• mh.mail
  ***

  60% — Standard seriálu. Samotný případ ničím zvláštním nepřekvapil, snad jen způsobem, jakým ji dostali. Břéťa Kubát by na to svého času asi řekl: „Pochvala za vyřešený případ a pokárání za vyšetřovatelský úskok.“ Takže se spíš zaměříme na soukromé linky. Etzler se nám vybarvil, ale to asi bylo pro málokoho překvapení. Ve vztahu k případu Hany W. dnes nebyl žádný viditelný příspěvek. Full frontal scéna zbytečná a spíš směšná, asi Kristýna Frejová litovala, že ve svých 45 letech žádnou pořádnou nahou scénu doposud nenatočila.(8.11.2016)

 • Ozzy2
  odpad!

  To už je taková slátanina, že i šéf těch komiků, co se v seriálu jmenují kriminálka se dvakrát ptá-Je tu něco, o čem nevím?Nevíš vůbec nic!Protože v tomhle bordelu se nevyzná už nikdo.Čermák se už chová jako idiot, scéna ve škole s ředitelkou byl jeho vrchol arogance.Nedivím se, že ta dcera je taková kráva.Celá tatínek.....(8.11.2016)

 • otík
  ****

  Malinko překombinovaný díl, kde se snad kromě Vágnerové řeší všechno. Nový případ se zubařem, jeho ženou i neženou a další nevinnou postavou, bedna vyplavená z přehrady, Kunešova dcera absentující ve škole i Lukas, brácha hlavního šéfa. Na to, že do konce série zbývají dva díly, je toho hodně k vysvětlování a vyšetřování. Jsem zvědav, jak se s tím scénárista vypořádá.(15.11.2018)

 • Eleanor05
  **

  No, popravdě řečeno, mě už nudí, jak je každý díl skoro stejný. Kriminálka Jáchymov nemohla do příjezdu Kuneše vůbec fungovat, neboť jediný, kdo tam něco vyšetřoval, byl zřejmě Lupínek. Mácha, nejblbější postava seriálu, se v každé scéně akorát cpe a má být jako vtipný, pracovat ho není vidět. Slepičková by zase pracovala ráda, ale nadřízený Rohan ji k práci nepustí, skoro v každé epizodě na ni bezdůvodně řve a všichni kolegové ji titulují "Slepice". Divím se, že je ještě nezažalovala za diskriminaci. A Gregor byl spíš zločinec, než vyšetřovatel. Postava nadřízeného Rohana má v seriálu jen to opodstatnění, že ji hraje Alexej Pyško, jinak kromě nadávání, tam taky nic nedělá. Musel přijít až Kuneš z Prahy, aby vůbec někdo řešil naivní případy, které jsou většinou tak průhledné, že divák odhadne pachatele už v polovině dílu. Po jedenácti dílech se ukazuje, že pouze styl, atmosféra a hezké záběry přírody dobrou detektivku ještě nedělají.(8.11.2016)

 • Necrotongue
  *

  Za pět měsíců vyřešil major Kuneš deset vražd a pic ho, už je jich jedenáct. Vyřešil dokonce i tento případ, který pan Pachl překombinoval až za roh. V každém případě musím obdivovat asertivitu manželů Rohanových, jejich reakce na vloupání a následnou situaci byla doslova chladnokrevná. Kuneš tradičně procupitá hausbótem podezřelého, opět osahá vše, co uvidí, vynechá snad jen toaletní papír a za odměnu dostane k narozeninám hodinky (už zas). Tak nevím, bud je sbírá, nebo dcera prostě není schopná vymyslet jiný dárek, snad se to dozvím v příští napínavé epizodě.(26.4.2018)

 • - Natáčelo se v Praze - Karlíně, hlavním nádraží, Klánovicích, na dálnici A17 Drážďany, Jáchymově, Karlových Varech, Přebuzi, Božím daru. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

 • - Koroner našel vpich na levé straně krku zavražděného zubaře v podání Igora Bareše. O několik záběrů dál sledujeme rekonstrukci vraždy, jeho milenka mu vpravila jed do těla vpichem do pravé strany krku. (klukluka)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace