Reklama

Reklama

Další pokračování úspěšné filmové série Underworld, tentokrát s podtitulem Krvavé války, sleduje osudy upíří smrtonošky Selene (Kate Beckinsale), která se brání nemilosrdným útokům jak ze strany lykanů, tak i upířího rodu, který ji zradil. Za pomoci svých jediných spojenců Davida (Theo James) a jeho otce Thomase (Charles Dance) musí zastavit odvěkou válku mezi lykany a upíry i za cenu, že bude nucena za mír položit tu nejvyšší oběť. (Falcon)

(více)

Diskuze

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

teším sa na toto a na finálny resident evil, dve moje obľúbené, mnohoročné série, v ich závere. coooooooool :) 

na příspěvěk reagoval Lenina666

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

som zvedavý akú hyperobludu vymysleli do tohto dielu :) . Najmä po tom monštre z minulého dielu..

buzzwoody

buzzwoody (hodnocení, recenze)

Viděl jsem ji dnes večer v Kutné Hoře při natáčení u chrámu sv. Barbory, asi tak na dvě minuty :D Byla v kostýmu :P :D

na příspěvěk reagoval Back_At

Back_At

Back_At (hodnocení, recenze)

Allien.9

No jestli to nebude o šťastné family reunion, tak o čem? :O :'( Konec 4ky jasně evokoval, že nyní půjde o hledání Michaela :'(

 

Sprominutím, ale jestli Theo James má hrát hlavní postavu... -.- (Underworld patří SELENE, navždy! :3 )

Back_At

Back_At (hodnocení, recenze)

Gyorgy

No a mohli by nám Váš známý říct, kde a kdy se točí? Prosím, jen na chvilinku osobně se vidět s Kate Beckinsale... Záležitost radosti dokonce života (jsem do ní strašný blázen :'( )

na příspěvěk reagoval vodkasesemte

Gyorgy

Gyorgy (hodnocení, recenze)

Tak jsem se právě dozvěděl, že náš známej vyhrál konkurz na roli jednoho z hlavních upírů v tomhle filmu.. měl bych tuhle sérii asi co nejdřív zhlédnout. :D 

na příspěvěk reagoval Back_At

Back_At

Back_At (hodnocení, recenze)

Dá se, prosím pěkně, někde zjistit, kde a kdy natáčejí? Ať si tam můžu skočit kouknout na Selene (Kate Beckinsale) :))

na příspěvěk reagoval Allien.9

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Podľa dnešnej novinky sa moc talentovaný tím tvorcov nedáva dokopy. To bude zase sterilný priemer ako posledný diel.

na příspěvěk reagoval Mukade

Mukade

Mukade (hodnocení, recenze)

som zvedavý aké monštrum do tohto filmu vymyslia. Ale to obrovské hovedo z posledného dielu je len ťažko prekonateľné. :) To bola fakt epik obluda xD , viac než dôstojný protivník maximálne apgrejdovanej Selene. "I heal instantly" ... :)

ywo666

ywo666 (hodnocení, recenze)

Narissa

Tak vzhladom na to, že celú sériu má pod palcom jej muž, asi to nebudú preteky o honorár, skôr či si to v domácnosti vydiskutujú.

Narissa

Narissa (hodnocení, recenze)

Podle toho, co se dostalo ke mě se Kate Beckinsale natáčení nezúčastní.... Underworld bez Selene bude dost....zvláštní. I když by tam měl hrát Theo James (ale kdo ví, kolik jí nakonec nabídnou, aby to vzala:-) ).

na příspěvěk reagoval ywo666

Související novinky

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Tak který bude nakonec nejlepší film roku 2015? Revenant: Zmrtvýchvstání nebo Osm hrozných? Nebo ani jeden z nich a do čela žebříčku nej celovečerních filmů roku 2015 se u nás probojují nové Star… (více)

Reklama

Reklama