Willovo propojení se zlem sílí, ale nikdo neví, jak ho zastavit. Dustin a Steve navazují nečekané přátelství. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Hooper sa detoxikuje. Will opäť bojuje s vnútornými démonmi a El spoznáva tajomstvo svojho detstva. Prevedenie: Priateľstvo medzi Steavom a Dustinom je veľkým prekvapením. Max sa začleňuje do party. Lov na DemoDogy nemá chybu. Pocity: Konečne začína príbeh gradovať. Opäť najsilnejšia vec tohto seriálu, kedy sa nám všetky dejové linky navzájom prepojujú natoľko až splynú v jednom epickom finále. Dúfam že sa nemýlim. 90% ()

helraiser

V každém případě neskutečná nálož akce, atmosféry a napětí. Odkazy na 80. léta je přímo do očí bijící. Inspirace Vetřelci je jasná a naprosto dokonale zvládnutá a ten závěr je opravdu dokonalej. V každém případě se máme na co těšit a závěr seriálu bude jistě masakrální. ()

PaTeXx

Přidám se k pár kolegům a přiznávám, že jsem si zavzpomínal na Aliens při scéně v "hnízdu". To samozřejmě značí jen to dobré, ale že toho dobrého bylo kurva dost. Atmosféra extrémně hororová a k tomu to oldschool scifi perfektně zapadlo (ostatně jako v každé epizodě). A ten konec? Mňamózní. ()