Husí kůže

Husia koža

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Horor

USA / Austrálie, 2015, 103 min

• Streeper

Říkala jsem si, že je to hodně zajímavý námět a trochu mi to ze začátku navíc připomínalo Jumanji, když utekla první příšera z knihy, tak to bylo zajímavé a napínavé, jenže když pak utekli všechny pod dozorem posedlé loutky, tak mi to přišlo až moc přes čáru. Následovala spousta ukecaných a nudných scén a nezachránili to ani "akční" scény.(25.3.2016)

Velmi příjemná komediální podívaná, lehoučká jako pírko, poměrně nápaditá, s pěknými efekty, snesitelným Jackem Blackem (on i režisér Letterman se od Gulliverových cest rozhodně polepšili) a výbornou hudbou Dannyho Elfmana. Ano, srovnání s Jumanji mě samozřejmě napadlo také, nicméně na rozdíl od ostatních si nemyslím, že by v tom "souboji" Husí kůže nějak výrazně prohrávala. U řady scén jsem si říkal, že alespoň takovou atmosféru měli mít noví Krotitelé duchů.(17.8.2016)

Odlehčená rodinná kravinka, kterou Jack Black už potřeboval, jelikož hitovek v poslední době moc neměl. Husí kůže (jak zní krásně v překladu název filmu) si vůbec na nic nehraje a já mám vlastně čas od času nějaké to nenároční pokoukání rád, takže jsem byl celkem spokojen. Na dvojku jsem zvědavej, ale na kino bych to asi neviděl...60%(11.1.2016)

Horor, z toho slova mám husí kůži. Tak nejvíc jsem se bála vlkodlaka v keckách :))) Trpaslíci , takoví malí hajzlíci a ne a ne se jich zbavit. :))) Ale jako rodinná komedie na neděli nebo, když prší, super. Byly tam i dva momenty, které mě velmi dojaly a to se cení. Zábava to byla. :))) Dávám skoro 4* Kdo napsal, že je to horor, měl by se podívat na Koralínu.(26.1.2016)

Joe Black je částečně zpátky, (angl. Joe Black is Back) ale možná ne v takové formě, jak by tvůrci filmu chtěli. Oni také nebyli až tak dobré formě. I tak se jim mix laciných hororových záležitostí povedl ucházejícím způsobem. Mohlo to být o dost horší. Bude dvojka na Guantánamu, v KLDR či Detroitu?(25.12.2015)

• - Jack Black sa pri stvárnení svojej postavy nechal inšpirovať filmom Občan Kane (1941). (figliar)

• - Na konci filmu pozdraví R.L. Stinea (Jack Black) postarší učiteľ drámy, ktorý sa predstaví ako Black. Je to odkaz na Jackovu herecko-hudobnú kariéru v kapele Tenacious D (2006). (belinko)

• - Když Zach (Dylan Minnette) poprvé vstupuje do Stineova sklepa, vyděsí jej hodiny s kukačkou. Filmařům se do této scény však vloudila chyba při audiovizuální synchronizaci, jelikož kukačka zakuká čtyřikrát, přestože hodiny ukazují pouze 2 hodiny. (hansel97)