Spád, herci, atmosféra na výbornou, scénář tentokrát na sotva dostatečnou: 50% (aktuálně 381 hodnotících, 80%).(19.3.2017)

Ano i filmařům něco ujede - chvíli (jakoby) sněží, za okny však nic. A ta trapná školácká chyba při "načapám tě", která se ve filmech opakuje stále... Až na tohle to byl opět velmi fajnový napínavý díl.(17.10.2016)

Mobil rovno vedľa hovna? To je stopa dobrá, rovná! Len nájsť správnu nabíjačku a zlodeji sú už vo vačku. Čosi viac bolo v zapálenom tele hentom - ten dederón bol priam agentom. Perníku on hľadal varne, no skončil v pekle ohňa márne. Kuneš po ňom prevzal stopu trochu, pomohol bývalý kolega v lochu. Pozor: do zločinu opäť zapletení sú aj fízli. I oni by si smotany z výnosu drogy lízli. A ten policajt zavretý v base? S kŕčami v žalúdku končí zase. Žeby za tým všetkým bol kamarát do dažďa? Pre ktorého úlovkom je každá policajtom spáchaná vražda?(18.10.2016)

Česká chobotnice má dlouhá chapadla. Prolínací, významný díl zvyšující nejistotu a paranoiu na oddělení. 72%.(18.10.2016)

Jo, takhle si představuju moderní kriminálku, má to šmrnc, neotřelou zápletku a dobrý herecký výkony.(18.10.2016)

• - Varna drog se nacházela v bývalém klášteře Kongregace milosrdných sester sv. Kříže v Chebu, který byl v roce 2016 srovnán se zemí. (rakovnik)