• SOLOM.
  ***

  „Guru“ Rychlý byl pěkný slizák, ale svou postavu zahrál opravdu dobře. Lupínkovic rodinná terapie rovněž pobavila, stejně jako linka s feťáky a jejich doupětem. Rohan je čím dál tím víc protivný, stejně jako je linie s mafiánským bossem ve vězení stupidnější a stupidnější (ať mi nikdo nenamluví, že vězeňští bachaři jsou fakt tak tupí a to nejen, že nehlídají vězně, který se pokusil o útěk, ale že tam pustí i duchovního, který evidentně předtím donesli v modlitební knížce mobil a při odchodu nevěnují ani pohled tomu, jestli před nimi stojí ten samý, kterého před pár minutami pustili dovnitř). Kuneš tu tentokrát moc prostoru nedostal, takže zase balanc mezi průměrem a podprůměrem…slabých 45-50%(7.4.2019)

 • sharka.68
  *****

  Rychlej s hárem, to bylo něco...jsem se smála, mohl by hrát od minuty Polednici nebo dceru ježibaby z Mrazíka.....ovšem když šplápnul Lupen na hřebík, to jsem vyplivla kafe do hrnku, ono i to sezení s manželkou u Rychlýho,bylo veselý.....překonala to jen dýmovnice ve větráku a Máchova lampička....kdo mne štval byl Želko, je tohle možný?? Tenhle díl byl, co se týče komičnosti, asi nejlepší....(19.3.2019)

 • zkurvf
  *****

  Nejlepší díl , paráda , moc jsem se bavil , best of a samá chvála na štáb. Tohle je můj první komentář , serkoš má především bavit a já se bavil královsky . Asi také proto , že jsem se tam mihl v pidi roličce frajera co přivádí popa do věz. nemocnice a odvádí mafiána ( v praxi by se mi to nestalo ). Super , držím palce do zbývajících dílů.(21.3.2019)

 • denbrough
  ****

  Musim uznat, ze prvni dva, tri.. mozna ctyri dily byly oproti vyborne prvni serii strasidelne spatne. Ale posledni dva-tri pro me znovu jedou na ctyrhvezdickove vlne. Zaplatpanbuh.. po ctvrtem dile jsem si rikal, jestli ma cenu to vubec dokoukat. A hle - ma.. serial doslova chytl druhy dech.. snad ta vzestupna tendence vydrzi az do konce..(18.3.2019)

 • zvirek
  odpad!

  Tak tenhle díl ve mně naprosto zkazil jinak celkem dobrý pocit ze seriálu. Jak asi musí být té skutečné matce, co jí schizofrenička zavraždila syna ? Seriál si v klidu motiv ze skutečného života, který je tragédií pro celou jednu rodinu vypůjčí a ještě to dotáhnou k "dokonalosti" a udělají z ní vražedkyni a potom sebevražedkyni. Nedivil bych se, kdyby ta reálná matka fakt někoho teď zabila ( třeba scénáristu ) a potom si to hodila ..... Chce se mi blejt .....(20.3.2019)

 • - Pervitin (neboli metamfetamin) byl poprvé vyroben v roce 1887 v Japonsku. U nás se rozšířil na počátku 70. let 20. století. Stimuluje, zrychluje myšlení, usnadňuje asociace, zvyšuje hovornost, odstraňuje únavu. (ArthasKarfa)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace