Emoji ve filmu

• Kanada

• Nový Zéland

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 2017, 86 min

Mám pocit, že tenhle animák není tak úplně pro současné děti, jako spíš pro ty, kteří poznali první stolní počítače, Commodory, Atari, momenty, kdy se začaly rozjíždět první fejsbuky, dotykový telefony a ne ty, kteří v té době již žijí. Jen ty totiž dokáží pochopit, co se v tomhle filmu vůbec děje a jak moc ujetě zábavný to je. Já byl totiž docela spokojenej a upřímně nechápu ten brutální hejt, co se tady na Emoji ve filmu sype. Za mě dobrý.(16.5.2018)

Rozpočet $50miliónovTržby USA $86,089,513Tržby Celosvetovo $216,999,423Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ Riadne trápna zbytočnosť. CGI animáky začínajú pomaly upadať. Akoby studnica nápaditosti sa vyčerpala. /15%/(28.12.2017)

Nechapu tolik nespokojenejch komentaru a mizerny hodnoceni, jasne, neni to zadna pecka, na druhou stranu v porovnani se soucasnou animovanou produkci az na par vyjimek to naprosto v pohode obstoji. Pribeh je sice dementni, ale neda se mu uprit urcita originalita, minimalne prostredim, kde se dej odehrava. Animace spis prumerna, hudba spis nadprumerna, fory obcas zafungujou, obcas ne, linie v "realnym" svete vicemene zbytecna a postavy bezezbytku sympaticky a zabavny. Takze na 80 minut vypnuti naprosto v pohode film.(6.6.2018)

• Jara.Cimrman.jr

"Co když tě pošlou na displej a ty uděláš špatnej ksicht?" No tak to by byla moje noční můra. Tedy kdybych byl smajlík, po kterém jdou antiviry a lajky jsou smyslem jeho života. Jenže já nejsem smajlík a můj mobilní telefon umí pouze telefonovat, psát zprávy a hrát žížalu. Asi proto mě to mezi emočně nevyrovnanými emotikony moc nebavilo. Tak proč jsem se na to díval? Ony se tedy spíš koukaly děti a já jsem se přes jejich ramena naivně pokoušel získat informace o moderním světě, abych taky byl IN. Jenže jsem s hrůzou zjistil, že je mi to pořád jedno, jestli jsem IN, OUT nebo letadlo.(19.2.2018)

• xxmartinxx

Nebudu hrát pohoršení, není k tomu důvod - námět je to ve skutečnosti velmi dobrý a mohlo z něj být hodně vytěženo. Minimálně tolik co z LEGo příběhu a V hlavě, které to jakoby kombinuje. Bohužel to není ani tak zábavné jako LEGO ani tak jímavé jako Pixar. Přesto je to další animovaná postmoderní dystopie (zajímavý trend) s několika zajímavými momenty, která si rozhodně nezaslouží být nejhůř přijatým filmem roku. Je to spíš nevýrazné než špatné. 50 %(10.8.2017)

Takový shit to vážně není, jen pouhopouhý levnější animák bez jakéhokoliv zajímavého nápadu, který lze vidět jednou a po pár dnech na něj člověk zapomene. Podle mě tragédie na úrovni Ratcheta a Clanka nebo Angry Birds, horší ne.(20.10.2018)

Na Emoji chtěla moje přítulka do kina, tak jsem musel jít, i když jsem věděl, že o žádný velký zázrak nepujde. :D Já na tyhle vychytávky a různé aplikace moc nejsem. Některé vtípky ušly, jiné zase ne. Příběhově to také spadá do průměru. Konečný verdikt je, že se na to dá koukat, ale žádné extra věci od toho nečekejte. :-)(7.9.2017)

• pepo

Je to farebné a hýbe sa to. A to je asi tak všetko. Nie je to vtipné, napínavé, dojímavé ani vizuálne pôsobivé. A snaží sa to o všetko, nie že nie. Proste predražená reklama na appky bez akéhokoľvek srdca alebo nebodaj nápaditosti. Ale inak to nie je nijako agresívne nepríjemne, takže sa to dá prežiť. 3/10 P.S. Bol som na tom s požičaným dieťaťom a tomu sa to páčilo.(10.8.2017)

• Ivoshek

Jako dospělák jsem viděl dětských animáků desítky, tak mám srovnání. Tomuhle chybí silnější nebo zajímavější příběh. Celé to pobíhání appkami mi přišlo trochu stereotypní.(4.9.2017)

Mobilní drama o přežití smajlíků.(16.8.2017)

Pěkný.(24.12.2017)

Nebylo to tak hrozný, jak sem podle zdejších komentářů čekal. Celkem solidní animák v dnešní době, neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. 55%(21.8.2018)

• MoiJe

Instagram je cool.(14.10.2017)

• Frajer42

Podle zdejšího hodnocení jsem byl připraven na nejhorší. Zdejší filmové hodnotitelstvo má na animáky celkem čich. Čekal jsem tedy velmi dlouho na okamžik, který nastává asi 2x do roka, na okamžik, kdy budu mít na animák chuť. Ten okamžik nastal dnes. Při sledování jsem rozhodně netrpěl (jako drtivá většina hodnotících), nicméně ani jsem se nebavil (jako nikdo z hodnotících). Průměrná animace zřejmě vůbec nikoho nevytrhne. Příběh včetně zápletky mi přinesl přesně to co jsem čekal jen z názvu snímku. Pár úsměvných momentů jsem zaregistroval, na příběh se koukat dalo, takže takové hezčí dvě hvězdy sem zřejmě patří. Žádalo si to snad jen zajímavější ústřední trio. Přeci jen, když žádná ze třech postav není zajímavá, tak je něco zle.(30.12.2017)

• luka4615

Tak tohle se vážně moc nepovedlo. V The Emoji Movie se totiž sešlo všechno myslitelné špatné, počínaje nevýrazným, místy i mdlým příběhem a konče velmi nešťastným vměšováním genderových stereotypů. Jediné plus tedy míří k animaci, nicméně ani to už snímek The Emoji Movie nezachrání od pomyslného "skopnutí" do studny filmového podprůměru. „My feelings are huge. Maybe I'm meant to have more than just one emotion! I have so much more.“(12.11.2017)

Koukám na to tragický hodnocení. Tak zlý to určitě nebylo. Je pravda, že příběh je stokrát ohraná cesta losera k poznání, že je lepší být takovým jakým je než někým, kým není, každopádně hezká animace a vtipný svět smartphonu. Vzhledem k tomu, že už 5 let vlastním starou nokii a tomuto typu telefonů se zuby nehty bráním, tak mi asi plno narážek uniklo :-)(10.12.2017)

Čekala jsem šílenou blbinu, ale ono to tak hrozné nebylo. Žádný zázrak to není, ale rozhodně mě to bavilo. Smála jsem se víc, jak děti. Vlastně kolikrát jsem se zasmála a ony se ptaly co je tak vtipné. Cílová skupina pro většinu vtípků rozhodně nejsou děti, nýbrž puberťáci a millennials, co se orientují v mobilních aplikacích a sociálních sítích. Na děti můžou fungovat maximálně vtipy o prdění a animace. Nápad filmu je originální, ale dalo se z toho vytěžit mnohem více. Vůbec nerozumím tomu, proč je hlavním emoji "meh", který je animačně snad nejnudnější. 4*(7.8.2018)

Na tento film se sneslo tolik kritiky, tolik špíny a nikdo nechodil pro kameny daleko, že když jsem si film pustil, nečekal jsem opravdu ale opravdu nic. Byl jsem připraven na to, že budu mít chuť film vypnout, nebo, že ho dokonce vypnu jako se mi stalo třeba u Trollů. Jenže ejhle.. Já se u filmu bavil! Negativní kampaň kolem mě zafungovala tak dobře, že přes očekávanou katastrofu jsem se nakonec dobře bavil a film se mi líbil. Jasně, není to to nejlepší animované dílo, to netvrdím, ale na to, že mi byla slibovaná a namluvená animovaná katastrofa (nejen tohoto) roku, jsem se bavil docela dobře. Za mě spokojenost.(22.10.2017)

• Derek

strasna nuda...(15.10.2017)

• corpsy

Tvorcovia zrejme chceli malých a najmenších naučiť posolstvo, že netreba byť sebeckým a ľahostajným voči nikomu a ničomu a treba ostať samým sebou, lenže verím, že decká si z toho všetkého vezmú skôr túžbu mať najvymakanejší mobil s miliardou appiek a že ľudské vzťahy by sa mali riešiť cez digitálne technológie. Som rád kedy som sa narodil, pretože verím že dnešná generácia si do budúcnosti týmto všetkým dosť ublíži a nedopadne dobre. Animák samotný nie je tiež nič svetoborné, občas dosť nudí, kašle na staršieho diváka ( väčšinou ). Tých pár svižných dialógov a gagov, je aj na necelú hodinku aj pol málo.(15.12.2017)

• kaylin

Asi se nedalo čekat, že to bude skvěle promyšlený a zábavný snímek, ale oproti názorům, kterém jsem před zhlédnutím viděl, tohle nebylo tak otřesné. Jen se musí nechat, že celkový nápad nebyl ani trochu využit, i když není špatný. Hrálo se moc na jistotu a pár dobrých scén a vtípků snímek nezachrání.(2.12.2017)

• Vyhy

Rozhodně to není nejhorší animák, který jsem kdy viděl. Je pravda, že to ale odflákli. Kdyby se víc zaměřili na svět aplikací, humor a hlavní postavy, mohlo to bavit víc jak děti, tak i nás dospělé. Mělo to obrovský potenciál, ale takto se to jen ztratí pod návalem dalších animáků. Ale oceňuji, že konečně jsme se dočkali jiných hrdinů, než těch zvířecích.(15.8.2017)

Upřímně je to blbost, ale s tímto jsem na to šel a začátek tohoto filmu byl trochu horší než jsem čekal, ale potom se to nakonec trochu obrátilo a nebylo to tak špatné. Pro dospělé publikum to není, ale na jedno shlédnutí to neuškodí. Aneb jak říkal hlídač v kině: Ano, budu tu bohužel celý film. Jednou to stačí. A 4Dx efekty nebyly pro tento film úplně vhodné, ale lepší než bez nich, ale na animák nejspíše už v tomto provedení nepůjdu. ( 19.8.17/Cinema City Nový Smíchov 4Dx )(22.8.2017)

• Aljak

Nebolo to úplne zlé, ale ani žiadna sláva. Nápad možno nebol až taký márny a nezaujímavý, ale tá zápletka bola veľmi slabučká. Až som mal pocit, že to bola miestami poriadna ideová vykrádačka iných vysoko úspešných animákov ako Wreck-It Ralph (záchrana pred vírusom, resp. neželaným efektom) či Inside Out (putovanie systémom so snahou záchrániť čo sa dá). Takže tak. Zopár dobrých hlášok a niekoľko trefných scén to aspoň ako tak zachránili od katastrofy. Ale aj tak, viac ako na 2* to nevidím.(17.11.2017)

Je to příjemné podívání, ale spíše pro menší děti. Pro dospělé tam je velký nedostatek vtipných scén.(17.8.2018)

• silentname

Ukážka ako to vyzerá v štúdiu, ktoré sa stará o stoku animovaných filmov. "Emoji Movie" absolútne nikoho nesklamal a priniesol presne ten odpad, ktorý od neho všetci očakávali od čias prvého ohlásenia filmu. Nechcem urážať Sony Animation a mali aj filmy, ktoré boli okey a pozerateľné, no potom rovnako prišli s filmami, ktoré by som najradšej nikdy nevidel. Myslím si, že už ukázali svoje super "kvality" roku 2006, keď prišli s filmom "Open Season" a myslím, že teraz sa situácia opakuje. Nemôžem povedať, že by to bolo až na takej nízkej úrovni, nakoľko vtedy ma kombinácia Kutcher a Lawrence dostala do stavu absolútnej nechute a zúrivosti. "Emoji Movie" je na tom podobne, no nakoľko tu boli očakávania posunuté skutočne nízko, tak sklamanie neostalo a už som len dostal to, na čo som bol reálne pripravený. Viem, že "Open Season" má svojich fanúšikov a nikoho z nich neodsudzujem, no vidím to tak, že tento film moc veľký fanklub mať nebude. Animácie sú pozerateľné, no myslím si, že animátori hlavne si chcú udržať aj nejakú prácu. Len keby mali pracovať s niečím lepším, než je v tomto filme. Postavy sú buď otravné alebo nesympatické alebo klišé a príbeh je maximálne prevarený a recyklovaný z iných animovaných filmov, ktoré svoju hlavnú myšlienku podali lepšie. Je to sprosté, plné product placementu, hrozného humoru a jediné čo to spraví je otrávi svojich divákov. Neodporúčam pozerať. Hodnotenie: F(10.8.2017)

Konečně vím, jak to funguje v mobilu. Ale nakonec celkem milý a úsměvný film, s klasickým příběhem o hledání sebe sama. Ale spousta momentů, kdy jsem se upřímně zasmál. Místy sice naivní (závěrečný rozhovor majitele telefonu s dívkou Addie), ale místa naprosto vybroušené dialogy. K tomu parta kámošů v kině, takže super. High Five! :-)(13.8.2017)

Srandovní emoji animák, můžu říct, že to se povedlo, nenudilo mě to a sranda tam byla(28.12.2017)

• Yoshimitsu

Nebyl to špatný nápad udělat svět smajlíků, ale to zpracování je horší. Příběh je o jednom emoji, který neumí udělat svůj přidělený ksicht dokonale, stává se vadným a cílem na zničení, ani pár vtipných scén to nezachrání. Dávám 40%(19.8.2017)

• Miki8888

Ty zlaté maliny jsou oprávněné! Po 25 minutách sem to vypnul, totální blbost.(5.3.2018)

• Master19

Úporná snaha o reverzní humanizaci smajlíků, čili statického otisku lidské emoce. Úkol vpravdě nadlidský a podle toho vypadá výsledek. Parádní jízda plná technicky kvalitně vymyšlených můstků, které tak nějak i ukotvují děj (dá-li se to tak říct) nemůže zakrýt prvotní přehmat a logicky neobhajitelný "nápad za všechny prachy". Ehm... :-/(16.3.2018)

• Streeper

Co jsem četla z recenzí, tak se jedná o nejhorší animovaný film za posledních 10 let a možná s tím souhlasím. Animovaný příběh, který se odehrává v mobilu je na tuhle dobu velmi originální, ale zpracování filmu nestojí za nic. Nemá to žádnou gradaci, není to nic napínavého, má to sice mravní ponaučení v podobě, že i když je někdo jiný, tak je stejně důležitý jako ostatní, ale jinak je to vážně o ničem.(11.8.2017)

Je to fajn. Kupodivu mě to bavilo. Je to takové jednodušší ale líbilo se.(6.12.2017)

• ghatos

Tak zlé to není. Trochu mě překvapuje, že to lidi, tak *ere. Jasně, reklama pro děti to je, ale to je dnes normální. Kýčovité, klišoidní...48%.(19.12.2017)

• Hamaradža

Emoji movie si ten hejt nezaslúži. Vôbec nie tak urážajúce inteligenciu diváka ako som čakal, skôr priemerný pásový produkt bez srdca a s tým najlacnejším scenárom, ale s pár vydarenými vtípkami a hlavne - nenudí. Na jedno pozretie ok.(11.8.2017)

• majec4

meh..odpad.(18.9.2017)

Výborný film. 75%(4.12.2017)

Když už může mít své filmy Lego, Angry birds nebo dokonce emoce v hlavě tak proč né zrovna telefoní aplikace v čele se smajlíky? Nebylo to zas tak hrozný(16.10.2018)

je sposuta lepších a výraznějších animáků,ale že by Emoji byly nejhorším filmem roku se úplně říct nedá.Příběh je standard o hledání sebe sama,nicméně tu a tam vykoukne hodně zajímavý nápad a narážka a je celkem škoda,že toho tvůrci nedokázali využít víc.Potenciál k tomu tady určitě byl...50%(12.11.2017)

• Asmodin

Je to trochu klišé, ale víc by se mi líbil závěr, kde by zdůraznili, že se jedná o smajlíky z facebooku.(7.12.2017)

Hodně podhodnocené, bůhví proč. Není to zdaleka takové, jak může výsledné hodnocení napovídat. Znám mnohem horší "animáky", které tu sklízí chválu. Vypíchnul bych taneční pasáž a oprášení starých pecek. Ztvárnění aplikací a emotikonů se mi líbilo a navíc mám chuť si zase pustit něco z tohoto žánru. Za mě spokojenost.(7.8.2018)

• 666Carnage

Tenhle animák není zase, tak špatný, že by jste ho vypnuli v půlce. Nenudíte se ale ani z něj nejste nikterak hotový a rozhodně nejásáte. Podíváte se na něj maximálně jednou. Některý nápady dobrý ale slabší humor a mohlo to mít trochu větší sílu kdyby někdo nenapsal scénář po cestě do práce někde zaseklý v zácpě. Dneska už se dělá prostě animák snad o všem jen aby se vytřískaly nějaký ty chechtáky. Dětem do deseti let se to asi bude líbit ale myslím si, že ten kdo má rád animáky mi dá za pravdu, že tohle není to pravé ořechové. Snad už nikdy více. 35%(16.1.2018)

• lykan9

Dříve přinášely animované filmy stále něco nového a i dospělý člověk se mohl u jejich sledování. Bohužel v současné době jsme animáky zásobováni stále dokola a ne jejich kvalitě to je vyloženě znát. Jedním z příkladů je Emoji ve filmu. Žádný nápad, žádný vtip a stokrát viděný příběh. To už nemůže bavit ani děti.(30.4.2018)

• Furmi

Videné na premiére 11.8.2017 Praha Anděl. Nezabudnutelný fail premietačov ktorí v tretine film vypli lebo na ten istý čas mala premiéru i Anabelle 2 bol asi najvtipnejší zážitok z tohto animáku.(14.8.2017)

• griph

Máte rádi barvičky? Převládají u vás ty svítivý? Tak to jděte na tento film, který je přímo dělaný pro vaše HOMOušské choutky! Pokud byste měli trochu pestřejší chutě, dočkáte se dokonce i lahodných cute hovínek! Jestliže stále nemáte chuť na tuto ochutnávku animované sračky, tak si zajděte na své zaprděné sedátko a máte to skoro free! Stačí pořádně zabrat, aby vám z vaší černé díry vylezlo to, co dokázali tvůrci této sračky.. :)(4.9.2017)

• honajz2

Nedokázal jsem si představit, jak TOHLE může proboha vypadat, jak to může fungovat, jak to může vůbec vzniknout. Prostě jsem to musel vidět, abych věděl, jak moc špatné to je. A ano, špatné to je. Kupodivu, nejhorší animák roku 2017 to fakt není, i když jsem skoro žádný neviděl (Šmoulové: Zapomenutá vesnice je totiž o dost horší). Ale nelze to brát jako pochvalu. Ten film je nudný, trapný, postavy otravné nebo hloupé. Myšlenka filmu je neskutečně originální (kecám, kolik animáků je o tom, že někdo nezapadá mezi ostatní a pak všechny zachrání) a příběhově to je, jak už jsem psal, prostě nuda. A nechápu, proč se zde vyskytují trollové. Jak souvisí s mobilem? Jsou součástí internetu a do mobilu se vám nedostanou, což mě vrací ke scéně v koši - jak tam můžou být trollové v koši, když v mobilu nejsou? Konec klasický taneček, u toho si snad u tohodle žánru stěžovat nemůžu. I přes to všechno zlé a špatné tu jsou zajímavé momenty - třeba ta krátká scéna s důchodci je vymyšlená skvěle. Jednu slabou hvězdičku to ode mě nakonec dostane, ale vidět znovu už to nechci.(27.12.2017)

• jasanka

Napad nebyl spatny, ale provedeni silne pokulhavalo.(21.1.2018)

Páči sa mi ako spracovali rôznorodosť aplikácií a tiež humor, ktorý je poväčšine detinský, no nájdu sa aj narážky na dospelejšie vtipy. Osobne by som volil kombináciu animovanej a hranej formy, tak ako to bolo pri Lego movie, kedy reálnom svete hrali skutočný herci. Príbehovo to už nie je ničím výnimočné, ale ako oddychová zábavka určite poteší(14.8.2017)

• lubospoti

Je dost animovaných filmů, na které se rád podívá i dospělý. Emoji ve filmu však mezi ně nepatří. A myslím, že z něj nebude příliš nadšená ani mladší generace. Ono totiž jen přitažlivé téma dětem také nestačí. Námět je sice hodně originální, ale nějak se ho nepodařilo přetavit v zajímavý příběh.(24.10.2017)

Určitě to není taková tragédie, jak nejen zdejší, ale obecná hodnocení líčí. Naopak. Ano, možná to není kvalita Pixaru, ale nápad zpracovat vnitřní svět smartphonu, jeho fungování v rámci aplikací a za postavy dosadit populární fenomén emoji, je rozhodně něco, s čím se dalo dost vyhrát - a filmu se to i povedlo. Nehraje sice na genialitu (hlavně humoru), ale celkem prostý příběh o hledání sebe sama s typickým klišé „být něčím jiný a zda to je, či vlastně není špatně“. Ale nápady dostávají prostor, je to veselé, barevné, sympatické, částečně i popkulturní a kdo smartphonům aspoň trochu holduje, by si v tom měl najít to své, nad čím vyjádří nějakou tu pozitivní emoci. Dost bych vytknul nedostatečné prokreslení vztahů mezi postavami, které se zkrátka nevyvíjely tak, jak by měly. A to samé vyobrazení vnějšího světa, který fungoval bez nějaké hloubky, čistě jako prostor pro ten virtuální. Osobně jsem neočekával nic, možná tak animovanou tragédii, nicméně opak byl pravdou. I bych na to býval do toho kina tehdá šel. 70%(15.5.2018)

• oveckaoa

Na odpad to není viděl jsem daleko větší zrůdnosti než tohle třeba Pes Rocku. Tady je slušná animace a klasický příběh ve stylu jdu z místa A do místa B pak si uvědomím, že jsem jedinečný a měnit se nemíním tak jdu zpět o místa A. Největší problém vidím v tom, že nevím komu je to určené děti cca do 5 let neví asi co je Cloud, Troll a podobně a na dospělé to není skoro vůbec vtipné (zaregistroval jsem cca 2 dobré vtipy jeden s facebookem a druhý už ani nevím) a příběh za moc nestojí. P. S. 1 Patrick Stewart musí být na tom hodně špatně, když dabuje postavu exkrementu, která za celý film řekne 3 věty zhruba (snad mu to aspoň dobře zaplatily) ( o tom, že patří mezi nejčastější Alexovi smajlíky radši nemluvím) P. S. 2 Doporučuji vypnout při sledování mozek logiku to totiž nemá takže Alexovi se líbí jakási holka a on místo, aby si s ní promluvil a řekl jí to tak jí pošle smajlíka (budiž chápu, že to musí mít nějaký děj) pak, ale nechápu proč jí neposlal jiného a neřekl, že je to omyl panebože vždyť sedí o lavici před ním to je tak složité jí něco říct hlavněže jí píše sms a posílá smajlíky pořád jak pacený. A jinak pochopím, že si ve třídě během učení nevypne mobil, ale to je tak těžké si vypnout aspoň zvuky, aby to nemusel každý slyšet. P.S. 3 Jedna scéna tam těžce vykrádá animák V Hlavě dokonce kromě postav je úplně identická P.S. 4 Pointa je následující jelikož umí Pche udělat desítky ksichtů tak všichni ostatní (kromě Jailbreak,která to vede) časem skončí v koši jelikož jsou zbyteční a oni navíc mu to přejí a schvalují.(12.8.2017)

Na to, že som pred tým, ako som na film šiel do kina, čítal samé zlé recenzie, bol som milo prekvapený. Nejedná sa o nič prevratné ani originálne, ale pár vtipných scén sa určite dalo nájsť. Aj keď je tento animák skorej pre deti, veľa narážok určite nemôžu pochopiť. Ale je to farebné, hýbe sa to, tancuje to, takže prečo nie.(14.8.2017)

Podle mě měl ten film v sobě víc než je jeho hodnocení. Skrýval kouzlo přátelství, chuť někomu pomoci a schopnost držet při sobě. Hodně mě překvapil, původně jsem neměla ani chuť se na něj podívat, když se potom všechno semlelo, začal mne dokonce bavit. Není nic, co bych mu vytkla, mi se líbil, takový, jaký byl. A Gen mu jenom přidal na kouzle. Nemůžu napsat, že byl bez chyby, to bych mu hodně přidávala, ale co můžu napsat s klidem, že ač jsem nápadu dát smajlíky do filmu vůbec nevěřila, ukázalo se to nakonec, jako celkem dobrý nápad s celkem pozitivním koncem. Film doporučuji, pro zasmání a taky proto, že smajlíky používáme úplně všichni. (Alespoň já neznám člověka, který by jej ani jednou nepoužil nebo jej při nejmenším, alespoň neznal ani o nich neslyšel. :-) )(1.10.2017)

Cením snahu předvést nám něco absolutně nevídaného, za to paradoxně nám všem, žijícím bok po boku s moderním světem, velmi blízkého. Všechny rádoby hatery, kteří bez uvedení racionálního opodstatnění okamžitě házejí odpad, raději nekomentuju, já jsem si sice přihlouplou, ale jinak příjemně znějící i vypadající cestu napříč prostředím smartphonu užil. Kýčovité jako každý druhý animák poslední doby, ale zajisté ne tak otřesné, jak se spousta ‘odborníků’ snaží sdělit.(14.11.2017)

• Oralfabet

Kéž by opravdu šlo sbalit holku tím, že ji pošlu jednu fakt cool emoji, jako se tomu stalo v úžasně dojemném závěru téhle krásné pohádky. Doporučuji debilním třináctkám, které si ze sociálních sítí dělají modly. Přišlo mi to jako Inside Out, jen s tím rozdílem, že tohle byla nekoukatelná sračka. Toho High Fivea jsem fakt nenáviděl.(26.11.2017)

Nebuďte proboha tak negativní. Nejedná se o veledílo jako kdysi vytvářel Pixar jak na běžícím pásu, ale faktem zůstává, že mě Emoji ve filmu příjemně překvapili. Animace se dá přežít, je to celý barevný, roztomilý a jako člověk, kterému táhne na 30 jsem se celkem bavil. Stačí jen vypnout a nechat to plynout. Jak píše xxmartinxx, není to špatný, je to jen průměr, který Vás bude občas i bavit. A klidně bych si dal i dvojku.(13.12.2017)

• mkubalikova

Fujky! 💩 30%(30.12.2017)

• NiWi

Sterilní výplach, který jen ukazuje, jak moc technologie ovládají děti a okrádají je o vlastní osobnost.(4.1.2018)

• Black-star

Námětově super. Ale ukázka lepší než celý film. Nějak se to utopilo samo v sobě.... až na pár zajímavých momentů - bohužel na kvalitní animáky tomu prostě chybí srdíčko.(14.8.2017)

Zázrak v podobě V hlavě se sice nekoná, vtipy jsou na první dobrou a prakticky žádný hlubší význam nemají, příběh je více méně plochý, jednoduchý, ale jistou myšlenku nezatracuju a určité popkulturní motivy se mi líbily. Nejsem pohoršen, ani unuděn, nějaký emotikový úsměv to ve mně vybudilo, takže dobrý. Tvůrci si můžou zaškrnout další čárku ohledně ztrvárnění emocí a kulturních fenoménů... Co dál?(2.12.2017)

• cesky_hrac

Snímek Emoji ve filmu vypráví příběh o smajlíkovi jménem Gene, který vyčnívá z davu A proč? Protože je Emoji (Pro info emoji jsou ty ,,věci" na které klikáte, když chcete vyjádřit emoce. Např: Ahoj jak se máš :-). Ten Gene musí dělat ,, Pche", což on dělá všechno(mračí se, vzlyká..). A dál si příběh zjistěte pří zhlédnutí filmu.. No.. lépe uděláte když se na něho nebudete koukat. Ne, že by byl špatný.. Ale je (podle mě) podprůměrný.Ptáte se z jakého důvodu? Protože když jsem se zamyslel na celým konceptem filmu... Tak jsem zjistil, že je to úplná KRAVINA!!! Před několika měsíci jsem zhlédnul ukázku a moje slova znělá takhle: ,, Co to je? To jako myslí vážně?!" Čekal jsem to nejhorší. UŽ PŘIŠEL ČAS ZHLÉDNUTÍ. Zapnul jsem počítač a pustil jsem si film. Ze začátku se mi zdál tento snímek dobrý.( Když jsem zapomněl o čem to je.) Střed filmu byl jako kdybych ho už někdy viděl..A konec filmu...Šťastný konec. (Někdy přemýšlí, že by film byl lepší kdyby se neodehrával ve chytrém mobilu..) Tak, to zrekapituluji : ,, Emoji ve filmu je snímek, který je podprůměrný protože děj je obyčejný a nezajímavý ale vzato má pěkné animace, dobré americké hlasy a... spoustu chvílí, kdy jsem si dal ruku na čelo. Tento film zhlídněte pokud chcete ale když nechcete nebo se vám do něho nechce, tak se němu vyhněte. Nebudete litovat ani strádat... Celkové moje hodnocení: 46% Obsazení: 8/10 Kamera: 5/10 Scénář: 2/10 Hudba: 1/10 ( Nezachytil jsem pomocí uší žádné dobré skladby, které by hrály jen tak na pozadí- Soundtrack. ) Efekty: 3/10 Animace: 10/10(19.12.2017)

Asi na dvou třech místech jsem úplně netušila, o čem je řeč, což mi akorát připomnělo, že už jsem stará. Jinak jsem se ale hodně pobavila. Mám moc ráda podobný styl filmů, kde je plno narážek a „oživení“ věcí, a v Emoji ve filmu se to podle mě tvůrcům podařilo udělat šikovně, chytře a hlavně vtipně.(6.1.2018)

• inutihar

Nuda.(17.6.2018)

• aquiver

Není lepší dětem pustit nějaký hezký dětský československý film, než je brát na brak, který je naučí jen ještě více času trávit se svým mobilním telefonem? Mluvící hovínka, chudáci děti... 10 %(18.8.2017)

• Misulka93

Nápad dobrý.. Realizace řekneme zaspala... Chybí tomu drive a trochu hlubší příběh.. Takhle je to opravdu jen běhání smajlíků po aplikacích v telefonu.. Bohužel(5.12.2017)

• himor

Krásna rozprávočka, ale bohužiaľ len vizuálom. Príbeh stojí za prd, vôbec som sa nesmial, bolo to celé akési bezduché. Malo to skvelý potenciál a zase je z toho nič. Škoda. P.S.: hovno bolo ale vtipné :D 35%(9.2.2018)

• olmikee

Je to vážně smutné když filmek Puppy před filmem je vtipnější než samotný film. V Sony asi už fakt nevědí o čem dělat filmy tak pošlou do kin takovouhle ptákovinu. Absolutně bez humoru a předvidatelné na hodiny dopředu, ale je to barevné a jsou tam všechny známé appky dnešní doby takže se vsadím že za pár let tady máme další díl jelikož si děti to kino vybrečí.(10.8.2017)

Emoji ve filmu přesně podle představ - trhlé. Smajlíky a jiné ikony aplikace vtipné :)(10.8.2017)

• george82

Dneska už animáku nestačí jen ta animace. Musí to být vtipné a mít to pořádný děj. Což se tady nepotvrdilo a stojí to max. za jedno shlédnutí.(5.12.2017)

• GameboyNES

další velkolepá reklama na jablečné prokdukty, která už masíruje i malé děcka. 3x tfuj(17.12.2017)

Po všech stránkách průměrný film. Občas zajímavý vtípek (důchodci), ale žádný úlet se nekoná. Chvíli dokonce moralizuje (je přece lepší mít opravdový přátele, než jen čumět do mobilu), aby to v závěru film zase popřel (nikdo mi nikdy nevyjádřil tolik emocí, jako ty jedním smajlíkem). ^_^(21.1.2018)

Mě se ten animák se moc líbil.(24.1.2018)

• husokachna

Po pěti minutách jsem si říkal, jak moc velký peklo to bude a přemýšlel, kdo odvede děti domů, až se zabiju. A nakonec mě to ani neštvalo, jen si to tak prošumělo kolem a bylo totálně o ničem. Pár povedených vtipů (facebook), pár ne moc povedených product placementů (dropbox - neboj, je to bezpečná aplikace my ass), za hodinu a čtvrt jsme byli z kina venku a děti byly celkem spokojený. A pak jsme šli do cukrárny a to se mi na tom filmu líbilo asi nejvíc. EDIT: ...když nad tím trošku víc přemýšlím, tak je škoda, že ne úplně nezajímavou myšlenku (živé aplikace a jejich obyvatelé) to absolutně nevytěží. Jen se přechází z jedné appky do druhé, povinně se justdanceuje, sugarcrashuje, aby se to nějak rychle ukončilo, až se minuty nasčítají.(18.2.2018)

• Arsenal83

Tak toto je rozprávka pre koho? Pre dospelých, ktorým drbe už z tých smajlíkov? Pre deti, ktorým drbe z nich ešte viac? Alebo pre ešte menšie deti, ktoré sú zatiaľ našťastie schopné vyjadriť svoje pocity inak než nejakým emotikonom? Nerozumiem tejto dobre, už málokedy sa nakrúti podarený animák, všetko podlieha konzumu. Ešte, že to pár ľudí pochopilo a film získal Malinu za najhorší animovaný film roka 2017.(9.3.2018)

• Zombiepod

Smartfóny vládnu svetom, alebo ako uchopiť neokukaný nápad, a vzápätí z neho spraviť samoúčelnú reklamu na súčasnú digitálnu dobu, a natlačiť holdujúcej generácií do hláv ešte viac nezmyslov. Emoji Movie má svoje svetlé momenty, no ako celovečerný animák nefunguje. Ako promo k sociálnym sieťam budiž, no pre dospelých je to nuda a deťom púšťať len na vlastné riziko, už aj bez tohto výplachu sa socializujú viac na sieti ako v reálnom živote. Zlaté časy bez smajlíkov a aplikácií.(22.3.2018)

Úprimne, verila som, že to bude taká hrôza, ako sa o tomto filme roznáša. Takisto nechcem ani povedať, že to bola nejaká sláva. Ale taká "stredná", ľahko podpriemerná cesta to pre mňa minimálne bola. Súhlasím, film bol príbehovo len slabý odvar z tisícok ďalších animákov. Ale ja totiž filmy nesúdim na základe originality. Nápad so svetom smajlíkov bol vlastne sám o sebe celkom originálny. A tiež mám rada príbehy odohrávajúce sa vnútri niečoho (ako napr. "Inside out" sa odohrávalo v hlave, tak sa "The Emoji Movie" odohrávalo v mobile. Príbeh bol minimálne aspoň zábavný (aspoň pre mňa), ak už nič viac a miestami som sa fakt pobavila. Po emocionálnej stránke to bolo samozrejme slabšie, ale našlo sa pár scén (ku koncu), pri ktorých som takmer vyronila slzu. A aj to sa u mňa ráta. A priznávam, že som možno divná, ak ma toto dokázalo čo len trochu dojať. Ale okrem toho, nenašla som v tom nič viac. Je to tak na 2/3 hviezdy, ale vzhľadom k povesti filmu, prikloním sa k trom.(23.3.2018)

• Mr.nachos

Je to po dlouhé době animák, který za to nestojí. Upřímně řečeno, kdo se nevyzná v termínech jako je Cloud, Firewall, Candy Crush, fungování aplikací, atd., tomu unikne pár rádoby vtipných narážek. Není to vtipné, malé děti se u toho zabaví, protože je to barevné, ale to je asi tak všechno.(10.8.2017)

Není to intelektuální výbuch, není to umělecká kreace, není to nepochopitelné... takže z jistého hlediska to není film pro fajnového diváka... ale je to zábavné a místy vtipné. Inu, víc jsem od toho nechtěla nečekal, takže pokud někomu stačí tohle, tak směle do toho ;-)(14.9.2017)

• BOURQUE

Úprimne, neviem čo na to povedať. Príbeh deravý ako aj samotný nápad. Výprava ešte nevydarenejšia. Lacné vtipy, ktoré ani v tých jednoznačných situáciách nefungujú správne. Pre mňa jednoznačné sklamanie. Jedna hviezdička za tanec. Osobné hodnotenie: 58% (*) (3.12.2017)

50%(1.1.2018)

Nechápu ten přehnaný hate ohledně tohoto animáku. Fajn postavy, originální příběh, dobrý soundtrack. Prostě fajn animák.(28.9.2018)

• IvonaK

Emoji jsou prostě nádherné a krásně zdobí textové zprávy. Ale bohužel tento film o nich u mě naprosto propad.(12.11.2018)

• NifKor

Ajajaj co zase k tomuhle říct. Asi jenom to, že oproti tomuhle filmu jsou Buchty a Klobásy jako film hodně dobrý. Zajímalo by mě koho napadl tak idiotský nápad dělat film o emotikonech. Sony už fakt ukazuje jenom, že filmy nejsou jejich parketa. Tento film není vůbec vtipnej, ale spíš je pro mě trapas pro Sony. Sony by se mělo radši držet vyráběním mobilů než filmů tož vše. Filmu Emoji ve filmu dávám hodnocení odpad! Na tento film bych nedoporučoval chodit do kina, protože tento film by neměl být ani film. Je jasné, že dětem se to líbit bude, ale prostě funguje to jenom u dětí. F(10.8.2017)

Námět to byl opravdu dobrý, ale čím déle jsem na film koukal tím více jsem si uvědomoval, že tomu prostě něco chybí. U animáků tohoto typu jste zvyklí na určitou celkovou kvalitu, ale to zde bohužel nedostanete a pokavaď od toho čekáte hodně jako já tak budete zklamaní. Až na pár světlých chvil v podobě chytlavé hudby a pár vtipů to byl film naprosto bez gradace napětí a zvratu podruhé se na to už nepodívám. 35%(14.8.2017)

Ale tak to hádam nie, vysoko podhodnotený animák, ktorý si jednoznačne zaslúži viac pozornosti. Nápad s mestom Textopolis a s celkový svetom aplikácií a so životom smajlíkov v ňom je brilantný. Opäť kopec vypiplaných detailov a odľahčenosť, ktorá sa niesla celým filmom, z tohto snímku spravili naozaj úlet roka. Postupom času už ten scenár a dej upadal, ale aj napriek tomu Emoji movie je pre mňa unikátnym počinom, ktorý mohol ešte viac vyžmýkať svoj potenciál, ale určite to nepatrí do týchto vôd hodnotení. Pre mňa je toto určite nadpriemerný animák a vrelo odporúčam. 65 %(27.8.2017)

• srolyma

Když udělali celovečerák z hry pro mobily, tak jsem si říkal, že nic horšího už snad ani přijít nemůže. Spletl jsem se. Přišel smajlík.(1.9.2017)

• megajalec

Nevyužívam nejako veľa aplikácií v telefóne, lepšie povedané skoro žiadnu, možno preto mi niektoré veci nič nehovorili. Námet fajn, v dnešnej dobre viac ako aktuálny, asi sa dalo z toho vyťažiť aj viac. Očakávania v tomto prípade predčili výsledný efekt.(26.9.2017)

Námět byl bezvadně promyšlený, ale hůře a nevýrazně zpracovaný. Emoji bych zařadil někam mezi filmy pro děti a dospělé. Takže je to vlastně takový animák pro moderní úchyly.(22.11.2017)

Má to hodně málo procent, ale upřímně to moc nechápu. Nám se ten film moc líbil a rozřechtal i našeho dvouleťáka a to už je co říct. :) Za mě super nápad i provedení.(9.12.2017)

• Dejavu_UH

Animáky mám rád, dokonce moc rád. A myslel jsem si, že na nich nejde nic pokazit. Ale myslet znamená prd vědět. Né, dělám si srandu, je to fajn, ale ne pro starý :) Pokud máte doma pubescenta, který si snaží vytvarovat páteř do podoby luku neustále přitom hledíc na displej současného Tamagotchi, tak je to film právě pro něj.(23.12.2017)

Neviem čo tu všetci kecáte. Má to dobrú animáciu a aj scenár. Áno, je pravda, že neprináša nič nové a vidíme to, čo sme už videli tisíc krát, ale je to podané takým sviežejším štýlom, že to ku koncu neprestane baviť. Už od začiatku viete na čom ste a toho sa to všetko drží. Navyše všemožné narážky na hocičo sú naozaj parádne a ja som si to užíval. Kebyže lepšie vymyslia zápletku toho chalana, ktorý vlastni mobil, tak to bude možno o hviezdičku viac. Ten chalan mi jednoducho prišiel strašne nesympatický. Ale našťastie tam jeho úseky boli veľmi krátke, takže sa to dalo zniesť. Určite si tento film zaslúži lepšie hodnotenie, aké má. A navyše treba ešte spomenúť špecifický hlas Jamesa Cordena, ktorý je naozaj parádny!(26.12.2017)

• Cobur

Tenhle film má tolik myšlenek, tolik poselství.Tak zaprvé poukazuje na to jak je nová generace zahleděná do telefonů, zadruhé často mluví o právech žen, dále se věnuje tématu diskriminace, perzekuce, zatracování lidí kteří se liší od zbytku společnosti, bezpečnosti na síti, touhy po osvobození se od klasických stereotypů, problémy středoškolského vztahu kluka a dívky, nesmím ale zapomenout na hlavní myšlenku, boj za svobodu, a nebo taky ne. Protože ve skutečnosti tenhle film postrádá jakoukoliv myšlenku, což není překvápko, ale to jak moc stupidní je ona touha obsahovat spoustu dospělých "in" témat, která by zvětšila hloubku filmu. Představte si to jako když Pejsek a Kočička vařili dort. Tak nějak totiž psali scénář a tvořili příběh zdejší tvůrci. "Hej Eriku co takhle nějak podlejzat kampani #MeToo, aby to s náma nedopadlo jako s chudákem Kevinem?" "Parádní nápad Tondo, ale ještě bych přidal nějakou diskriminaci, je to takový už dýl trvající, ale černo- echm afroameričani, si furt myslej, že jsou utlačovaný tak to bude fungovat." "Jo, přesně tohle tomu dodá to poselství. Ještě trochu bojovníků za svobodu, sociální kritiky a je to." "Počkej Tondo. O čem ten film vlastně bude?" "Sere pes na ves. To je jedno, ale co takhle...chce to něco co přiláká děti...emoji! To je ono, bude to o nějakým chudákovi, co se stane frajerem. Na příběh kašlem, hlavní je aby to ty lidi nalákalo. Jo bude to o vnitřku mobilu." "Nemyslíš, že jim dojde, že to je totální bullshit?" "Neboj, dojde, Teda rodičům, ale ty stejně zaplatí vstupenky, aby se zbavili dětí, který budou škemrat." "Ale na co tam budou koukat ti rodiče?" "No přece na ty závažný témata.Jenom je ale zmiň. Musí to obsahovat hodně reklamy a prvoplánovejch vtipů, gagů a těhlech věcí, aby to přilákalo davy dítek a vydělalo spoustu peněz." "Přesně, protože za peníze donutíš i Patricka Stewarta hrát animovaný ho*no." "Přesně." No a díky tomuhle je to co dostanete totální shitfest. Kavalkáda špíny. Katastrofa biblických rozměrů. Přehled hrůzy. Cirkus zrůd. A proč i přesto dvě hvězdy? Jedna za těch pár povedených vtipů, které se převážně vyskytují v první polovině, jako jsou různé slovní hříčky (obvzláště často ve spojení s již zmíněnou fekálií), nebo různé situační gagy, druhou za vcelku obstojné animace a docela zajímavý nápad, podobná LEGO filmu, avšak narozdíl od toho je tohle prvoplánovka a ne svěží originální jízda. Rozhodně to taky není nejhorší film roku, což je podle mne bez diskuzí Lady Bird, i přes Zlaté Glóby. No a na konec poslední poznámka. Spotify stojí za houby, mějte radši Deezer, je totiž levnější a lepší.(28.1.2018)

• matolos1

Najväčšia sociálna vada je v tomto filme prezentovaná ako forma života, žijúca vo svete aplikácii, ktorá skutočne má svoje problémy a zároveň dokáže zo seba vydať viac pocitov. Kam sme sa to dostali, že štúdia musia oblbovať detské hlavičky za účelom vyťažiť peniaze z každej predsunutej reklamy na produkt, ktorý sa v tomto "filme" objavil? Keby sa z toho spravilo aspoň nejaké ponaučenie, že ľudia by sa mali častejšie spolu stretávať a nie furt čumieť do mobilov lenže film sa tvári ( v podstate jeho tvorcovia), že takéto stanovisko už v dnešnej dobe je nereálne. Všetky vtipy sú na hranici trápnosti a znechutenia a hlavná zápletka o komplikovanom rozhodnutí poslať smajlíka svojej tínedžerskej láske........... Bože môj.(8.5.2018)

• StereoHearts

Najhejtovaniejší animák, čo som postrehol, no nevidím dôvod. Nápad ide s dobou, prevedenie trošku horšie. No decká to určite bavilo o dosť viac, možno aj nejakéto drobné poslanie sa tam našlo. 2,5 hviezd. 50%(17.8.2017)

Smajlíci ve filmu - něco nového, ale podáno nalelepené na standardní příběhové kostře. Potěší, nenadchne, nezklame, nepřekvapí - lepších 65%. Mrzí mě, že jsem si nenašel žádného hrdinu, vtipálka, zlosyna, kterému bych začal fandil. Je to Pixar - takže po technické stránce, animace, zvuk 100%. Potěší i dobře sazené aktuální pop songy, ale tuším že Emoji zestárnou a zapomene se na ně právě stejně rychle jako na pop hity tohoto léta.(5.12.2017)

Novodobý film, nič pre staršie ročníky. Ale novú generáciu mladistvích určite zaujme. Hlavne už pojem Emoji im je dosť známy. Vo filme množstvo reklám či už na just dance alebo candy crush,Instagram.. a dalšie appky čo vôbec neprekvapilo, nejako takto som si film predstavoval. Hlavne pre skvelý výber pesničiek sa dal film pozrieť a ako tak nenudil. 3*(7.12.2017)

/55%/(10.12.2017)

Emoji ve filmu je podle mě mnohem vtipnější, než V hlavě, se kterým to tu poměrně často lidi srovnávají. Je to prostě oddychovka u který vypnu a jenom se dívám. Ač je to animák a stylizace mi přišla hodně dětská, je směřovaný na starší publikum. Úplně si neumím představit, že 9 letému dítěti dojde alespoň polovina těch narážek. Nepřišlo mi, že nese nějaky hlubší poselství, ale proč by taky mělo a proč by to mělo být špatně? Kdybych chtěl poselství, nekoukám na animák. O to se snaží poslední Pixarovky a moc jim to nejde. To je pořád Pixar sem a Pixar tam, 3x sláva, ale od Wall-I nemá až na krásnou animaci moc co nabídnout. Nechápu tolik nízké hodnocení, protože z animáků je tohle takový hodně lepší průměr.(27.12.2017)

• MrEdDy

Jedna za nápad , druhá , že jsem se občas zasmál ..(29.12.2017)

• HrudkaJ

Hlavně je to přesně to, v čem u mě ztroskotalo V hlavě, totiž v jakémsi protivném důrazu na lidské emoce, ba city. Kam pak se poděl lidský rozum, který by nic takového neměl zapotřebí, třeba protože by nemusel žít v tom digitálně debilním bez hlubší perspektivy pojatém světě plném nejrůznějších smajlíků, na nichž se láme sama blízkost člověka k člověku.(2.2.2018)

• Michal.Lukac

Príde mi to, akoby niekto zobral Ralph, rozbi to a nepodarene to zmiešal s Inside out. Zlatá malina zaslúžená(4.3.2018)

Moc hezké a aktuální, odsouzeno lidmi asi kvůli tomu, že se jim nelíbí, "kam ta doba spěje".(13.3.2018)

Naprosto průměrný animáček. Žádnou úžasnost od toho nečekejte. Emoji dorostenec zjišťuje jak těžký je úděl mít po celou dobu svojí existence stejný výraz a nemoct být tím, kým by chtěl.(31.3.2018)

Docela to šlo. :-)(26.5.2018)

• Jhuzis5

Za Jamese Cordena 1/5(31.5.2018)

Výborný nápad,který koresponduje s dnešní dobou závislosti na mobilních mediích.Nic jsem od toho fakt nečekal a proto tahle docela někdy zábavná oddechovka neurazila.(13.6.2018)

• AgnesDee

Film o smajlících vyjadřujících emoce, po jehož zhlédnutí jsem všechny emoce ztratila. Tak nějak si říkám, jestli není něco špatně.(16.6.2018)

• bonovox

Jediným plusom tohto animáku je že sa v ňom všetko rýchlo hýbe a skáče a samozrejme je to dostatočne farebné a má to len 80 minút. Dej je však otrasný, vtipov málo a pre dnešné deti málo zrozumiteľný.(29.7.2018)

• sten32

Nie zlé, len extrémne neoriginálne a predvídateľné.(28.8.2018)

• LikamCz

Za mě nejhorší animovaný film za posledni dobu! Animace jako taková je v pohodě, ale příběh jako takový je tak jednoduchý že skoro ani neexistuje. Humor se ve filmu dělá jen tak že se poukazuje na to jak emoji vypadají. Přijde mi jako kdyby se filmaři snažili inspirovat u LEGO Příběhu ( podobný svět, Jailbreak=Hustěnka) V Hlavě ( podobná pravidla) , Raubíř Ralf atd. Ovšem tyto filmy mají společnou jednu věc a to dobre charaktery a příběh, což Emoji movie nemá. Ve filmu je strašně pp Just Dance 10min. Candy Crush 5min. atd. Jo a Patrick Stewart tu dabuje doslava hov*o.(10.8.2017)

• Bear52023

Sony takýmto spôsobom veľmi rýchlo skrachuje, teda aspoň dúfam.(11.8.2017)

• bigmatko

tvorcovia vychádzali zo závislosti väčšiny detí na mobilných technológiach, ale postaviť na tom celý film a príbeh tak aby zaujal divákov v kine, ktorí majú viac ako 5 rokov, tak to už by si vyžiadalo trocha viac sa zamyslieť. Je to taká nenáročná rozprávka z totálne nezmyselným príbehom o mobilných aplikáciach. Nie je to úplna tragédia ale určite sa na filme nezabavíte ako na iných animákoch tohto roka.(16.8.2017)

Námět dobrý, ale mohl být lépe zpracován. Pár vtipných scének. Nic strašného, ale ani úžasného. Podle dcery, které se to líbilo, je to tak pro děti do 10 let. Mohlo to být kratší, málem jsem usnula, ale zachránilo mě kafe. Dávám 50%.(18.8.2017)

• Razz

Čakal som hotovú katastrofu. Pravdupovediac, animák o emotikonoch som si ani nevedel predstaviť. Nakoniec som dostal niečo, čo bolo ako slabý klon Inside Out v oblasti mobilov. Deti v kine vydržali, ak ale nemali základnú znalosť o aplikáciách, prišli o polovicu vtipov. Apropo, aplikácie. Autorov mohol lákať nápad využiť masívny product placement - a aj ich zlákal. Však nakoniec, aký by to bol film o mobiloch bez Facebooku, Instagramu, Youtube, Spotify, Dropboxu či Candy Crush? Konečný rezultát 2/5 a dvojku si neprosím.(20.8.2017)

Čekala jsem brutální brakoidní bejkárnu, ale nebylo to tak zlé nakonec :-) Člověk od toho nesmí čekat víc než satyru na dnešní nadužívání smartphonů (a samozřejmě reklama jisté frutariánské značce :-))) Nakonec jsem se ale od srdce nasmála :-P(21.8.2017)

Nechápu nízké hodnocení a nechápu, proč jde někdo na film pro DĚTI, aby ho tady pak "trhal na kusy"... Jelikož a protože posledních pár let navštěvuji "povinně" podobné filmy s dcerou, tak Emoji patří k těm lepším. Námět mě přišel originální a zpracování zajímavé... Ve výsledku mě "hlavní hrdina" Pche byl sympatičtější, než třeba "uřvaná" Dory. A hlavně - dceři se to líbilo, takže "není o čem" :-)(23.8.2017)

Dobrý oddychový film. Nápad udělat film o emoji je velice zajímavý a příběhově se také nejedná o špatný kus. Ano, jedná se o rodiný, možná spíše dětský film, ale jako film na oddych bych jej doporučil i dospělým lidem.(2.9.2017)

• AlexPol

Příběh, který zahrabe filmy jako: Dark knight, Interstellar. Vtipy díky, kterým se budete válet po zemi. Příběh plný zvratů, emocí. A návodu jak sbalit holku přes jeden emoticon a vyfotit kvalitní fotku na Instagram. To je Emoji Movie. A teď vážně, nejhorší animák za poslední dobu, sice ano má to rychlost, která Vás u filmu udrží (Ale bude to fungovat jenom jednou). Podle mého hlavní chybou filmu je, že se snaží dokázat něco na co nemá, vtipy nejsou vtipné, scény nevyjadřují to co mají. Ovšem pokračování je celkem jasné, jelikož dětem se to velice líbilo.(3.9.2017)

Parodie na život, který se omezuje na posílání emoji. No co. Taky jsem byl kdysi mladej a posílal zprávy se smajlíky a někdy, když nebylo co říct tak komunikoval beze slov, pouze smajlíky. Dnes už to tolik neocením, ale pro mladý to může být dobré. Mě spíše nadchla ta hlubší myšlenka, která se ve filmu skrývá. Nejspíše si na filmu každý najde to své :)(16.10.2017)

• nudlis

Neskutečná debilita. I moje děti to říkaly a to by měly bejt cílovka týhle sračky. Jsem zvědavej, kdy někdo udělá film o usměvavejch řádících hovnech. Když může vzniknout "film" o emotikonech v mobilu ...(29.10.2017)

• Tristix

Jedna hvězdička za zajímavý námět. Ale to je asi vše(23.11.2017)

Nápad nechýba. Len prevedenie bolo veľmi jednoduché a nikoho extra neprekvapilo. Pre vypnutie mozgu môže byť. Ale videl som už aj lepšie animáky.(3.12.2017)

• Hanecek

Je lepší se zastřelit....(4.12.2017)

Tak co tu ještě nebylo? Oživlé videohry? Raubíř Ralf. Auta? Auta. Letadla? Letadla. Malé roztomilé potvůrky, žijící v hlavě všech žijících forem života? V hlavě. A co takhle malé roztomilé potvůrky, žijící ve všech inteligentních telefonech? Emoji! K tomu tuctová zápletka, trochu digitálně technologického zpracování, pár známkých herců a kasovní trhák, na který se děti pohrnou, je venku. A vyděláme miliony, abychom mohli udělat dvojku a nebo vymyslet něco jiného. Co třeba vibrátory, které se vydají najít smysl života v malém zapadlém americkém městečku? Na druhou stranu, mohlo to být i horší. Mohlo tam být hodně nesympatických postav, které by co 5 minut zkoušeli zpívat o tom, co že to na plátně zrovna dělají. I když u Vibrátorů by to nemuselo být tak špatný. Nakonec jsem se i pobavil. A nutno dodat, že jsem viděl opravdu mnohem horší pokusy o animák.(6.12.2017)

• Si.Mon

Zasmial som sa iba raz. Čo je dost smutné nakolko to mala byť komedia.(9.12.2017)

• Gmisiycs

Za potenciál hvězdy dávat nebudu. To by i letní komedie o blondýnách musela dostat full. Je to trapné, přestože nemuselo býti. Za zlotřilou neprofesionalitu další hvězda dolů, nejen za to, že jsem si stále jen říkal, "Kde jsem to již viděl?". Takže jako pohádka pro minimimi dobrý, jinak zbytečný film.(10.12.2017)

Pre mňa film dosť podobný ako Lego Movie. Bola to sranda, ale zase nie až tak moc. Ako to už pri takýchto filmoch býva - zo začiatku plné zaujímavých nápadov a neskôr to skĺzlo k stereotypu.(12.12.2017)

Pro mě velmi příjemné překvapení. Nezapomenutelné :) na vozíku ...(17.12.2017)

• Shitonit

Asi jo. Svět se dokonale posral. Pokud to má být animovaná sračka, budiž. Komedie? Dobrodružná? Dobrodružná bude léčba ze šílenství, kterého se mi z tohoto přebarvenýho nesmyslu dostalo.(17.12.2017)

Strasna sranda. Taketo blbosti ma skutocne dokazu dostat.(29.12.2017)

• Tobyseq

Dobře dobře, párkrát jsem se zasmál a animace špatná není, ale celkově to působí strašně nudně a trapně. Příběh je celkem dost předvídatelný a průběh filmu prostě nezabaví. Hlavní postavy jsou ok, ale působí chvilkama fakt trapně, hlavně ta pravačka. Tady se nedá pochopit, proč ten film vzniknul.. Jde vidět, že to je udělaný jen kvůli prachům, ale ani tenhle účel to nesplnilo.(17.2.2018)

• Jirkacek

Animované dílko Emoji ve filmu si vzalo za úkol ukázat lidem, jak by mohl vypadat jakože život uvnitř mobilních aplikací. Považoval jsem to za výborný nápad, jelikož něco takového tady do té doby nebylo a byl jsem velmi zvědav, jak si s tímto aktuálním tématem tvůrci poradí. Hned na začátku mne překvapilo perfektní znázornění města Textopolis, ve které smajlíci žili, bydleli, pracovali a trávili svůj čas. Každý z těchto obyvatel pak chodil do zaměstnání, tedy pokud majitel telefonu mladý kluk někomu chtěl ve zprávě poslat nějakého smajlíka. V takovém případě byl vybrán a odeslán, což bylo ostatními považováno za velký úspěch a takové emotikony si žili v luxusu, zatímco nevyužívaná smajlíci obývali sklepení. Každopádně všichni měli jen jeden výraz, pocit který měli vyjadřovat až na jednoho. Tím byl hlavní hrdina Gene, který se měl tvářit jen jako pche, ale když jej hned první den v práci kluk vybral do zprávy, měl tolik výrazů, že to způsobilo katastrofu v celém emoji světě. Proto raději opustil město a putoval mezi aplikacemi spolu s Hi-5 neboli rukou, kterou už kluk nepoužíval. Oba pak zamířili za hackerkou Jailbreak, která souhlasila s tím, že oběma pomůže stát se opět hvězdami mezi emotikony. Jejich putování mezi aplikacemi v telefonu bylo opravdu zajímavé, leč ne úplně jej tvůrci dokázali vypilovat k dokonalosti. Nechybělo ani nebezpečí, protože trojici na cestě pronásledovaly antiviry, které je měli zničit. A dokonce došlo i na lásku ! Byl to tedy opravdu zajímavý animáč, ale nedokázal jsem odhadnout, pro jakou věkovou skupinu. Na závěr bych chtěl ještě podotknout, že mi je líto všech dědečků a babiček, kteří vlastní tlačítkový hloupý telefon a museli jít s vnoučaty na tento film do kina. Nevím jestli vůbec pochopili v jakém to světě se vlastně ocitli a výrazy jako Dropbox, Cloud nebo apka jim musely připomínat sprostá slova v nepřístupném filmu. Já jsem telefony prodával, ale ani mne Emoji ve filmu moc nezaujaly, děj byl příliš jednoduchý, přímočarý a nijak překvapivý. Nicméně se mi velmi líbil ten nápad jako takový, spousta vtipných hlášek, které zde zazněly v českém dabingu a skvělé vyjádření emoji jako takových. Přesto ode mne Emoji ve filmu získaly pouze dvě smajlíkové hvězdy **.(26.2.2018)

Nápad vôbec nie zlý. Ale spracovanie krívalo na všetky končatiny. Veľmi predvídateľné, humor bez iskry a celkovo hrozne nezapamätateľné. Ale moje tri hviezdy obhajujem tým, čo som videl u malej a teda, že ju to bavilo. Dnes už aj malé deti ovládajú základy práce na smart phonoch a poznajú aplikácie, vedia sa s tým zžiť. Ale pre dospelého nič zaujímavé.(6.3.2018)

Rovněž nechápu toliko záporných hodnocení, já se u animáku opravdu bavil. Průvodní melodie je strašně chytlavá. Pribeh jednoduchý a přímočarý a líbilo se mi to. Typově podobné jako animák V hlavě.(3.7.2018)

Podle komentářů a hodnocení jsem toto nečekal. Film mě překvapil 👍 Možná to bylo tím že jsem od filmu nečekal nic. Ale 4 hvězdy si to zaslouží!(6.8.2018)

Jak tady čtu všechny ty ''chytré'' komentáře, tak opravdu nechápu co je CSFD za komunitu. Na to, že je mi 19 let, tak se mi pohádka velmi líbila, a neviděl jsem tam něco, co by mě donutilo dát jednu nebo dvě hvězdičky. Dal jsem rovnou plný počet, abych vás všechny nasral. Protože nechápu co vás donutilo dát tomuto filmu 48% to opravdu nechápu. Tahle komunita jde do hajzlu, všímám si toho už nějaký pátek, samí vychytralí debilové.(30.9.2018)