Komentáře uživatelů k epizodě (4)

• kingik

Pane Soukupe, máte to zapotřebí?! A nebyl by náhodou na skladě agent Láďa Hruška 2, Kamarád do sněhu, Technopříběh 3? Že bych se plácal do kolen, než kysele sledoval rdousícího Václava Koptu v totál stupid krimi. Úchvatné nedělní večery s policií Poprava. Sranda až do rána. 0/10(25.9.2017)

Nemohu si pomoci, ale pohodová atmosféra poklidné Šumavské krajiny na mě opět zapůsobila. Je pravdou, že příběh je dost velký mišmaš, sem tam se objeví zbytečná scéna, občas chyba, ale celek prostě funguje. Pravda, Václava Koptu bych čekal v jiné roli, ale rozhodně mi nevadil.(25.9.2017)

• sorrow

Proč chtěli Modraváci uvalit vazbu na souseda zavražděné, když proti němu neměli jediný hmatatelný důkaz? Ještě to Sonino povzdechnutí, no jo, soudy, klasika... Modraváci už celkem pravidelně za jeden díl vyřeší více trestných činů, dnes se tedy činili. To je ale pech, že podvodníček s odtahem zrovna natrefí na starého lišáka Kincla a to výkupné od Kolesárové, také dost přitažené za vlasy, opravdu si myslela, že si peníze jen tak vyzvedne v popelnici a projde to? A k tomu ještě objasněn vandalismus v sanitce. Bohužel opět plno věcí nedává smysl, Kopta v nemocnici pracuje jako saniťák několik let a nikdy se nedozvěděl, že je objekt monitorován, z jakého důvodu by si vymýšlel soused zavražděné, když nic neprovedl, atd.? A ta scénka s tou ovcí jako měla znamenat co, byla skutečně nutná? Ač od seriálu Žena za pultem zrovna nemusím Bouškovou, v tomto seriálu je mně velice sympatická a vůbec celá ta ženská trojka je vtipná, tedy určitě vtipnější než trapné scénky s kohoutem, ovcí a ostatním zvířectvem.(24.9.2017)

Tak asi jeden z lepších případů druhé řady, který byl okořeněný účastí Kopty a mojí oblíbenkyně Kolesárové, které tu bylo ale velmi málo. Šumavský Mydsamr řešil vraždu jedné slovenské zdravotní sestřičky a pachatel byl zase jasný o trochu dřív než by divák čekal, odbočky typu ztracená ovce, ostrý guláš, rande padesátnice naprosto zbytečné a ani jako komická vsuvka to nefunguje. Ale dneska se mi Norisová hodně líbila.(25.9.2017)