Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když bolí zuby, je to malér. Když zmizí zubařka, je z toho případ pro Kuneše. Poněkud banální, neboť pohřešovaná žena si spokojeně žije v Německu. Ale čí je tedy tělo, které vyplaví velká voda z přehrady? (Česká televize)

Recenze (24)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Záměna identity – vcelku zajímavé téma, ale jinak v tomto díle zrovna moc kvalitní podívané není. Kunešův boj s neposlušnou dcerou i alkoholem by neměl být hlavní náplní kriminálky, když všichni čekají nějaké zajímavé mordy a dejme tomu i akční scény. Mrtvol tu sice pár bylo, ale spíš se o nich jen kecalo, Slepice by mohla dostat víc prostoru, protože se mi poslední dobou líbí víc, než ufňukaný Lupínek – chlapec si musí zvyknout, že má děcko, nebo měl prostě toho ptáka vytáhnout dřív. No a Miroslav Etzler? To že je hajzl (jeho postava), je zřejmé už několik dílů dopředu, takže žádné překvapení… ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Malinko překombinovaný díl, kde se snad kromě Vágnerové řeší všechno. Nový případ se zubařem, jeho ženou i neženou a další nevinnou postavou, bedna vyplavená z přehrady, Kunešova dcera absentující ve škole i Lukas, brácha hlavního šéfa. Na to, že do konce série zbývají dva díly, je toho hodně k vysvětlování a vyšetřování. Jsem zvědav, jak se s tím scénárista vypořádá. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Tak mám takého tušáka, že ste bola bohovská." Tak se nám po minulé ruské vložce lingvista Rapl pustil do dalšího jazyka a opäť to bolo ozaj vtipné. Dokonce to vyšetřování ani moc nerušily všechny ty zamotané rodinné vztahy a Kuneš se výjimečně dopustil pouze jednoho trestného činu. Asi chtěl působit výchovně na dceru. Nicméně kdybych tento případ vyšetřoval já,tak na to jdu víc od lesa a méně od Německa, takže bych vypátral pachatele daleko dřív, i když by to byl někdo jiný. ()

Eleanor05 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

No, popravdě řečeno, mě už nudí, jak je každý díl skoro stejný. Kriminálka Jáchymov nemohla do příjezdu Kuneše vůbec fungovat, neboť jediný, kdo tam něco vyšetřoval, byl zřejmě Lupínek. Mácha, nejblbější postava seriálu, se v každé scéně akorát cpe a má být jako vtipný, pracovat ho není vidět. Slepičková by zase pracovala ráda, ale nadřízený Rohan ji k práci nepustí, skoro v každé epizodě na ni bezdůvodně řve a všichni kolegové ji titulují "Slepice". Divím se, že je ještě nezažalovala za diskriminaci. A Gregor byl spíš zločinec, než vyšetřovatel. Postava nadřízeného Rohana má v seriálu jen to opodstatnění, že ji hraje Alexej Pyško, jinak kromě nadávání, tam taky nic nedělá. Musel přijít až Kuneš z Prahy, aby vůbec někdo řešil naivní případy, které jsou většinou tak průhledné, že divák odhadne pachatele už v polovině dílu. Po jedenácti dílech se ukazuje, že pouze styl, atmosféra a hezké záběry přírody dobrou detektivku ještě nedělají. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za pět měsíců vyřešil major Kuneš deset vražd a pic ho, už je jich jedenáct. Vyřešil dokonce i tento případ, který pan Pachl překombinoval až za roh. V každém případě musím obdivovat asertivitu manželů Rohanových, jejich reakce na vloupání a následnou situaci byla doslova chladnokrevná. Kuneš tradičně procupitá hausbótem podezřelého, opět osahá vše, co uvidí, vynechá snad jen toaletní papír a za odměnu dostane k narozeninám hodinky (už zas). Tak nevím, bud je sbírá, nebo dcera prostě není schopná vymyslet jiný dárek, snad se to dozvím v příští napínavé epizodě. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (3)

  • Koroner našel vpich na levé straně krku zavražděného zubaře v podání Igora Bareše. O několik záběrů dál sledujeme rekonstrukci vraždy, jeho milenka mu vpravila jed do těla vpichem do pravé strany krku. (klukluka)
  • Natáčelo se v Praze - Karlíně, hlavním nádraží, Klánovicích, na dálnici A17 Drážďany, Jáchymově, Karlových Varech, Přebuzi, Božím daru. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama