Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Po děsivé návštěvě ve voskovém muzeu se Mark a Sarah musí zachraňovat zběsilým útěkem. Zanechávají za sebou hořící voskové figury, které náhle ožily a způsobily hrozivou zkázu... A přece jeden voskový svědek unikl ničivým plamenům. Vzápětí je usmrcen nevlastní otec Sarah. Samozřejmě nikdo nevěří příběhu o prožitých ďábelských událostech ve Flaming Behemouth. Sarah je obviněna z vraždy svého otčima. Důkaz o její nevině může poskytnout pouze Mark. Ten vyhledá sira Wilfreda, jediného člověka, který má zkušenosti s pekelnými silami, vládnoucími ve voskovém muzeu... (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (60)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

V roku 1992, štyri roky po premiere pôvodného filmu, natočil anglický režisér a scénarista Anthony Hickox pokračovanie. Vznikol film "Voskové múzeum 2 - Stratení v čase". V podstate plynule nadväzuje na prvú časť, ale už ani zďaleka sa neberie tak vážne. Stala sa z toho plnokrvná čierna, horrorová komédia. Mark chce dokázať nevinu svojej kamarátky Sarah, ktorá je neprávom obvinená z vraždy. Vydajú sa na šialenú horrorovú cestu časopriestorom. *** ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Kvalitativní sešup nejméně o dvě třídy. Hickox překvapivě ustoupil od hororu a přednost dává hlavně humoru. A i ten po většinu času smrdí sterilitou. Přeskakování v časových rovinách je tentokrát nudné a v druhé půli dokonce otravné a bez nápadu, protože tu velkou část filmu zabírá trapné šermování. Nejlepším okamžikem budiž účast Bruce Campbella, který exceluje v pěkně ztvárněné parodii na klasickou duchařinu The Haunting. Ve zdejší mučednické roličce tu božský Ash s rozdrásaným hrudníkem snáší jednu bolest za druhou v podobě soli, octa a dřevěné podlahy. Jeho odpověď však pobaví: "Vždyť je to jen maso!" ()

Reklama

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Anthony Hickox prostě uměl pobavit. Zatím co jednička ještě jakž takž funguje jako horor z komediálními prvky, tak dvojka se zvrhne v nefalšovaný úlet kde se jde doslova z hororu do hororu. Škoda, že ty jednotlivý mikro příběhy jsou kvalitativně nevyrovnaný. Frankenstein se povedl. Duchařskej příběh z Campbellem je naprosto super. Naproti tomu to s tím Vetřelcem mi tam moc nepasovalo a konec ze středověku je až moc natahovanej, ale i tak je to pořád dost dobrá zábava. Pokud máte rádi podobný šílenosti, tak směle do toho! 65% ()

Flipnic odpad!

všechny recenze uživatele

Tento film se nepovedl už v době svého vzniku. Což pak je to za utrpení jej sledovat v dnešní době, jak jsem udělal já ... Film selhává naprosto ve všem. Otřesné herecké výkony, trapný děj, trapný humor a hlavně neskutečná nuda. Do poloviny je to ještě koukatelné, ale jakmile začne druhá polovina odehrávající se někde ve středověku, začnou ta opravdová muka ... Ale ne z důvodu, že by se snad člověk bál u tohoto "horroru", ale z důvodu nekonečné 40 minutové nudy. Postavy pobíhají nesmyslně sem a tam, řeší naprosto otřesné blbiny, sledování soubojů na meče je úplně zbytečné, protože jakákoliv akce zde vypadá jak trapná šarvátka dětí na pískovišti... Těch pár vtipů a Bruce Campbell film nezachrání. Není to horror, není to splatter, není to komedie ani parodie ... je to ubohost. Tímto se Hickox definitivně zahrabal ... ()

Hakha 

všechny recenze uživatele

Mnohem slabší pokračování, kde mě nejvíce uvízl v paměti bombastický Bruce Campbell. Bohužel film má mnoho hluchých míst, ale i svá světlá místa, hlavně první půlka a souboj s meči, kdy Zach Galligan a Alexander Godunov skáčou z jednoho hororu do druhého(např: Jack Rozparovač, Upír z Nosferatu, Úsvit Mrtvých, Godzila apod). Tento díl je více komediální, než první, ale bohužel není lepší hlavně v tom, že není vyrovnaný a v druhé polovině dost solidně nudí a zbytečně natahuje. Na konci je nástřel na třetí díl, který bohužel nebo naštěstí nevznikl... Mé hodnocení silné 2 hvězdičky... ()

Galerie (7)

Zajímavosti (2)

  • Režisér Anthony Hickox nabídl roli Frankensteina původně Dolphu Lundgrenovi. Ten ji ale odmítl. (Holina)

Reklama

Reklama