Epizody(16)

Milan Šteindler v hlavní roli nového televizního sitkomu jako kročehlavská perla Jaruš Beranová. Máma Beranová vládne svojí rodině rukou přísnou, ale spravedlivou. Do života se jim sice neplete, ale když se její syn Marek rozejde s přítelkyní Maruškou, něco přece udělat musí! (oficiální text distributora)

topi80 odpad!

Jak hluboko televizní produkce ještě může klesnout? Omluvte mě, ale už mě unavuje vymýšlet nějaké objevné komentáře. ()

Slidger odpad!

Originál je originál. Nechápu, že se jim to vyplatí to slovo od slova vykrást a natočit. To to opravdu mohli nadabovat a bylo by to mnohem lepší. Přesně jak už to tady někdo psal. ()

create odpad!

Neskutečně stupidní, naprosto nelogická "komedie", plná trapných, vtipů, kterým, když už se divák zasměje, tak z nutnosti. Viděl jsem asi dva díly a to mi stačilo, NIKDY víc! ()

matab odpad!

Už podle upoutávek jsem tušil, že to bude průšvih. Ale chtěl jsem to zkusit, protože od časů Comebacku stále čekám na nějaký koukatelný český sitcom. Bohužel to dopadlo snad ještě hůř než jsem čekal. A ať se to nezdálo i Helena je proti tomuhle vtipná a dobrá podivaná. Už jsem myslel, že nic horšího být nemůže. Bohužel může. Za celou dobu jsem se opravdu nezasmál ani jednou. Smutné.... ()

x_silver odpad!

Bez cenzury, s čistým svědomím a s maximální hrdostí a úctě k české kinematografii tady bez nejmenšího slitování a milosti napařím ODPAD a řeknu, že toto je největší, nejúchylnější a nejodpornější sračka od doby existence sitkomů!!! Nižší dno opravdu nejde vytvořit!!! Tohle je to, co se nedá popsat slovy. Vůbec proč vlastně tady píšu komentrář? Napařit odpad a zakopat hluboko do země, kde by to mělo navždy zůstat!!! Každý, kdo dal této zhovadilosti více jak 2* musí být buď mentálně narušený, či hermafrodit!!! ()

Davanity odpad!

Už, když běžela první upoutávka říkala jsem si, že to bude hovadina. Přesto jsem se na první díl podívala a celých 26 minut mi přišlo dlouhých jako hodina. Nezáživné plky, slabé vtipy, kanální humor, typická tv ho*na, která neumí už nic jiného produkovat a každou předlohu z ciziny zničí. Občas jsem v televizi náhodou narazila i na další díly, ale dívat se na to se rovná mučení. Nejvíce mě, ale opravdu zklamal pan Šteindler, který pro mě byl vždycky herec, který se upisoval k těm kvalitnějším kouskům. A ani tuhle s prominutím sra*ku nedokáže pozvednout. ()

kaktusacek13

Milane Šteindlere, seber se!!! Tohle není vtipné, jen trapné. Jednu hvězdičku dávám za pokus udělat český sitcom a občasné pousmání. ()

Xpojntman

Jarmila Beranová (super Milan Šteindler) je mega matrona Kročehlav i celýho Kladna s rozsahem až nevím kam. Nojo v tomhle se jí nevyrovná ani zelenooká zrzka Rysová. Teda v matronství. ()

Luswani odpad!

Nedokážu si dost dobře představit, kdo se na to po prvním dílu může ještě koukat. Byly tam asi dva momenty, kdy jsem se lehce pousmál (jmenovky, paralyzér), ale rozhodně ne zasmál! Tohle není sitkom, to je televizní bahno. 5% ()

PamelaJJK odpad!

Hodnotit seriál (sitcom) po prvním díle by se asi nemělo, ale ke sledování druhého (a dalších) dílu mne nic nepřinutí. Absolutně NIC!!! Ani kdyby tam hrála Angelina Jolie (a třeba i nahá). Humor? Žádný!!! Všechno to působí neskutečně amatérsky a trapně. Ani jednou jsem se nezasmál (ani nepousmál). Herecké obsazení je sice parádní, ale nezachrání ani tu jednu hvězdu. Bohužel se jedná o bezkonkurenční oslovinu a propadák. ()

stolista odpad!

Viděl jsem pár minut,ale to je taková kravina..jestli sem se jednou pousmál jinak vcelku trapnýmu pokusu o sitcom..Úchylný, fakt.. ()