• Necrotongue
  **

  Druhou hvězdičku jsem epizodě přihodil jen proto, že jsem se tentokrát několikrát zasmál i při scénách, kde to tvůrci plánovali. Scénář Jana Pachla se opět vyznačoval ztrátou soudnosti a velice se divím, že režisér Jan Pachl nezasáhl a situaci nezachránil. Hodně problémových momentů vypíchl už Ozzy2, takže si už jen přisadím. Velice se mi líbí ignorování logiky, Němec nemůže bydlet na hotelu, proto je jasné, že musí bydlet s jediným policistou, který německy nemluví, nerozumí a ani se o to nebude snažit. Fakt luxusní bylo popíjení před paní podplukovníkovou, která bojuje s alkoholismem- asi forma terapie. Vše, co se odehrálo kolem obou prohnilých protidrogových policistů, beru jako nejapný žert páně Pachlův, pokud to myslel vážně, doporučil bych mu teplou, studenou a do klece. A taky jsem nepochopil, proč odletěla Lupínkova manželka rodit do Moskvy. Doufám, že to neměl být jeden z těch prošlých, opakovaných vtipů o Karlových Varech.(26.4.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Ich komme ein zwei." Tak zase jednou přišly na řadu Kunešovy lingvistické schopnosti, což je velká zábava. Jeho rozhovory a s německým kolegou Stadlerem jsou prostě vynikající, opíjení Stadlera velitelem Rohanem taky stojí za to a Kunešův výstřik na špatně překládajícího Ho Či Mina se mi taky líbil. Horší je to se vším kolem dua slepých protidrogových kriminalistů Bucharem a Herzem, protože jejich protiprávní jednání je nenápadné asi jako Land Rover těsně nalepený na podezřelé vozidlo na panelce ve vojenském prostoru.(18.10.2016)

 • mh.mail
  ***

  60% — Tak nějak jsem smířen s tím, že jednotlivé případy nejsou až tak zajímavé a důležité, ale že klíčová je ta hlavní linie táhnoucí se celým seriálem. Taky mě napadlo, jestli nebylo lepší natočit menší počet dílů, ve kterých je ovšem hlavní zápletka to hlavní, co se v nich bude odehrávat, a to ostatní bude jenom vata. Začíná totiž té vaty být příliš. POZOR, SPOILER! Konec překvapil, čekal jsem, že s Gregorem budou mít ještě jiné plány.(25.10.2016)

 • stration
  *****

  Já toho Kuneše fakt žeru. Dokonce jsem proto, aby v každým díle vystupoval nějaký cizinec, s kterým stráví Kuneš aspoň polovinu dílu na obrazovce. Je to děsná prdel. Ochota Kuneše mluvit jinak než česky a jeho tolerance vůči cizincům se limitně blíží nule. Scénář jako vždy děravý a zápletka odfláknutá. Ale díky Kunešovi a titulkům nemůžu jít opět pod čtyři. Ich komme ein zwei.(22.10.2016)

 • Ozzy2
  odpad!

  Takže souhrn: Profesionální zloděj aut se jde vykadit rovnou k autu s mrtvolou, které zapálí, aby nezůstaly stopy.Už to howno je stopa, ale on tam rovnou nechá i mobil:( V garáži při prohlídce, na kterou nemají povolení najdou sklad napěchovaný autodíly a značkami.Tady Kuneš pronese památnou větu, která charakterizuje toto veledílo: Není to moc jednoduchý?Ano, je to jednoduchý.Prohledat pokoj v mezinárodním hotelu?Opět bez povolení, jen je to mimochodem napadlo-no problém.Vážení hosté, ty šváby sem zatáhli rušští turisté:)))To by asi řekl ten pikolík naposledy v životě.Recepční: Podělaný magnetický karty, tak ta by asi taky skončilaA nejjednodušší byli ti pašáci z protidrogového, kteří si nevšimli, že je sleduje auto až do varny drog.Připoutají Ramba Kuneše k trubce, vykecají mu úplně všechno a pak se ten největší blbec nechá oddělat, když předtím oddělá svého kolegu........Výslech vietnamské kuchařky, která vaří drogy byl také k popukání.její tlumočník jí vyhrožuje, v tom do toho vstoupí východoněmecký agent a ? Ne, opravdu, nebudete tomu věřit, ale mluví plynně vietnamsky:))))).Fakt se vám to všem zdá úplně v pohodě? Opravdu si myslíte, že takto se vyšetřují vraždy?A co na to Jan Tleskač?Ten se už radši oběsil.....(17.10.2016)

 • - Varna drog se nacházela v bývalém klášteře Kongregace milosrdných sester sv. Kříže v Chebu, který byl v roce 2016 srovnán se zemí. (rakovnik)

 • - Natáčelo se v elektrárně Prunéřov, věznici Vykmanov, Klánovicích, Karlových Varech, Měděnci, bývalé raketové základně Dobříš. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace