• zvirek
  odpad!

  Tak tenhle díl ve mně naprosto zkazil jinak celkem dobrý pocit ze seriálu. Jak asi musí být té skutečné matce, co jí schizofrenička zavraždila syna ? Seriál si v klidu motiv ze skutečného života, který je tragédií pro celou jednu rodinu vypůjčí a ještě to dotáhnou k "dokonalosti" a udělají z ní vražedkyni a potom sebevražedkyni. Nedivil bych se, kdyby ta reálná matka fakt někoho teď zabila ( třeba scénáristu ) a potom si to hodila ..... Chce se mi blejt .....(20.3.2019)

 • zkurvf
  *****

  Nejlepší díl , paráda , moc jsem se bavil , best of a samá chvála na štáb. Tohle je můj první komentář , serkoš má především bavit a já se bavil královsky . Asi také proto , že jsem se tam mihl v pidi roličce frajera co přivádí popa do věz. nemocnice a odvádí mafiána ( v praxi by se mi to nestalo ). Super , držím palce do zbývajících dílů.(21.3.2019)

 • sharka.68
  *****

  Rychlej s hárem, to bylo něco...jsem se smála, mohl by hrát od minuty Polednici nebo dceru ježibaby z Mrazíka.....ovšem když šplápnul Lupen na hřebík, to jsem vyplivla kafe do hrnku, ono i to sezení s manželkou u Rychlýho,bylo veselý.....překonala to jen dýmovnice ve větráku a Máchova lampička....kdo mne štval byl Želko, je tohle možný?? Tenhle díl byl, co se týče komičnosti, asi nejlepší....(19.3.2019)

 • kumite
  odpad!

  Zvažoval jsem původně jednu hvězdičku za tu esoterickou "masážní" seanci Petra Rychlého :), ale fakt se to nedá. Šéf brutální balkánské mafie, která jede v drogách, ve vraždách a v obchodu s lidmi, navíc po organizovaném pokusu o útěk, a nikdo jej nehlídá ?? Vůbec nikdo ? Ani ten nejposlednější z bachařů ? Přitom policie ani bachaři vůbec netuší, jak se mu ten útěk málem podařil a kdo mu v base pomáhal ? To snad ne !!! A ti tři policejní tydýti (Slepice, Mácha a Lupen) jeli sami na zátah drogové varny, na kterou normálně jezdí po zuby ozbrojená URNA ... :DD Ani kvér nevytáhli, jen si tam tak vykračovali, jak na procházce. To už snad ani ne !(19.3.2019)

 • G04T
  ***

  Po předchozím díle Ahoy Sázavo, který byl skvělý, jsem čekal, že další epizody budou na stejné úrovni. Bohužel to zase sklouzlo o dva levely dolů, ale špatný to taky nebylo. Prostředí psychiatrické léčebný na této epizodě bylo to nejlepší ale zase tu bylo plno zbytečností jako past na myši, manželská poradna, atp.. Navíc kdyby Pachl vynechal tyto kraviny a radši než sebevraždu tý pani by do scénáře napsal jen pokus o sebevraždu, který se nepovede, protože tam přijede Kuneš s Lupenem a kdyby ji ještě vyslýchali, bylo by skvělý. Ale takhle ne.(24.3.2019)

 • - Pervitin (neboli metamfetamin) byl poprvé vyroben v roce 1887 v Japonsku. U nás se rozšířil na počátku 70. let 20. století. Stimuluje, zrychluje myšlení, usnadňuje asociace, zvyšuje hovornost, odstraňuje únavu. (ArthasKarfa)