Epizody(9)

Luxus na talíři vs. Vaříme s Mírou. Snobárna vs. blafy. Robert Mikluš vs. Míra Hejduk. V novém seriálu Žrouti od společnosti Negativ (Kancelář Blaník, Autobazar Monte Karlo) se prolínají kuchařské osudy hrdinů obou obskurních kuchařských pořadů... Unikátní gastrositcom sledujte na internetové televizi Stream.cz. (StreamCZ)

nula87

Vetřelec vs. Predátor za kuchyňskou linkou. Oba samostatně jsou ale o třídu lepší, tady už jde trochu o nastavovanou a ne úplně dochucenou kaši. Chybí tomu ten final touch... ()

OzyCox

Tak je to tady. Důvod, proč Milkuš vaří pervezně drahý a Roman "Míra" Mrázik jednoduše perverzní jídla. A stojí to za to. ()

silak_xup

Co díl, to hvězdička hodnocení dolů, ustáleno na nudném podprůměru, místo, aby to mělo vývoj, více a více to nudí. ()

Hubna

Má to vzestupnou tendenci. První díly byly naprosto o ničem, ale s odstupem jsem moc rád, že jsem to nevzdal. Ten závěr za to totiž stál a byl naprosto geniální! ()

endrix

Tak tenhle projekt (protože to není seriál, jsou to vlastně tři, respektive čtyři pořady tvořící jeden celek) mě nejprve nadchl. To je opravdu něco, co tu ještě nebylo. Dva kuchařské pořady, které spojí jeden příběhový seriál. S dalšími díly přicházelo znechucení nad promrhanou šancí na něco výjimečného. Zbytečná hrubost a vulgarita mě moc neoslovily. Ovšem když jsem viděl poslední díl a vše do sebe zapadlo (byť předvídatelně), musím uznat, že jako celek to stojí za pozornost. ()

Lockdown

Todle Stream solidně zmrvil. Jak Luxus na talíři, tak Vaříme s Mírou jsou parádní vtipné kraviny které si člověk pustí v pauze mezi fotbalem. A tak naše klučiny napadlo, že když to funguje dobře osamoceně, tak to určitě bude fungovat dobře i jako celek. A ona chyba lávky. Jde o tupou a naprosto nevtipnou kravinu ze které je člověku akorát blbě. Jednu hvězdu dávám za znělku, která je tak debilní až ji člověk z té hlavy nemůže dostat. 20% ()

house336

"Ty jsi snědl mého Marcela?" "Já? Já ne." Pravý český bizár. Asi nejvíc mě pobavili lidé, kteří to brali vážně. (viz komentáře pod videy na Streamu) - tím se dá spolu s některými narážkami na naše kuchařské zvyky reflektovat česká povaha - jemná satira ve které se najdeme (bez přehnaného důrazu jako u Baldýnského Kosma a jeho věčného zdůrazňování, že to jsme my Češi). Ty pořady ze kterých to vychází znám, ale nikdy jsem je neviděl, ale není to potřeba. Tady je krátký uzavřený příběh rozdělený na 8 dílů, kvalitou vystupují jen díly Souboje Titánů, jinak je to spíš slabší. Postavy jsou dobré, vlastně díky Janě Plodkové jsem se k tomu dostal a měla pravdu, opravdu ji tady nechali volný prostor. Nemám potřebu to vidět znova, ale pobavilo. ()

frdd

Nějak se nemůžu rozhodnout, jestli se mě ten seriál baví, nebo se mi to hnusí. Minimálně první díly nejsou o inzerovaném střetu kuchařů, nýbrž o jezení zvířat a jestli to takhle bude pokračovat, nemá sebemenší smysl to sledovat. ()

kollopnik

Mám rád pořady Romana Vaňka, dokonce mám od něj všechny kuchařky, mám rád Janka Rubeše za všechny jeho pořady a za to jak rozjel Stream, uvařil jsem toho hodně podle Koko, mám rád většinu pořadu na Streamu.....ale tohle je prostě sra**, sorry ()

Elam

Myslím si , že tvůrci "Blaníka" tady šlápli trochu vedle. Kdyby zůstalo u jednotlivých parodií na kulinářské pořady, byl by to opravdu luxus, ale tenhle "spojovací" seriál je opravdu neuvěřitelná sračka! Komedie? Nezasmál jsem se! Horror? Nebál jsem se! Tak co to vlastně ku...a je!! Jo a toho honění je tam fakt už vrchovatě, až se mi z toho někdy zvedá kufr. 20% ()

DavidAAAA

O něco horší než zbylé dva seriály, Žrouti jsou poněkud nedotažení a urychlení. Námět dobrý, ale přijde mi to natočené jak v rychlíku, tomuto formátu by asi slušela delší stopáž. ()

Filmslover14

Ze začátku to vypadalo fajn, ale díl od dílu slabší a slabší. Přišlo mi, že se seriál snaží zaujmout nesmyslnou vulgaritou, která zřejmě měla vyvolat smích, ale po čase začala nudit, protože to bylo pořád stejné. Škoda, protože samostané "kulinářské pořady" jednotlivých hrdinů, které měly sloužit jako doprovod k seriálu, byly nakonec mnohem vtipnější. Nápad super, ale chtělo to zkrátka udělat nějak jinak. ()

Alagaesie

‚Ty vole, Václave!‘ DŘEVĚNEJ tablet?! Co to doprdele je? Chudák krysařik. ‚Ty zmrde, tys ho zabil! Doprdele!‘ Mikluš vostrej! Plodková se ho snaží mírnit, ale copak to de?! Harmonie o třech chodech?? "Ten člověk", co za Mírou dorazil byl nějákej divnej. Robert - pelikán(!). Ten Kopta tam(!) Plodková je prostě boží! ()