Woody je jednoznačně vyprošťovák depresí a špatné nálady, měli by mu to patentovat :-) Já vím, že mele v jednom kuse a nenechá druhého pomalu nadechnout, ale když to plní u diváků svůj účel, tak proč ne? Jasně, že to neplatí pro jeho nefandílky. Tohle retro bylo prima hlavně kvůli sympaťákovi Eisenbergovi, reinkarnace Woodyho, hrál to přirozeně a na jedničku s hvězdičkou, tedy za mě s pěti.(29.9.2016)

Začátek se mírně rozjížděl, takže mi dělalo problém se zakoukat a vplout do příběhu. I když je to příběh skoro o ničem, ke konci jsem čekal jak to dopadne a nakonec z toho vypadl příjemný obyčejný film. Možná bych udělal ale pár úprav. Rozhodně bych vyměnil K. Stewart, která je sice pěkná tvářička, ale hrát neumí. Taktéž bych nahradil někým jiným S.Carella, který mi tam neseděl. S ničím jiným jsem problém neměl. Občas jsem se zasmál, jelikož J.Eisenberg působil jistým způsobem srandovně. A ocenil jsem B. Lively, která film rozzářila(27.9.2016)

Woodyho posledních let jsem dlouho bránil. Zatímco plno nadávalo na retro Kouzlo měsíčního svitu, tak já to chválil kde jsem chodil a dodnes ten film viděl už 3x. Proto jsem si myslel, že se mi Cafe Society (přes průměrné reakce) zase trefí do noty. Bohužel. Tohle bylo neskutečně prázdné, nudné a "bezkonečné". Zase to disponuje parádní retro atmosférou, ale figurky Eisenberga, Stewart, Carella a dalších jsou na šachovnici postavené jenom aby se neřeklo a vlastně nemají co říct. Zklamání je pak rozhodně malá role Blake Lively. Velká škoda a pro mě nejhorší Woody za poslední 10 let. Slabší 3 hvězdy.(24.9.2016)

• chelseaman22

S věkem to jde s WŮDYM pěkně z kopce. Kde jsou ty časy, kdy na jeho netradiční tvorbu byla radost pohledět?! KAFÉ SOŠ TY je tragédie, která má těžit z jedinečného prostředí, které se WÚDYMU ale vůbec nepovedlo. Vše působí přespříliš uměle, KRISTÝNA STEWARD postrádá jakýkoliv herecký talent a o zápletce netřeba diskutovat. Prakticky žádná nebyla. 15%(20.10.2016)

100 % glamour Woody? Preco nie! Toto mi sadlo. Na rozdiel od predchadzajucich filmov,Cafe Society nesustalo az tak papierom a nemal som pocit,ze sa umelo tlaci na pilu. Ano,Woody sa opakuje,ale tentokrat to robi s noblesou a lepsie ako po minule roky. Stewartku ako herecku fakt nemusim,ale tu je jednoducho ocarujuca,zvysok castingu vyborny detto. Vyhodit celu gangsta story a viac vytuningovat hlavnu liniu a som uplne spokojny:) "Zivot je komedia pisana nejakym sadistom"...(20.8.2017)