Nastala chyba při přehrávání videa.
 • silentname
  ****

  Musím povedať, že po zbabranom remaku Alice In Wonderland (alebo to bol sequel?) a vcelku fajnom remaku Maleficent sme sa tentokrát dočkali filmu, ktorý nechce robiť klasickú rozprávku temnejšou a hrozivejšou. Miesto toho film uvidíme tak ako si ho pamätáme, len ide trošku viac do hĺbky. A funguje to celkom fajn. Nepochopím, prečo dali princovi meno Kit, to je priam neskutočné, keď si len predstavíte mužskú verziu bojového auta v tomto týpkovi... nefunguje to a je to hlúpe. Kate Blanchett je vynikajúca a aj mladá Lily James. Je to fajn remake aj sám o sebe je film pekný, efekty sú zaujímavé. Myslím, že film stojí za to, aby ste sa naň pozreli aspoň raz.(15.6.2015)

 • Rosaviva
  ****

  Čekala jsem, že to bude další zmodernizovaná verze, takže mě vlastně (a dokonce i příjemně) překvapilo, že se jednalo o naprosto klasickou pohádku, akorát oblečenou do moderního. Představitelka hlavní hrdinky mě upřímně moc neokouzlila, a asi by mě napadnul tucet jiných hereček, které by to zahrály stejně, ale zvykla jsem si na ni. Docela příjemně mě i překvapilo kolik známých jmen se tam objevilo ve vedlejších rolích. Pravda je, že tam mohlo být více humorných scén (jako například ta s pekařkou při zkoušení bot), ale ať to bylo jakékoliv, dokonce mi to místy vykouzlilo na obličeji připitomělý úsměv. 4* a ty šaty co měla Popelka na plese byly úchvatné (jen ten tanec se mi zdál dost divný).(9.7.2015)

 • Stoka
  ***

  Od filmu jsem moc nečekal a věděl jsem do čeho jdu a s tím, čím jsem počítal se naplnilo. Žádný zázrak ani žádná bída-prostě Popelka v moderním provedení. Hlavním principem pohádky je Popelčina přeměna z chudé, ušmudlané a zanedbané dívky v krásnou a atraktivní dámu. Popelka je natočená Kennethem Branaghem pro Walt Disney Company.(25.4.2016)

 • Vxxx
  ****

  "A dream is a wish your heart makes" Jak natočit film, s příběhem vyprávěným už tolikrát? Takhle! Bylo to krásné, magické, milé, nevšední... Herecky taky skvělé. Hodnotím v daném žánru. Tu jednu * musím vzít za tu umělost. Celé to bylo takové vyumělkované a hrozně nepřirozené. Ale jinak se mi to jako pohádka moc líbilo :) 4*(4.7.2015)

 • Jinny
  ***

  Zdálo se, že příběh Popelky už uvidíme jenom v moderních variacích a hleďme. Tahle Popelka rozhodně nepřekvapí příběhovými obměnami, ale po emotivní stránce šlape a i nějaká ta myšlenka by se našla. Elka je totiž podaná jako děvče s určitou vnitřní silou, které odmítá přestat v lidech vidět dobro, aniž by to působilo příliš naivně. Prince si získá nejenom pěknou tvářičkou, ale taky svojí laskavostí a živostí. Přes snahu Kennetha Branagha ale tahle disneyovka nemá kouzlo našich Tří říšků ani renesančního Věčného příběhu.(19.6.2015)

 • - Taneční rej, přes který probíhá Popelka (Lily James) při útěku od prince (Richard Madden), byla kompletně improvizovaná, režisér se rozhodl ji ve finálním sestřihu filmu ponechat. (Alatiel)

 • - Richard Madden (Princ) přiznal, že pro něj byly velmi přínosné mnohé dovednosti, kterých nabil při natáčení Game of Thrones (od r. 2011). (P. J. D.)

 • - Mark Romanek odmietol režírovať film kvôli rozdielnym tvorivým názorom. (misterz)