• SOLOM.
  ***

  „Guru“ Rychlý byl pěkný slizák, ale svou postavu zahrál opravdu dobře. Lupínkovic rodinná terapie rovněž pobavila, stejně jako linka s feťáky a jejich doupětem. Rohan je čím dál tím víc protivný, stejně jako je linie s mafiánským bossem ve vězení stupidnější a stupidnější (ať mi nikdo nenamluví, že vězeňští bachaři jsou fakt tak tupí a to nejen, že nehlídají vězně, který se pokusil o útěk, ale že tam pustí i duchovního, který evidentně předtím donesli v modlitební knížce mobil a při odchodu nevěnují ani pohled tomu, jestli před nimi stojí ten samý, kterého před pár minutami pustili dovnitř). Kuneš tu tentokrát moc prostoru nedostal, takže zase balanc mezi průměrem a podprůměrem…slabých 45-50%(7.4.2019)

 • G04T
  ***

  Po předchozím díle Ahoy Sázavo, který byl skvělý, jsem čekal, že další epizody budou na stejné úrovni. Bohužel to zase sklouzlo o dva levely dolů, ale špatný to taky nebylo. Prostředí psychiatrické léčebný na této epizodě bylo to nejlepší ale zase tu bylo plno zbytečností jako past na myši, manželská poradna, atp.. Navíc kdyby Pachl vynechal tyto kraviny a radši než sebevraždu tý pani by do scénáře napsal jen pokus o sebevraždu, který se nepovede, protože tam přijede Kuneš s Lupenem a kdyby ji ještě vyslýchali, bylo by skvělý. Ale takhle ne.(24.3.2019)

 • zkurvf
  *****

  Nejlepší díl , paráda , moc jsem se bavil , best of a samá chvála na štáb. Tohle je můj první komentář , serkoš má především bavit a já se bavil královsky . Asi také proto , že jsem se tam mihl v pidi roličce frajera co přivádí popa do věz. nemocnice a odvádí mafiána ( v praxi by se mi to nestalo ). Super , držím palce do zbývajících dílů.(21.3.2019)

 • Takaru
  ****

  A zase způsob útěku na konci. Nepřehlédnutelný nesmysl. Přesto budu celou druhou sérii hodnotit 80%. Proč? Prostě proto, že je to jako v životě. Občas se vám totiž stane, že se zamilujete do někoho, i přes všechny jeho chyby, které jsou vám na počátku zřejmé. A já si druhou sérii i přes rozporuplný začátek ("Wtf bylo" jsem u prvních dvou dílů pronesl nespočetněkrát) prostě nakonec zamiloval a přistoupil na hru, kterou s námi tvůrci rozehráli. Jednoduše toho, co se tady opravdu povedlo, je více a některé momenty si budu pamatovat zřejmě do smrti. Modlitba pro Martu, coby hudební podkres pro diskuzi o oblibě sledování porna, je jeden z těch momentů. Za čtyři.(18.3.2019)

 • kumite
  odpad!

  Zvažoval jsem původně jednu hvězdičku za tu esoterickou "masážní" seanci Petra Rychlého :), ale fakt se to nedá. Šéf brutální balkánské mafie, která jede v drogách, ve vraždách a v obchodu s lidmi, navíc po organizovaném pokusu o útěk, a nikdo jej nehlídá ?? Vůbec nikdo ? Ani ten nejposlednější z bachařů ? Přitom policie ani bachaři vůbec netuší, jak se mu ten útěk málem podařil a kdo mu v base pomáhal ? To snad ne !!! A ti tři policejní tydýti (Slepice, Mácha a Lupen) jeli sami na zátah drogové varny, na kterou normálně jezdí po zuby ozbrojená URNA ... :DD Ani kvér nevytáhli, jen si tam tak vykračovali, jak na procházce. To už snad ani ne !(19.3.2019)

 • - Pervitin (neboli metamfetamin) byl poprvé vyroben v roce 1887 v Japonsku. U nás se rozšířil na počátku 70. let 20. století. Stimuluje, zrychluje myšlení, usnadňuje asociace, zvyšuje hovornost, odstraňuje únavu. (ArthasKarfa)