Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vyšetřování rodiny Stolařových vyústí ve velmi překvapivý výsledek. Jejich spojení s nalezeným Adamem (M. Valenta) je rozhodně užší než si doposud všichni mysleli. Stejně tak překvapující je i fakt, jakým způsobem přišla Heřmánková (V. Žilková) o Adama těsně po jeho narození. Detektiv Marek (P. Řezníček) se dlouho neozývá a všem je jasné, že přišel na horkou stopu. Tu se rozhodne rozklíčovat sám velitel kriminálky (M. Donutil). Netuší, že se dostává na stopu vedoucí přímo k maskovanému muži a za svoji neopatrnost musí zaplatit. Jestli se stane obětí i samotný mozek vyšetřovacího týmu v tuto chvíli neví ani sám pachatel… (Česká televize)

(více)

Recenze (13)

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

S odhaleniami sa v tejto epizóde roztrhlo vrece. Horšie je, že s každým odhalením sa predčasne stráca tajomno seriálu a niektoré odhalenia majú také logické medzery, až je to nechutné. Aspoň nastáva veľké prepájanie doteraz nesúvisiacich liniek, a so šéfom oddelenia aj boj o život, ktorý je nakoniec v rukách doteraz nepodstatných postáv. A ten chodec so psíkom na konci je perfektný, len tak mimochodom vyklopí pár super-podstatných vecí a ide ďalej. –––– Jestli to půjde dál tímhle tempem, tak se mu sem za chvíli ani nevejdeme. ()

Crocuta 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Poprvé v této sérii jsem si zanadával nad debilitou chování některé z postav - konkrétně té Donutilovy. Zkušený šéf kriminálky se tu nechá bubákem naivně zneškodnit ve scénce připomínající parodii na "Mlčení jehňátek" :-(. Také identita vraha zrovna nenadchne - dotyčný mi byl svým provinilým chováním podezřelý od samého začátku. Ovšem řada motivů byla v tomto díle odhalena a vysvětlena celkem uspokojivě a napětí se příliš nevytrácí, tudíž s chutí do závěrečné epizody... ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dám tři, protože konečně měla ta selanka, co se tváří vážně jak prdel, a vypadá spíše jako parodie, sem tam nějaké náznaky napětí. Mrzí mě, že fakt jedním z magorů byl Švehlík, jak se zdá, protože jsem si ho vytipoval i s manželkou docela brzy ze začátku seriálu, ale třeba to bude celé jinak, aby bylo nějaké fajne twistovací finále. Jinak by mě zajímalo, co to je za policajty, když se oba dva (!) nechají odlovit zezadu (!). Nebo by mě zajímalo, proč hned policajti nevyslechli všechny, kteří Stolařovy znali, a tahají to z nich samotných jak z chlupaté deky? Pak ta věc s hradem - z logiky věci jsem čekal, že policajti nejenom budou pátrat po hradech BLÍZKO všech provedených činů, ale že také HNED NAPOPRVÉ vyzpovídají kastelány a HNED NAPOPRVÉ prozkoumají možnost tajných chodeb. Jestli to neudělali, tak fakt nevím, kdo nám pomáhá a kdo nás chrání. A pak takové drobnosti jako proč si hned policisté myslí, že Stolařovi vědí všechno o vraždách, když je zde jen vágní spojitost přes obrázky jejich uprchlého syna? A Stolařová fakt nepozná obrázky Adama, když viděla sama v léčebně, jak je maluje? Ale no tak!!! Jinak nejlepší parodická hláška dne (se zachmuřeným pohledem): „Musíme na to nasadit všechno!“ Btw, docela by mne zajímalo, zda budou vysvětleny hlasy z podzemí, nahrávky a proč zrovna Švehlíkovi někdo hlasy z podzemí pouštěl do telefonu. A jestli u toho kostela viděl sebe, manželku, nebo kýho výra? ()

Tereszka33 

všechny recenze uživatele

Všehny díly této série mi přišly mysteriózně povedené, ale tenhle díl mě zklamal. Možný spoiler! ------------------------------------ Myslím, že spousta z nás věděla, že do toho bude zaplatený. Ale nechat se odhalit tak okatě? Jako vážně? Totalní profesionál, opravdu. Donutil, ten zachovává postoj, jakoby se vlastně nic nedělo. Sledovačka u Čvančarky má taky plno WTF?! Takhle teda ne! Chci se dodívat na své mysteriózní drama a ne na komedii. ()

HonzaBez

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Hodnocení si nechám až na samotná závěr tohoto seriálu, nicméně komentář si dovolím napsat už dnes. Šestý díl byl totiž (z mého pohledu docela předčasně) zlomový. Pět dílů se Strachovi dařilo vyvolávat v divákovi dost dobrou mysteriózní atmosféru, ale stačilo málo, a (patrně) všechny karty jsou odhaleny. Co zůstává na poslední díl? Patrně hlavně závěrečná honička na hradě s možná (ale možná taky úplně ne) dobrým koncem. Vsázet se tak asi můžeme jen o to, zda to velitel kriminálky (Donutil) přežije či nikoliv. Což mi přijde docela málo. Ale třeba se ještě nějakého překvapení dočkáme. ()

Galerie (7)

Zajímavosti (1)

  • Když zatknou Stolařovou a ukážou jí Adamovy obrázky vražd, velmi ji to překvapí a tvrdí, že je nikdy neviděla. Přitom v psychiatrické léčebně byla u toho, když je Adam kreslil v zahradě. (honajz)

Reklama

Reklama