Inspektor Jack Cates zasahuje u benzinové pumpy, přičemž dojde k zastřelení jednoho muže a nakonec k výbuchu celé čerpací stanice. Musí se pak zodpovídat před komisí a hrozí mu vězení. Pravda může vyjít na povrch, pokud se mu podaří najít drogového bosse Eismana, a tak se okamžitě pouští do pátrání. Navštíví ve vězení Reggieho, který byl s Eismanem zapleten, a snaží se ho přesvědčit ke spolupráci. Marně. Po propuštění však Reggie usoudí, že bude rozumné spojit s Jackem síly, protože na něj čekají najatí zabijáci... (oficiální text distributora)

emo

Nastavovaná kaša. Typické pokračovanie, ktorého jediným zmyslom bolo zarobiť peniaze a zviesť sa na sláve predchodcu. ()

otík

Výborné akční pokračování nesourodé dvojice. Hodně drsné akční scény střídají zábavné slovní přestřelky hlavní dvojice. Zdařilá akční komedie. Jen ta Hornerova hudba, která je plagiát vlastního Komanda, je otřesná. ()

tom88

Obyčajná krimi komédia s jednoduchou zápletkou a nerozvitým dejom. Herci sa dajú, Eddie je sem tam vtipný, vtipný natokľko, že je s toho trochu komédia. Dalo by sa to natočiť lepšie a bez vtipu. Mohol byť z toho pekný akčňák, samozrejme s inými hercami. Je to vlastne jednoduchá oddychovka na večer. 60%. ()

lykan9

Nevím proč, ale pokračování skvělé jedničky se nepovedlo, jak bych čekal. Mezi Noltem a Murphym to stále funguje, příběh skvěle navazuje na první díl, místy je to vtipné, ale já se často u filmu nudil. Sice se stále jedná o nadprůměrnou podívanou, ale na jedničku to zdaleka nemá. Škoda :-( ()

JohnSmith

O něco slabší než první díl. Sice to mezi Murphym a Noltem pořád pěkně jiskří, ale odhalení padoucha Icemana je víc než průhledný. Kdo by čekal u O´Rosse a Jamese kladnou postavu? ()

Lukoboss

Jak tady píše skoro každý, druhý díl se rozhodně s jedničkoku rovnat nemůže. Naneštěstí úroveň klesá dost prudce, takže je to skok téměř o dvě hvězdy. 2,5/5 ()

xaver

Málo které pokračování původního snímku je zdařilejší, nebo alespoň tak zdařilé. Většinou jde úroveň filmů dolů. Tento snímek to jenom potvrzuje. Proti původnímu filmu hodně slabé. Nastavovaná kaše bez invence. 2* s přihmouřením obou očí. ()

Haymar

Typicky nastavovaná kaše, bez špetky nápadu či invence... Murphy i Nolte jsou zde tak nějak jistější, dospělejší, lepší, občas to byla i docela sranda, ale jinak je to po všech stránkách jen tupý klon původního filmu ()

Hanes88

Slabší pokračování skvělého filmu. Tohle jsem viděl nedávno v TV a bohužel jsem měl co dělat, abych to nepřepnul. ()

Matros

Podle mě se pokračování povedlo a Nick Nolte je snad ještě větší frajer. Nebojí se to do Murphyho napálit bouchačkou. ()

filipvrbik

Hodně nepovedené pokračování. Kecy Eddieho Murphyho nejsou vtipné ,ale spíš trapné. Záporáci opravdu příšerní... 30% ()