Záhadný virus zasáhne odlehlou základní školu. Z nevinných malých školáků se rázem stává roj na vnitřnostech si pochutnávajících zrůdiček. Nevyjímaje vnitřnosti učitelů a zaměstnanců této základky. Přeživším dospělým tak začíná osudový boj o holé přežití s bandou malých zombie breberek. (geklon)

Rodriguez

Jít na to do kina, tak spáchám sebevraždu za vyhozený prachy za lístky. A ta finální destrukce těch malejch parchantů mě šíleně pobavila a zvedla moje hodnocení. 40% ()

dubinak

Cooties je vážně docela symaptická hororová komedie na osamělý nedělní večer, která mě dokázala s přehledem zabavit a poskytnout tak sice levnou, ale neškodnou zábavu. Příběh nabízí pár absurdních, vtipných postav, se kterými sice nesrostete, ale aspoň se s nimi zasmějete. Potěšil Leigh Whannell ve své humorně úchylné roli a hlavně i dobrá akce, která nemá problém udržet film v přijatelném průměru. Jak už tady bylo zmíněno, je škoda že se nezapracovalo na maskách. Cooties ale není nic, co si budu za rok pamatovat, ale na jednorázové pobavení bych to doporučila. ()

Khumbac

Kalno-oký Elijáh v roli učitele-spisovatele-NULY, bojuje se studenty nakaženými virem. Typický tříhvězdičkový zombie ROCK'n'ROLL, který cca po 50 minutách začne nudit. Ale za psycho učitele a dementní hlášky si to ono hodnocení zaslouží. Hudební doprovod je strašný. Ale co, jako relax pod peřinou to posloužilo :) ()

kinghome

Velké zklamání a hodně slabé 3*. Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli 2* nebo 3*, ale hodnocení to má už takhle dost špatné, tak dám vyšší počet. Jediné plus je vážně Elijah Wood, kterému takovéhle role vyloženě sedí, zbytek obsazení je nemastný a neslaný, hlášek je hrozně málo a příběh tam vlastně není. Celé mi to přišlo až nechutně nudný a bez nápadu. Většinu filmu jsem se nudil a korunu tomu nasadil konec, který je taky průměrný, prostě nezajímavá podívaná, o které zítra ani nebudu vědět a jeden z nejhorších filmů Elijaha, bohužel. ()

ywo666

Chceli sme chujovinu dostali sme chujovinu. Miestami je to celkom slabé. Ale niektoré hlášky sú fakt mega dobré. Najlepší je samozrejme Rainn Wilson. Film je taká blbosť, že človek nikdy nevie čo očakávať. Inak Elijah je tu iba do počtu. Priznávam, že objektívne si to štyri hviezdy asi nezaslúži, ale my sme sa proste dobre bavili. 70% ()

Quen11

Priemerný dej, suché postavy a slabý humor nezachráni tých pár fakt perfektných hlášok. A ani Frodo tomu nepomôže. ()

Wade

Na Cooties jsem se docela dost těšil a proto mě asi tak moc zklamalo. Málo vtipu málo gore slabé masky a všechno tak nějak nevýrazné. Velká škoda protože z tohohle obsahu šlo určitě vytřískat o hodně víc zábavy a všeho ostatního. 20% ()

Hollohlaway

Zápletkou zajímavé béčko , které ale dojíždí na mizerný scénář a nedostatek vtipu a nadsázky. Což celkem vadí , protože vážně se to brát nedá. To by bylo hodnocení mnohem horší. Ale jako parodie to je slabé , naštěstí je to celkem dobře obsazené a zahrané. ()

Forsberg11

I´M GIVIN´ YOU "F". FOR FUCK YOU. Hláškami nabitá, akčná a nápaditá kid-zombie jazda, to je nový film z pera Leigha Whannella Cooties. Parádne som pri tom vypol a vychutnal si túto netypickú chuťovku bez toho aby som musel zavariť mozgové závity, alebo sa báť jak debil čo odkiaľ vybafne. Takýchto hororov sa točia mraky, no väčšinou sa jedná o slaboduché hovadiny bez nápadu, alebo ide o vykrádačky slávnejších predchodcov. Toto ma na moje prekvapenie bavilo oveľa viac ako nedávna hororová komédia s podobnou (veľmi okrajovo) tématikou Bloodsucking Bastards. Už len vďaka tým charakterom ktoré tu boli "vymazlené" a naozaj vtipné. Hlavne Rainn Wilson ako cholerický telocvikár ma neskutočne bavil. A pri hláškach typu: GUYS, ARE YOUR READY TO FIGHT? - I´M. - I´M. - I´M GAY - I NEW IT. Som sa zchuti zasmial. Trochu mi vadilo slabé gore, málo nechutností a Hobit, ktorého ja vôbec nemusím, v hlavnej úlohe. Ale aj tak dobré a zábavné b-čko. 65 %!! EDIT 23. júna 2017 mením hodnotenie na 4* a 75 %!! ()

Firebug

Těšil jsem se na nekorektní černou komedii, ale výsledek působí nedotaženě a polovičatě. Gore je velmi sporadický, akce je málo (ale vzhledem k tomu, jak nepřehledně je střižená, to je možná dobře) a vtipu mohlo být určitě taky více. Partička pošahaných učitelů ("být učitelem" není povolání, ale diagnóza) skrývá velký potenciál, ale většinu času si pro sebe odcizili Wood, Pill a Wilson a občas sociopaticky zahláškuje Whannell. Ostatní jako by tam ani nebyli. Větší interakce mezi postavami by zkrátka nebyla na škodu. Cooties je jednohubka na jedno použití, která nevyužila svůj potenciál. Konec nestojí za nic, ale průměrné 3* to pořád jsou a i to pokračování bych bral... ()

sedm.1

Cooties je vážně povedená zombie komedie, které lze jen těžko co vyčíst. Celé je to totiž zpracované skutečně svižným a zábavným způsobem, kdy se hned od začátku pořád něco děje, hororové a komediální prvky jsou tu pak zastoupeny ve vyváženém poměru, ovšem co je důležitější, tak oboje působí skutečně funkčně, takže se zde divák dočká jak poměrně slušného gore, tak i slušné dávky krvavých efektů, a zároveň i mnoha vtipných situací, a to jak v podobě divočejších gagů, tak humorných a trefných dialogů. Samotnou zápletku lze jinak považovat za poměrně odvážnou, jelikož zombie nákaza se tu týká jen děcek, na druhou stranu ovšem muselo být každému zároveň jasné, že se kvůli tomu ale tvůrci nepustí do nějakých extrémních divočin co se týče masek a násilí, jelikož se přeci jen pořád jedná o děti a tak něco odvážnějšího by jim stejně nejspíš neprošlo, i tak se tu ale nakonec objeví pár situací, za které musím tvůrce pochválit. Jinak to má ale i spád, několik slušných nápadů, a tak v tomto ohledu vlastně zamrzí jen závěr, který je naprosto otevřený pro druhý díl, kterého se ovšem již nejspíš nedočkáme. Každopádně hodně fajn jsou i veškeré postavy, na čele s duem Wood, Wilson, nicméně i všichni ostatní tu působí sympaticky, výrazně a zábavně, a tak i když ve většině podobných filmech jsem rád za co nejvíce mrtvých, tak zde by mi bylo každého zvlášť snad až líto, natolik mi totiž vesměs sedly. Cooties bych zkrátka označil za takový malý fanouškovský film, pro cílové publikum, které má rádo ulítlý a černý humor, sem tam nějaký ten bizárek a především nenáročnou zábavu. ()

iXtr3m3

Skvelá drsná, krvavá, totálne uletená a perfektne obsadená komédia. Maximálne originálna myšlienka a to, čo sa napokon na scéne dialo, to som teda nečakal. Určite si to musím po piatich rokoch zopakovať. ()

tom.nosek odpad!

Tak tohle bylo to nejodpornější, co jsem za poslední roky viděl. Důrazně nedoporučuji nikomu za žádné situace. ()

Litvicek

Vypadalo to nejprve slibně. Trailer a vlastně obsah toho, o čem film bude. Docela jsem se těšil až si to pustím později k večeru, kdy to dostane opravdové grády. Bohužel, objeví se dvě slibné/úsměvné scény a pak už to chcete mít co nejrychleji za sebou. Nakažené postavy se chovají příliš nelogicky logicky. Jinak řečeno, mrtvák vám instinktivně nevypne proud a nezničí veškerá mobilní zařízení. Celé to zpracování vůbec, to vás dokáže jenom nasrat, protože to potenciál mělo ale to by to do ruky nesměl dostat nějaký podělaný kokot, který to odfklákne a ještě vyinkasuje balík. ()

Corpsegrinder

Za luxusní narážku na Pána prstenů dávám hvězdu navíc, jinak těžce podprůměrná a nevtipná kravina která se měla vydat cestou většího splatteru. Moje reakce se víceméně shodovaly s tim frajerem co to celý sledoval zkouřenej z dodávky. ()

Hanes88

No Zombieland to rozhodně nebyl, ale jen taková průměrovka. Nevím ani co dodat. Prostě jsem se dokoukal až do konce a celkem mě to pobavilo. Ale nic jiného. 55%. ()

Wancohoff

tak dopozeral som. obcas dobra hlaska, slabe az skoro ziadne detailne mordy. proste tuctova lacna zombie blbina. dopozerat sa to da v pohode, no zajtra si budem z filmu pamatat asi len uvodnu scenu "od sliepky k nugete" 40% ()

cskomando

Tak přemýšlím, kdy jsem viděl naposledy dobrou hororovou komedii s vtipnými hlášky, momenty ale zdařilo se ! Tak dlouho jsem čekal, až jsem se dočkal a Leigh Whannell jako můj oblíbený scénárista to opět sepsal téměř na výbornou. Učitelé vs žáci, kde zombie se stávají pouze děti v předpubertálním věku - kde každý učitel je tak trochu cvok a pouští perlu za perlou :D chybělo snad jen při konečném boji učitelů s dětmi s hudebními a sportovními nástroji trochu víc brutality. ()

Flopik

Čakal som to troška vtipnejšie ale inak v pohode.Herci sympatický, čo sa týka celkovo filmu tak nenudil.Samozrejme nejaké tie nudnejšie pasáže tam boli ale tak to nevadí.Najviac mi tam asi chýbal nejaký ten vtip, čakal som totižto hororovú komédiu no a zasmial som sa naozaj málokedy.Koniec v pohode, akurát nechápem načo sa tvorcovia snažili o pokračovanie keď podľa mňa bolo od začiatku jasné že to ostane len pri jednotke. ()

dannyyy

Deb.lita na entou! Jedna hvězda za Douga a jeho zábavnou výstřednost a jednu hvězdu za Mr. Hatachiho alias Petera Kwonga (nevím, proč ho CSFD neuvádí mezi herce) a jeho připomenutí "Velkých Nesnází v Malé Číně". ()