Český horor vstává z hrobu! Antologie českých krátkých hororových filmů od amatérských, studentských a nezávislých tvůrců, jejímž cílem je ukázat, že ačkoli je v české kinematografii hororů jako šafránu, mladým českým filmařům tento žánr není cizí. Čekají vás hrdinové tragičtí i komičtí, gore festy i filmy pečlivě budující a zahušťující tajemnou atmosféru, originální monstra i překvapivé pointy.

Seznam epizod:  Odpad! (Blažek-Hrivnáková)
Třída smrti (Soukup)
Hodinový manžel (Vaculík)
Fanda (Kubík)
Odečet vody (Doležal-Horáček)
Pod drnem se skrývá Zlo (Loprais)
Masožravý obraz (Skucius)
V1: The Hunters of Carnivorous Bitches (Vrba)
Explicitní důkaz (Dobeš)
Dům 66b (Fabík) (oficiální text distributora)

Miroslav.Zac

Nevím, kdo do této antologie vybíral příběhy, protože na Youtubu se daly najít i lepší. Každopádně až na jeden nebo dva opravdové skvosty se jedná jen o lepší průměr, v několika případech však těžký podprůměr, který tam fakt neměl co dělat. ()

ERINYUS

Skvelé, som úplne nadšený... a veľmi príjemne prekvapený. Nebudem hodnotiť každú epizódu osobitne, okrem jednej boli všetky svojim spôsobom zaujímavé a bavil som sa. Naj pre mňa Dům 66b. ()

JimmyHoffa

Pionýry hororu jsem poctivě viděl celé. Všechny jejich rozmanité amatérské kousky, i když některé jsem přetrpěl zuby-nehty. Musím říct, že i když jsem některým napálil neslušně nízké hodnocení, strašně se mi líbí ten nápad, zapálení, a že se parta lidí z různých koutů republiky dokáže spojit a udělat takovýhle projekt. Neříkám, že to bůhvíjak drží pohromadě, protože jsou ty filmy docela nesourodé a často je ani pořádně nespojuje žánr. Ale nakonec jim jako celku hvězdičky přihodím, aby měli motivaci do dalšího ročníku, a protože jsem si dva z nich hodně oblíbil (Třída smrti a V1). Pokračujte, pionýři. Třeba z vás jednou budou Svazáci hororu! ()