Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V psychiatrické léčebně je nalezeno zohavené tělo místního primáře. V podezření se samozřejmě ocitají zejména pacienti. Během vyšetřování se major Kuneš vydá na misi za účelem zachránit Rohana v ohrožení života. Lupínek při zadržování podezřelého vpadne do důmyslné obranné pasti. Odbornou lékařskou pomoc vyhledá i se svojí nevěrnou manželkou Lucií. Stále však hrozí, že primářův vrah má vyhlédnuté další oběti. Dorazí detektivové včas? (Česká televize)

(více)

Recenze (23)

sharka.68 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rychlej s hárem, to bylo něco...jsem se smála, mohl by hrát od minuty Polednici nebo dceru ježibaby z Mrazíka.....ovšem když šplápnul Lupen na hřebík, to jsem vyplivla kafe do hrnku, ono i to sezení s manželkou u Rychlýho,bylo veselý.....překonala to jen dýmovnice ve větráku a Máchova lampička....kdo mne štval byl Želko, je tohle možný?? Tenhle díl byl, co se týče komičnosti, asi nejlepší.... ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„Guru“ Rychlý byl pěkný slizák, ale svou postavu zahrál opravdu dobře. Lupínkovic rodinná terapie rovněž pobavila, stejně jako linka s feťáky a jejich doupětem. Rohan je čím dál tím víc protivný, stejně jako je linie s mafiánským bossem ve vězení stupidnější a stupidnější (ať mi nikdo nenamluví, že vězeňští bachaři jsou fakt tak tupí a to nejen, že nehlídají vězně, který se pokusil o útěk, ale že tam pustí i duchovního, který evidentně předtím donesli v modlitební knížce mobil a při odchodu nevěnují ani pohled tomu, jestli před nimi stojí ten samý, kterého před pár minutami pustili dovnitř). Kuneš tu tentokrát moc prostoru nedostal, takže zase balanc mezi průměrem a podprůměrem…slabých 45-50% ()

Reklama

kumite odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zvažoval jsem původně jednu hvězdičku za tu esoterickou "masážní" seanci Petra Rychlého :), ale fakt se to nedá. Šéf brutální balkánské mafie, která jede v drogách, ve vraždách a v obchodu s lidmi, navíc po organizovaném pokusu o útěk, a nikdo jej nehlídá ?? Vůbec nikdo ? Ani ten nejposlednější z bachařů ? Přitom policie ani bachaři vůbec netuší, jak se mu ten útěk málem podařil a kdo mu v base pomáhal ? To snad ne !!! A ti tři policejní tydýti (Slepice, Mácha a Lupen) jeli sami na zátah drogové varny, na kterou normálně jezdí po zuby ozbrojená URNA ... :DD Ani kvér nevytáhli, jen si tam tak vykračovali, jak na procházce. To už snad ani ne ! ()

G04T 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po předchozím díle Ahoy Sázavo, který byl skvělý, jsem čekal, že další epizody budou na stejné úrovni. Bohužel to zase sklouzlo o dva levely dolů, ale špatný to taky nebylo. Prostředí psychiatrické léčebný na této epizodě bylo to nejlepší ale zase tu bylo plno zbytečností jako past na myši, manželská poradna, atp.. Navíc kdyby Pachl vynechal tyto kraviny a radši než sebevraždu tý pani by do scénáře napsal jen pokus o sebevraždu, který se nepovede, protože tam přijede Kuneš s Lupenem a kdyby ji ještě vyslýchali, bylo by skvělý. Ale takhle ne. ()

denbrough 

všechny recenze uživatele

Musim uznat, ze prvni dva, tri.. mozna ctyri dily byly oproti vyborne prvni serii strasidelne spatne. Ale posledni dva-tri pro me znovu jedou na ctyrhvezdickove vlne. Zaplatpanbuh.. po ctvrtem dile jsem si rikal, jestli ma cenu to vubec dokoukat. A hle - ma.. serial doslova chytl druhy dech.. snad ta vzestupna tendence vydrzi az do konce.. ()

Galerie (14)

Zajímavosti (2)

  • Epizoda se natáčela v rekreačním středisku Pařez v Zámostí-Blata. (SONY_)
  • Pervitin (neboli metamfetamin) byl poprvé vyroben v roce 1887 v Japonsku. U nás se rozšířil na počátku 70. let 20. století. Stimuluje, zrychluje myšlení, usnadňuje asociace, zvyšuje hovornost, odstraňuje únavu. (ArthasKarfa)

Reklama

Reklama