• MI-380
  ***

  Spád, herci, atmosféra na výbornou, scénář tentokrát na sotva dostatečnou: 50% (aktuálně 381 hodnotících, 80%).(19.3.2017)

 • GeusX
  ****

  Ano i filmařům něco ujede - chvíli (jakoby) sněží, za okny však nic. A ta trapná školácká chyba při "načapám tě", která se ve filmech opakuje stále... Až na tohle to byl opět velmi fajnový napínavý díl.(17.10.2016)

 • Radko
  ***

  Mobil rovno vedľa hovna? To je stopa dobrá, rovná! Len nájsť správnu nabíjačku a zlodeji sú už vo vačku. Čosi viac bolo v zapálenom tele hentom - ten dederón bol priam agentom. Perníku on hľadal varne, no skončil v pekle ohňa márne. Kuneš po ňom prevzal stopu trochu, pomohol bývalý kolega v lochu. Pozor: do zločinu opäť zapletení sú aj fízli. I oni by si smotany z výnosu drogy lízli. A ten policajt zavretý v base? S kŕčami v žalúdku končí zase. Žeby za tým všetkým bol kamarát do dažďa? Pre ktorého úlovkom je každá policajtom spáchaná vražda?(18.10.2016)

 • ghatos
  ****

  Česká chobotnice má dlouhá chapadla. Prolínací, významný díl zvyšující nejistotu a paranoiu na oddělení. 72%.(18.10.2016)

 • Enšpígl
  ****

  Jo, takhle si představuju moderní kriminálku, má to šmrnc, neotřelou zápletku a dobrý herecký výkony.(18.10.2016)

 • - Varna drog se nacházela v bývalém klášteře Kongregace milosrdných sester sv. Kříže v Chebu, který byl v roce 2016 srovnán se zemí. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace