Ze začátku vás to určitě nadchne, čemuž pomáhá několik komických scén na odlehčení, které hlavní protagonista prezentuje jako by se nechumelilo (hláška s Narnií mě vážně pobavila). Zdá se, že se rozjíždí super seriál, ale pak se to někde zlomí. Po pravdě už si ani nejsem jistý, kdy jsem si uvědomil, že se v seriálu skoro nic neděje, ale co mě o pocitu přesvědčilo byl závěr, který děj posouvá zrychleným tempem a vše "podstatné" se odehraje během poslední epizody, a to je bohužel škoda. Uvidíme, co ukáže druhá série, šancí ji rozhodně dám, protože seriál v sobě potenciál určitě má.(28.2.2017)

Seriál má výborné tempo, čo sa týka dejového spádu a aj postavy sa nestávajú po čase natoľko otravnými, ako som sa obával na začiatku. Prefláknutá zápletka so superschopnosťami ma ešte stále dokáže zaujať, no niektoré rozhodnutia tvorcov seriálu celkom silno a úplne zbytočne zrážajú jeho kvalitu dole. Ide hlavne o využívanie zeleného plátna a „CGI“ efektov v týchto scénach, ktorých kvalita je podobná ako pri seriály Sanctuary, no od vtedy už ubehlo pár rokov. Takisto aj isté dejové odhalenia, ktoré sú podané až príliš nábožensky (bez opodstatnenia a náležitej reakcie postáv) a vôbec sa nehodia do mysteriózneho sci-fi seriálu som vnímal značne rozpačito. V každom prípade z traileru som očakával, že to dopadne oveľa horšie, takže nakoniec vcelku prekvapivý priemer. 10/10 - 60%(16.3.2017)

• Alex126

Řeknu to asi takhle, pokud vám není v rozmezí 10-14 let, bude těchto 8 hodin ztrátou času. Seriál není ničím zajimavý. Podprůměrné herecké výkony a otřesného B. Duffielda nevyrovnává ani sympatická seriálová Charlie Singer. Infantilní vztahy, nesmyslná zápletka a naprosto nedomyšlený vesmír. Nemá smysl ztrácet čas na promyšlenější komentář, seriál je ztrátou času a nemá jedinou přidanou hodnotu kromě pár úsměvných a pár graficky příjemných momentů. Za mě po zhlédnutí všech 10 epizod 15%, nevěřte IMDb.(5.1.2017)

• slunicko2

Scifi pro mladší teenagery (only). 1) Autoři se nesnaží ani zbla, aby svůj výtvor učinili atraktivnějším i pro další věkové skupiny. Převažuje zmatený děj, nevěrohodné postavy i chování. Nejhorší je do sebe zahleděný egocentrický hlavní "hrdina" Holden bez zájmu o cokoli, co přesahuje jeho kolo, hamburgery a vášeň pro "normální" život. 2) Ale pár pěkných kluků se tu najde: 25letý přesvalený Kanaďan Burkely Duffield (Holden Matthews), 26letý Kanaďan Jonathan Whitesell (Holdenův bratr Luke), 30letý Tom Stevens (Holdenův kolega z práce Steven), 39letý Jay Paulson (chovanec Edgar, který umí vyvolat požár). 3) Psáno po druhé řadě.(14.6.2018)

• Jouzi.Ef

Sračka nejvyššího kalibru. Je mi ukradený, jestli to přineslo "něco" novýho nebo ne (nepřineslo), ale není mi ukradený, že je to v podstatě bez děje. Když se nad tím zamyslíste, skoro nic se tam neděje a pokud ano, tak serial odpovídá na otázky (pokud tam nějaké vůbec jsou) tak pomalu, vlažně a nudně, že vlastně ztratíte veškerý zájem a už vás to v ani nezajímá. Postavy se chovají naprosto nelogicky, příklady uvádět nebudu, byla by to ztráta času. Hlavní herec mě po celou dobu neuvěřitelně sral, jelikož se chová jako naprostý idiot, doslova primitiv! Nevím, zda je to proto, že je jeho postava tak dementně napsaná, nebo zkrátka neumí hrát... pravděpodobně obojí! Stejné platí o té cuchtě, která ho tam celou dobu uhání, myslím tu černovlasou - to její chování je taky na přes držku - má vybalit karty a nebýt naprostá kráva, která chodí akorát tak kolem horký kaše a hraje si na strašnou chudinku a zároveň hrdinku, která se chvástá, že dělá všechno co může, aby zachránila toho dědka starýho, ale podle mě si ze všeho nejvíc přeje jen to, aby zdechnul, protože pro jeho zachránu udělala akorát tak velký hovno, který po sobě nespláchla a raději by šukala, než řešila nějakýho starce, kterej ji už není schopen patřičně vymrdat anál. Kdyby za ní ten dementík Holden sám nepřišel a neměl tak malé pérko, že se ho raději rozhodl nevytáhnout a nepustil se do velké rescue mise, dědek mohl být kaput a děvka si ji mohla nadále mastit ve svý garzonce prolezlý švábama, kde pořáda bukake po večerech. Škoda, pilotní díl se mi moc líbil, málokdy se vidí tak ohromný propastný rozdíl mezi pilotem a zbytkem série... bohužel, zde se to opravdu zvrtlo v něco více než trapného. PS: Nejhorší moment celé série je večeře "přátel" v 5. díle, kdy jsem se musel jít několikrát vyzvracet z mnoha různých důvodů. Bohužel, podobný pocit mě potkal ještě několikrát... 15 letí a méně, nechť si jednu hvězdu přidají.(26.1.2017)