• Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Tak mám takého tušáka, že ste bola bohovská." Tak se nám po minulé ruské vložce lingvista Rapl pustil do dalšího jazyka a opäť to bolo ozaj vtipné. Dokonce to vyšetřování ani moc nerušily všechny ty zamotané rodinné vztahy a Kuneš se výjimečně dopustil pouze jednoho trestného činu. Asi chtěl působit výchovně na dceru. Nicméně kdybych tento případ vyšetřoval já,tak na to jdu víc od lesa a méně od Německa, takže bych vypátral pachatele daleko dřív, i když by to byl někdo jiný.(9.11.2016)

 • otík
  ****

  Malinko překombinovaný díl, kde se snad kromě Vágnerové řeší všechno. Nový případ se zubařem, jeho ženou i neženou a další nevinnou postavou, bedna vyplavená z přehrady, Kunešova dcera absentující ve škole i Lukas, brácha hlavního šéfa. Na to, že do konce série zbývají dva díly, je toho hodně k vysvětlování a vyšetřování. Jsem zvědav, jak se s tím scénárista vypořádá.(15.11.2018)

 • Eleanor05
  **

  No, popravdě řečeno, mě už nudí, jak je každý díl skoro stejný. Kriminálka Jáchymov nemohla do příjezdu Kuneše vůbec fungovat, neboť jediný, kdo tam něco vyšetřoval, byl zřejmě Lupínek. Mácha, nejblbější postava seriálu, se v každé scéně akorát cpe a má být jako vtipný, pracovat ho není vidět. Slepičková by zase pracovala ráda, ale nadřízený Rohan ji k práci nepustí, skoro v každé epizodě na ni bezdůvodně řve a všichni kolegové ji titulují "Slepice". Divím se, že je ještě nezažalovala za diskriminaci. A Gregor byl spíš zločinec, než vyšetřovatel. Postava nadřízeného Rohana má v seriálu jen to opodstatnění, že ji hraje Alexej Pyško, jinak kromě nadávání, tam taky nic nedělá. Musel přijít až Kuneš z Prahy, aby vůbec někdo řešil naivní případy, které jsou většinou tak průhledné, že divák odhadne pachatele už v polovině dílu. Po jedenácti dílech se ukazuje, že pouze styl, atmosféra a hezké záběry přírody dobrou detektivku ještě nedělají.(8.11.2016)

 • SOLOM.
  ***

  Záměna identity – vcelku zajímavé téma, ale jinak v tomto díle zrovna moc kvalitní podívané není. Kunešův boj s neposlušnou dcerou i alkoholem by neměl být hlavní náplní kriminálky, když všichni čekají nějaké zajímavé mordy a dejme tomu i akční scény. Mrtvol tu sice pár bylo, ale spíš se o nich jen kecalo, Slepice by mohla dostat víc prostoru, protože se mi poslední dobou líbí víc, než ufňukaný Lupínek – chlapec si musí zvyknout, že má děcko, nebo měl prostě toho ptáka vytáhnout dřív. No a Miroslav Etzler? To že je hajzl (jeho postava), je zřejmé už několik dílů dopředu, takže žádné překvapení…(26.3.2019)

 • Ozzy2
  odpad!

  To už je taková slátanina, že i šéf těch komiků, co se v seriálu jmenují kriminálka se dvakrát ptá-Je tu něco, o čem nevím?Nevíš vůbec nic!Protože v tomhle bordelu se nevyzná už nikdo.Čermák se už chová jako idiot, scéna ve škole s ředitelkou byl jeho vrchol arogance.Nedivím se, že ta dcera je taková kráva.Celá tatínek.....(8.11.2016)

 • - Koroner našel vpich na levé straně krku zavražděného zubaře v podání Igora Bareše. O několik záběrů dál sledujeme rekonstrukci vraždy, jeho milenka mu vpravila jed do těla vpichem do pravé strany krku. (klukluka)

 • - Natáčelo se v Praze - Karlíně, hlavním nádraží, Klánovicích, na dálnici A17 Drážďany, Jáchymově, Karlových Varech, Přebuzi, Božím daru. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)