Lyžařská hlídka

• Československo Lyžařská akademie (více)

V této rozpustilé komedii se parta oddaných členů horské služby vydává zachránit lyžařské středisko Snowy Peaks od zhoubných plánů chamtivého podnikatele Marise. I když jsou členové lyžařské hlídky pěkně rozpustilí, hlavní zásluhu jim nelze upřít - bezpečnost na sjezdovkách se jim daří udržovat skvěle. Nyní je ale čeká mnohem náročnější úkol, když musí bojovat proti nepřátelskému a movitému developerovi. (Peta_N)

maverick10

klasicka sablona komedii 80.let. Bohuzel zde postradam originalitu a koneckoncu i humor. Vse je krecovite a samoucelne a nikterak napadite. Hold dobrej humor je kumšt ()

Joe321

Zhruba po deseti či více letech jsem teď koukal znova. Pamatoval jsem si akorát tu scénu s gumou, jak se mu utrhne stromek pod rukama. Překvapivě se mi to opět líbilo. Hrozně pohodová atmosféra s hudebníma hitovkama a ne až tak za vlasy přitaženým humorem ve stylu Chevy Chase. -"Taste death, live life." ()

Bláža

Taky jsem na tom strávil dětství, ale když jsem si to po letech znovu pustil, přišel jsem o iluze. Nudné pasáže sjíždění svahu na čemkoliv a nevtipné vtipy - to je současná bilance. Filmy z dětství málokdy vydrží. ()

ad odpad!

Jeden z prvních filmů, které jsem viděl...a přitom taková debilovina :)))) To se to ale ještě jmenovalo Ski Academy a mělo to pokračování (Ski Academy 2), které se zase doopravdy jmenuje Ski School.... Logiku v tom nehledejte ()

Trainspotter

Místama i lepší a aktraktivnější než celá slavná sága policejní akademie. Jeden ze symbolů počátku 90. let a masového rozšíření VíEjčEs,a le rád na to občas kouknu dodnes, abych zavzpomínal, co jsem hltal, když jsem byl ještě školou povinný. ()

Juto

Ide o mládežnícku komédiu, ktorá sa spolieha na zmes oslnivých kaskadérskych kúskov na zjazdovkách, vrátane ohromujúcich kotrmelcov na lyžiach a mužov prezlečených za ženy, ktorý spievajú. 4/10 ()

c.tucker

Taková blbina, která se vidět nemusí, ale je to příjemné pozdvihnutí nudného odpoledne/podvečera. Některé vtípky jsou nudné, ale sjezdová podívaná, které tam není málo je velice kvalitní a zábavná. ()

Mol

SHOOTIN' THE HOLE IS JUST LIKE MAKIN' LOVE. BUT I'VE NEVER MADE LOVE. GOOD LUCK! Old schoolová komedie, kterou jsem jako dítě miloval. Už začáteční battle se zipama nastartuje tuhle šílenost do nebeských mraků. Jednoznačně nejvíc jsem si však užíval scény se schizofrenickým snowboarďákem. "Nechtěl byste si poslechnout trochu naší muziky?" - "Né, to je dobrý" - !!!!!!! - "VYPNITO!" - "No, to je muzika.". Jak říkám, to se prostě musí vidět. ()

LadyPupu

Jako dítě jsem ten film milovala. Rozhodně to pro mne bylo zábavnější než Policejní akademie. Z nostalgie 3 hvězdičky. ()

Savo

Odpověd lyžařů na policejní akademie. Pouze pro příznivce zimních sportů a celkem ujetého humoru. ()

Sany33

Príbeh: Začiatok lyžiarskej sezóny znamená aj plné ruky práce pre lyžiarsku hliadku. Nábor nových členov ako aj existenčné problémy v Snowy Peaks. Herecké obsadenie: Vôbec nemám čo by som vypichol. Na svoju dobu veľmi dobrý kasting. Nikto ma neiritoval a nepôsobil nijako rušivo. Prevedenie: Veľmi podobný štýl ako policajná akadémia akurát na snehu. Dobre zvolený je aj zvukový podmaz. Akurát nechápem existenciu toho exota s tými bábkami ale asi to tam niekto musí takto oživovať aby divák nezaspal. Dosť ma boleli scény pri zjazdoch kde evidentne nešlo o hercov a produkcia sa to ani nesnažila nijak moc zakrývať. Pocity: Vo finále sa mi to ale páčilo. Akcia, humor, hudba, romantická sekvencia. Taký nízkorozpočtový filmíček na jedno pozretie. Pridaná hodnota: Akcia na lyžiach bohužiaľ z minulého storočia. 76% ()

matthew.d

Byla to moje první VHS, a strávil jsem na tom dětství, proto čtyři. Všichni ostatní ať si jednu hvězdičku odečtou. ()

wosho

Vzpomínky na dětsvtí občas rozostří skutečnost. Tato komedie je dokonalým příkladem. Pamatuji si ji celou, dokonale znám děj i nějaká ta hláška se v mé paměti objeví. Co si pamatuji je spojeno se zábavou a pohodou (jakmálo ke štěstí ve 12ti letech mě stačilo:-)). Bohužel (nebo snad bohudík) je to víc jak 15let co jsem tento film viděl, tak mé hodnocení je spíše z pohledu naivního a neznalého 12letého kluka, než 29letého pragmatika. A kdo ví jaké bude až jej skouknu někdy v budoucnosti (VHS na které jej mám je spíše do muzea než do videa a to video které mají rodiče je spíše lapačem prachu než výkonným strojem-18let je ale úctihodný věk). ()

Arach.No

Jako malej jsem to sjížděl pořád dokola a válel se smíchy. Dneska sem si to po letech zase pustil a krome nostalgie nic moc dobrýho nezbylo. Snad až na "Vypadá to jako nějaká hra" "Tak budem hrát tvrdě!" ()