít žít" (TM). Od rozvážení primadon přebíraných konkurenci ujede k plnění úkolů pro zazobaného perverzního magora na útěku před FBI, než všechno vyeskaluje do bezzubého konce. Přepálená akční komedie měla fajn momenty, ovšem humor stavící na vyšinutosti postav a ulítlosti zápletky mě povětšinou míjel a nedotažený scénář nevěděl, kdy v prvoplánové bizarnosti ubrat. ()

Ichabod

Stretch nás vcelku vtipně uvede do svého života, bohužel hodně brzo zjistíme, že tohle nebude moc akční film (a že Carnahan akci umí skvěle), ale spíše taková komedie o tom co vše se může pokazit během jedné noci. Bohužel to není ale ani příliš vtipné. Místy film baví, ale převážně spíše méně a u filmu drží divák pozornost hlavně díky hercům, kde Wilson zvládá celkem v pohodě cokoliv a Pine tu hodně překvapí svou rolí totálního úchyla. Čekal jsem asi něco zcela jiného (lepšího). ()

Pedross800

Jóóóó tak tomu říkám povedená road limo movie jízda. Hlavní hrdina jde z průseru do průseru.... Má to štávu, je to dostatečně ulítlý, plný povedenejch magorů a hlášek, semo tamo krásný baby, jako křoví rozkošná Jessica Alba....no prostě parádní nenáročná chlapácká oddechovka. "ARE YOU A FIRESTARTER?" :-)) ()

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015