Reklama

Reklama

Recenze (7)

LachtanShows 

všechny recenze uživatele

Na to, jak nás napínali jako kšandy prakticky už od konce předchozích sezón všech zúčastněných seriálů, jsem očekával mnohem intenzivnější jízdu. Prozatím ve mně rezonují myšlenky na to, že i Crisis on Earth-X byla vymazlenější. Ale neházím flintu do žita, ještě je před námi dost dílů, v nichž může leccos nečekaně eskalovat. ()

Hapretor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

V několika momentach vtipné ... hlavně díky postavě Lexe Luthora ... jinak si myslím, že úplná blbost a další kokotina ve "světě" - "multiversu" zmrvených a násilně kombinovaných a smyslu pozbývajících jen mozek vymývajících slátanin ... kouknuto jen ze zvědavosti na zabití času ... mám teď pocit, že jsem přišel nejmíň o sto bodů IQ ... ale obdivuji herce/čky, co do toho jdou a účinkují v takových paskvilech ... být si vědom svého hereckého talentu a umu působit na kameru a diváky dobře, uvěřitelně, sympaticky a přirozeně, a přitom být oblečen v dementním oblečku, který mi vůbec nesedí, ohánět se plastovou pistolkou nebo imitací kovové tyčky a ještě navrch pronášet takové žvásty, že by se i blázen v Bohnicích propadal studem, musím uznat, že ti herci/čky mají teda total supermanovskou toleranci k debilitě a zabíjení si potenciálu kvalitního herectví ... pro mě jsou hlavní hrdinové ti herci/čky, kteří doslova zabíjejí svůj herecký um v takovýchto nic neříkajících a bez smyslu ( pro koho točených ) snímků ... tolik zbytečných seriálů - tolik sérií - tolik dílů - takovou dobu - vydržet takové degradace sebeúcty a hereckých schopností ... to chce opravdu kuráž ... ?! ()

Reklama

SNCIS 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Obsahuje spoilery: "Někdy ti dobří nevyhrají." Crisis on Infinite Earths 1: Máme tu zase velký crossover, ve kterém se objevuje několik postav z různých komiksových seriálů na stanici CW. Hrdinové se musí spojit, aby zachránili celý multivesmír. Dojde ke zničení Arga, Země 38 a smrti Arrowa. Zatím spokojenost akorát Ruby Rose coby Batwoman mi nezapadá. - 90%. ()

micle21 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Začalo to tak vlažně. Doufam, že ještě šlapnou na plyn. Za dvě série co nesleduji Supergirl se toho moc nezměnilo, jen přibylo pár postav, ten poskok s hláškama je na proplesknutí.. ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama