Nastala chyba při přehrávání videa.
 • TheDon
  ***

  Nesympatická lesba potřetí a očividně ne naposledy. Přemýšlím o jedné věci, squadra přeskočí zeď, absentující přitomnost Džona Sněha a o skalní převis a dvě díry plný červenejch sraček dál, jim ta červená brča prší na kebule. Japa je kurva možný, že za zdí tahle malinovka neprší? Nějaká Chicago bubble? Když to vezmu kolem a kolem, tak jedinej kdo mě vyloženě nesere je Májls Vyplešť. Vlastně ani Harry blbější nebyl vyloženě rušivým exkrementem. Slaboučká troječka. 45% P.s.: doufám, že ta lesba v posledním díle konečně vysublimuje někam do stratosféry(24.7.2016)

 • luka4615
  *

  Dlouhá, přeplácaná a nudná záležitost, v níž užité futuristické prvky působí naprosto směšně. Jediné co stojí za zmínku je slušná akce, které je ale zase zoufale málo. Prostě jen další unylá "teen" blbůstka v řadě, na kterou se hodně rychle zapomene. PS: Co tady proboha dělá Jeff Daniels? Má tohle vážně zapotřebí?(4.6.2016)

 • playboxguest
  ****

  Vynikající díl, který narozdíl od takového předposledního, politicky blábolícího, dílu Hunger Games obsahuje smysluplný děj, který je na konci i solidně uzavřen a pro part 2 je jasně nadefinován děj budoucí, takže člověk tuší, na co se může zhruba za rok těšit, ale zároveň nemá pocit, že by byl rozpartováním na dvě poloviny u první části o něco ochuzen a zbytečně snad utratil za pouhou předehru k velkolepému finále. Ba ne, Allegiant obsahuje minimum zbytečných plků a maximum dobré akce (což je přesný opak toho, co předvedl Batman se Supermanem). Dvě hodiny mi utekly rychleji jak upoutávky. Kvalitativně shodné s předchozími díly.(26.3.2016)

 • Susinnon
  **

  Je mi to hrozne ľúto, lebo knižnú sériu milujem, ale toto malo s knihou len málo spoločné. Častokrát ma v kine pochytil záchvat smiechu, ale chcelo sa mi plakať, lebo... tie scény boli tak preafektované a preefektované a vyumelkované, že to až pekné nebolo. O príbehu, ktorý sa s knihou len málo stretával, ani nehovorím. Celé zle :( Tie dve * dávam len preto, aby som sa necítila tak zle, lebo Tris a Four a celé to divergentno... ale som smutná, veľmi. Navyše, z niektorých postáv spravili niečo, čo vôbec neboli, napr. Peter vystupoval ako totálny šašo alebo Caleb ako nejaký napravený hrdina... Veronice to nevadí?(17.3.2016)

 • filmfanouch
  ***

  Film je sice ze série nejhorší ale největším překvapením je, že film je sice jenom první část knihy ale vůbec tím netrpí. Do příběhu se toho vejde celkem hodně. A tak se děj nedrhne. Herecky je to docela dobře. Ze starých je zase úplně nejlepší Miles Tiller který je ve své roli prostě úžasný. Z nových tváří je nejlepší asi Jeff Daniels který vypadá jako neviňátko a proto se na svojí roli která není úplný beránek hodí. Sečteno podtrženo: film pár chybek má (pár zbytečných scén a chyby). ale nabízí skvělé herecké výkony, akci a zajímavý a poutavý příběh. Tak zase za rok u filmu Série Divergence:Alegniant.(2.6.2016)

 • - Spoiler: V předloze se Tris do Chicaga již nevrátila. V knize se plyn na město chystal vypustit David pomocí letadel a plynových bomb. Ve filmu s tím pomáhal Peter, aby tak Evelyn zničila Johaninu alianci. (Calwen22)

 • - Při výstupu na zeď obklopující Chicago má každý ze šesti členů skupiny své ocelové lanko, díky kterému se dostanou nahoru. Když vyšplhá Christina (Zoë Kravitz) a chystá se přestřihnout drát, ocelové lanko je vidět z předního pohledu. Při pohledu zezadu lanko zmizí. Při opětovném pohledu zepředu tam lanko opět je a visí z výšky nad její hlavou, takže zezadu by mělo být vidět také. (Calwen22)

 • - Natáčelo se ve městě Atlanta v USA. (willy1)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace