Mrtvola v kufru vyhořelého auta dovede Kuneše k šestákovým zlodějům aut. Mrtvý turista je agentem německé policie, který v Čechách monitoroval výrobu a pašování metamfetaminu. Na vraha přijde Kuneš jedině tehdy, když se mu podaří dotáhnout případ německého kolegy. (Česká televize)

v.indruchova

Tak to hovno mě dojalo, příště si rozmyslím jíst u krimi. ten vtip byl vtipný? cenim ozvláštněním kaskaderskou pasáží :) Vážně se německej agent jmenuje Warmwasser? jako agent s teplou vodou XD maličká asiatka byla slaďounká. už tam opět sekundujou němci ? Sestřička v nemocnici odpovídá rusky :) ? slovanština jako slovanština. Tohle mě začíná bavit policajt s jménem Buchar. Tohle má skryté komediální prvky? nebo "Ich komme ein zwei." A Vaculík se těší na RAport? i anglicky se to řekne report. :) ()

Sa.sa

"půlka policajtů bere úplatky a ta horší půlka bere řidičáky..." chudák Kuneš už v tom zase litá... Jinak ten vtip s Ho Či Minem byl super! Ha Thanh Špetlíková je opravdu krásná..! Chudák Gregor to má za sebou, ale takový konec si asi nezasloužil ()

huspenina33

Ten telefon co se našel u hovna, byl vybitý, takže ho zapojily do nabiječky a potom ho bez PINu rozchodili asi za 2 vteřiny? Nevím, možná jsme to špatně pochopil. Jinak to mělo spád, šmrnc, to že neviděli zloduši Kuneše, když je sledoval, bych zase tak neřešil :-) Jeden z lepších dílů. ()