• Česko

Brutální Everly

Akční / Thriller

USA, 2014, 92 min

I když už je paní Hájkové skoro požehnaných padesát, jeden by ani chvíli nezaváhal naplnit jí bez reptání tortillu nebo poslintat fajitas, aniž by se při tom cítil jako gerontoúchyl. Nevím, je-li to dokonalými maskéry, či jí od krku dolů fejkli tím hobitovským softem na trpajzlíky tělo nějaké kozaté třicítky, ale jak se říká, na darovaného koně při honění nehleď. Jen je trochu škoda, že na stará kolena sexuálně apeluje ve filmech, které spíš než grind připomínají něco, na čem si smlsne Otok mozku, když dostane chuť na Mango. Avšak i když je to plné jeblých Japonců, škaredých vyšinutých děvek přestrojených za školačky a logických štěrbin velikosti vjezdu do pískovny, pokud k tomu člověk přistoupí jako ke kapku ujetým a řádně krvavým trampotám katalogové MILFky a přemýšlí u toho čurákem, dá se to vcelku úspěšně přežít až do konce, aniž by vám hráblo a dostali jste pak chuť třeba na Jebnuto: Shitpūden, Kuroshitchuji nebo nedejbože Princeznu se streptokokem. Takže film za dvě a jedna navrch za tu nekompromisně chalapeňovou pichnu. Na závěr bych ještě rád, možná trochu netradičně, podotkl, že i když dávám relativně nízké hodnocení, pořád je to oproti té přihřátými pozéry vyhajpované, trapné, odpudivé a mimořádně nudné pičovině jménem Birdman naprostá dokonalost. Birdman delenda est.(29.1.2015)

"Banzai, aport!" Stále rozkošná Salma v rozkošnom béčkovom mäsiarstve v horami mŕtvych yakuzákov a oceánmi krvi. Ako jednohubka pobavilo.(16.2.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $163,532▐ béčkový nárez ktorý sa veselo môže radiť k Grindhouse peckám ako Machete či Planéta Teror, Salma Hayek tomu dáva mrštnú šťavu a zo svojím mexickým prízvukom aj exotiku, slušné sústo akcie, krvavých masakrov a nevyhnutnej uletenosti, taká béčková maškrta /60%/(26.3.2015)

„EVERLY- 50 TISÍC ZA MRTVOU…“ /// Zabijácký divadelní představení, ve kterým se snažej dostat ze Salmy to nejlepší. Vizuálně (a navíc) i herecky. Sexy béčko, který to nepřehání s věrohodností, ale vo to víc všechno dohání krví a hnusem. Nečekejte zázraky, jen solidní jednohubku o pokoji plným mrtvol, ve kterým matka a dcera řeší rodinný záležitosti. A tak zamrzí jen to, že se se týhle akční kraviny nechopil týpek, co má podobný kusy v krvi. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zajímá mě, co se stane, když pejskovi hodím místo míčku granát. 2.) Jedna z děvek začíná chytat divný manýry. Mám se bát? 3.) Thx za titule ,,mindhunter29“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE *** NAPĚTÍ ne(3.3.2015)

To je taková paráda tohle!!! :)) Sice už takových filmů vzniklo víc, ale ten nápad je supr a když si daj tvůrci záležet na postavách a hereckých výkonech, tak je to vždycky velká zábava. Salma Hayek ve velkým bytě čelí přívalu najatých zabijáků, všelijakých individuí, swatu a samotné mafii... A všechny odrovná !! :-DD Po bytě se postupně válejí mrtvoly, krví doslova vymalováno (to mě někdo vysvětlete, proč třeba Expendables 3 bylo "odkrveno" a takovejhle "malej flick" obsahuje GORE scény jak běžnej horor !!??). Navíc Salma je pořád kus a mužský divák nesleduje film pouze dvěma smysly, ale třemi (oči, uši a penis --> proto se nedivím, že film J*A*S*M*A nijak nezaujal, bylo by to proti zákonu přírody ...). Scéna, kdy japonskýmu sadistovi tečou vnitřnosti z huby a břicha na podlahu je k nezaplacení. Stejně tak Salma dostává zabrat jako v mírnějším exploitation flicku. Prostě parááááda!!! Akce, brutalita, krev, skvělej vizual a strašná sranda ... i když notně teda černej humor ...(24.1.2015)

Full action and violent package!! Tohle je Guilty Pleasure jako kráva a režisér přesně věděl, co akční fanoušci chtějí vidět! Sexy kočky, jeden uzavřený barák, spousta mrtvol, černý humor, výborná kamera, perfektní stylizace, spousta akce a quantum perfektně udělaného gore (z některých scén jsem si trhal vlasy, celéj pokoj je vymalovanéj krví a děvkama po zemi)!! Co zamrzí, že se zde nevyskytne žádný pořádný fight, ale jinak je to nonstop akční a adrenalinová jízda s velmi atraktivní Salmou Hayek, která ví, že legíny a výstřih na chlapy prostě platí. Velmi málo chybělo k plnému kotlu. Foresťáci a Shawshaňáci ať se drží dále, nic pro intelektuální šméjdy. 80%(23.1.2015)

• choze

Akčňák odehrávající se celý v jednom bytě s ozbrojenou a odhodlanou kráskou ve velkých nesnázích je super nápad, pokud by ho napsal a režíroval třeba Gareth Evans (Raid I, II). Ale tohle je prostě nehorázná nuda, kde je akce po málu a nestojí za moc a postavy akorát iritují. Uznám mu jen, že toho zabijáka se psem a ty japončíky ve výtahu smázla Salma pěkně, ale tyhle dvě kraťoučké scénky to rozhodně nezachrání. Nejhorší akčňák za dlouhou dobu.(22.10.2015)

• Kaka

Někdo tu chtěl obšlehnout Tarantina a Rodrigueze, ale zapomněl, že pár slušných gore efektů a kvalitní akce nejsou zdaleka všechno a to ani v akčním filmu. Prostřední část je k uzoufání nudná a nezachrání to ani Salma Hayek v jakémkoliv typu oděvu. Jeden z nejhorších ryze akčních filmů za hodně dlouhou dobu míchající x odkazů podpultových braků na zaprášených VHSkách, ale nefunguje to.(12.7.2015)

Salma Hayek chytla za pačesy jednu jedinou roli (Fridu Kahlo), její ostatní výlety byly, no, vesměs rozpačité. U diváka často bodovala podle toho, v jak moc mokrých, krátkých nebo těsných šatech se objevila. Jenže hormony holt vždycky nestačí. Příběh bez vnitřní energie na ní hrne jeden problém za druhým. Nasrané Japonce, násilné děvky a další individua. Ti všichni jí chtějí zabít, rozsekat nebo jakkoliv jinak zhyzdit tu její stále luxusní postavičku a tvář. Každá přestřelka má slušné nápady, celé to má solidní tempo i atmosféru, a vesměs přijde s něčím, co v té předchozí nebylo. Připočteme slušnou kameru a černý humor i (dobrou) inspiraci jinde. Třeba taková nadržená Bitch Slap byla dle mého přeceňovaná, tady ten sexy béčkový náboj funguje a baví. Ostatně, co by za něco takového dal (momentálně hodně mimo formu) Robert Rodriguez. Dneska toho šlapky ale vydrží. Velmi slušné tři hvězdy!!(8.2.2015)

Parádní akční řeznické béčko! Čest skoro padesátileté Salmě Hayek a jejím vnadům, jelikož zde vypadá tak 30 a bezproblému rozkrájí všechny protovníky, kteří se hodlají postavit mezi ní a její dceru. Everly je neskutečně badass hrdinka a podobný akční výplach jednou za čas neuškodí...65%(12.12.2015)

Krvavé videoherní divadlo, vlastně přímo jednoaktovka, ve které jde hlavně o to, že Salma Hayek likviduje zabijáky, kteří se snaží zlikvidovat ji a její rodinu. Nečekejte vic než zručně natočené a postupně umocňované akční scény, sympatickou stopáž a občas lehounce černý humor a snad nebudete zklamáni.(31.7.2017)

Bože to byla neskutečná kundovina toto. I v mým měřítku. Mám skoro až lehce rozpačitej pocit, že to hodnotím jak to hodnotím, protože větší dějovou a veškerý logice na prdel dávající kravinu už jsem hodně dlouho neviděl, ale má to svý naprosto ultimátní momenty. Škoda, že do toho srali tu trochu zbytečnou dějovou linii z rodinou hlavní hrdinky, to tam fakt bejt nemuselo, ale jinak se jedná o stylově krvavou a černohumornou nálož která musí každýho fajnšmekra potěšit. Při pár scénách jsem se fakt válel smíchy po zemi. Nejlepší je to s tím psem jak mu hodí ten granát. Prej pejsku míček! míček! Počkej to není míček... a plesk! Takže intelektuálové a milovníci realistických filmů si budou muset už z principu jednu či dvě hvězdy odebrat. Ti ostatní se skvěle pobaví.85%(1.2.2015)

Slušný masaker a uchylárna, pri ktorom na vás vykúkajú kozy božskej Salmy Hayek, ktorej táto akčná rola až neskutočne sadla. Nie je to síce strhujúci a napínavý thriller ako sa píše v obsahu, ale len akčný masaker v jedom byte. Vela takýchto pozeratelných kúskov sa nevidí, obzvlášť nie s takouto herečkou v hlavnej úlohe. 65% - 3*(20.1.2017)

Super béčko grindhouseovskýho stylu, kterýmu jsem se zasmál v dobrý i horším, takže kdo ví, do čeho jde, bude spokojený. Nápaditost, stylový interiér, množství umělé krve....takže jak řekl jeden Japončík......."that's a lot of dead whores....". 80%(23.1.2015)

• mzss1

|40%| Tak co jsem vlastně od tohoto díla čekal ? Trailer nebyl špatný, říkal jsem si, že to bude možná taková přehnaná - přeakčnělá jednohubka,ale dopadlo to poměrně hůře. No, rozhodně jsem neměl žádné velké očekávání, tak mě bylo při skončení filmu jedno, že mi to moc nesedlo. Mělo to takový šílený, zvrácený styl, který mi moc nevyhovuje. Musím ale uznat, že jsem se místy docela bavil (spíše ironicky řečeno) jaká to byla ptákovina. Asi proto dávám ty 2* jinač by to bylo v mém měřítku asi na odpad. No, prostě ujetárna jak vyšitá. Hned zezačátku tolik zmalovaných a různobarevných slepic naskáče do bytu a hlavní hrdinka je killne. Aspon jsem se bavil. Plusem je, že je to správně krvavé a některé vyvraždovačky byly zajímavé. 2 scény mě ale rosekaly takovým způsobem, že jsem se málem posral smíchy. 1 megavtipná scéna byla když protivník proti hlavní hrdince poštval rozzuřeného, agresivního psa a ona na něj zařvala: Bonzaji! (ten blbej čokl se jmenoval Bonzai) MÍČEK! A hodila mu granát. Pes letěl za granátem (míčkem) a protivník, který byl pánečkem či cvičitelem toho psa na něj vyděšeně volal: Bonzaji! Né, to není míček a BUM! A bylo po nich. No, z toho jsem fakt nemohl. Nebo malá dcerka hrdinky chtěla otevřít krabici: Jé, tady je dáreček. A napůl chcíplej čínan jí z plných sil prosil aby to neotevřela páč tam byla useklá hlava nějakého blbce. No sakra ! )))))))) Aspon jsem se bavil. No ale druhá půlka filmu už se začala táhnout. Jako furt se něco dělo, ale už to bylo furt dokola. Vyvraždovaček bylo dost a i to bylo pěkně natočené, ale tento styl filmu mě moc nebavil. Napsal jsem to dost lajcky, ale jinak jsem to nemohl popsat. Hudba ? Té jsem si ani nevšiml.(2.2.2015)

Až na vás bude mířit pistolí vysloužilá šlapka s tváří Salmy Hayek, co jí táhne na padesát a má hrát postavu přibližně o dvacet let mladší, zkuste se dopátrat, proč tak činí. Za pokus to stojí, i když se pravděpodobně dopátráte velkého hovna a maximálně ze závěrečných titulek zjistíte, že na filmu dělal jistý Nenad Kokot (to jsem si nevymyslel, to jméno tam opravdu je). Tím chci sdělit, že v tomhle filmu nevíte kdo je kdo, kdo za koho "kope", případně o co mu jde. Všichni však mají jedno společné, a sice chtějí Everly (sympaticky zestárlá a ve formě hrající Salma Hayek) zabít. Ta je uvězněna v bytě svého šéfa, který na milou tmavovlásku posílá v hojném počtu nejrozličnější individua, se kterými křehká žena svede vražedný souboj. A i když bytový komplex po 90.minut, co tenhle film trvá, neopustíme, bude to originální jízda střídající dynamické sekvence s napínavými až bizarními budící lehké pousmání. Robert Rodriguez zřejmě neměl čas, jinak si nedovedu vysvětlit, že nechal svoji někdejší dvorní herečku svěřit do rukou brakového režiséra Joe Lynche. Ten natočil grindhouse jízdu za přispění slavného ženského jména. Salma si zřejmě řekla, že stárne a mladší a hezčí už nebude. A dokud se na ní dá koukat, natočí žánrově pokleslý film, ve kterém bude běhat se svými bujnými vnady napěchovanými do podprsenky o číslo menší a brodit se krví svých nepřátel. Zkrátka, vlezu do grindhouse, a i kdyby mě to mělo semlet, tak ať. Joe Lynch hvězdu takového kalibru ve svých filmech doposud neměl. Bylo načase její přítomnost dobře zužitkovat. Po kontrole v úvodní scéně z koupelny, kde kamera seshora zabírá nahou a potetovanou Salmu, se pozorný divák může ujistit a oddechnout si, že zadek herečky není stižen nežádoucím orange efektem. Následně přijde výše zmiňovaná potíž s orientací a s přehledností v ději i postavách. Režisér nedopřeje obeznámit se s postavami a raději film tímto nezdržuje a vrhá diváka do víru akce, kde mu to docela jde od ruky. Ta nemá daleko do zběsilého rozměru, přičemž režisér nepotěší milovníky explicitních záběrů. Kamera v rozhodujících momentech krvavých jatek proradně uhýbá. Vzápětí se kompenzace dočkají alespoň diváci řádící se do skupiny "nechuťáci". V bizarní sekvenci s postarším ťamanským mužem říkajícím si výstižně Sadista, nebude nouze o útok na divákův žaludek. Film ve svém nasazeném tempu nikterak nepoleví ani se nezastaví. Salma se ukázala coby dobrá herečka, jejíž herecký projev je sympatický a i její mateřská poloha se jí dala věřit, to když jí scénář předepsal, že je nezodpovědnou mámou malé dcerky, jejíž výchova spočívala na bedrech babičky. Když to tak hodnotím, jedná se rozhodně o dosavadní nejlepší Lynchův film. Salma to vzorně odehrála, a to i přes chybějící přehlednost v postavách i v ději, ochuzení o krvavé sekvence, které měly být krvavé, neboť jsme v žánru, pro který je explicitní brutalita synonymem. Na filmu se nijak negativně neodrazilo, že vznikal v Srbsku. I česká stopa je v něm hmatatelná, neboť výpravu měl na starost Ondřej Nekvasil. Robert Rodriguez by mohl být vcelku spokojený. S ním by se film stejně proměnil ve velesračku s mexickým čurákem s mačetou v hlavní roli. Já beru Salmu všemi deseti. 80%(29.1.2015)

• IQ Tiqe

Dokud se karta neobrátí, je to celkem dobře koukatelnej krvavej béčkovej akčňák s nádechem černýho humoru. Je třeba mu odpustit nějaké ty nelogičnosti, ale jednu mu neodpustím.(26.1.2015)

Tak tohle byla paráda. Jeden pokoj, spousta zbraní, mrtvol, zabijáckých šlapek, úchylných japončíků, cákající krve, černého humoru, a nad tím vším Salma Hayek, která té zábavné blbině dává tělo i duši způsobem, který nikoho nemůže nechat chladným. Už dlouho jsem se tak dobře nebavil a to vlastně jen jedna sexy samoživitelka řeší takové ty běžné rodinné trable s matkou a hlídáním dcery. Možná je to tím, že je řeší v ujeté, téměř nonstop akční jednohubce, která si nedělá hlavu s logikou, okázale kašle na věrohodnost a vypadá jako hyperaktivní kříženec řeznictví a Tarantina s Millerovým Sin City.(9.7.2019)

Nečekal jsem že Hayek bude zavřená celou dobu jednom bytě, ale zase s hajzlama si poradit umí. Když to porovnám s jinýma akčníma filmama co se ted točí se tohle povedlo.(4.3.2015)

Fanouškům klasických akčních filmů bych to asi nedoporučoval. Je to dost krvavé, dost brutální, chvílemi to nemá daleko do některých hororových subžánrů. Navíc je to hodně bláznivé, ujeté až skoro úchylné. Ale zase má to neskutečně sexy Salmu Hayekovou, která ve svých letech zesměšní i kdejakou dvacítku. Navíc ani neví, jak se nabíjí samopal, přesto tam na prostoru 7x7 metru vystřílí celý gang. Takže ano, bavil jsem se a respektuju záměř režiséra, který chtěl jen masakrovat hlava nehlava a to se mu povedlo natočit celkem obstojně. Potenciál tam však byl mnohem vyšší...55%(11.6.2015)

• Chrustyn

Nápad na krvavý akčňák odehrávající se v jednom bytě nesliboval nic epického, ale pořád jsem si říkal, že by se zde mohlo najít pár slušných scén. Bohužel film nepřinese nic zajímavého, akční scény jsou mizerné a Salma sice pořád vypadá dobře, ale akční hrdinku jí neuvěříte ani na minutu.(17.11.2017)

• anais

To je tak moc šílené, že se to nedá ani pořádně hodnotit.(21.2.2015)

Nejlepší film Roberta Rodrigueze za posledních 15. let, bohužel ho netočil Robert Rodriguez.Nahuštěný akční béčko a jasný překvapení začátku roku 2015, těch iritujících 55% nemůžete snad ani myslet vážně.Jasně, film je doslovný výřez hned několika kultovek, Everly je vlastně mix Kill Billa, Oldboye, Thursday a hodně dalších Grindhouseových pecek, ale naprosto skvělej.Černej humor protkanej brůtální a skvěle natočenou akcí.Celou stopáž sem se slastně usmíval a místy se nehorázně řechtal, při aportování jsem asi vzbudil půl baráku.Nejvíc mě rozsekala Salma Hayek, nikdy jsem jí nijak zvlášť neobdivoval a nidky mi nepřišla tak strašne sexy, jako v Everly.Ty vole ta ženská prostě dozrála to ultimátní milfnosti a nad jejíma prsama a zadečkem se prostě postaví, teda pozastaví asi každej normální chlap.Sledovat ultimátně sexy nabíječku jak 92 minut porcuje zástupy komparzistů bylo prostě báječné.Odpustím tomu i místy příšerně patetické dialogy.Everly je prostě perfektní a efektivně natočený plagiát známějších filmů.Těch 55% bych vám aportoval víte kam.80%.(2.2.2015)

• honajz

Tohle je na mne až tak ulítlé a úchylné, že to ani sexy Salma nezachrání. V podstatě skoro pořád jsem nevěřícně kroutil hlavou, jajou ptákovinu zas tvůrci vymysleli (třeba asi mělo být vtipné, že se střílí během konverzace po mobilu), jak blbě to natočili, jaká moudra se vypouštějí z úst té které postavy... Asi si pan režisér vzal do hlavy, že to SM se Salmou si natočí stůj co stůj, hlavně aby jemu stálo.(6.2.2015)

• Yoshitsune

Proč dávám odpad, když lidi okolo mně dávají čtyři nebo rovnou pět hvězdiček a nejméně tři, proč ? Protože hlavní hrdinka je špatná, tady nejde o to že bych měl problém s tím že hlavní hrdina je žena. Jde o to že hlavní hrdinka, střílí ze zbraní přesně a neomylně, ví přesně co jaká zbraň dělá, umí se prát, je zkušená a umí se pohybovat. No přesně jako speciální jednotky, což o to, ale ve filmu neni nijak vysvětleno jak k tomuhle přišla. Kdyby ji ozářili v mimozemšťani svými neuronovými paprsky a popřípadě ji něco někam strčili, tak bych to bral. Bral bych i to že, jeto superhrdinka a dokonce bych bral to, že se jí to do hlavy nějak nalilo, cokoliv bych bral. Kdyby to však bylo vysvětleno, mnozí asi budou namítat, že to blbost, né blbost to neni jde o princip. I v sebe hloupějším filmu, bývá tohle vysvětleno. No navíc je tady i ta její infantilní matka, která se furt na ně co ptá, odmítá poslouchat a svoji vlastní dceru, vystaví takovému nebezpečí jen aby ji dala růžového medvěda ? Ehhh navíc hlavní záporák je neskutečně ukecaný a hovno předvede. Takže za zmínku stojí nějaká ta šílenost a občasná zvrácenost, jako je pan Japončík se svým pojízdným Kabuki divadlem.(7.10.2016)

• 6thSun

Koho by bavilo dívat se na to, jak mučej nádhernou Salmu Hayek a dokonce i její mámu?(31.1.2015)

Akční jízda s ženskou s tím pravým Ž vás čeká v tomto filmu,kde se pro střelu nejde daleko a kde ne vše končí hezky.Jeden z lepších akčních filmu letoška.Za mě celkově 75 % a čtyři hvězdy.(1.2.2015)

Po prvních minutách jsem si říkal, no to bude ale pí*ovina, a ona taky je, jenže v tom dobrém slova smyslu. Tohle je film u kterého musíte naprosto vypnout a sledovat, co vše se na obrazovce děje. Je to akční, vtipné, krvavé a má to sexy Salmu Hayek, která tam pobíhá ve svých čtyřiceti osmi letech v legínách a je stále sexy, no co víc si přát. Tahle ujetá akčňárna mě bavila více, než třeba John Wick, či Equalizer, a proto zdvihám oba palce vzhůru!!!(10.2.2015)

Parádní, dějově tupý výpkach, který je místy hodně vtipný. Salma zde podává výkon, že by strčila do kapsy kdejakého rádoby akčního floutka dnešní doby. Příběh je hodně o ničem, celé se to odehrává v jednom bytě, + pár místností okolo. Akce je parádně přehnaná a brutálně krvavá. Za mě 85% :)(15.3.2015)

Ano, ano a ano!!!!!!! Tohle je pro mě ten pravý Well done filmovej steak. Naprostá mašinérie, kde Salma kočička Hayek stojí proti děvkám, korejcům, mafii, policistům, domovníkovi a také se objeví zástupci zvířecí říše. Přidejte nekončící akci, gore lepší než ve většině hororech( proto jsem musel dát po televizi kýbl, aby ta krev a střeva měly kam odtéct) a máte nášup jako sviň. NO, prostě nářez se skvělými scénami, které tvoří ještě lepší celek. Tohle se povedlo Biiiiiiiiiiicth!(26.1.2015)

• maddy

Everly aka „a lot of dead whores“. Grindhouseový Kill Bill v omnoho amatérskejšom a lacnejšom podaní. Až neuveriteľne dementné Béčko, ktoré síce nie je pravým guilty pleasure, ale občas je tak zámerne blbé až je svojou hlúposťou zábavné. Našťastie to tu nikto ani na sekundu nemyslel vážne, takže čo iné čakať než sexi, sporo odetú Salmu Hayek vo veľkom byte ktorá hodinu a pol neustále čelí skupine najatých zabijakov od jej kolegýň-štetiek cez mafiu, políciu až po sado-maso japonského zvrhlíka. No môže niekto pri takomto niečom očakávať štipku serióznosti? Asi nie. Škoda len, že to nie je vyslovene žiadne akčné inferno s prepracovanou choreografiou, ale taká zámerne preafektovaná a brutálna kravinka, ktorá je občas svojou hlúposťou srandovná, ale často to s tými „WTF“ scénami preháňa viac než je zdravé - celé línia s matkou, ale vrcholom je scéna s upratovaním bytu od mŕtvol kvôli matkinej návšteve! To už bol jeden z tých momentov počas ktorých som si nebol istý, či sa dementne uškŕňať alebo klopať si na čelo (prevládalo však to druhé). Som si ale istý, že nič podobné už v žiadnom filme asi neuvidím. Tie dve hviezdy tomu dám za tú odvahu pustiť niečo podobné v dnešnej dobe do sveta, ale Everly poteší skutočne len veľmi špecifickú skupinu divákov. Chápem síce tých ktorí tomu dali (takmer) plný počet, ale plne aj tých ktorí to hodia rovno do odpadu. V prípade Everly asi väčšina čakala čistokrvný akčňák a ono to je nakoniec zámerne podradný akčňák. CELKOVO: 2* (4/10), ale ... :)(7.2.2015)

Přeji akční, haluzní, sadistické Vánoce se Salmou Hayek!(11.1.2018)

• MartinezZ

To máte tak, když skloubíte vymaštěnost Smokin' Aces s one-woman show podobné ale pohlednější Columbiany. Vznikne z toho jednopokojová laciná tupá rubačka se Salmou, která by za běžných okolností po výstřelu z brokovnice jednou nebo dvakrát oběhla celou planetu. Moc moc blbost.(9.8.2015)

• JJ.Gibson

Je Everly klasický akční výplach?? Určitě. Je Everly absurdní?? Určitě. Jak jinak vysvětlíte, že zbědovaná, postřelená, pomlácená, nejspíše znásilněná a polomrtvá prostitutka proti své vůli Salma Hayek, dokáže pozabíjet všechno, co se pohne, od Jakuzy po elitní jednotky a pána s katanou, potažmo pána se sekáčkem. Je Everly brutální?? Ano, a jsem tam je to nečekané. Dá se na Everly dívat?? Jo, ale pokud chcete sledovat křivky Salmy, zvolte Desperada, nic lepšího už nikdy nebude. Bude vás Everly bavit?? Ačkoli jsem zástupce mužského pokolení, tak musím říci, že ani moc ne...(13.3.2015)

Je mozne adaptovat Raid v americkej produkcii a dodrzat nekompromisnu brutalitu originalu? Everly dokazuje, ze ano. Jedna zena v jednom byte vs. horda gangstrov, ktory ju chcu zabit. Po dejovej stranke nic viac a nic menej. A k tomu solidna davka nekompromisne brutalnych prestreliek. Atmosferou, hlavnou hrdinkou, sirokouhlou kamerou a celkovo dokonale vymazlenou kompoziciou to zase do velkej miery pripomina filmy Luca Bessona z doby, ked este tocil pecky ako su Nikita alebo Leon. Prva polovica proste funguje na jednotku. Je to dokonale hrave (kamera nie a nie opustit ten byt), vtipne (psi aport vládne) a krvave (stavnate killshoty). Lenze od prichodu postavy sadistu a masochistu ako keby tvorcom dosli uveritelne dôvody preco neustale hrdinku drzat v byte a prehodili vyhybku z akcneho zanru na hororovy nechutny gorefest jak z tych nejhorsich dielov serie Saw, ktory sa striedal s otravnymi scenami v ktorych tvorcovia vymyslali preco zas a znova hlavnu hrdinku zaporaci nezabiju. Pri 234 nahode vdaka ktorej prezila mi to uz fakt liezlo na nervy. Môj zaujem o osud hlavnej hrdinky klesol skoro na nulu, takze zaverecna klisoidna bodka, jak z toho najpodradnejsieho hororu mi uz bola totalne u prdele. Takze prva polovica filmu je u mna za 5* a druha za 1*, cize aritmeticky priemer su 3*.(4.2.2015)

Dokud Joe Lynch vymejšlí píčoviny, tak je to paráda (kdykoli se vytáhne granát, je zaděláno na nejlepší scénu filmu) v tom nejnižším slova smyslu. Těžce to padá, když se snaží dělat Tarantina nebo Salma vyrábí hereckej výkon (kde jsou moje kozy?!). Bohužel těchto scén neni málo a jsou tak úmorné, že člověk začne přemýšlet o elementární logice všeho a tady je to už úplně vyřízený. Každopádně takový výbuchy explicitního násilí jsem ani trochu nečekal, takže ke třem hvězdám tumáš ještě malé plus. Je sice na hovno, ale za ty prachy...(11.6.2015)

S filmem mám několik problémů. První je ten, že nemám rád až moc brutální násilí k ženám. Čehož se tu dostává poměrně dost. Ten druhý je ten, že nevím co si o Everly myslet. Jednou Salma pokosí všechny kolem jako prd, jindy nevím jestli zrovna nechytne hysterák. Prostě tak nějak nevím co tý postavě věřit. Ale možná právě to byl záměr. Film je poměrně dost krvavý což nevadí, ale někdy je to až moc kýčovitý. Neskutečně vyhrocené scény střídají až šíleně humorné. (Bonzaji míček) Občas mi to celé přijde jak kdyby to bylo někde na půl cesty a nevědělo zda na sever nebo na jih. A abych nezapoměl Salma je furt kus! 60 procent.(5.7.2015)

Kříženec tarantinovky, telenovely a hodně praštěného comicsu. Kdyby ale do křížení nebyla zahrnuta ta telenovela, bylo by lépe, protože pasáže s Everlyinou matkou a hlavně dcerou spolehlivě ničí tarantinovsko-comicsovou atmosféru. Nechápu komu jsou určeny, protože pro děti ani pro citlivky zbytek filmu určitě není. A nás cyniky a milovníky ujetého humoru zase ta telenovelická složka znechucuje a otravuje. Takže film tak trochu pro nikoho.(12.12.2015)

Chuck Norris už má svou ženskou obdobu.(12.1.2017)

Lynch rozjel těžkou grindhouse jízdu, ale místy to vypadalo, jako by si s ní nevěděl rady. Parádní momenty, které mohly patřit k žánrovým vrcholům vzápětí devalvovaly ty slabší, což platí zejména pro tupé dialogy, kterých tu bylo neúměrně moc a zbytečnou rodinnou linku. Ale pokud film zůstával v akční rovině, tak bylo vše v pořádku, notabene když je Salma pořád takový kus. Na konci jsem byl relativně spokojený, ale ten pocit, že pokud by se námětu chopil někdo zkušenější, byla by z toho bomba, zůstal i tak. 60%(29.1.2015)

Ale jo, tohle je hodně příjemně drsná a nadupaná jízda, kterou Salma Hayek zvládá s naprostým přehledem. To gore je místy někdy až moc, ale ono to k tomu jde, jen kdyby těch digitálních triků nebylo tolik. Tenhle film má ale drive a nepřemožitelná ženská s tímhle tělem je prostě velký bod k dobru. Pěkně se na to kouká.(3.3.2015)

• TheDon

Pominu-li pár opravdu nezapomenutelných scén, a tím párem myslím opravdu dvě, tak nám z toho vychází lehce nadprůměrná venezuelsko-mexická telenovela s argentinskou koprodukcí a jihokorejsko-japonským kástem. Vysloužilá mexická šlápota s tetováním yakuza se celej film snaží dostat lóve ke své malé Mejsi. Ale jelikož a protože je už čtvrtej jár zašprajclá v bytě 6E, kterej vlastně není 6E, ale 4E, protože na konci jsou vidět z celýho baráku od spoda jen čtyři okna, tak požádá svou mamá, aby jela do sedmýho nadstřešního neexistujícího patra, který tam kurva fakt je. Ale to je jen takový malý fópá.....Měl bych hlavně zdůraznit, že každá takováhle šlápota je profesionálkou na zbraně a boj z blízka, kterej samozřejmě nastudovala na Discovery čenlu za dlouhých zimních večerů, kdy se kluci z yakuzy raději nechali bodat paličkama do zad, místo prznění vyžilé coury. Jednou ze dvou fakt špekozních scén zůstává šou pana sadisty, samozřejmě až do konce. Zbytek stojí za dvě pí....pískací lízatka z lídlu, který pro změnu neumí pískat. Takže vám jen zalepí hubu cukrem, ale nějakej větší zážítek nedokážou propůjčit. Stejně jako tahle spektakulární telenovela. 35% P.s.: schválně jsem to nacpal všechno rádoby smyslně do sebe, jakože to o něčem je......není(24.12.2016)

Tuctová ,,strieľačka,, zasadená do vianočného obdobia splňuje všetky nároky diváka bažiaceho po nekorektnej non-brain zábave. Zrejme nová akčná Vianočná kultovka, ku ktorej sa zrejme v tom období budem vracať.(23.1.2017)

• dee-key

To takhle jednou o Vánocích v centru velkoměsta jedna šlápota vyšlápla toho dne z postele levou nohou a hodinu a půl masila japonské kuplíře a chamtivé prostitutky vším možným arzenálem, výbušniny nevyjímaje. A kupodivu, až na pár otravných sousedů si toho nikdo moc nevšímal. Typická žánrová doslova komorní řezničina s kočkou v hlavní roli, hromadou nereálné akce a hepiendem. Kdyby měl John Wick prsa a nevytáhl by paty z obýváku, vypadalo by to takhle. Pokud potřebujete u něčeho vypnout úplně všechno kromě proudu a zajímá vás, jaká je Salma ve svých padesáti pořád zachovalá, jděte do toho.(2.2.2015)

Je to sice dost akční a i celkem dost krvavý a brutální, ALE Salma Hayek není zrovna můj typ, takže péro z ní mi zrovna 2x nestálo, občas mi některé scény přišly dost komický a nereálný ( u jiných akčních filmů by mi to nevadilo - nevím proč zrovna tady jo ). Každopádně pokud si vzpomenu, tak si tohle pustím na ŠTĚDRÝ DEN :o)(18.4.2018)

• Khumbac

Aport byl sranda. Celkově bych to spíš zařadil do žánru komedie. Na tento druh filmu rychle zapomenu. Ale Salma (48 let) a kobra jak sviňa.(1.2.2015)

• Icefist

Trailer vypadal slušně. Říkal jsem si: jako oddychovka proč ne. Jenže trailerem to začíná i končí. Samotný snímek je totiž tady bída a támhle zase utrpení. Nehrát zde Salma, která přeci jen přidává na výsledném dojmu, šlo by to skoro až do odpadu. Everly je samozřejmě typ filmu, u kterého byste neměli přemýšlet nad neskutečným množstvím nesmyslů, ale já se ani tak nebavil. Víc ani nebudu psát. 40 % Oblíbená část- aport(18.3.2015)

• panMartin

Už dvě hvězdy je moc. Je Everly klasický akční výplach?? Určitě. Je to nelogické, nereálné i nudné, je to velmi bezduchá a tupá zábava, což ještě neznamená že pro někoho to není zábava. O scénáři nemluvme, je to jeden velký nesmysl. Salma je bezesporu hezká ženská, nicméně proč vzala v této bezduché blbosti roli, to mi uniká.(25.6.2017)

• mortak

Toto není akční film, ale torture porno. Není tu ani druhý plán, nějaké meta, jen příval nechutnosti v naprosto nelogickem ději. Proč Salmo, proč?(13.2.2019)

• Aljak

Podľa popisu to veru neznelo vôbec zle. Ale napokon to bolo naozaj hrozné, v mnohých ohľadom priam nechutné (viac ako niektoré horory). Jedna žena, a proti nej celý gang cvičených zabijákov. Toľko šancí mali na to, aby ju niekto odstrelil, ale z tej zabijáckej "šetrnosti" vždy vyťažila zas a znovu Everly. Ale celkovo bol celý film stále dokola o tom istom - samé strielanie a násilie, hoci snaha o originalitu bola občas dosť viditeľná. Mňa osobne najviac pobavila scénka so psíkom "Banzai, loptička" :D Už len kvôli tomu nemôžem dať odpad, takže 1*.(31.1.2015)

"that's a lot of dead whores...." A ještě větší spousta mrtvejch yakuzáků. Absolutní béčková jízda - kulky, krev, katany, kyselina a KOZI Salmy Hayek!! I want more of this shit!!!(3.9.2015)

5/10(30.1.2015)

Vlastně ani nevim co napsat.Vzpoměl sem si na film Gauneři od Tarantina,a ten mě nijak nenadchnul.Ani tohle mě moc nedostalo,taková legrácka v amatérskym hávu.Víte co,když mě film nasere,popsal bych padesát řádků,a nebo mě něco nadchne,a chrlim superlativa.Tady ale nic.Takže se budu opičit.Dvě hvězdy za film jako takovej,jedna za krásně rajcovní Salmu.A pryč s tim.50%.(14.2.2015)

Jeden pokoj, vánoční čas a žena. Není nijak vyjímečná (až na tu prdel, jako kluci vážně, vypadat naše ženy takhle i v padesáti, tak šlapky vymřou). Nemá žádný výcvik, není ani nadpřirozená jak už to u podobných filmů bývá. Je jen kurevsky nasraná. A jak je vidět, stačí to :)(20.11.2016)

Kill Bill meets Oldboy.(31.1.2015)

• otík

Debilovina na entou, místy až nechutná, neakčně akční a hlavně totálně myšlenkově vymaštěná. Ani nevím, co k tomu víc napsat - je to prostě blbost, kde si Salma dokázala, že dokáže natočit akční film. Jen zapomněla, že film se točí pro diváky a ne pro potěchu herců.(13.8.2018)

Tak čakal som zábavnú pičovinu a presne to som aj dostal. Totálne absurdné. Na hlavu postavené. Násilné akčné. Nápadité postavy. Najviac ma bavil postrelený típek. Salma je stále sexi a užijeme asi stovku záberov do jej výstrihu. Joe mieša na hlavu postavený film s gore minulosťou a jemným náznakom alternatívy. Aspoň 5 krát som sa schuti zasmial. Čo je plus. Na druhú stranu. Bolo to až moc uvrešťané. A na vrieskanie a hádzanie sa o zem nie som. A tá hlúposť, ktorí miestami baví ale rovnako miestami nebaví. dávam 3.5* = 65-70%. Viac menej súhlasím s ostatnými 3-4 hviezdičkovými pánmi.(5.2.2015)

"ÚTOČIŠTĚ OBČAS LEŽÍ V CENTRU BOUŘE" Nasrat mamacitu Salmičku Hájků, to by si měl rozmyslet i ten největší mafioso! Bo jak téhle sexy latino dračici chce někdo sáhnout na její holčičku, začne takové akční kolotoč, že jednomu lezou oči z důlků :-) tohle je tak ultimativní nářez plný hektolitrů krve, kyseliny, vnitřností a mrtvol, že člověk nemá čas se skoro ani nadechnout a je na konci! Opravdu brutální akční jízda nemající chybu a k tomu SALMA je i na prahu padesátky pořád kus!!! :-)(13.2.2015)

Brutálnejšie ako som si dokázal predstaviť. Salma na počkanie likviduje Yakuzu, kurvy, assasínov, ochranku, komandá a jedného Sadistu aj s Masochistom. Nebiť pár rušivých wtf momentov, bola by to plná pálka. Odporúčam. 4 z 5(8.12.2016)

• Beky

Příšerná nuda!! Nedokoukáno.(1.10.2018)

No jasně, samoúčelná krávovinka. Na úplně první pohled by člověk řekl, že se jedná skoro o fan film. Ale na fan film tu fungují emoce a jejich kombinace s akcí až překvapivě dobře. Vlastně je to celé až překvapivě soudržné, žánrově vyvážené a dobře natočené. A dohromady je to až nečekaně zábavné. Sakra, málem jsem zapomněl na Salmu! Už někdo zmínil, jak fantasticky na svůj věk vypadá?! Asi zmínil, že? A že když se ke konci tak lišácky usmála, vypadala na třicet? Už končím... Jasně, není to tak vymazlené a dobře napsané jako třeba Odplata, ale který film je, že? Za tu živost a nápaditost ale musím dát zcela subjektivních pět.(31.1.2015)

Parádní akční béčko který si na nic nehraje, a přitom se v něm slušně hraje. Úžasně vypadající Salmita v kvartýru plným bouchaček odráží vlny zabijáků jako nic a ještě u toho je sexy. Je tam samozřejmě plno nesmyslů a nelogičností ale pořád to jede a je tam i plno černohumorných bizarností. Jako jednohubka krása.(5.2.2015)

Já jsem sadista a tohle je můj masochista...v první půlce nečekaně zábavná a vtipná (i když asi nechtěně) grindhousovská vybíjená,která ovšem ve druhé půlce dojde dech a i přes mnohdy solidní šílenosti se bohužel docela vleče.Na jedno shlédnutí,proč ne,ale nebýt kočkézní Salmy,nepamatoval bych si tenhle kousek déle jak 5 minut...50%(29.1.2015)

To mi přišlo, jakoby to tvořili fanoušci Rodrigueze, Tarantina a já nevím kterého asijského tvůrce ještě, ale moc dobře to nevyšlo. O Salmě se netřeba bavit. Pár povedeně ujetých scének a killerů se našlo, takže jsem se občas i zasmál... no s dialogama/monologama je to však mizérie sahájící nejčastěji do trapnosti, tedy více než do vykouzleného úsměvu, o který se tak moc film snažil, a to je asi ten nejbolestivější faktor tohoto počinu - ve zkratce: Je to nasáklé stupiditou, až to bolí. Nechci ale od filmu odrazovat, protože jedním skouknutím člověk nic nezkazí a pánové ví, proč se na film podívat... a dámy? Na nějaký feministický dýchánek nebo pro tesknutí po rozchodu s přítelem, přičemž jsou všichni chlapi hajzlové, se může taky hodit. Jednou a dost... no, někdy i třeba v tv při konání jiných domácích činností.(31.1.2015)

• herr_carter

Jediné,co je na tom filmu dobré,je úvodních asi pět minut,které slibují drsnou podívanou....potom už to nezachrání ale ani sexy Salma,nad jejíž super prdelkou a kozama by se daly vést sáhodlouhé úvahy nad photoshopem..akce tady prostě negraduje,přichází a zase odchází,jak se jí zrovna zlíbí..prostě hovadina...............moje hodnocení = 1,5 z 10.(1.2.2015)

A vsak ten uvod v tej spodnicke mohli natiahnut aj na hodinu :)))))(14.3.2015)

Salma Hayek pod taktovkou ryze béčkového režiséra v zatraceně krvavém béčku? Navíc v pro ní hodně netradiční roli, kdy podstatou její postavy bylo přežít v jedné místnosti, vystřídat co nejvíce zbraní, zlikvidovat s nimi co nejvíc parchantů, slovo fuck použít minimálně dvakrát v každé větě a po celou dobu při tom všem být neskutečně sexy? Kdo by si něco takového chtěl nechat sakra ujít? Já tedy rozhodně ne a udělal jsem kurevsky dobře. Jasně, zápletka, respektive scénář nevzešel asi zrovna z příliš talentované hlavy, na druhou stranu to ale v podstatě vlastně ani vůbec nevadilo, neboť se tak tvůrci mohli alespoň soustředit na to nejpodstatnější, a to udělat z Everly prakticky jen jednu parádní, krvavou jízdu, vyplněnou od prvních až do posledních vteřin jen hordami mrtvol, krve, souboji, střelbou a výbuchy. Což znamená, že se jim podařilo natočit zatraceně efektní akčňák, který má pořádný koule, spád a dynamiku. Velká škoda v tomto ohledu tedy určitě je, že si tvůrci nedali víc záležet i na choreografii akce, neboť především na začátku je tam pár soubojů a přestřelek, které buď nebyli vidět vůbec, anebo se tam jen tak nějak mihotala kamera, jen ale aby toho bylo vidět co nejmíň, a ikdyž se pak naštěstí v průběhu filmu zpracování a úroveň oné akce dost zvedla, přesto to už zanechalo ve výsledném dojmu takovou mírně nahořklou pachuť. Naštěstí zbytek ale funguje maximálně působivě, Everly měla styl, atmosféru, napětí, Salma Hayek likvidovala, fuckovala a byla nehorázně sexy na výbornou, takže pro mě jde celkově o vážně velké a milé překvapení, a ikdyž pro většinu „znalců“ to tedy samozřejmě bude jen primitivní jednohubka, tak pro vyznavače krvavé, efektní zábavy to je prakticky povinnost! Super jízda!!!(17.3.2015)

Nemám rád slovo Guilty Pleasure, veď keď sa niekomu niečo páči nemusí sa za to hanbiť. Od prvej do poslednej sekundy maximálny meganámrd. Nemal som si kedy ani "odskočiť". A nebudem rozmýšľať nad takými stupídnymi banalitami, že taká "krehká" ženská si dokáže poradiť so všetkými zúčastnenými zložkami typu polícia, yakuza,masochista,štetky,pes a pod. Ja som sa kurevsky bavil a nikto mi to nezoberie.(15.5.2015)

Béčkový nářez, který určitě pobaví fanoušky Kill Billa. Sexy Salma odrovnává hordy zabijáků a člověk má co dělat, aby jí poslouchal a sledoval a přitom nečuměl pořád na kozy. :-)(23.3.2017)

Zábavná krvavá akční oddechovka s krásnou a sexy Salmou Hayek. 90%(30.1.2015)

To, že je to lepší než v poslední době viděný John Wick a Taken 2, sice není měřítko, ale o hvězdu navíc si to zaslouží.(16.2.2015)

Dobrá komedie, bavila jsem se od začátku až dokonce :-D(4.7.2015)

Ty seriózní city Everly ke své malé dcerce a hysterická zoufalost její úvodní situace ne že by nebyly adekvátní, jen se jaksi dělily o místo s akcí plnou komiksové nadsázky a postavami jak z nějakých japonských "úchyláren". A to prosím na prostoru jednoho bytu a přilehlé chodby k výtahu. Ale kromě haprujícího tempa nešlo o špatný kousek, zejména pro fanoušky jisté prsaté Mexičanky.(2.12.2015)

• Hanys_

Je to nelogické, nereálné, ale dobře se na to kosení a mučení dívá. Navíc takovým filmům fakt prospívá, že se tady krví a mrtvými těly nešetří. Mno a Salma se snad upsala ďáblu, to je šílené, jak skvěle pořád vypadá.(27.3.2015)

• lucijelucije

Everly je pro fajnšmekry, a tím já rozhodně nejsem. Tenhle thriller nebo co to bylo, mi přišel jako ze špatně provedeného komiksu.(8.5.2015)

• Nethar

Kladem je Salma, i když 48 je 48. Pak je to občas trochu vtipné. Jinak je to velmi bezduchá a tupá zábava, což ještě neznamená, že to není zábava. O scénáři nemluvme, je to jeden velký prvoplánový nesmysl.(3.2.2015)

• peetriss

Grind negrind, je to jen takové krvavé, jemně úchylné něco, co mělo bavit nadhledem a nápaditými výstřelky. V mém případě se to nezdařilo, nadhled je funkční jen ze začátku, a to ještě polovičatě, je to příliš prvoplánovitě vykonstruované a málo uvěřitelné, což však u béčka s grind laděním tolik nevadí, avšak Everly je z mého pohledu co do zábavnosti slabá a v závěru i nepovedená. Salma Hayek je však stále pěkná ženská.(6.2.2015)

Výborný myslel jsem si a zdálo se to jako blbost ale ono to nakonec je docela koukatelný akční film. Film se odehrává v jednom bytě kde nabíhají hordy mafiánů nebo podplacených policajtů či vojáků až po finálního Bosse a Salma Hayek je kosí jednoho po druhém a mrtvoly sen vrší na sebe. Násilí a krve je požehnaně. Scéna kdy nastoupí Sadista je výborná od začátku do konce a jeho smrt byla povedená. Salma Hayek je výborná a na to, že jí táhne na 50 je dost sexy. Film mě příjemně překvapil. 70%(8.2.2015)

Co na to říct... Já mám takové akční jednohubky rád a když v nich hraje něco podobného, jako v tomto případě byla neskutečně dobrá a fakt sexy S. Hayek, neodolám ani omylem. V žánru nic nového, přitežené za vlasy to bylo hodně, ale na ten rozpočet.... Dobré prostředí, kvalitní akce. Hudba moc fajn. Já byl naprosto uspokojen :D.(3.3.2015)

Tak Salma vypadá na svůj věk opravdu parádně. To je minimálně za tři hvězdičky. Everly kromě Salmy nabízí ještě černočerný zvrácený humor a ulítlou zápletku hodnou totálního béčkového výplachu, kde prostitutka (z donucení) likviduje jednoho záporáka za druhým různými druhy zbraní včetně brokovnice, kulometu a kyseliny. Akorát to není moc akční film, ale spíše takový slasher, kde je důležitější spíše zobrazit co nejefektněji a co nejkrvavěji scénu lividace záporáků, než předvést nějakou akční scénu (Everly je vlastně akčnější verzí I Spit on Your Grave). Občas mi to už přišlo samoúčelné a zbytečně sadistické. Ale možná jsem jen přecitlivělý na podobné typy filmů. Každopádně to Everly stálo jednu hvězdičku v mém hodnocení.(1.3.2015)

Tvůrce svým pojetím filmu neskrývá obdiv k Tarantinovi, avšak jeho kvalit nedosahuje. I když je pravda, že některé postavy jsou hodně bizarní.(7.3.2016)

Je to nízkorozpočtové, je to béčko a je to fajn, protože to ani nemá vyšší ambice, než být na přestřelky zaostřeným Raidem v rámci jednoho bytu. Ze začátku je to tedy trochu schizofrenní, protože stejně jako hrdinka v jedné scéně vykosí hromadu jakuzáků a v následující nezvládá kadenci samopalu, tak se ani film neumí rozhodnout, jestli chce být drsným akčňákem, kde šílení Japonci ohrožují sekáčky malou holku a vyřezávají prostitutkám tetování, nebo černou komedií, kde psi aportují granáty a nechybí ritchiovský střih. Každopádně, ten drsný akčňák tomu sedí víc a na něm se to také ustálí. Salma Hayek je pořád kost a přestřelky i přesdržky zvládá podat uvěřitelně, triky jsou většinou praktické, takže všude stříká umělá krev a zranění působí nepříjemně a akutně, a samotná akce je natočená přehledně a se statickou kamerou. S tou si Lynch ostatně vůbec vyhrál a přestože párkrát přeci jenom byt opustí, často ven nahlíží jenom dírami po kulkách nebo se vyklání ze dveří a celkově je prostě strašně cool. Zasloužilo by si to scénář bez deus ex machin, ale má to styl a říz a na každý pád jde jeden z nejlepších akčňáků posledních let. A jednou z toho bude kultovka, dejte na mě.(27.2.2017)

Jop, slušně ujetý béčko. Hodně lidí odradí a bude znechuceno, ostatní se budou dobře bavit. Samotná Salma je na plný počet, jinak je to taková ta stylová hovadinka (rozuměj krev lítá, servítky se neberou atd.), u které můžete vypnout, jelikož příběh je klasicky padlý na hlavu. Kdyby se tyhle filmy točily ve větším, zlobit se nebudu (trochu mi to připomínalo oba díly Smokin' Aces). 3,5*(24.1.2015)

nobrain gore akčák ktorý baví. i ked všetko stojí a občas padá na prehánkach, ja som sa bohovsky bavil. 75%(29.1.2015)

• Ydrosten

Původně jsem chtěl napsat co všechno v tom filmu bylo dobrý, ale pak jsem zjistil že toho dobrého bylo hodně málo. Salma musela narazit na fontánu mládí, nebo se maskérky překonaly, protože pokud takhle vypadá rostlá padesátnice, tak klobou kolů. Už začátek film u u mé osby zaznamenal mínusové body, protože nemám rád když film začíná uprostřed děje. Nevím proč přesně se mi tenhle kousek nějak moc nedostal pod kůži, když obsahuje docela dost dobrých ingrediencí - nahou Salmu ( i když jen ze zadu, ale ze předu si to chlap dokáže vyfantazírovat sám ) zbraně, uchyláky, pičoidní kurvy co si hrajou na školačky ( ale střílet asi moc neumí ) a nakonec sem tam dobrej vtípek. Holka střelí a padne chlápek. Střelí znovu a padne další. A to střílí pánu bohu do oken ! Celá akce je špatně nasnímaná - chlápek vyleze z výtahu, dostane 2 na nos, pak se zavřou dveře a když se o 2 vteřiny později zase otevřou, chlápek je přišpendlenej ke stěně výtahy a Everly si vykročí jak kdyby se nic nestalo. Co mě tak trochu pobavilo, byla uklízecí scéna, kdy se chystala na návštěvu dcerka. Jinak ve filmu moc dobrých věcí nebylo. Nečekal jsem zázrak, ale to co jsem dostal nebylo ani to málo co bych očekával od " béčka ". PS : dokážete si někdo představit že by mněla Salma za nějakých 5 - 7 let hrát babičkovskou roli ? Kdyby všechny ženy na světě vypadaly v 50 takhle, klidně bych si ve svých 38 letech takovou padesátku v klidu nechal líbit. Film byl v několika místech až tak nudný, že jsem se rozhodl mu nedát víc jak 2 hvězdy. Rozhodně se ale na tom podílel špatný scénář, který vlastně ani nedovoloval žádnou velkou parádu.(7.2.2015)

Tři za paní Hájkovou.(10.2.2015)

• strikeman

Je neuvěřitelné, jak Salma vypadá ve 48 letech - a to je asi jediné pozitivní zjištění při sledování téhle hňupárny :-)) 20%(24.5.2015)

Everly působí trochu jako zfilmovaná bizarní divadelní hra. Odehrává se v 1 pokoji (sem tam i na chodbě),kde bývalá prostitutka kosí zástupy nepřátel jako v počítačový hře s tím rozdílem,že hl.hrdinka neprochází levely, ale záporáci a úchyláci, včetně finálního bosse pasáka Taika,chodí za ní. Občas dobrá akce,černej humor a nadsázka (scéna s granátem vhozeným jakuzákům do výtahu či aport byly parádní),ale jako celek to působí trochu pochybně a ač je to originální hit z toho asi nebude,i když snaha by tam byla. Takže jak píše verbal "pokud k tomu člověk přistoupí jako ke kapku ujetým a řádně krvavým trampotám katalogové MILFky a přemýšlí u toho čurákem, dá se to vcelku úspěšně přežít až do konce..". A taky je tam "hafo mrtvejch děvek". 3,5*.(2.8.2015)

• digishit

Wot da fak?(28.9.2015)

No fuj(24.1.2015)

• Rikky007

Přišlo mi to, jak vykradený Tarantino. Ovšem bez té jeho klasické nadsázky to vyznívá opravdu absurdně. Ti co se tu ometají v kometářích hereckými výkony.... Copak na tohle je potřeba nějak extra hrát? Jako taková přehnaně krvavá akce na zabavení s přáteli ok. Ale nic na co bych se podíval znova... Po tomhle začínám opravdu chápat proč je kolem Tarantina taková fanouškovská základna. I béčkový akčňák se musí umět natočit. Hezky tohle sice vypadá, ale jenom na první pohled. Po objevení závěrečných titulků si uvědomíte, na jakou volovinu jste to vlastně koukali (samozřejmě ti, co jsou příliš zaměstnáni slintánim nad poodhalenou Salmou Hayek a stříkající krví asi ne)(31.1.2015)

• Hapretor

Jak docílit toho, že na nezáživný, trapně rádoby brutální a tedy spíše vtipný film, který občas je zbytečně patetický v rozporu s násilím, které probíhá všude okolo a herecké výkony až na hlavní postavu stojí za pendrek a s tím, že scénář je průhledný jako rozbitá výloha a absolutně nenápaditý, protože diváka, co má nakoukáno zde nic nijak nepřekvapí, maximálně jen trochu pobaví? - Odpovědí je: Obsadit do hlavní role Salmu Hayek, která ve svých 48 letech vypadá naprosto neuvěřitelně skvěle (až na tu plastiku poprsí - ale náramně vyvedenou), sex appealu má jako tři nejhezčí herečky z Hollywoodu a jako herečka není vůbec špatná, ba právě naopak. Vzhledem, dle mě, strká do kapsy lecjakou "Hollywoodskou" 20-ti letou sexbombu - ok, přiznávám - já nekoukal na film, já koukal na Salmu. Od producentů filmu a spol. to byl přímo geniální tah. Bohužel jen jediný geniální tah.(31.1.2015)

Je třeba vědět do čeho člověk jde. Rambo-Everly, akční hrdinka béčkového krváku se špetkou černého humoru i sadismu - toho je tedy špetka větší. **-***.(2.2.2015)

• ještěžiju

KOMEDIE ROKU. :-) :-) :-) :-) Smál jsem se u krvácejících, umírajících lidí.. smál jsem se u u člověka, jehož rozežírala kyselina zevnitř .. smál jsem se u zabíjení se štětek navzájem .. smál jsem se prostě u každé "akční" scény ... lidičky, ani na jediný okamžik nezapínejte mozkové závity, abyste nepřišli na to, jaká stupidní nesmyslnost byla natočena ...(3.2.2015)

• Acrobat

Tichá noc nadobúda nový rozmer... Úchylný The Female Raid vyhorel a potrvdil, že keď dvaja robia to isté, nie je to to isté. Salme nerozumiem a režisérovi so scenáristom ochranné liečenie nariadené súdom. (videné 08.02.2015,BDrip)(8.2.2015)

Tahle blbůstka balancuje na hraně ostrovtipu a absolutní debility. Největší lahůdkou jsou tu dialogy, které trhají veškeré mé představy o hranici trapnosti na cucky. Akční stránka taky není nijak zvláštně promyšlená či nedejbože uvěřitelná, ale ve své základní rovině (Salma Hayek) dokáže obstát. 50%(5.4.2015)

Když se člověk smíří s tím, že je to spíš černá komedie, dá se u toho i pobavit, případně si užít skvělou práci sound editorů.(19.5.2015)

• Mamlas

Kdyby tam misto Hayek hrala nejaka neznama baba, vydrzel bych se na tuhle kravinu koukat s obtizemi jen nekolik minut. I tak jsem porad poskakoval dopredu, abych se ke konci dostal drive, neb se na to fakt nedalo divat. Je to zcela monotonni, cele se to odehrava v jedne jedine mistnosti, kdy postarsi prostitutka hrave likviduje borce z Yakuzy, policajty i zasahovou jednotku. Proste magorina. Cloveku se vybavi Kill Bill, ale to ma k nemu asi tak daleko, jako Babis na Urad prace. Kdybyste vzali Kill Billa, zmackali, snedli, stravili, vyblili, rozslapali a splachli. Tak spatne to bylo. 1☆ davam aspon za granat do vytahu, to jsem se fakt zasmal...(8.7.2015)

• bearmeedek

Čekal jsem slušné akční béčko, ale toto bylo céčko!!! Naprosto tupé, nelogické, nudné a podsouvající divákovi, že je naprostý debil. Nejhorší béčka se Seagalem jsou proti tomuto velkofilmy. Vůbec jsem nepochopil nadšená hodnocení. Chápu nadšení u chlapů z krásné Salmy, která se před kamerou pohybuje v domácím oblečku celou hodinu a půl, protože celý film se odehrává téměř celý v jedné místnosti. Jinde se těžko na ni můžeme dívat tak dlouho. A to byl také jediný důvod, proč jsem to nevypnul a přetrpěl až do konce. Ale ani žádnou hvězdičku za Salmu navíc, zaplatil jsem už dost koukaním na změť čehosi, co se ani nedá pojmenovat.(16.12.2016)

No čekal sem lepší zábavu ale ,budiž herečka Selma Hayek nakolik vypadá pořád strašně sexy.A ve filmu vcelku ušla ale jenom kdyby,byl film o něco lepší .Za mě 60%(1.2.2015)

Celkem vydařené béčko s vynikající hlavní herečkou. 90 minut krvavé zábavy.(1.2.2015)

• Kingjiri

Obstojnej námět, sympatický obsazení hlavní role a několik slušně ujetejch/krvavejch scén dostávaj na frak kvůli nízkýmu rozpočtu (televizní look nebo chabá výprava) a příliš děravýmu scénáři. Možná se rejža snažil o "grindhousovský" béčko, ale výsledkem je spíš jen obyčejný levnější béčko, dvě silnější hvězdy.(6.2.2015)

• Rockerman

Komorní "zabíječka", odehrávající se v jednom bytě a přilehlé chodbě mohla být "komedií" roku ( je sice teprve únor, ale....). Skutečně komických situací hlavně zkraje je tu dost. Třeba ten "děvkomasakr" nebo úklid mrtvol před návštěvou matky a dcery, půl filmu umírající chlap na gauči, vtipný je i míček pro psa. Říkal jsem si vyvine se nějak děj (jaký děj?) nebo bude pokračovat samoúčelný masakr? Po nástupu Sadisty bylo jasné, že "Bé" je správně. A tak Everyl likviduje několik komand po zuby ozbrojených, profesionálních zabijáků a blíží se velké finále. Střet s hlavou onoho zpropadeného gangu. O výsledek souboje se netřeba obávat. No a při všech těch potocích krve se po chodbě prochází neposkvrněná pětiletá dcera Maisy s růžovým medvědem v náručí! Nejsme ošizeni ani o dojemný rozhovor matky s dcerou a tak zbývá zodpovědět jedinou otázku na závěr. Nadechne nebo nenadechne se Everyl k dalšímu, bezpochyby šťastnému životu? Co myslíte, jak to dopadlo? Větší kravinu jsem už dlouho neviděl! Raději trochu nudného, ale chytrého "Birdmana" než podruhé toto! Jedna hvězda za Salmu.(17.2.2015)

Salma Hayek to s kvérem zvládla o poznání líp, než Scarlett Johansson v Lucy. Vzhledem ke stopáži nestačí nudit a všechno to tak nějak hezky odsýpá. Více na Filmfanatic.cz.(6.3.2015)

Dostatek krvavých scén okořeněných solidní dávkou černého humoru podávaný Salmičkou, to si dám klidně druhou porci. Už jsem myslel, že se tyhle super béčka přestaly točit.(28.3.2015)

parádní krvavý béčko s nádhernou Salmou Hayek, fakt jsem se nasmála(2.5.2015)

• alienemo

Čo k tomu? Výprava pozostáva z jedného apartmánu a chodby, dej neexistuje, okrem mena hlavnej hrdinky sú pomenovaný asi dvaja ďalší a jeden pes. Tomu odpovedá aj hĺbka charakterov a postáv filmu. Takže sa zameriame na to, čo by takejto béčkovej konine zachránilo zadok: akcia. Akcie je tu síce dosť, ale je zároveň jednoduchá a bez nápadu. Hlavným plusom bude jej množstvo a takisto jej krvavosť. Na druhej strane to spadá do stereotypu podporeného nudnou a zle komponovanou hudbou. V konečnom dôsledku ide o slabší priemer, raz to pozerať najskôr vydržíte, ale dlho si to pamätať nebudete. A to ani kvôli Salme Hayek, ktorá ma svoje roky za sebou.(24.11.2015)

• DAPDO

Po deseti minutách jsem měl chuť odpadovat, nakonec to zas taková pitchovina nebyla. Když pominu, že luxusní kurva umí střílet ze všech možnejch zbraní a ostatní šlapky jsou na tom podobně, tak to byla celkem prdel s některejma dobrejma scénama, kterejm vévodil sadista. Salmu Hayek jsem viděl za posledních deset let ve filmu jen v Machrech, vypadá ale i v padesáti pořád na třicet. Nebejt jejího závěrečnýho probuzení, dal bych možná i za tři, opak by Everly slušel víc.(12.1.2017)

• moviechecker

Čomu sa to ta Salma upísala....? Nie nezachránila tento film ani Salma Hayek. Úplne zbytočný film s hlúpym scénarom.(23.4.2017)

• masino

Jedna hviezda sa Salmu. Druhá za jej kozy. Za film zbytok. Čiže nič...(1.2.2015)

• kacir

Musel som to miestami pretáčať..Salma stále šťava.(1.2.2015)

Paráda, tohle mě dost zaujalo. Salma v nejlepších letech, pecka úžasná.(7.2.2015)

• frxXx

wow! Selma takmer v 50tke a v takej skvelej forme! Ako by povedal Finch "Mom I w...". Inak je tento film uplne zbytocny.(18.3.2015)

• warrenur

Tak z tohoto filmu si zapamatam, ze okrem zvodneho vrtenia sexi pozadim, sa vie Salma pozviechat aj z drsnych priestrelov tela ako nic. Dobre sa na nu pozera, ked akoby mimovolne amatersky likviduje slapky, japoncickych vaznitelov, sadistu, jeho ansabmle,...... o tom ziadna. Akurat typicka rola jej latinno-americkej mamasity s dcerkou je uz vazne spolu s tou ustaranou spanielcinou riadnym klise americkych filmov. Az je to otravne. Asi najcastejsia hlaska filmu bola: "that's a lot of dead bitches". Nehrat tu spominana mexicanka, tak idem snad este nizsie. Je to totiz pomerne naivny B-ckovy trapas, ktory tu je len preto, aby nam, starnucim divakom, pripomenul, ze "ona-Salma" nestarne a stale dobre vyzera. :)(30.3.2015)

Neskutečně přepálený film, ale přepálení nebylo špatné rozhodnutí. Pozorovat Salmu jak morduje prostitutky a gangstery bylo velice zábavné a ještě když ji to tak sluší. No krve bylo teda požehnaně a neskutečně se s ní nešetřilo, ale nikdy nesmíte přistoupit na jo, že to má nějaký děj to by byla chyba prostě to tu není.(4.5.2015)

• XXXXXXXX

Pohodová vraždírna se Saimou Hayek v hlavní roli. Když začala odklízečka mrtvol a do toho vyhrávaly koledy, ucukávaly mi koutky. Pes Banzaii dostál své přezdívce a nezklamal.(8.5.2015)

• Kubi21

Tohle nemohla zachránit ani Salma v exluzivních přiléhavých legínách.(26.6.2017)

Vynikající ujetost se slušnou porcí masa a krve!Tohle mě fakt pobavilo a Hájková je totálně k sežrání!P.S.Někdo tady zmínil slovo "cenzura",se asi zbláznil,ne?(29.1.2015)

• chrustie

Ano, Salma je na svůj věk ještě pořád velmi zachovalá cigoška, ale ruku na srdce, to je tak vše, co film opravdu nabízí. Okem lajka je na první pohled patrné, že častěji než brokovnici, nebo pistoli, Salma v životě držela vařechu, nebo něčí urostlý penis (a to dle úchopu nijak valně). Akčněneakční scény působí až přespříliš lacině. Ona nám ta krev krásně chčije po zdech kolem, což ale nepřekrývá všudepřítomnou debilitu nových a nových vln nepřátel. Nemám rád sáhodlouhé komentáře (ty snad stejně nikdo celé nečte), proto to uzavřu už jen tím, že tohle je špatné.(11.2.2015)

• DonBraso

Už dvě hvězdy je moc,film jsem neměl ani sílu dodívat do konce,naštěstí jsem o nic nepřišel.Pro ty co rádi béčko,který Joe Lynch krade pomalu vše jinému režisérovi,nahodí tam pro pány příšerně hrající Salmu v ještě docela slušným pokojovým filmu,kde se to všechno hrne a vypadá to kysele jak zelí.Čekal jsem lepší oddechový filmek,než docela hraniční paskvil,kde to zachraňuje banzai :)(16.2.2015)

• VanillaIce

Asi 100x jsem si u toho říkal, jestli to režisér myslí vážně...(3.3.2015)

Nemůžu se rozhodnout, jestli to bylo tak blbý až to bylo dobrý, nebo...jenom blbý. Takže kompromis mezi 2 a 4. Kéž by všechny ženský po pětačtyřicítce vypadaly jako tady Šelma. To by se jeden aji na ty starý kolena těšil. Sice jsem si ju vyřadil z desítky už dávno (ano, Hollywood má mladší), ale mít takový štýlka vyžilý brněnský štětky, přestal bych chlastat a šetřil na pravidelný návštěvy. Slint.(4.8.2015)

• BOURQUE

Akčný film so S. Hayek. Príbeh bez väčšieho prekvapenia, akčné scény sú priemerný. Nič viac, nič menej. Osobné hodnotenie: 66% (**) (10.8.2015)

80%(13.12.2015)

Akční výplach se Salmou Hayek? Tak to si nelze nechat ujít. Takřka tarantinovské dějství, avšak na asijský způsob. Vše se odehrává v jedné místnosti s občasným přechodem do chodby, kde se bez přestávky neustále něco děje. A je to dostatečně akční i zábavné. Některé události skutečně vyvolají úsměv na tváři, ale tak to má být. Joe Lynch coby režisér toho za sebou ještě moc nemá, ale tohle je u něj skutečně překvapující kousek, který se v asijských zemích musel zalíbit. Podobných snímků tam už vzniklo více než dost. Celé je to vlastně takové komiksové, tedy bez sebemenší logiky, ale proč se tím zabývat. Svůj účel snímek splnil na sto procent.(7.5.2016)

• maniacxl

Jestli tu chtěl někdo snad napodobit Tarantina,tak to akorát tak domrdal a diváka unudil k smrti.Scény vytažený z hnisavýho palce u nohy,nedotažený a tááák moc nepravděpodobný a nelogický.Jsem fanouškem černýho humoru,ale tady to bylo odfláklý po všech stránkách.Druhá polovina strašně natahovaná,což bylo vážně otravný.Žádná hláška,žádný překvapení,tragédie!Hvězdu přidám za Salmu,jinak další velký fiasko v béčkových vodách.35%.(12.12.2016)

Vykrádačka všecho, počínaje RAIDem a konče Leonem, ale vem to čert - padesátnice s tímhle tělem... Jo, teď nejsem intelechtuál, pardon. :)(23.12.2016)

Salmě bylo 47 a je to vážně pořád parádní kost, o tom žádná. Možná škoda, že netočila akční role ve větším už dřív. To ona měla hrát Laru Croft. Jméno mé dcery si do huby neber, tu zazní několikrát. A o tom to je, zachránit sebe, dceru i matku, akorát to nejde zcela bezbolestně a bez krve. Je to taková slušná žánrová skoro Rodriguezovka.(13.9.2018)

Mohol to byť úplne perfektný film, ak by na režisérskej stoličke sedel niekto schopnejší. Takto to síce je jedno z najlepších béčok posledných mesiacov, ale mohlo byť úplne najlepšie, ak by tu neboli tie kopy VYSLOVENE trápneho klišé, ktoré mi liezli krkom a keby tu bolo trocha lepšieho príbehu. A taktiež asi nie je v poriadku ak ma pri akčných scénach viac zaujímalo z ktorého uhla si prezriem Salmine krivky, ako samotnú akciu. Je to dobré, mohlo byť oveľa lepšie.(23.1.2015)

• Solverino

Jedna hvězda za paní Hájkovou, jinak sračka totální! :((1.2.2015)

Je to sice neskutečná peatchovina, ale já se u ní bavil od začátku do konce! Děj se snad ani hodnotit nedá, ve skutečnosti by vyžilá šlapka v baráku plném zabijáků zhebla s úvodními titulky. Veškerou nelogičnost však tvůrci dohnali Tarantinovskou brutalitou a slušnou dávkou černého humoru - viz scéna s aportujícím psem. Navíc přestože už bude Salmě Hájkové už kurvadrát padesát, pořád je to slušná kost!(8.2.2015)

Vyloženě na větvi jsem z toho nebyl. Dobrá akční režba to taky zrovna nebyla a Salma Hayek, by mněla brát asi jiné role. Tuhle jí prostě nevěřím. Ale je to hezká holka.(27.2.2015)

Salmu Hayek je vždy pekné vidieť, ale v tomto filme by som to už druhýkrát nezvládla. Napriek nie úplnému pochopeniu, prečo je na tomto svete potreba natáčať filmy, ktoré vo mne vzbudzujú toľkú chuť nepozerať sa, som pochopila jedno, že toto asi bude odraz tej časti našich životov, ktorú ovládajú komiksy a počítačové hry. A dávam bod navyše za záverečnú Silent night a tú náladu očakávania a dúfania, že Salma alias Everly to dá.(9.4.2015)

• kramatos

V celku solidní béčková řezničina. A Salma je úžasná musím říct, nikoli však po herecké stránce.(17.6.2015)

• srolyma

Po celou dobu jen jedna místnost a v ní jedna obstarožní šlapka v podání Salmy Hayek. Od toho se fakt nedají čekat žádné zázraky. Už ten začátek je dost za hranou, když jen tak mimochodem, jakože co jsem to jenom provedla já zlobivá holka, vystřílí místnost plnou čínských zabijáků. A pak už to jede ve stejném stylu. Jejda, kdopak mi to sem zase leze, policejní těžkooděnci? Tak já zase zmáčknu tu zvláštní kovovou věcičku, pif paf, a hned je po komandu. A copak to sem přiletělo? Granát? Jůů to jsem se ale hezky proletěla. Průstřel břicha, to se zalepí náplastí. RPG? Tak to se musím schovat za židli. Do toho pořád vzdychá a samé nou a plýs, chudinka. Když se po hodině plné podobně humorných scének objeví odporný čínský sadista s kyselinou, začíná to vypadat zajímavěji, ale kdepak. Za pár minut je rozleptáno a paní Nouplýs jede dál. Nesmysl střídá nesmysl, hovadina kravinu, jen ten pokoj je pořád k uzoufání stejný. Ztráta času.(2.11.2015)

"Tady je ale mrtvejch kurev." Nestárnoucí MCBP Salmička kropí japončíky jako škodnou zvěř. Chyběl tam už jen strejda Mačeta.(29.6.2017)

• CarLoSiiin

Docela slusna komedie, u ktere jsem se velmi bavil prvnich tricet minut. Bylo totiz strasne vtipne poslouchat ty kvalitni dialogy, aneb jak lze natocit film o 5 vetach. Bohuzel zbytek filmu jiz tak dobry nebyl. Salma Hayek je a pravdepodobne stale bude ocenovanou nehereckou.(8.7.2017)

Správně přehnaný film. Jak od Tarantina.(24.3.2019)

Vcelku brutální podíváná se slušným scénářem.... ale stále se nejedná o nic co by převyšovalo Béčkové akčňáky. 55%(29.5.2019)

Kravina plna nezmyslenych nahod a nemoznosti. Ale boli tak debilne, ze nakoniec som sa bavil (aj zabaval), mysliac si, ze sa jedna o parodiu. Takze * pridavam za debilne nahody.(26.10.2019)

Salmu Hayek v takové pozici jsem fakticky ještě neviděl a je fakt že jí to hodně sluší. Film co do obsahu je samozřejmě totální žumpa, ale tak krásně natočená že nemohu jinak než dát plná počet. Akce, parádní exploitační scény a lehký humor, samozřejmě černý jako samet,(30.1.2015)

V konečnom dôsledku strašná blbosť,ale remeselne dobre zvládnutá a Salma vyzerá na svoj vek fantasticky.(5.2.2015)

Samyčka má koule :-)(5.2.2015)

• pepca72

Tak tohle se nepovedlo, bylo to dějově tak přiblblé, až hrůza. Vizuál výborný, ale vše ostatní zcela nekonzistentní a zcela mimo mísu. Salma je kus, ale ty bouchačky držela jak vařečky. Kravina pro adolescenty.(7.2.2015)

• Petro

Teda takovou blbost jsem dlouho neviděl. Ne, že bych se nezasmám. Trochu snaha o tarantinštinu. Takovej koktejl náhody, superženské, která dělá jakože to prostě jinak nešlo, stříkanců krve, blivajzů a tak, jo a tak trochu černýho humoru, nedokonale zamícháno.(9.2.2015)

• NeverEver

Milovnik Japonskych komiksu by asi dal vic, ale me se tahle perpetualni prehlidka krve, mrtvol, sadistickych choutku japonske mafie, prestala libit uz po 15minutach. Dej nula, invence nula, vtip nula, zapletka minus jedna.... Jen cire nasili (casto popirajici jakoukoli realnost). Nicmene kladne hodnotim stylovost a vizualni homogenost a ocenit by se asi mely i ty uchylne napady muceni. Takze suma mumarum 2**.(25.3.2015)

• david666

Opravdu srandovní slátanina - * navíc za tělo Salmy. Jinak opravdu o ničem(4.4.2015)

Zábavný masakr jako vystřižený od Tarantina: Celý film se odehrává v jednom bytě, hromady rozstřílených, rozsekaných a kyselinou sežraných mrtvol a krev není jen tam, kde jsou díry po kulkách a granátech - všední večer jedné hodně naštvané sexuální otrokyně v podání 47leté Salmy Hayek, které by nikdo přes 30 nehádal. Extrémně brutální a krvavá vánoční pohádka.(9.4.2015)

• SkeeveTulp

Béčko... Céčko... ?..., jehož scénář měl asi míň stránek, než diplomová práce z VŠFS, a režisér asi zůstal cestou na natáčení viset v zácpě, takže to zůstalo na hercích, jak moc jsou ochotni a schopni improvizovat a dělat ze sebe pitomce. Zbytek dohnala postprodukce trikama a střihem. Ale jako výplach to není špatné. Jednou a dost. Nebýt Salmy Hájkové, tak ani to jednou.(29.4.2015)

Stále sexy drsná "kurvička" Salma Hayek v trošku ulítlejším akčňáku na japonský stajlo kde padlo několik hektolitrů jahodového sirupu.(4.9.2015)

Zajímavá řežba se stále sexy Hayekovou.(22.2.2016)

Jenom na akční žánr je místy až hororově podané, například v pasáži s kyselinou. Já bych divákovi, co film nazval nudou, takovou nudu tedy rozhodně nepřál.(5.12.2016)

No teda, nato že je Salmě 50 :-P, jinak film ve stylu dobrý den, střeva ven. Některé záběry (pravděpodobně záměrně) odkazují na Leona :-)(28.12.2016)

Krve, jako ve filmu od Tarantina,S.Hayek pořád krásná ale něco tomu chybělo,občas jsem se i zasmál,protivníci byli jako loutky na porážku,celé se to odehrálo v jednom bytě což bylo taky mínus i přesto Salmě to seklo takže za podívání to stálo.(24.1.2017)

Pustil jsem si před spaním tohle akční porno s madam Hájkovou, aniž bych věděl do čeho jdu. Jako ve videohře sbírala lepší zbraně, kosila protivníky, dostávala na prdel, špulila vnady. Jak zpívá jedna banda: Kdybych byl pes, vrtěl bych vocasem ;)(17.2.2017)

• elimS

10% - komentář 20ti slovy: Píííč*vina! "Šlapka" pozabijí 154 chlápků, od gangu, přes samuraje, po zásahovku. Přežije granáty, raketomet, kyselinu a to vše v jednom pokoji. Tupé!(7.6.2017)

Zábavná akční jednohubka s trochou gore a černým humorem.(24.6.2017)

• TomDolly

Salma Hayek sexy af, tam to však končí(16.10.2017)

Everly je kurva hodně dangerous mrcha ! Narvat děj do jednoho baráku a nechat z toho baráku vytýct hektolitry krve, do toho nechat přežít jednu docela fajnovou couru a ještě to narvat hromadou super hlášek.. No na to musí mít jeden fakt dost fantasie .. a jak je vidět, Joe Lynch tu fantasii má. Díky za to, je to zvláštní film, dobrej film, skoro kultovním mohl by se státi. Prostřelenej číňan byl super, ale bezpečně to celý překonává aaaapooort Banzaii :-) ... to není míček ??(26.11.2017)

Perverzák se sekáčkem byl boží.(5.4.2018)

• johnsnow

Mariško napadlo vôbec tvorcoch akú chujovinu točia. Akože fajn zasmejem sa napríklad taká Machete to bolo super ale hento bol prúser ktorý som nebol schopný dokukať. Plus veľmi nemusím filmy kde sa väčšina odohráva v uzavretom priestore.(8.4.2018)

Chvilku vám to připadá jako kdyby jste koukali na Kill Billa. Nicméně filmu docela sráží hodnocení to, alespoň z mého pohledu, že vlastně nevíte proč to celé vzniklo. Ten příběh to chtělo více rozpitvat. Takže za mě: Za akční scény hodnotím 80% a za zbytek dávám 50% takže to zprůměrujeme a filmu dávám 65ˇ%.(13.1.2019)

Spousta krve, souboj šlapek, hromada mrtvol a neschází ani pár uchyláků. Je tam prostě všechno co má takový film mít a jako bonus, prdelka Salmi Hayek, která je furt luxusní!! Samozřejmě ve chvíli, kdy zapnete mozek, je tento film totálně v prdeli, ale k tomu taky nebyl určen a tak to prostě nedělejte :)(29.1.2015)

• sitans

Úchylácký film od úchyláků pro úchyláky. Cenzura na tyhle druhy "filmů" by byla vhodná.(29.1.2015)

• pokyy

Běhající skoro nahá "děvka" pozabíjí vše co se hne, ztratí matku, které po x letech zavolá :) Pak si ji trochu pomučíme, několik lidí vypije kyselinu, ale jen několika to ublíží..kdyby tak krásně neskákaly kozy ty naší "děvce" vypnul bych to v polovině..aspoň jsem nemusel pouštět xxx film večer..brak, levné SM porno..salma asi potřebuje prachy na další plastiku.(30.1.2015)

• weldo

1 hviezdu dávam iba za ten jej zadok. ona v podstate nikdy nevedela hrať, iba dobre vyzerá. ako otvorí ústa a niečo povie .... dej, viac menej hrôza, všetci sú šmatlavý len ona je superman. slabota slabota slabota, a komédia to nie je, staré gore efekty ala 70r to nezachránia(1.2.2015)

Hromada mrtvých Japonců, o něco menší hromada mrtvých štětek, jedna mrtvá matka, furt sexy Salma Hayek, malá dcerka a na konci samurajský meč vražený v pajšlu. Kill Bill odehrávající se v jednom pokoji luxusního bordelu. No nepodívejte se na to a nepobavte se :-)(4.2.2015)

• cartyci

Nuž Salma ako by ani nestarla, ba práve naopak.Film ,kde túto krásku týrajú nebol až taký skvelý,aj ked vraždí ako divá ale aj tam ma to neoslnilo.(4.2.2015)

• Sao Saoi

Niečo strašné. Salma sa doteraz nenaučila hovoriť po anglicky a španielsky prízvuk jej v tomto filme vobec nesedí. Príbeh stojí za houby, a aj jeho realizácia postráda viac ako miestami logiku. Už len držanie pištole je nezvládnuté. Miestami to vyvoláva pocit resident evil, jednu z tých slabších častí, ale ako celok je to veľmi veľmi zlé. Aj 33% je príliš veľa. Jedna hviezda max. aj to som mad keď ju dávam...(6.2.2015)

• Porthos

Salma je bezesporu hezká ženská, nicméně proč vzala v této bezduché blbosti roli, to mi uniká. Samoúčelné brutality bez myšlenky, nápadu i čehokoliv, co by jen miniaturně zaplnilo bezduchou prázdnotu tohoto kusu filmového průjmu.. Pro diváka se vkusem , nebo jen trochu filmovým citem tu prostě není nic.(9.2.2015)

• gatuso

Byt tam misto Salmy nejaka jina pani, zrejme by to atakovalo vody odpadu. Nicmene cely film se proste porad koukate Salme do vystrihu, akcni sceny vas zdrzuji od tohoto pohledu a prejete si aby opet na platno nebo obrazovku nabehly poklidne zabery Salmy v satickach....(24.2.2015)

• xstanleyd

Salma Hayek....To bylo to první,co mne nadchlo pro sledování filmu....A také to poslední...V dnešní době plné zla,trápení a násilí,vytvořili soudruzi z USA nízkorozpočtový hnusný film,protkaný neuvěřitelným násilím,ujetosti,obrovským kvantem krve,hloupostí a nehereckýmy výkony.Ne gamesky,ale takovéto filmy v dětech musí nechat nezapomenutelné jizvy!!!!!Coura,co zkosí všechny vrahy,během pár vteřin zvládne zásahovku,raketomet v bytě ji ani neškrábne a průstřely velikosti tenisáku neoslabí,máma co vyzvrací kyselinu a nemá ani opar...chce se mi také zvracet.Vlastně ne,chce se mi brečet!(25.2.2015)

• Digi_cz

Nejzajímavější je začátek v koupelně co si budeme povídat, ale pak se nic dlouho neděje do doby než přijde Sadista se svými pomocníky a se svým záhadným nádobíčkem. Jinak film nuda. Zase jsem se přistihl na lákadlo Salma.(6.4.2015)

• karelhura

Chtěl jsem dát 3 ale za ty finálové kecy si to nezaslouží.(31.5.2015)

• Vlad

Porovnanie s machete je veru celkom na mieste. Preto hodnotenie odpad! Co si od tohto filmu slubovala pani Hayek? Stratila sudnost? Potrebovala len rychle peniaze? Mala radsej natocit lahke porno, zarobila by viac a ja som si mohol usetrit trapenia...(3.6.2015)

• maxs

Nejsem úzce vyhraněn na nějaký žánr, zemi původu nebo oblíbeného herce. Naopak, skousnu toho docela dost. Marně si však za poslední čas vybavuju film, který by mě tak zklamal, který bych chtěl už v půlce vypnout (ale profesní čest mi to nedovolila) a jehož konec jsem si dal 8x zrychlený... O Everly, Salmě Hayek v roli luxusní štětky servírované v obalu "akční&thriller" jsem věděl právě a pouze toto. A právě teď by se zamlouvalo popsat digitální stohy papíru na téma, co všechno je ve filmu divně, divně a DIVNĚ. To ale neudělám. Vystačím si s jedním slovem - absolutní zhovadilost! Absolutní. Zhovadilost. Novodobá "bez dcerky neodejdu" se prostřílí všude a vším a neopomene v mezičase umírajících a budoucích mrtvých zazpívat dcerce ukolébavku....Kdo si chce udělat obrázek sám, může. Má krátká recenze a hodnocení 1/5* nechť je mu ale důrazným varováním.. A koho jsem přecejen neodradil ani teď, nechť si před spuštěním biáku naředí krev alkoholem, drogami případně kombinací obojího.. Jinak to vypnete v půlce.. PS: Za co Salmo, proboha za co?!!(19.7.2015)

Přiznám se bez mučení, že jsem čekal něco úplně jiného. Ale na hitmanskou Salmu jsem čuměl jak péro z gauče. A světe div se, ono je to super nářez. Mé úchylné já si smlslo na spoustě mrtvých děvek, zmasakrovaných jakuzácích a dokonce na panu sadistovi :-) Sequel prosím.(3.11.2015)

• sml41

keby tam Salma nepobehovala v negližé tak sa neni načo kukať....(5.12.2016)

• StandikK

Trochu dost nesmysl.(23.12.2016)

Klobouček dolů na Salmy herecký výkon,na to ze už to není žádná třicítka tak předvedla tělo bohyně a znamenitou fyzickou kondici...Morbidní humor,krásná kamera,mrtvolek plný barák,zkrátka vše co čekáte od akčňáku jak se patří...Matčeta ostrá jako břitva...hlavy poletujíci vzduchem...(6.7.2017)

Asi bys měla uklidit :-) fakt prda :-).. Salma je dobrá a být s ním ve sprše, to byly dvě díry navíc. Celkově tři hvězdy... Hajková se pěkně vyřádila.(10.8.2018)

Zábavné béčko. 6/10(14.6.2019)