Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V psychiatrické léčebně je nalezeno zohavené tělo místního primáře. V podezření se samozřejmě ocitají zejména pacienti. Během vyšetřování se major Kuneš vydá na misi za účelem zachránit Rohana v ohrožení života. Lupínek při zadržování podezřelého vpadne do důmyslné obranné pasti. Odbornou lékařskou pomoc vyhledá i se svojí nevěrnou manželkou Lucií. Stále však hrozí, že primářův vrah má vyhlédnuté další oběti. Dorazí detektivové včas? (Česká televize)

(více)

Recenze (24)

denbrough 

všechny recenze uživatele

Musim uznat, ze prvni dva, tri.. mozna ctyri dily byly oproti vyborne prvni serii strasidelne spatne. Ale posledni dva-tri pro me znovu jedou na ctyrhvezdickove vlne. Zaplatpanbuh.. po ctvrtem dile jsem si rikal, jestli ma cenu to vubec dokoukat. A hle - ma.. serial doslova chytl druhy dech.. snad ta vzestupna tendence vydrzi az do konce.. ()

G04T 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po předchozím díle Ahoy Sázavo, který byl skvělý, jsem čekal, že další epizody budou na stejné úrovni. Bohužel to zase sklouzlo o dva levely dolů, ale špatný to taky nebylo. Prostředí psychiatrické léčebný na této epizodě bylo to nejlepší ale zase tu bylo plno zbytečností jako past na myši, manželská poradna, atp.. Navíc kdyby Pachl vynechal tyto kraviny a radši než sebevraždu tý pani by do scénáře napsal jen pokus o sebevraždu, který se nepovede, protože tam přijede Kuneš s Lupenem a kdyby ji ještě vyslýchali, bylo by skvělý. Ale takhle ne. ()

Reklama

zvirek odpad!

všechny recenze uživatele

Tak tenhle díl ve mně naprosto zkazil jinak celkem dobrý pocit ze seriálu. Jak asi musí být té skutečné matce, co jí schizofrenička zavraždila syna ? Seriál si v klidu motiv ze skutečného života, který je tragédií pro celou jednu rodinu vypůjčí a ještě to dotáhnou k "dokonalosti" a udělají z ní vražedkyni a potom sebevražedkyni. Nedivil bych se, kdyby ta reálná matka fakt někoho teď zabila ( třeba scénáristu ) a potom si to hodila ..... Chce se mi blejt ..... ()

Takaru 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A zase způsob útěku na konci. Nepřehlédnutelný nesmysl. Přesto budu celou druhou sérii hodnotit 80%. Proč? Prostě proto, že je to jako v životě. Občas se vám totiž stane, že se zamilujete do někoho, i přes všechny jeho chyby, které jsou vám na počátku zřejmé. A já si druhou sérii i přes rozporuplný začátek ("Wtf bylo" jsem u prvních dvou dílů pronesl nespočetněkrát) prostě nakonec zamiloval a přistoupil na hru, kterou s námi tvůrci rozehráli. Jednoduše toho, co se tady opravdu povedlo, je více a některé momenty si budu pamatovat zřejmě do smrti. Modlitba pro Martu, coby hudební podkres pro diskuzi o oblibě sledování porna, je jeden z těch momentů. Za čtyři. ()

sharka.68 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rychlej s hárem, to bylo něco...jsem se smála, mohl by hrát od minuty Polednici nebo dceru ježibaby z Mrazíka.....ovšem když šplápnul Lupen na hřebík, to jsem vyplivla kafe do hrnku, ono i to sezení s manželkou u Rychlýho,bylo veselý.....překonala to jen dýmovnice ve větráku a Máchova lampička....kdo mne štval byl Želko, je tohle možný?? Tenhle díl byl, co se týče komičnosti, asi nejlepší.... ()

Galerie (14)

Zajímavosti (2)

  • Pervitin (neboli metamfetamin) byl poprvé vyroben v roce 1887 v Japonsku. U nás se rozšířil na počátku 70. let 20. století. Stimuluje, zrychluje myšlení, usnadňuje asociace, zvyšuje hovornost, odstraňuje únavu. (ArthasKarfa)
  • Epizoda se natáčela v rekreačním středisku Pařez v Zámostí-Blata. (SONY_)

Reklama

Reklama