"Na pověst kašlu. Koupím si novou." Já na ni taky kašlu, protože moje pověst se mě netýká, ale názor milionáře Zpěváčka mě pobavil. Taky mě zaujala třetí sebevražda ve čtyřech dílech, vzbuzování atmosféry strachu o děti, jazykové hrátky profesora Ištvána i odhalení Abrahámova paktu. Tudy cesta k mé zvědavosti rozhodně vede.(23.12.2016)

Čtvrtá epizoda mě potěšila výbornou atmosférou i neustále působícím lehkým napětím, děj se i nadále zajímavě proplétal a přinesl jasné poučení o tom, že když už si pořídíte velký dům, musíte mít pod rohožkou preclík. Eva Vlčková preclík neměla, a jak dopadla, aha? Po několika pokusech mohu zase jednou prohlásit, že se mi líbí český seriál, doufám, že poslední dvě epizody nezklamou.(28.4.2018)

• - Ve scéně, kdy dojde k únosu Michala Vlčka (Daniel Tůma) chybí únosci na injekční stříkačce jehla. Po střihu na krk už na stříkačce je. (Brooks_xx)