poster

Mladý Indiana Jones: Oganga, vládce nad životem a smrtí

 • USA

  The Adventures of Young Indiana Jones: Oganga, the Giver and Taker of Life

Akční / Dobrodružný / Historický

USA, 1999, 88 min

Režie:

Simon Wincer

Scénář:

Frank Darabont

Hudba:

Joel McNeely

Producenti:

Rick McCallum

Scénografie:

Gavin Bocquet
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • NinadeL
  *****

  11. Německá východní Afrika 1916, Kongo 1917(27.2.2009)

 • corpsy
  *****

  Je jednoznačné ak poviem, že celá sága o mladom Indiana Jonesovi patrí medzi to najlepšie čo v televízii v celej jej histórii vzniklo. Lucas stvoril revolučné dielo, a to po všetkých stránkach.(3.2.2011)

 • Spock
  ****

  Souhlasím s ostatními hodnotícími. Je to opravdu kvalitní snímek, který přerůstá pouhou televizní produkci a to nejen výpravou a hereckými výkony. Myšlenka humanity, která je do filmu vnesena díky setkání Indyho s Albertem Schweizerem, je také velmi silná. Pokud by snad někoho zajímalo, jak působil Albert Schweiizer v Africe, tak ať si přečte jím psanou knihu, která vyšla česky pod názevem LIDÉ V PRALESE. Kniha vám skvěle přibliží, jak to vypadalo v celé oblasti jeho působení a také v jeho nemocnici (v Lambarene). Místy to je opravdu silné čtení.(24.3.2006)

 • PALINO
  *****

  OGANGA je jeden z najkvalitnejších dielov, ktoré v rámci Mladého Indiana Jonesa vznikli. Silný príbeh, kvalitná hudba Joela McNeelyho, výprava, špeciálne efekty.... robia z tohto dielu viac než len televíznu produkciu. A v rámci nej ide jednoznačne o špičku.(2.8.2004)

 • Skleni
  ***

  Strašne nevyvážený seriál. Miestami som žasol a niekedy zas že fuj tajzl!.. Nevime či je to vina scenáristov či Joe Johnstona no Seanova určite nie. Ten bol vždy skvelý. Teda aspoň taký ..dobrý:) 72%(13.6.2009)