Ania, sedmadvacetiletá učitelka hudby na základní škole, si domluví rande na online seznamce Planet Single. Její protějšek Ant-Man se nedostaví. V baru si ale Anii všimne úspěšný TV moderátor Tomek. Pozornostmi žen zhýčkaný arogantní Tomek se domnívá, že Aniu sbalí k jednorázovému použití, ale se zlou se potáže. V dalším díle svého TV pořadu Tomek představí loutku Haničku, silně podobnou Anie, a zesměšňuje její vzhled, povahu a chování. Pořad má velký úspěch a je zařazen do primetime. Tomek vyhledá Aniu, potřebuje se od ní dále inspirovat – má si dávat rande online a Tomkovi sdělovat své zkušenosti. Ania nakonec souhlasí, když jí za to Tomek slíbí koupit nový klavír pro její školu. Ant-Man, který se ve skutečnosti jmenuje Antoni, s omluvou požádá o druhou schůzku, vysvětlí, že tu předchozí zmeškal kvůli dceři. Je lékař, vdovec a Ania si s ním výborně rozumí. Tomek, který se do Anii pomalu zamilovává, žárlí a podezírá Antoniho, že Aniu vodí za nos. Špehuje ho a dojde k názoru, že je ženatý. Další schůzku zkazí tím, že tam vpadne i se štábem a kamerou. Ukáže se ale, že žena, kterou měl za Antoniho manželku, je ve skutečnosti jeho sestra. Antoni nelhal, a je z toho hrozný trapas. Ania Tomkovi řekne, že už ho nikdy nechce vidět. Svěřuje se své kamarádce, kadeřnici Ole, která má se seznamkou vlastní problém. Dcera z prvního manželství jejího partnera Bogdana ji nesnáší, a tak jí a Bogdanovi vytvoří na seznamce falešné profily a přesvědčí je, že si spolu píšou, ačkoli ve skutečnosti vše píše ona... (TV Nova)

Dale

Možno sa na mojom hodnotení podpísala momentálna nálada, ale pobavilo ma to, aj dojalo, čo viac od rom-kom chcieť... Navyše herci, teda hlavne herečky sú veľmi sympatické a je to aj celkom originálne, čo v rámci romantického žánru je niečo nevídané. Tvorcovia sa ešte snažili do záveru vniesť trošku napätia, kto bude tým vyvoleným, ale zbehlejší divák v tom bude mať jasno už dávno predtým. Pre mňa rovnako príjemný film ako Love Actually. ()

Padme_Anakin

Velice příjemné a vtipné rýpnutí do dnešních technických vymožeností a světa on-line, mobilů, aplikací, internetů a tak dále a tak dále. Chválím herecké obsazení, půvabná učitelka hudby (klavír, brejličky, rolák, ach...) a rozevlátý Tomek, svižné tempo, milý hudební podmaz a celkově - romanťárna dle mého gusta. Jop, tohle se našim sousedům povedlo. ()

NinonL

Zábavná romantická komedie o tom, jak se lidé hledají, nacházejí a ztrácejí. Tentokrát jim v tom pomáhá internetová seznamka. Hlavní postavy, učitelka hudby Ania a televizní moderátor Tomek, jsou sympatické. Vlastně všechny postavy ve filmu jsou fajn a věrohodné. ()

harfuska

Co za magiczna komedia, bez głupiego teatru. Ze śmiechu złapiesz brzuch, będziesz płakać z podniecenia, a twoje serce ogrzeje cię tak wielką miłością i szczerością. Ponadto film ma znakomite aktorstwo, inteligentne dialogi i świetne utwory. I, oczywiście, brak też księcia na białym koniu. Spójrz na to sam, a nie będziesz żałować. Och, jak ja kocham ten film. ()

Maq

UFF! Začalo to skoro slibně, ale s blížícím se koncem to sklouzlo do šíleného kýče. Phujtajbl! ()

slunicko2

Rom-com o seznamování pro dospělé. 1)  Snímek z žánru romantických komedií zobrazuje některé týpky, které lze poznat prostřednictvím seznamovací aplikace Planeta Singli. Až potud to je vtipné, i když nikterak originální._____ 2)  Vztah televizního žraloka Tomka s Aniou je už z říše pohádek nejspíš proto, že takového týpka bych tedy rozhodně nechtěl. Ale on se nakonec samozřejmě polepší a tak jsou dveře pro další pokračování otevřeny._____ 3)  Mé tři hvězdičky neinspiroval poněkud prostoduchý děj, ale jeho protagonisté:  41letý Maciej Stuhr (moderátor Tomek), 38letý přitažlivý Michał Czernecki (lékař Antoni), 36letý Piotr Głowacki (asistent Marcel) a jako bonbónek velmi pěkný Jakub Henriksen nezjištěného věku (blonďatý nápadník Olek)._____ 4)  Lehce dojemné zakončení v americkém stylu pak korunovalo tuto pro mě nepochopitelně úspěšnou komedii. ()

PogoJoe

Překvapivě dobré (až na kýčovitě kašovité pěvecké představení, to už bylo moc přeslazené, a to mám sladké rád). Polskou kinematografii nemám vůbec okoukanou a možná i to přispělo k tomu, že se mi to tak líbilo. Agniezska parádní, přesně můj typ, Maciej sympaťák, spousta vtipných nápadů, bohužel i spousta kýče a "tlačení na romantickou pilu", ale výsledkem snažení filmařů je svěží a opravdu vtipná romantická komedie. ()

Flipnic-RE

Jo tohle mi sedlo. Zvlášť po té nekonečné šňůře hororů a temnejch filmů, co furt teď sleduju (protože furt a furt vychází další) mi tu udělalo dobře. Sice to není kdo ví jak dobře zahraný, scénář je vlastně taky dost jednoduchej, ale i tak...je to milý, citový, docela vtipný. A jsou tam krásný baby, to hlavně... ()

easaque

-3* Tímhle polským filmem jsem si chtěl trochu odpočinout po náročném dni a svůj účel naštěstí splnil a kupodivu se nenaplnily mé obavy jako z podobně laděného polského filmu – Noc plná zázraků. Oproti zmíněnému to nebylo přehnaně kýčovité a podbízivé, i když samozřejmě jde o klasickou romantiku, kde jde o to, aby pořádně dojala a měla šťastný konec. Internetové seznamky jsou vděčným námětem a tady si s ním hezky pohrály a scénář je povedený. Bavil jsem se opravdu dobře, a nebudu se bránit doporučení, i když možná odolám pokračování, abych si nezkazil dobrý pocit z originálu. Nakonec si neodpustím osobní poznámku, že byla do očí bijící nereálnost reálií, protože pochybuji že podobná talkshow by mohla být běžně vysílána v prudérním Polsku. Ale i tak nakonec lehce nadhodnotím a dám své 4 hvězdičky za to, že v poslední době je o kvalitní komedie velká nouze. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Aljak

Popis k tomuto filmu znel vábivo, ale asi som to prehnal s vysokými očakávaniami. Do veľkej miery to malo dosť očakávaný vývoj a to uzatvorenie zápletky v úplnom závere asi ani nemohlo dopadnúť inak. Ale napriek tomu musím uznať, že námetovo to bolo v podstate nadpriemerné, atmosféru to malo naozaj dobrú, dokonca aj postavy sa mi celkom podávali. Len škoda, že ten dej mal taký tendenčný spád bez väčších prekvapení. No musím vyzdvihnúť to krásne posolstvo, ktoré Tomek prezentoval v poslednej časti svojej talk-show - to bolo TOP! Škoda, že film nemal viac takýchto momentov... ()

Garson

PLANETA SINGLE je taková milá romanťárna postavená především na hlavní hrdince Aně a na televizním komikovi který se jmenuje Tomek.Tahle dvojice uzavře mezi sebou dohodu,že Aňa své milostné avantýry které jí nevyjdou podle představ převypráví Tomkovi který na tom postaví popularitu svého televizního pořadu.Velmi se mu daří zvedat sledovanost pořadu,protože jak je známo tak ženy nemají nouzi o zástupy tragédů lačnících po jejich pozornosti i když sami nemají ženám většinou co nabídnout.Ženy na tohle mají šestý smysl a tak velmi brzy poznají že jediné co si tito muži zaslouží je soucit a to je dost málo na vybudování nového vztahu.Občas se ve filmu mihne i připomínka k seznamovací aplikaci PLANETA SINGLE.Můžu říct narovinu že seznamkám nevěřím,nejen proto že se na nich objevují pochybné existence,ale především je to zásobárna osobních údajů a ještě si zaplatíte za velké zklamání.Někde jsem četl že ze všech vyrobených granátů nevybuchl většinou jeden z 10000 kusů.Ano,asi takovou pravděpodobnost máte na seznamce že narazíte na toho pravého partnera.Jinak film ukazuje že nejvhodnější partner je vždycky ten kterého už znáte,něco o něm víte a né někdo úplně neznámý kde se můžete spoléhat jen jestli přeskočí jiskra,ale to je jako rozdělávat oheň pomocí křesáním kamenů o sebe,ale kdo vám zaručí že držíte ty správné kameny? ()

chelseaman22

Klasická romantická komedie, v níž není nouze o komediální situace. I přes značné charisma televizního reportéra odolává učitelka Anežka až do doby, než jí je přislíbeno piana od rodiny Petrofových. Po přislíbení piana paní učitelka zjihne a našemu televiznímu reportérovi dá, co má. Bohužel ani tomuto počinu se nevyhnul důraz na patos, který je jakýmsi poznávacím znamením romantických komedií. 69% ()

hanagi

Neurážející romantika, která sice občas využívá motivy z jiných úspěšných filmů (a přiznává je), ale zároveň si uchovává šmrnc, vtip a nadhled. ()

oveckaoa

Dám 3 hvězdy , ale je to mezi dvěma a třema. Chlápek má pořad kde si dělá z ženských srandu  jednou potká ženskou co čeká na chlapa z domluveného  rande co nedošel a udělí si z ní srandu v pořadu. Pak ji najde a nabídne jí, že koupí do školy klavír  , když mu bude říkat historky z jejich rande a on to pak použije ve svém pořadu. Do toho sledujeme jinou ženskou co má vztahové problémy se svým chlapem a jejich dcera si z nich dělá srandu (tahle linka je zbytečná kdyby tam nebyla bylo by to lepší). Mezitím ona potká  chlapa a líbí se jí ten z toho pořadu si myslí, že , ale lže. Na konci se všichni pohádají a jdou od sebe pak se udobří a máme hudební  vystoupení, které není špatné. Má to dobru hudbu a hlavní herečka je pěkná ženská typově mě přijde podobná jak Josefíková bohužel stopáž to zabíjí přes 2 hodiny je moc. 60 procent uvidím co další díly. ()

Autogram

Najskôr sa mi zdalo, že pôjde o nový žáner "romantické sneženie", ale našťastie to polystyrénové sneženie za všetkými oknami ustalo a film sa dostal do normálneho žánru a ku koncu dokonca k niečomu viac, čo nemôžem prezradiť. Za podarený záver pridávam aj neplánovanú štvrtú hviezdu. ()

Seti

Standardní romantika na polský způsob, kde dojde i na rytíře a bílého koně. Poláci zdatně kopírují holywoodské šablony a klišé, přičemž bohužel nic moc osobitého nepřidávají. Bylo hodně zvláštní, jak lacino se zásadová hlavní hrdinka nechala uplatit k tak morálně nízké píčovině. ()

Vajonek

U toho idiotského pořadu pana Vlka bych se asi nezasmála ani jednou, jinak si ale asi zhruba takto nějak představuji příjemnou, docela nápaditou i do velké míry  aktuální romantickou komedii. Bylo by fajn, kdybychom se v tomhle u sousedů trochu inspirovali, protože české (romantické) komedie z posledních let stojí obvykle za starého vlka... 75 %. ()

VOD tipy na konec srpna

VOD tipy na konec srpna